0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #240 -: Октомври 27, 2010, 10:21:25 am »
Момичета имам нужда от помощ.Док ми предписа NAC аминокиселини но не мога да ги открия никъде в Стара Загора.Утре ще идвам в София и бих била благодарна ако ми дадете координати на някакви спотрни магазини от където мога да си ги закупя.
Провери в аптеката в клиниката. Ако не ги намериш ще ти ги търся в Пловдив и ще ти ги пратя по майка ми в събота. Пиши ми на лични ако не ги намериш.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #241 -: Октомври 27, 2010, 11:03:36 am »
относно NAC аминокиселини една приятелка си ги поръча в един фитнес, знам че трудно ги намери и чака да доставка. Ще я попитам точно къде и ще пиша.
Относно промивките, през ден са така, че ще трябва да се отдели време.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #242 -: Октомври 27, 2010, 12:03:05 pm »
По това време на годината имам някакви спомени че клиниката не работеше за около седмица защото лекарите ходеха на конгрес.
Някой да има информация дали и тази година ще има нещо такова?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #243 -: Октомври 27, 2010, 12:16:03 pm »
По това време на годината имам някакви спомени че клиниката не работеше за около седмица защото лекарите ходеха на конгрес.
Някой да има информация дали и тази година ще има нещо такова?

Миналата година беше така, сега нямам подобна информация, в стимулация съм и ако имаше нещо такова бих разбрала.
*

    yoto

  • *
  • 34
  • Кой, ако не ти? Кога, ако не сега?
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #244 -: Октомври 27, 2010, 13:53:36 pm »
По това време на годината имам някакви спомени че клиниката не работеше за около седмица защото лекарите ходеха на конгрес.
Някой да има информация дали и тази година ще има нещо такова?
pop4о, спомените са ви правилни.

13-ти Световен конгрес по акушерство, гинекология и безплодие
Берлин, 4-7 ноември 2010


Нямам информация обаче каква част от екипа заминава.
« Последна редакция: Октомври 27, 2010, 13:55:46 pm от yoto »
Кой, ако не ти?
Кога, ако не сега?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #245 -: Октомври 27, 2010, 14:10:03 pm »
Моят час за Сигридов е на 8 ноември, силно се надявам да е той на прегледа.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #246 -: Октомври 27, 2010, 22:21:12 pm »
Здравейте момичета,днес бях в клиниката и след прегледа се качих да си запиша час .Жената там ми обясни че близките две-три седмици щяло да е трудно с графиците и часовете защото щяло да има по един лекар на седмица.Явно ще трябва да сме по търпеливи.Успех на всички :balk_103:
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #247 -: Октомври 27, 2010, 22:51:18 pm »
Днес,след като няколко пъти ме лашкаха от телефон на телефон опитите ми да запиша час за утре за започване на стимулация не успяха.наложи се да ходя на място,за да успея.Понеже настоявах зь д-р Стаменов,ми обявиха,че няма да е там другата седмица.Кой ще е там -не казаха.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #248 -: Октомври 27, 2010, 22:55:30 pm »
хм, по един лекар на седмица, това е доста кофти.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #249 -: Октомври 28, 2010, 00:04:45 am »
На мен МЦ ми подрани 4 дни и днес преди обяд звъннах,за да изтегля часа съответно 4 дена по-напред,
т.е. за 05.11,
 Нямах никакъв проблем, с две думи се разбрахме с жената.
Нищо не каза за отсъствия и конгреси, които между другото миналата година по това време ме забавиха 1-2 месеца.


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #250 -: Октомври 28, 2010, 06:49:21 am »
Момичета благодаря за отговорите.Успях да намеря NAC в спортен магазин в София/до НДК/но цената им е доста по скъпа 60 таблетки за 58лв.Благодаря за насоките дано не ми се налага да ги търся вече.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #251 -: Октомври 28, 2010, 11:40:47 am »
Здравеите моми4ета,на мен в4ера ми бе6е пункцията извадиха 8 фуликула.Днес се обадиха оплодили са се 6.Надявам се вси4ките да се развият 
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #252 -: Октомври 28, 2010, 12:08:59 pm »
AZZIA_BO , успех, стискам палци  :D


*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #253 -: Октомври 28, 2010, 12:20:11 pm »
AZZIA_BO, желая ти късмет :crossfingers:
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #254 -: Октомври 28, 2010, 16:17:26 pm »
Да запитам нещо.Следващият месец започвам стимулация и
Д-р Стаменов ми предписа NAC-Аминокиселини и Метфоргама а от Имунолозите имам предписание за Медрол.Аз си помислих отначало че метфоргама е някакво търговско наименование на Медрола но после установих че не е.Днес говорих с имунолозите по повод това че в листовката на Метфоргама пише да не се приема с кортикостероиди/Medrol/ и те ме увериха че няма проблем да ги пия заедно.А за   аминокиселините нищо не казаха.А самия Стаменов изобщо не спомена нищо за медрола.Въпросът ми е да не би Аминокиселините и Кортикостероидите да не трябва да се взимат заедно.Оф съвсем се обърках.Някол пил ли е тези неща заедно.
NAC-Аминокиселини,Метфоргама,Медрол.Благодаря предварително на отзовалите се.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #255 -: Октомври 28, 2010, 16:34:21 pm »
Деси, тъй като това е важен въпрос ако трябва да приемеш хапчетата скоро се обади на спешния и питай подробно ако никой не ти отговори тук.
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #256 -: Октомври 28, 2010, 16:58:23 pm »
Здравейте ,момичета спешно търся N acetyl cystein на 01.11. трябва да започна да го пия а никъде в Бургас не мога да го открия.Ако някой може да ми помогне ще съм много благодарна.
*
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #257 -: Октомври 28, 2010, 17:00:31 pm »
http://www.vitabul.com/store/now-n-acetyl-cysteine-6.html?vmcchk=1

Не знам дали е редно да се купува от интернет и дали въобще е това, което търсиш но пише доставка 2-3 дни!
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #258 -: Октомври 28, 2010, 18:13:58 pm »
И там опитах снощи им изпратих заявката и днес ми се обадиха че го нямат налично.Страшно много съм притеснена
Re: Пацентки на клиника Малинов / Надежда -тема 5
« Отговор #259 -: Октомври 28, 2010, 18:48:16 pm »
Момичета,правят ли се вливания в събота и неделя?Ако трябва да се влива 10гр. киовиг и ?ампули имуновенин разделя ли се на две,в два последователни дни. Можете ли да помогнете с актуални цени.
Благодаря!