0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #980 -: Декември 29, 2010, 15:03:54 pm »
писах ти на лични телефона .
Успех!


*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #981 -: Декември 29, 2010, 15:24:42 pm »
Момичета, на вас колко време след неуспешен опит ви идва цикъла и колко време продължава?

На мен на 13 ден от трансфера ЧХГ 0.00, на следващия ден ми дойде, и оттогава непрекъснато има, вече 15 дни  8O, първите пет доста силно и после само зацапва, но доста време вече става.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #982 -: Декември 29, 2010, 16:33:17 pm »
Здравей silvanchence, на мен ми идва до 2-3 дни след като спра лекарствата и ми продължава както обикновено - по 7-8 дни. При мен няма разлика, имам три неуспешни опита и всеки път е било така.
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #983 -: Декември 29, 2010, 18:26:57 pm »
Силванче,и на мен ми идваше нормално след отрицателен тест.Чувала съм обаче,че понякога можа така да цапа ако в яйчниците са останали кистички и сега се чистят


Вали,извинявай за въпроса.И двата пъти ли си правила процедури...Ей това се казва изненада...Да сте живи и здрави.И аз искам така да ми се случи,та да видя моя мъж дето иска само едно,как ще се оправя с три бебчета ;)
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #984 -: Декември 29, 2010, 19:03:23 pm »
Даааа,сега уж за сестри4ка отидохме  :lol:
Да видим какво е станало тези дни.Дано поне едно моми4енце да имаме ,ако не на док му казах ,4е ще правя трампа за една от неговите.Тъкмо са отгледани :wink:
Имаме и два замразени емброна та може до женско  да пробваме :lol: ако не съм полудяла  и времената се оправят финансово.Какво лошо в един баскетболен отбор у дома?


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #985 -: Декември 29, 2010, 19:07:58 pm »
Ако има приз "боец- отличник  с неповторима и уникална  история " незнам други, но   Vali или mishanta го заслужават напълно .Двете са пример и надежда за всички ни , че чудеста се случват   :wink:  

Vali :) , дано имате сега мома !
« Последна редакция: Декември 29, 2010, 19:10:11 pm от nimika »


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #986 -: Декември 29, 2010, 19:17:52 pm »
Да - винаги ги чета с интерес. Все си мисля, че нещо мисленето ми е сбъркано и недостатъчно оптичистично, та за това не ми става работата. Техните постове винаги ми вдъхват оптимизъм.
Честито Вали! Ще стискам палци за мома! Макар че то е ясно - каквито и да са малките сладури - ще са безкрайно обичани!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."



*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #987 -: Декември 29, 2010, 19:25:35 pm »
Всеки път се базиках с лекарите на АГ стола и сестрите при боцкането,4е ще се отпусна и изживея поредното удоволствие :wink:.
А сега хак ми на мен 1+2 удоволствия  :wink: живи и здрави


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #988 -: Декември 29, 2010, 20:20:02 pm »
Вали,една приятелка,като и казах,че д-р Персенска ми е правила трансфера,ми каза че ще е момче.Когато тя е ходила на процедури,цялата успешна банда на д-р Персенска са били момчета,а на д-р Стаменов момичета...Таааа и аз в тази безумна статистика с момче на д-р Персенсак
  Ако д-р Стаменов е трансферирал,може и две девойки да имаш ;)
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #989 -: Декември 29, 2010, 20:37:07 pm »
Време е за нова тема, момичета. Успех в процедурите! Да има много бебета и през Новата година!