0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #500 -: Ноември 14, 2010, 21:58:48 pm »
здравейте момичета ! извинявайте че се включвам така , но искам да попитам ако някоя знае това лекарсво неупоген дали продължава да се слага и след трансфера.на мен трансфера ми и до  два дни и ако не се слага след това, има ли някакъв смисъл да го копувам все пак е 150 лв.БЛАТОДАРЯ ВИ!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #501 -: Ноември 14, 2010, 22:02:17 pm »
здравейте момичета ! извинявайте че се включвам така , но искам да попитам ако някоя знае това лекарсво неупоген дали продължава да се слага и след трансфера.на мен трансфера ми и до  два дни и ако не се слага след това, има ли някакъв смисъл да го копувам все пак е 150 лв.БЛАТОДАРЯ ВИ!

Попитай лекаря си !
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #502 -: Ноември 14, 2010, 22:21:13 pm »
Здравейте, момичета!

Записвам се сред вас, с пожелания за много успехи и положителни емоции!

Janetajaneta, ако лекарят прецени, неупоген може да се слага и след трансфера, дори след положителен тест.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #503 -: Ноември 14, 2010, 22:29:53 pm »
БЛАГОДАРЯ ВИ !но аз прочетох в листовката че не се употребява при беменни и кърмещи жени. лекаря ми каза, че това лекарство се използва за предотфратяване на спонтанни аборти, а в нета пише, че е тествано само върху зайци и мишки и при тях се наблюдава по честа загуба на плода.извиняваите за дългия пост , но се притеснявам доста.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #504 -: Ноември 15, 2010, 07:51:59 am »
Жанета, моята стимулация започна с менопур и неупоген, после неупогена продължи до края през ден. След трансфера също ми го изписаха и до момента си го слагам сама през ден, ако се наложи ще продължа. Неупогена "замаскирва" бременността и ембриона не се изхвърля като чуждо тяло така да се каже подтиска се имунитета. В началото бързо настивах, постоянно някакви настинки ме моряха мислех, че е от него, но едва ли. Така че каквото ти каже лекаря това приемай.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #505 -: Ноември 15, 2010, 08:13:07 am »
Мили приятели гласувайте за Радина Велчева. Тя е помогнала да се родят толкова много бебета, че заслужава нашата подкрепа.
http://www.graziaonline.bg/woy/11/
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #506 -: Ноември 15, 2010, 08:43:07 am »
Жанета, моята стимулация започна с менопур и неупоген, после неупогена продължи до края през ден. След трансфера също ми го изписаха и до момента си го слагам сама през ден, ако се наложи ще продължа. Неупогена "замаскирва" бременността и ембриона не се изхвърля като чуждо тяло така да се каже подтиска се имунитета. В началото бързо настивах, постоянно някакви настинки ме моряха мислех, че е от него, но едва ли. Така че каквото ти каже лекаря това приемай.


БЛАГОДАРЯ ТИ КЪДИ!ТОВА МИ БЕШЕ МНОГО ПОЛЕЗНО.ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #507 -: Ноември 15, 2010, 09:10:18 am »
Janetajaneta, много е различно за Неупогена. Най-добре изчакай да видиш какви лекарства ще ти предпишат след трансфера. Аз имах Неупоген по време на стимулация, но не и след трансфер, така че е различно при всеки. Успех!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #508 -: Ноември 15, 2010, 16:09:32 pm »
Момичета, в какъв вид сте си получавали резутатите от хистероскопия?
В други клиники знам, че дават епикриза + снимки или видео материал. Каква е практиката тук?
Ще трябва да звъня по телефона и да си прося резултатите, затова, ако ме ориентирате предварително какво да очаквам, ще съм ви много благодарна!

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #509 -: Ноември 15, 2010, 16:29:26 pm »
Момичета, в какъв вид сте си получавали резутатите от хистероскопия?
В други клиники знам, че дават епикриза + снимки или видео материал. Каква е практиката тук?
Ще трябва да звъня по телефона и да си прося резултатите, затова, ако ме ориентирате предварително какво да очаквам, ще съм ви много благодарна!
И аз нямам дадено нищо , но съм решила сега в Петък като отида на промивка да попитам как стоят нещата.Предолагам , че ни се полага Епикриза , но не знам колко бързо се изготвя ...А за видеоматериал не знам дали правят или не...
Кога беше твоята хистероскопия ?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #510 -: Ноември 15, 2010, 16:39:55 pm »
Момичета, в какъв вид сте си получавали резутатите от хистероскопия?
В други клиники знам, че дават епикриза + снимки или видео материал. Каква е практиката тук?
Ще трябва да звъня по телефона и да си прося резултатите, затова, ако ме ориентирате предварително какво да очаквам, ще съм ви много благодарна!
И аз нямам дадено нищо , но съм решила сега в Петък като отида на промивка да попитам как стоят нещата.Предолагам , че ни се полага Епикриза , но не знам колко бързо се изготвя ...А за видеоматериал не знам дали правят или не...
Кога беше твоята хистероскопия ?
Епикризата остава в досието до колкото знам!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #511 -: Ноември 15, 2010, 17:12:55 pm »
Момичета, искам да ви питам дали е добре да правя генетични изследвания на своя глава. Никой не ми ги е искал, но като чета се чудя дали поне тромбофилията да направя.
Имам и още един въпрос. Имах микоплазама преди време. Пихме лекарства с мъжа ми и ползвахме презерватив. Док не ми беше казвал за презерватив, но го прочетох във форума. Сега правих контролни изследвания и при мен всичко е наред. Но не зная дали и при мъжа ми се е изчистила. При положение, че сме използвали презерватив няма гаранция, че ако при мене добре и при него ще е така. Трябва ли и той да се изследва?
Някой сблъсквал ли се е с такъв казус?
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 17:44:57 pm от maya_the_bee »
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #512 -: Ноември 15, 2010, 17:30:51 pm »
Предолагам , че ни се полага Епикриза , но не знам колко бързо се изготвя ...А за видеоматериал не знам дали правят или не...
Кога беше твоята хистероскопия ?

Миналия месец. През този не успях да се вредя за контролен преглед, отсвириха ме за декември, но се оказа, че няма да мога да ги дочакам и трябва да си искам резултатите спешно.
Днес деня го изпуснах, но утре ще звъня да питам.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #513 -: Ноември 15, 2010, 18:40:53 pm »
Здравейте,момичета!Утре съм на преглед в клиниката за първи път,имам записам час за д-р Персенска.Имам два опита в друга клиника.Искам да питам как протича срещата,за да съм подготвена.Направо горе ли се качвам,или час трябва да си взема от долу?
Успех на всички!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #514 -: Ноември 15, 2010, 19:13:07 pm »
Обаждаш се на рецепцията на 1 ет. и те ти казват на кой етаж ще те преглеждат. Носиш си старите документи  и това е.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #515 -: Ноември 15, 2010, 19:54:34 pm »
Момичета, искам да ви питам дали е добре да правя генетични изследвания на своя глава. Никой не ми ги е искал, но като чета се чудя дали поне тромбофилията да направя.
Имам и още един въпрос. Имах микоплазама преди време. Пихме лекарства с мъжа ми и ползвахме презерватив. Док не ми беше казвал за презерватив, но го прочетох във форума. Сега правих контролни изследвания и при мен всичко е наред. Но не зная дали и при мъжа ми се е изчистила. При положение, че сме използвали презерватив няма гаранция, че ако при мене добре и при него ще е така. Трябва ли и той да се изследва?
Някой сблъсквал ли се е с такъв казус?
Аз бях пуснала генети4ни и имунологи4ни в Плевен 2007.
Признаха ми .Контролите ве4е ги правих в "Надежда"


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #516 -: Ноември 15, 2010, 20:20:25 pm »
Момичета, знаете ли трамвай 7 дали в момента тръгва от гарата, защото в градското разписание ми изписва някакви ходения до бул Витоша и от там трамвая...Да не би да е разкопано около гарата, знае ли някой? И още нещо - МБАЛ"Св. София" на д-р Мазнейкова малко по-нагоре по бул. "България" ли беше от пресечката с бул."Гоце Делчев" или трябва да пътувам до следващата спирка...Минавали сме само с колата , но сега ще ходя с влака...ей голяма проклетия с това хистеро... Ама ще го направя ...на пук на лошата организация в Надежда и всичката лошотия дет ми се изсипа.
« Последна редакция: Ноември 15, 2010, 20:59:52 pm от New Love »
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #517 -: Ноември 15, 2010, 20:35:28 pm »
ей голяма проклетия с това хистеро... Ама ще го направя...

Хайде, стискаме палци! Приключвай с хистерото преди ваканцията и тъкмо след нея - едно успешно IVF. osi_9

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #518 -: Ноември 15, 2010, 21:01:26 pm »
Момичета, в какъв вид сте си получавали резутатите от хистероскопия?
В други клиники знам, че дават епикриза + снимки или видео материал. Каква е практиката тук?
Ще трябва да звъня по телефона и да си прося резултатите, затова, ако ме ориентирате предварително какво да очаквам, ще съм ви много благодарна!
И аз нямам дадено нищо , но съм решила сега в Петък като отида на промивка да попитам как стоят нещата.Предолагам , че ни се полага Епикриза , но не знам колко бързо се изготвя ...А за видеоматериал не знам дали правят или не...
Кога беше твоята хистероскопия ?
Епикризата остава в досието до колкото знам!
Те в досието хубаво да си имат , ама и на мен ми се полага , нали?Все пак съм си платила и ако се наложи второ мнение или мяна на клиниката е логично да си имам , а не да ходя и да прося, нали ?Някой взел ли си е епикриза за себе си ?
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #519 -: Ноември 15, 2010, 21:36:08 pm »
Момичета и за нямам нищо дадено като резултат от хистероскопията, правих я миналата година. и според мен е редно да ти дават , ако не оригинал то поне ксерокопие на всички видове резултати от изследвания и епикризи.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]