0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #400 -: Ноември 07, 2010, 14:50:33 pm »
Момичета ,знае ли се вече със сигурност кога ще почиват в клиниката?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #401 -: Ноември 07, 2010, 15:39:49 pm »

Паникьосвам се ,защото от 2008 есента ,когато тръгнах целенасочено за ин витро в КИРМ до днес похарчих около...10 000лв и на практика ин витро опит няма. Спестяванията ни своршиха , вече го караме само на заплатата ми, няма кой да ни помага със сериозните суми, от които се нуждаем...Търпение не ми остана вече...просто искам да мине този първи опит...и да става каквото ще...ще приема всякакъв резултат, просто искам вече да опитам...на 41г съм ...Усещам , че и тялото ми не реагира така бързо и адекватно....просто остарявам и то много по-бързо от майка си дори. На нея миомите и се появиха след 50г
е как може, ти май само си плащаш за съжаление, това е кощунство и сега те е...т, много жалко, аз на твое място отдавна да съм им теглила една...
успех.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #402 -: Ноември 07, 2010, 17:25:06 pm »
Момичета ,знае ли се вече със сигурност кога ще почиват в клиниката?

От 3-ти Декември и малко по-назад в темата беше написано ! :wink:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #403 -: Ноември 07, 2010, 19:59:50 pm »
New Love, аз разбирам всичко това. И аз изпадам в паника често, но тя няма да ти помогне. Всички тук ти дадоха различни предложения. Хващай се за едно и действай. Както сама разбра, не е задължително всичко да се прави в Надежда. Просто намери добър лекар, който и те признават. Успех и по-спокойно. Наистина има проблеми, но сега действай и не истерясвай. Аз съм забелязала, че когато съм в такъв момент и взема решението, се успокоявам и всичко изглежда друго. Когато Персенска ми каза, че трябва да правя ЦС, направо се обадих в Тутракан. Да, аз знаех, че работят съвместно, но не съм я питала. Тъй, че решавай. Избирай един от предложените варианти и край. Има моменти, когато не можем всичко да контролираме. Просто трябва да се пуснем по течението. Каквото има да става, ще стане, където и да отидеш. Успех.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #404 -: Ноември 07, 2010, 20:54:02 pm »
Момичета ,знае ли се вече със сигурност кога ще почиват в клиниката?

От 3-ти Декември и малко по-назад в темата беше написано ! :wink:
Аз пък имам час за 4.12.10г при Сигридов.Като звънях по тел. да си го запазя ми казаха, че графиците са до 4.12.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #405 -: Ноември 07, 2010, 20:57:31 pm »
ха,и какво,зна4и не по4вам изоб6то опита?Този цикал бе6е последният вьзможен,на 3.12. ставам на 43,ако изоб6то фсх е в граници,трябжа6е да по4на стимулация на 2 ден от цикьла,а това 6те е26,27 ноември.само 4е как 6те стане,като от 3 12 са по4ивка-наникьде!6те се окаже,4е гре6но сьм избрала клиниката заради по4ивката през декември!И друг 6анс нямам!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #406 -: Ноември 07, 2010, 21:08:31 pm »
dani42, ако започнеш стимулация на 26,27.11. през декември вероятно ще има дежурни лекари. Успех и дано я започнеш!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #407 -: Ноември 08, 2010, 11:06:03 am »
Оффф не знам дали да се зарадвам или по - скоро да се оплача ...според мен е второто обаче.
Звънях 100 пъти на телефона за записване на часове , за да ми потвърдят часът за хистерото в Петък.Най - накрая се свързах , НО ми казаха да отида в Четвъртък да мина през тях горе на 4 ет., защото не било сигурно , тъй като отново щели да отменят часове , тъй като д-р Стаменов сега се бил върнал , но д-р Персенска щяла да отсъства пък сега ...Ако пак ме отсвирят ще се гръмна вече!
Има ли други момичета за хистеро в Петък ?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #408 -: Ноември 08, 2010, 15:40:18 pm »
Мислех, че каквото предписват трябва да се направи при тях! От къде мога да имам идея, че всичко е толкова..."свободно"...както и да е.


New Love, и аз правих същата грешка в началото :( и още колко други... Не се очаква да съм толкова наивна, ама ей-на, такава съм. :D Или съм била много разглезена от предната клиника.. И аз не знам кое е, но така и не можах да се приспособя.
Не се самообвинявай излишно. Когато времето те притиска, виждаш, че нещата не вървят, имаш сто въпроса, а няма на кого да ги зададеш... ами нормално е да се побъркваш от притеснение. Хубавото е, че момичетата тук са ти дали добри съвети и нещата при теб са потръгнали. Пиши как върви нататък!

