0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #540 -: Ноември 17, 2010, 14:48:43 pm »
Честито,nimika!Пожелавам ти най-леката бременност,и накрая да гушнеш най-сладкия бебок! :crossfingers: yahoo_17
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #541 -: Ноември 17, 2010, 15:07:23 pm »
Честито nimika,лека и спокойна бременност до финала
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #542 -: Ноември 17, 2010, 15:09:13 pm »
nimika,Честито!Пожелавам лека и безпроблемна бременност! preggo  ylinfant
 Много се радвам когато в темата има такива хубави новини, дано са все повече все пак идва Коледа , а тогава стават чудеса.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #543 -: Ноември 17, 2010, 15:40:16 pm »
Nimika честито и от мен!Относно генетичните след неуспеха и прегледа на 09.11 попитах и ме изпратиха да пусна генетични,но тази тромбофилия ,която се оказа явно са я предвидили защото след трансфера бях на фраксепарин и медрол.Другите генетични ще ги пускам на 23.11.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #544 -: Ноември 17, 2010, 15:46:22 pm »
nimika, чудесна новина! :D
Не е рано да се радваш, съвсем сега му е времето. Отпусни се и се наслаждавай на бременността си!

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #545 -: Ноември 17, 2010, 15:47:22 pm »
nimika!!!! Страшно се радвам! Честито, дано имаш супер безпроблемна, лека и приятна бременност! Наслаждавай се на всеки миг!  :D :D :D
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #546 -: Ноември 17, 2010, 15:53:15 pm »
Момичета, да знаете някъде до клиниката да има интернет.
Знам и, че в клиниката има, но на мен ми трябва интернет клуб.Може и някъде по пътя на 83 в посока Надежда, в района на Свобода, Толстой, сещате ли се къде може да има?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #547 -: Ноември 17, 2010, 15:56:38 pm »
Здравейте момичета!Е пристраших се и аз да питам-какви витамини пиете преди процура ИКСИ? :ask:Бихте ли описали фолиевата киселина която ви я е препоръчал док. как изглежда опаковката или какво точно пише на нея.Успех на всички момичета!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #548 -: Ноември 17, 2010, 17:12:06 pm »
silvanche, пролетта имаше интернет клуб в подлеза на бул. България и Гоце Делчев. Нали клиниката е на Гоце Делчев? Ако тръгнеш по него, в посока обратна на Красно село, ще стигнеш до голямото кръстовище. Там в подлеза имам спомен за клуб. По България върви трамвай 7.
За витамините преди инвитро-аз сега пия Омега 3 за подобряване качеството на яйцеклетките. За друго не зная.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #549 -: Ноември 17, 2010, 17:44:55 pm »
Nimika, честито! Страхотна новина! Спокойна и лека бременност!
Ха дано да повлечеш крачета!

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #550 -: Ноември 17, 2010, 17:47:49 pm »
Момичета, да знаете някъде до клиниката да има интернет.
Знам и, че в клиниката има, но на мен ми трябва интернет клуб.Може и някъде по пътя на 83 в посока Надежда, в района на Свобода, Толстой, сещате ли се къде може да има?
На кръстовището на бул. Гоце Делчев  и бул. България, в подлеза, има интернет клуб - работещ  :wink:

*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #551 -: Ноември 17, 2010, 17:51:28 pm »
Браво, nimika ! Браво момиче!  :D
Много се радвам на твоето щастие! Леко бременеене, мила!  preggo
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #552 -: Ноември 17, 2010, 19:34:56 pm »
Момичета, някой знае ли как  мъжете се изследват за микоплазма?  От спермата ли се взема проба?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #553 -: Ноември 17, 2010, 19:42:23 pm »
Маиа,може крьвна проба,а ако е генети4ен тест,които е по-то4ен,се прави проба от спермата-правят го в "Геника"-ако си от София!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #554 -: Ноември 18, 2010, 15:47:36 pm »
alia_alia ,DariD ,galle74 ,бина ,tanj74 ,Bobi78 ,Zai ,desinka71,wild cat,Mileto6 ,cambozzola   -ако пропуснах някого   :oops: е по невнимание-момичета , благодаря ви за милите думи и пожелания !!!!
Дай боже всеки му !!!
С много от вас сме се  срещали из различни темички -та дано всички чакащи и надяващи се има с какво да се похвалят скоро!

Специално  за Мецани -така ще те заразим , та му мисли -ти и пак ти си наред  :wink: , ама ти си знаеш вече !!!

tanj74 , ми е  много специален инструктор  и без нея съм за никъде , а cambozzola ми е помагала с много мнения и съвети да съм по-смела и да търся своето щастие!!!


nimika, честито и успех до края. Много се радвам като чуя хубава вест. Това кой опит ти е?
Аз моите опити незнам как да ги броя - ако караме според броя трансфери -4ти трансфер.


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #555 -: Ноември 18, 2010, 16:33:51 pm »
nimika, честито и лека и безпроблемна бременност! Много се радвам за теб! Чакам те в съседната тема.
Пожелавам на всички чакаши и надяващи се да видят положителен резултат!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #556 -: Ноември 18, 2010, 17:00:15 pm »
nimika, трансферите са добър начин да броиш опитите, хихихи! Аз моите така ги броя, иначе... доста по-зле щеше да звучи ;)

Ти си знаеш, ама  :bighug: Много, наистина много се радвам!

Успех и на другите момичета в процедура! Моето лично убеждение е, че сте на правилното място, макар че напълно ви разбирам за изнервянето покрай не докрай стройната организация в клиниката! Идва Коледа, а това е време на специален пик на положителните тестове, да знаете!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #557 -: Ноември 18, 2010, 17:09:38 pm »
 Идва Коледа, а това е време на специален пик на положителните тестове, да знаете!
 :good_post:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #558 -: Ноември 18, 2010, 17:27:15 pm »
Идва Коледа, а това е време на специален пик на положителните тестове, да знаете!
 :good_post:
И аз ги пожелавам от сърце :lol:


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #559 -: Ноември 18, 2010, 21:16:38 pm »
nimika, честито и от мен !Пожелавам ти макар и със закъснение лека бременност и само безоблачни мигове занапред ! :balk_14: