0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #460 -: Ноември 12, 2010, 11:16:42 am »
Моят трансфер беше на 08-ми, аз пък не чувствам нищо, нямам болки, подуване и т.н.
Това ми е втори опит. При първият опит имах болки и подуване на гърдите, но някъде към 10-ти ден май и всичко се дължеше на лекарствата.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #461 -: Ноември 12, 2010, 12:13:50 pm »
Моят трансфер беше на 08-ми, аз пък не чувствам нищо, нямам болки, подуване и т.н.
Това ми е втори опит. При първият опит имах болки и подуване на гърдите, но някъде към 10-ти ден май и всичко се дължеше на лекарствата.
Къди, искрено ти желая това да е последният ти опит и да гушнеш най-хубавите бебета!
Успех!
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #462 -: Ноември 12, 2010, 14:55:17 pm »
Здравейте момичета на мен на 17,11, ми предстои преглед преди биопсия, някой може ли да ми каже как протича всичко след този първи преглед който е на 11 ден от цикъла ми!?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #463 -: Ноември 12, 2010, 16:00:02 pm »
Здравейте момичета на мен на 17,11, ми предстои преглед преди биопсия, някой може ли да ми каже как протича всичко след този първи преглед който е на 11 ден от цикъла ми!?
Здравей anajens ! Предполагам, че този първи преглед преди биопсия ще е за започване на проследяване на овулацията до спукване на фоликула. Биопсията се прави на 5 ден след доказана овулация.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #464 -: Ноември 12, 2010, 16:26:56 pm »
Здравейте момичета на мен на 17,11, ми предстои преглед преди биопсия, някой може ли да ми каже как протича всичко след този първи преглед който е на 11 ден от цикъла ми!?
Здравей anajens ! Предполагам, че този първи преглед преди биопсия ще е за започване на проследяване на овулацията до спукване на фоликула. Биопсията се прави на 5 ден след доказана овулация.
Благодаря paele, а можеш ли да ми кажеш  проследяването на фоликулите може ли да се направи другаде защото аз не съм от софия и ще трябва да пътувам!?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #465 -: Ноември 12, 2010, 16:33:59 pm »
Може да се направи другаде - само че трябва да е сигурно!
Аз също си следя овулацията другаде и когато тя настъпи - веднага се обаждам за час за биопсия, която се прави след 5 дни.
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #466 -: Ноември 12, 2010, 16:44:04 pm »
Може да се направи другаде - само че трябва да е сигурно!
Аз също си следя овулацията другаде и когато тя настъпи - веднага се обаждам за час за биопсия, която се прави след 5 дни.
Благодаря ви много момичета бяхте ми много полезни !!! :bighug:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #467 -: Ноември 12, 2010, 17:58:29 pm »
Здравейте момичета на мен на 17,11, ми предстои преглед преди биопсия, някой може ли да ми каже как протича всичко след този първи преглед който е на 11 ден от цикъла ми!?
Здравей anajens ! Предполагам, че този първи преглед преди биопсия ще е за започване на проследяване на овулацията до спукване на фоликула. Биопсията се прави на 5 ден след доказана овулация.
Благодаря paele, а можеш ли да ми кажеш  проследяването на фоликулите може ли да се направи другаде защото аз не съм от софия и ще трябва да пътувам!?

Да може. Аз се следих в Пловдив при д-р Даскалов и като настъпи овуто се обадих за час за биопсия, дадоха ми без проблем.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #468 -: Ноември 13, 2010, 10:35:50 am »
Здравейте момичета !
Ето ме и мен след хистерото.Вчера мина всичко и аз шашнатата съм на линия вече.Вече съм с изолирани тръби и нещо матката е оправяна , но не разбрах точно как.Операцията я прави д-р Шевкедова , за което съм и много благодарна.Падна ми един товар от раменете.Сега на 19.11. съм на промивка , но едно не ми стана ясно.Доколкото знам момичетата ги викат на промивка чак на следващ цикъл , а мен веднага една седмица след самата манипулация.Дали е нормално?
Благодаря на всички за окуражителните думи и подкрепата , която ми оказаха!
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 10:47:02 am от evita1717 »
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #469 -: Ноември 13, 2010, 10:50:21 am »
Когато бях на лапароскопия имаше 2 момичета с хистеректопия и двете ги извикаха за промивка на 5 ден.Честито ти изолиране. :wink:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #470 -: Ноември 13, 2010, 10:53:49 am »
Когато бях на лапароскопия имаше 2 момичета с хистеректопия и двете ги извикаха за промивка на 5 ден.Честито ти изолиране. :wink:
На 5-ти ден след хистерото ли ?
Благодаря Деси!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #471 -: Ноември 13, 2010, 11:10:36 am »
Да на 5 ден след хистеро.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #472 -: Ноември 13, 2010, 15:20:20 pm »
Да допълня, че промивките се правят около петия ден след хистероскопията, но трябва кървенето да е спряло!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #473 -: Ноември 13, 2010, 17:02:41 pm »
Първата промивка ми я правиха на 5 ден ,втората на 12, но няма такова нещо ,че кървенето трябва да е спряло ,на мен ми кърви до МЦ а си направих и двете промивки и никой нищо не е казвал, така че спокойно, най трудното е минало сега само спокойствие и успешни процедури  :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #474 -: Ноември 13, 2010, 17:20:20 pm »
Вчера прочетох, че известна бг личност вече наближавала 40 и виждаш ли изведнъж се замислила защо няма деца. Същата тази личност направила план на оставащите дни до края на годината и решила, че трябва да има дете преди тя да изтече. Насочила се към клиника Малинов с изградената вече концепция за живота си.

П.С. Еееххх ако нещата се случваха по план!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #475 -: Ноември 13, 2010, 18:41:21 pm »
Вчера прочетох, че известна бг личност вече наближавала 40 и виждаш ли изведнъж се замислила защо няма деца. Същата тази личност направила план на оставащите дни до края на годината и решила, че трябва да има дете преди тя да изтече. Насочила се към клиника Малинов с изградената вече концепция за живота си.

П.С. Еееххх ако нещата се случваха по план!
Е че как така бързо се уреди с час при положение , че се чака с месеци да не кажа години ...Аз чаках 11 месеца някога , за да дойде часът ми...
Коя е тази личност , предполагам , че си чела във вестник , така че идва ли е тайна ?
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #476 -: Ноември 13, 2010, 19:24:08 pm »
Evita1717, радвам се, че хистероскопията е минала успешно. На мен пък изобщо не ми правиха промивка след хистероскопията, като ходих на преглед след цикъл акушерката пита д-р Стаменов дали съм за промивка и той каза, че нямало нужда. Така че не знам в кои дни по колко се правят, нито защо при мен не се е налагало.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #477 -: Ноември 13, 2010, 19:41:48 pm »
Evita1717, радвам се, че хистероскопията е минала успешно. На мен пък изобщо не ми правиха промивка след хистероскопията, като ходих на преглед след цикъл акушерката пита д-р Стаменов дали съм за промивка и той каза, че нямало нужда. Така че не знам в кои дни по колко се правят, нито защо при мен не се е налагало.
Предполагам , че не се е налагало при теб , защото не са работили или рязали нещо в матката докато при мен са и явно за да заздравее по - бързо мястото и да не стане инфекция се налага ...
« Последна редакция: Ноември 13, 2010, 19:44:50 pm от evita1717 »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #478 -: Ноември 13, 2010, 22:11:01 pm »
Evita, обяснението ти за хистероскопията и промивките ме изуми! Това някъде го прочете ли или си убедена кое как се прави?!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #479 -: Ноември 13, 2010, 22:34:20 pm »
Evita, обяснението ти за хистероскопията и промивките ме изуми! Това някъде го прочете ли или си убедена кое как се прави?!
Първо не е лошо да прочетеш хубаво какво съм написала "предполагам" е думата , която съм използвала.Второ не съм лекар и не съм длъжна да знам всичко и трето не се прави на много интересна "изумявайки" се , ок ?