защото не било сигурно , тъй като отново щели да отменят часове , тъй като д-р Стаменов сега се бил върнал , но д-р Персенска щяла да отсъства пък сега ...

evita, и на мен ми казаха, че "първо единият доктор е на конференция, после другият..". Но докато не са ти казали категорично, че ти отменят процедурата, тя остава валидна. Не се съгласявай така лесно да ти я преместят! Аз два пъти направих тази грешка и ми махнаха часовете за прегледи. После разбрах, че пробват при кой номерът ще мине. По-меките отстъпват, а тези, които се заинатят, те остават. :) В четвъртък е прекалено късно да ти отменят хистеро за петък, щом до този момент си в графика. Не им се давай! :wink:

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #409 -: Ноември 08, 2010, 20:54:06 pm »
evita, и на мен ми казаха, че "първо единият доктор е на конференция, после другият..". Но докато не са ти казали категорично, че ти отменят процедурата, тя остава валидна. Не се съгласявай така лесно да ти я преместят! Аз два пъти направих тази грешка и ми махнаха часовете за прегледи. После разбрах, че пробват при кой номерът ще мине. По-меките отстъпват, а тези, които се заинатят, те остават. :) В четвъртък е прекалено късно да ти отменят хистеро за петък, щом до този момент си в графика. Не им се давай! :wink:
Благодаря ти plumeria и аз смятам да не им се давам този път , още повече , че после вече нямам друг шанс т.е. имам , но ще съм си загубила давността на Заповедта!Дано имам късмет и не ме отсвирят отново!Успех и на теб!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #410 -: Ноември 08, 2010, 23:46:49 pm »
Когато тичаш като луд,губиш половината радост от пътуването. Животът не е спринт!


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #411 -: Ноември 09, 2010, 01:02:36 am »
Боби 78 какво правиш мила защо ми изневери за пункцията-мислех че ще сме заедно а ти ,- днес може да ти сложат прегнил -позна ли ме
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #412 -: Ноември 09, 2010, 18:55:32 pm »
Здравейте,момичета!Да дам малко отчет за себе си:вчера(08.11) бях на преглед,но на док.нещо не му се видяха добре фоликулите,та ме остави и за днес(09.11)на преглед.И в крайна сметка реши,че в четвъртък(11.11) ще ми е пункцията.А, rutsasveta познах те и успех утре(10.11)на пункцията!Ще стискам палци! osi_9 :crossfingers:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #413 -: Ноември 09, 2010, 20:36:43 pm »
Прави ли вече д-р Шевкедова сама операции или все още не ?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #414 -: Ноември 09, 2010, 21:03:11 pm »
еvita 1717, зависи какви операции и от случая може би. На мен ми е правила дилатация на канала и абразио, така че някви по-леки неща прави със сигурност. На хистероскопията обаче бяха двамата с д-р Стаменов.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #415 -: Ноември 09, 2010, 21:10:29 pm »
еvita 1717, зависи какви операции и от случая може би. На мен ми е правила дилатация на канала и абразио, така че някви по-леки неща прави със сигурност. На хистероскопията обаче бяха двамата с д-р Стаменов.
За хистеро питам конкретно ... Добре де кой ще преглежда докато се правят операциите тогава ?
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #416 -: Ноември 09, 2010, 21:55:17 pm »
Ми сигурно графика е така ,4е няма прегледи по време на операции ,пункции и трансфери.
Кагато бях скоро там поне бе така.Вси4ки лекари са заедно на пункции,предполагам и на операции.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #417 -: Ноември 09, 2010, 22:00:51 pm »
Ми сигурно графика е така ,4е няма прегледи по време на операции ,пункции и трансфери.
Кагато бях скоро там поне бе така.Вси4ки лекари са заедно на пункции,предполагам и на операции.
Добре де ама сутрин нали минават на преглед момичетата в стимулация ...А операцията не е една , а няколко т.е. няколко часа.Когато правят пункции се менкат , единият влиза , другият излиза , редуват се ...
« Последна редакция: Ноември 09, 2010, 22:02:59 pm от evita1717 »
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #418 -: Ноември 09, 2010, 22:07:52 pm »
Evita 1717, aми сигурно и сега така, ще се редуват, момичетата за прегледи ще почакат малко повече, те са си измислили някаква система. На мен като са ми правили пункция никога не са били всичките. А и за операциите също се чака поне по 2 часа, дaже последният път доста повече чаках, защото бях и последна. Но важното е, че всичко мина добре. На теб първа операция ли ще ти е?
« Последна редакция: Ноември 09, 2010, 22:12:55 pm от iva17 »
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #419 -: Ноември 09, 2010, 22:12:09 pm »
Evita 1717, aми сигурно и сега така, ще се редуват, момичетата за прегледи ще почакат малко повече, те са си измислили някаква система. На мен като са ми правили пункция никога не са били всичките. А и за операциите също се чака поне по 2 часа, дaже последният път доста повече чаках, защото бях и последна. Но важното е че мина. На теб първа операция ли ще ти е?
Да първа ми е ... затова съм така шашната , разконспирира ме  :lol: