0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
IVF/ICSI ноември
« -: Ноември 02, 2010, 14:03:40 pm »
Нена този месец донесе най-големите усмивки и посрещнем Празниците с много положителни резултати :bfp: :balk_7: :balk_600:
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #1 -: Ноември 02, 2010, 14:22:52 pm »
Записвам се и аз, девети ден от стимулация по дълъг протокол. Нека всички ние постигнем желанията си.
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2010, 14:29:46 pm »
Здравейте момичета,
и аз се записвам. Единадесети ден от стимулацията.По дълъг протокол. Трето ИКСИ при д-р Владимиров.
Дано да сбъднем мечтите си!
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2010, 14:33:50 pm »
Запис и от мен :D
Успешни процедури и много положителни резултати този месец  :wink:
Аз в петък започвам проследяване за 3-ти опит на ЕЦ(ИКСИ),надявам се и последен  :D
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #4 -: Ноември 02, 2010, 15:12:59 pm »
Честита нова месечна темичка!
Пожелавам на всички много късмет и вяра!

 :pink_dust_1: :goodluck: :green_dust_1:

Днес при мен беше ден за кръвен тест - 184. Не е много високо, но пък е положителен резултат. Сега остава да се моля, да се надявам и да вярвам, че всичко ще е наред този път! Рано е да се радвам, но пък има надежда! Доста ми е притеснено, защото първия път имах по-високо ЧХГ на по-ранен ден, а ембриончето спря да се развива. Стискайте ми палци!

Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2010, 15:35:23 pm »
Здравейте момичета,честита нова темичка и дано да ни е на късмет!Cream стискам ти палци,макар че не се познаваме :D.Аз след дълак протокол вчера ми беше пункцията 17 яйчица,днес ми казаха,че 10 се развиват добре,и утре чакам да ми кажат кога ще е трансфера :D.Късмет на всички!
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #6 -: Ноември 02, 2010, 15:52:39 pm »
cream, много хубаво! Стискам палци всичко да е наред. Аз си чакам до 10 ноември за теста.

На всички други момичета успех!
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #7 -: Ноември 02, 2010, 16:02:31 pm »
cream честито и лека и безпроблемна бременност до края   :babbycarrage:.ЧХГ ти е супер, въобще не е ниско, не се притеснявай излишно.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #8 -: Ноември 02, 2010, 16:16:25 pm »
Честита нова месечна темичка!
Пожелавам на всички много късмет и вяра!

 :pink_dust_1: :goodluck: :green_dust_1:

Днес при мен беше ден за кръвен тест - 184. Не е много високо, но пък е положителен резултат. Сега остава да се моля, да се надявам и да вярвам, че всичко ще е наред този път! Рано е да се радвам, но пък има надежда! Доста ми е притеснено, защото първия път имах по-високо ЧХГ на по-ранен ден, а ембриончето спря да се развива. Стискайте ми палци!



Кремче, видя ли че при зазоряване е най-тъмно! Този път всичко ще е О.К.! Гуш!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #9 -: Ноември 02, 2010, 16:26:16 pm »
Кремче, стиснати палци и от мен.
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #10 -: Ноември 02, 2010, 16:40:44 pm »
Кремче, честито!
ЧХГ-то ти е супер  :P 
Успех!
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #11 -: Ноември 02, 2010, 17:05:44 pm »
Кремче,честито мила да се похвалиш и със сърчице.Всичко да е ок до края. :bori_007:
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #12 -: Ноември 02, 2010, 17:37:12 pm »
Днес при мен беше ден за кръвен тест - 184. Не е много високо, но пък е положителен резултат. Сега остава да се моля, да се надявам и да вярвам, че всичко ще е наред този път! Рано е да се радвам, но пък има надежда! Доста ми е притеснено, защото първия път имах по-високо ЧХГ на по-ранен ден, а ембриончето спря да се развива. Стискайте ми палци!
cream, честито!  :D Стискам палци всичко да е наред!
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2010, 17:48:33 pm »
cream,честито!!!! :DВсичко ще е наред!Стискам палци!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #14 -: Ноември 02, 2010, 18:53:13 pm »
cream, честито и от мен! :D Стискам палци! Всичко ще е ОК!
Успех на всички! :D
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #15 -: Ноември 02, 2010, 19:06:52 pm »
cream, много се радвам. Дано всичко да е наред до края. много,много, стиснати палци.
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #16 -: Ноември 02, 2010, 19:42:15 pm »
Много благодаря на всички за подкрепата! Какво щях да правя без вас, не знам........ :hug2:

Утре ще ми изпратят с куриер неупоген. Моля да ми кажете подкожно ли се слага и на дози ли е, защото ми казаха, че една ампула ще ми стигне за 10 дни? Има ли нещо особено при поставянето? С фраксипарина се справям, въпреки че стомаха ми е в синки...
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #17 -: Ноември 02, 2010, 20:26:21 pm »
Много благодаря на всички за подкрепата! Какво щях да правя без вас, не знам........ :hug2:

Утре ще ми изпратят с куриер неупоген. Моля да ми кажете подкожно ли се слага и на дози ли е, защото ми казаха, че една ампула ще ми стигне за 10 дни? Има ли нещо особено при поставянето? С фраксипарина се справям, въпреки че стомаха ми е в синки...

На мен ми го слагат подкожно в корема, леко е ще се справиш.
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2010, 20:30:21 pm »

Здравейте и от мен! Записвам се сред вас, 11 ден след трансфер съм. Желая успех на всички!

Много благодаря на всички за подкрепата! Какво щях да правя без вас, не знам........ :hug2:

Утре ще ми изпратят с куриер неупоген. Моля да ми кажете подкожно ли се слага и на дози ли е, защото ми казаха, че една ампула ще ми стигне за 10 дни? Има ли нещо особено при поставянето? С фраксипарина се справям, въпреки че стомаха ми е в синки...

Cream, честито!

Аз слагам неупоген. Инжекцията е с 5 деления по 0.1 мл. Слагам подкожно през вечер по 1 деление. Така една инжекция ми стига за 10 дни. Съхранява се в хладилник.
Фраксипарина по същия начин го поставям подкожно през вечер, редувам ги с неупогена.
*
Re: IVF/ICSI ноември
« Отговор #19 -: Ноември 02, 2010, 20:33:36 pm »
Кремче, неупогенът се поставя подкожно в корема както фраксипарина. На мен ми го слагаха сестрите по време на стимулация и за това не мога да ти кажа какви са дозите. Поставяха ми го през ден, в продължение на 10 дни. Имай предвид, че от неупогена се увеличават левкоцитите, та ако правиш ПКК да не се стреснеш  :wink: