0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #100 -: Септември 07, 2010, 21:50:13 pm »
Рали кучето ви е страхотно и ние искахме такова, но се сдобихме с две котки, съдба:)

Кисела, Коко е красавец.

Деница, много е сладък и вашия пухчо :)

EillesevveselliE много хубаво си постъпила.Нашите и двете са намерени на улицата.Миси е софиянка, намерена в един цех от мъжът ми, а Гого го намерихме на Гергьовден на лозе, майка му беше умряла, а той беше сляп и гладен.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #101 -: Септември 07, 2010, 22:44:30 pm »
denisa, много е сладък Макси! Радвам се, че е добре!
Темата се напълни със страхотни котараци  :D

Моят Цанко също е намерен, съответно спасен от нелеката съдба на бездомните котки, затова много се радвам, когато чета такива истории.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #102 -: Септември 08, 2010, 22:57:08 pm »


 Та намереният котьо го осиновиха, като лапна цицата и няма пускане :D. На другия ден не можах да повярвам на очите си, че това е същото котенце - котката го беше облизала от до, един чистичък и хубав. Кръстих го Лъки.
Дениса, страхотен дебют :D Много да ви радва


Това се казва хубав завършек!Мисля,че няма нищо случайно на този свят.Така е трябвало,така е станало!
denisa,не си написала как се казва тази хубава душичка,дето гледа стреснато)))
А Елфовия Цанко отдавна си ми е слабост :oops:


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #103 -: Септември 08, 2010, 23:14:26 pm »

Дениса, страхотен дебют :D Много да ви радва
Аааааааа написала съм ама в по-предния мш пост  :P Макси се казва. Всички сладури са прекрасни  :D


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #104 -: Септември 08, 2010, 23:25:07 pm »
Макси,ама малък :DДа стане голям котак!Ще бъде интересно после да сравняваме :)Аз сега като гледам Коко на какво приличаше като малък....на нищо направо!)))А Пандичка си ми е слабостта.Аз между другото гледам и две кучки на двора)))

Тази снимка е малко зимна,ама...няма друга под ръка сега.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #105 -: Септември 09, 2010, 12:19:19 pm »
Ох, аз ако имах двор ... ехееее така си мечтая за куче, три бих гледала даже :D По принцип пред мъжа ми все питам "Лори, искаш ли кученце, а?", ама и Лори /котето/ и мъжът ми мълчат :D, май само аз си искам куче.


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #106 -: Септември 11, 2010, 00:13:37 am »
Момичета днес след преглед при ветеринае се оказа, че нашия Гого всъщност е Гиги.Ние нали котки преди не сме гледали та сме се подвели, как не знам.Та имам е две красавици в къщи :)

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #107 -: Септември 15, 2010, 18:22:27 pm »
magi_st...хи хик!)Женски бил Гого :)Аз пък ще ходя другата седмица с хъскито на сгляда...живот и здраве зимата ще се радваме на малки пухчета...дано се харесат,де)))За първи път и е и не е предвидима...като всички красиви жени.
« Последна редакция: Септември 15, 2010, 18:52:23 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #108 -: Септември 17, 2010, 18:51:52 pm »
magi_st...хи хик!)Женски бил Гого :)Аз пък ще ходя другата седмица с хъскито на сгляда...живот и здраве зимата ще се радваме на малки пухчета...дано се харесат,де)))За първи път и е и не е предвидима...като всички красиви жени.


ех, че красавец ;))) а аз, имам коте, тигърче, много е миличко и адски галъовно ;))))


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #109 -: Септември 17, 2010, 21:32:31 pm »
dess_dess Женска е)))Ще видим как ще се държи на първата среща,че не се познават с мъжкото куче.Малко ни е дивичка и своенравна,неулегнала такава


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #110 -: Септември 18, 2010, 09:04:24 am »
dess_dess Женска е)))Ще видим как ще се държи на първата среща,че не се познават с мъжкото куче.Малко ни е дивичка и своенравна,неулегнала такава
хи хи, ами като не ги разпознавам, така е ;)))) виж, как ги обърках само  :D Дано се представи добре :wink:


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #111 -: Септември 19, 2010, 20:09:57 pm »
Добре се представи Киара.Ето и една снимчица от днес.Утре ще се срещат пак :oops:


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #112 -: Септември 21, 2010, 09:21:00 am »
Най-новото попълнение при нас - вече станаха на 1 месец



Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #113 -: Септември 21, 2010, 13:03:31 pm »
Ехеее, Снежина, голяма красота  :D. Я да видим дали ще позная, имате си три момчета и две момичета  :D? Ама са и разнообразни, явно двама татковци имат пръст тук. Знам, че при котките, родените при едно раждане котенца, може да са от два котарака, не знам дали наистина е вярно.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #114 -: Септември 21, 2010, 13:25:52 pm »
Трицветните котенца са винаги женски, но три нюанса на сивото например не се брои за трицветно котенце. Много рядко се случва трицветно коте да е мъжко - това означава, че то задължително е стерилно и не може да има поколение.
Котарачетата са превъзходни, дано успеете да им намерите и страхотни стопани. Аз след седмица две ще ходя до село да прибирам Лъкито и неговаха сестричка, смятам да им търся дом, другите две дребосъчки ги уредихме вече.


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #115 -: Септември 21, 2010, 13:29:12 pm »
Това за трицветните котета, го разбрах скоро, след като установихме, че Гого е Гиги  :D

Снежина много са сладки малките, иде ми да ги нагушкам  :P

Кисела, ще имате поколение май?

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #116 -: Септември 21, 2010, 13:38:50 pm »
Ехеее, Снежина, голяма красота  :D. Я да видим дали ще позная, имате си три момчета и две момичета  :D? Ама са и разнообразни, явно двама татковци имат пръст тук. Знам, че при котките, родените при едно раждане котенца, може да са от два котарака, не знам дали наистина е вярно.
Две момчета и три момичета :wink:
Татковците даже имам подозрения, че са повече  :lol:

Тигровото с белите лапички е мъжко, не знам дали се брои за три цвята това (то ми е любимото).
Вече им търсим стопани, колкото и да ни е мъчно, особено на дъщеря ми,  не знам как ще се разберем с нея. Със сигурност едно (оранжевка) ще артиса в къщи.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #117 -: Септември 21, 2010, 14:11:46 pm »

Ето е нашата трицветка в сладка дрямка.

Дениса, как е малкия звяр, вършее ли вече из къщи?
Snegina , лошо няма - децата се учат да обичат, да бъдат състрадателни, да полагат грижи. Животните възпитават в любов :D.
« Последна редакция: Септември 21, 2010, 14:14:54 pm от Eille »


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #118 -: Септември 21, 2010, 19:04:31 pm »



Кисела, ще имате поколение май?


Ако знаеш как се вълнувам,magi_st ?Обаче вчера срещата я отложихме,поради разни ангажименти...Очаквам продължението след 2 месеца,дано е пухено!


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #119 -: Септември 26, 2010, 20:15:08 pm »
Тук е нашата принцеса Панда. Ама все едно позира :)


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia