0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #260 -: Октомври 28, 2010, 19:08:01 pm »
godgift, правят вливания, но ако ще вливаш Имуновенин е възможно да поискат да заявиш през седмицата желанието си, за да го доставят. Поне при мен беше така лятото.
Имуновенинът е по 12 лв. амп., Киовиг 5 гр. струва 498 лв. Ако ще вливаш 10 гр. / ? амп. Имуновенин ще е в 2 последователни дни.
Ако започваш процедура силно ти стискам палци  :bighug:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #261 -: Октомври 28, 2010, 19:31:06 pm »
диди4ка,ползваи АЦЦ Кид,сь6тото е,но в те4на форма.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #262 -: Октомври 28, 2010, 19:40:04 pm »
А аз днес не по4нах стимулация,за6тото след като пих 1 м.фемостон в двоини дози за см"кване на фсх,вместо да падне,се е ка4ило о6те.Макар,4е има6е много хубави антрални фоликули,док.каза,4е няма смисал да по4ваме.Знам,4е е прав,но е много гадно.Това маи е края-декември ставам на 43!!!Не мога да ви опи6а какво ми е!6те пия о6те месец фемостона и няма да се у4удя,ако сл.цик'л се е ка4ил фсх о6те.Не знам и док.какво о4аква!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #263 -: Октомври 28, 2010, 19:43:30 pm »
А аз днес не по4нах стимулация,за6тото след като пих 1 м.фемостон в двоини дози за см"кване на фсх,вместо да падне,се е ка4ило о6те.Макар,4е има6е много хубави антрални фоликули,док.каза,4е няма смисал да по4ваме.Знам,4е е прав,но е много гадно.Това маи е края-декември ставам на 43!!!Не мога да ви опи6а какво ми е!6те пия о6те месец фемостона и няма да се у4удя,ако сл.цик'л се е ка4ил фсх о6те.Не знам и док.какво о4аква!
Дани , искрено ти съчувствам.
Не се отчайвай още ,мила!
Искрено се надявам да почнеш след месец стимулациите !
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #264 -: Октомври 28, 2010, 20:13:46 pm »
А аз днес не по4нах стимулация,за6тото след като пих 1 м.фемостон в двоини дози за см"кване на фсх,вместо да падне,се е ка4ило о6те.Макар,4е има6е много хубави антрални фоликули,док.каза,4е няма смисал да по4ваме.Знам,4е е прав,но е много гадно.Това маи е края-декември ставам на 43!!!Не мога да ви опи6а какво ми е!6те пия о6те месец фемостона и няма да се у4удя,ако сл.цик'л се е ка4ил фсх о6те.Не знам и док.какво о4аква!
Дани,много е изключително труден момент за теб, но дано късметът е на твоя страна!Кураж!


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #265 -: Октомври 29, 2010, 08:47:02 am »
Дани,

Много ти съчувствам  :(

Знам колко е трудно, но, моля те ,опитай да не губиш кураж  :)

Дано нещата се подредят !


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #266 -: Октомври 29, 2010, 09:38:34 am »
Миличка Дани, недей да се предаваш! Винаги има шанс и надежда нещата да се оправят. Следващия месец може всичко да е наред и да стартирате, а може и да има промяна във възрастовото ограничение - нали няма невъзможни неща...
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #267 -: Октомври 29, 2010, 10:27:41 am »
Дани не се отчайвай мила.Всяко зло за добро както се казва.Всичко ще се нареди важно е накрая :bfp: :bfp: :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:ЩЕ УСПЕЕМ

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #268 -: Октомври 29, 2010, 10:57:29 am »
Благодаря ви мили дами за са4увствието!Касмета ми маи досега рядко е сработвал за каквото и да е,но така или ина4е ни6то друго не ми остава,освен да пия хап4ета и да 4акам сл.месец!ПО-ло6о няма накаде!За 3 год.сам обиколила доста клиники за ин-витро.Последната надежда ми бе6е док.Стаменов!
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #269 -: Октомври 29, 2010, 14:30:56 pm »
Касмета ми маи досега рядко е сработвал за каквото и да е,но така или ина4е ни6то друго не ми остава,освен да пия хап4ета и да 4акам сл.месец!ПО-ло6о няма накаде!За 3 год.сам обиколила доста клиники за ин-витро.Последната надежда ми бе6е док.Стаменов!

dani42, в тази тема се обсъждат проблемите при забременяване над 40. В момента Зачатие организира кръгла маса на 30 октомври за промяна на възрастовото ограничение за АРТ и са нужни участници: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=40512.200

*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #270 -: Октомври 29, 2010, 16:51:20 pm »
Момичета, само искам да ви споделя, че вече хепатита ми не е проблем. Можем спокойно да чакаме да ни дойде реда. :balk_46:
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #271 -: Октомври 29, 2010, 22:03:36 pm »
milokami Радвам се за теб.БРАВО :bighug:

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #272 -: Октомври 30, 2010, 13:09:16 pm »
Дани42, аз също съм на фемостон за смъкване на ФСХ и един месец след приема му ФСХ вместо да се намали се е повишил. Това явно се случва често и да се надяваме че след 2-3-4 месеца прием на фемостона хормона ще спадне. Аз поради същата причина не почнах следващия си опит. Желая ти успех и дано нещата при всички ни се подредят по най-добрия начин!!!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #273 -: Октомври 30, 2010, 16:23:07 pm »
Ани4ка,дано да е така,но аз нямам време да 4акам,поради в'зрастта.единствената ми надежда е да падне на сл.цикьл.Ина4е и да падне по-кьсно,едва ли док.6те направи компромис за стимулация и пункция,дори и с мои средства.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #274 -: Октомври 30, 2010, 17:04:23 pm »
Привет момичета!Аз съм след трансфер. Прехвърлиха ми едно ембрионче.Сега съм на нош-па, естроферм, утрогестан и Медрол.Всички лекарства са ми познати от миналия път. Само се чудя този Медрол с каква цел го изписват. Дали някоя от вас има представа?Желая успех на всичеки момичета и само положителни тестове!!! :D
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #275 -: Октомври 30, 2010, 17:12:46 pm »
Привет момичета!Аз съм след трансфер. Прехвърлиха ми едно ембрионче.Сега съм на нош-па, естроферм, утрогестан и Медрол.Всички лекарства са ми познати от миналия път. Само се чудя този Медрол с каква цел го изписват. Дали някоя от вас има представа?Желая успех на всичеки момичета и само положителни тестове!!! :D
Здравей мила, и аз съм след трансфер на един ембрион. Днес ми е седми ден. Бях се притеснила, че е само едно, но ме увериха че е много добро. Трансфера ми беше на втори ден след пункция.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #276 -: Октомври 30, 2010, 18:14:04 pm »
[Здравей мила, и аз съм след трансфер на един ембрион. Днес ми е седми ден. Бях се притеснила, че е само едно, но ме увериха че е много добро. Трансфера ми беше на втори ден след пункция.
[/quote]
Nadejda_za_dete дано това да са късметлийските ни ембраончета и скоро да си гушкаме бебчетата!Успех и да се похвалиш! :D
А на теб изписаха ли ти Медрол? Аз бях на естествен цикъл, ако това има някакво значение.
*

    iva17

  • ****
  • 915
  • Когато всичко е загубено, остава бъдещето.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #277 -: Октомври 30, 2010, 18:28:14 pm »
Здравейте,
И аз съм след трансфер на две ембриончета и този път и на мен ми изписаха Медрол. Това е кортикостероид, в нашия случай се дава за да помогне на имунната ни система да се справи и организма ни да приеме ембриона. Аз от понеделник трябва да почвам да си бия и Фраксипирин? На вас изписаха ли ви го?
Всичко винаги завършва щастливо. Ако приключи зле, значи това не е краят :)
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #278 -: Октомври 30, 2010, 19:11:25 pm »
Здравейте,
И аз съм след трансфер на две ембриончета и този път и на мен ми изписаха Медрол. Това е кортикостероид, в нашия случай се дава за да помогне на имунната ни система да се справи и организма ни да приеме ембриона. Аз от понеделник трябва да почвам да си бия и Фраксипирин? На вас изписаха ли ви го?
Не, на мен не го изписаха.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #279 -: Октомври 30, 2010, 20:41:19 pm »
този път и на мен ми изписаха Медрол. Това е кортикостероид, в нашия случай се дава за да помогне на имунната ни система да се справи и организма ни да приеме ембриона.
Пия преднизолон пак за същото. Някой знае ли дали има значение кое от двете се изписва?

Аз от понеделник трябва да почвам да си бия и Фраксипирин? На вас изписаха ли ви го?
И аз съм на фраксипарин, заради тромбофилия.

Успех, момичета  :crossfingers:!