0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Старата я докарахме до 50, така че отварям нова.  :oops:

Показвам ви една сияйна усмивка.


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #1 -: Май 17, 2010, 16:24:46 pm »
Хахаха-това е велика снимка...

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #2 -: Май 17, 2010, 16:41:28 pm »
Цоп и аз в новата темичка. Къде без нас с Шанел?
Мимка с тази прекрасна усмивка  :lol: съм сигурна, че това ще е най-хубавата тема във форума!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #3 -: Май 17, 2010, 22:11:55 pm »
Мимка, Тедка е чудесна. Както винаги е много фотогенична  :P.
Обаче ме заинтересува другата снимка (от аватора ти)  :lol:Е нема такава целувка  :lol:
« Последна редакция: Май 17, 2010, 22:13:56 pm от tanj74 »
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #4 -: Май 18, 2010, 11:24:07 am »
Мимс, тази снимка след почистването на зъбния камък ли е  :D? Ами тя Тедка е за Холивуд  :lol:.

Ето и моите домашни любимци, които понякога са толкова лоши, че хич не са ми любими. Това е любов  :lol::

Така закусваме сутрин  :lol::

Кой ме снима?
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #5 -: Май 18, 2010, 13:05:44 pm »
Страшни  сте сладури  :balk_47:

Roxy, много  са хубави  тези    другарчета ,а  и какви са готини зелени !Ама  и ноктенцата им си ги бива -май не са били на педикюр :lol:
Гоните ли  се из къщи  :lol: ?


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #6 -: Май 18, 2010, 14:38:10 pm »
Само Мони (той е вляво) си има една кацалка, която е със специално покритие, за да му се пилят ноктенцата. Бяха му още по-дълги като го взехме. А Рокси си гризе ноктите сама  :lol:. Спестява от разходи за маникюр  :lol:.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
« Последна редакция: Май 22, 2010, 22:48:45 pm от nimika »


*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #8 -: Май 22, 2010, 23:01:54 pm »
Хехе,Мимка страхотни сте!

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #9 -: Май 23, 2010, 12:05:12 pm »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #10 -: Май 23, 2010, 12:29:22 pm »
Страхотна е тази пианиска!
Рокси, върна ме много години назад, когато имах също такъв зелен папагал, но мацката му беше бяло и синьо-много са сладки.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #11 -: Май 25, 2010, 23:18:58 pm »
Мацки, имам една питанка. Не за първи път ми се налага да се грижа за новородени бебета - котета, но никога до сега не са били толкова мръсни като сега. Дали е редно да ги изкъпя, страх ме е , но пък и в същото време те са толкова малки, а инстинкта да се мият още го нямат. Какво да правя, да ги оставя мръсни или да ги изкъпя, по тях има и дрискано, те акат и там където спят, сменям им парцалите с чисти и сухи, ама след ден същата работа. Имам чувството, че на едното дупето му е подсечено, моя мъж ми казва, че си въобразявам ма знам ли.
Докато бяха съвсем мънички ги гледах при нас в един кашон, но започнаха да щъфръкат и ги свалихме в мазето.
Много са хубавки котенцата и ще ме е яд ако от мръсотия стане беля с някое. 5 броя са и за съжаление ми прегазиха котката пред вратата. Нашата улица хич не е оживена и как е станало просто не мога да проумея. С нетърпение чакам да спрат да се хранят на спирнцовка и да започнат сами да лочат.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #12 -: Май 26, 2010, 01:47:07 am »
Mary, и мен щеше да ме е страх да ги изкъпя щом са толкова малки, по-добре ги избърши с нещо влажно щом са толкова мръсни, а пък на това с подсеченото дупе може би няма да му навреди съвсем малко крем "Бочко".

Мимка, чудесна усмивка :) А папaгалите на Roxy изглеждат много интелигентни :)
« Последна редакция: Май 26, 2010, 01:51:57 am от Simba »
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #13 -: Май 26, 2010, 13:06:33 pm »
Мацки, имам една питанка. Не за първи път ми се налага да се грижа за новородени бебета - котета, но никога до сега не са били толкова мръсни като сега. Дали е редно да ги изкъпя, страх ме е , но пък и в същото време те са толкова малки, а инстинкта да се мият още го нямат. Какво да правя, да ги оставя мръсни или да ги изкъпя, по тях има и дрискано, те акат и там където спят, сменям им парцалите с чисти и сухи, ама след ден същата работа. Имам чувството, че на едното дупето му е подсечено, моя мъж ми казва, че си въобразявам ма знам ли.
Докато бяха съвсем мънички ги гледах при нас в един кашон, но започнаха да щъфръкат и ги свалихме в мазето.
Много са хубавки котенцата и ще ме е яд ако от мръсотия стане беля с някое. 5 броя са и за съжаление ми прегазиха котката пред вратата. Нашата улица хич не е оживена и как е станало просто не мога да проумея. С нетърпение чакам да спрат да се хранят на спирнцовка и да започнат сами да лочат.
Мари, миналата година юни месец, на село на боклука намерихме изхвърлени три котенца, на около две седмици. Тъкмо бяха прогледнали. Останаха при майка ми, тъй като ние нямаше как да ги вземем в Сф, но всяка събота и неделя, бяхме с тях. Купих им от магазин за животни шишенце с биберон, миниатюрно, веднага се научиха да ядат от него. След всяко ядене с навлажнена салфетка ги търкахме по дупетата, за да пишкат и да не се цапат, тъй като докато са още много мънички, това го прави майката, с езиче ги подканя да пишкат и акат. И така през два - три часа. Според мен е твърде рано да ги къпеш, с влажна салфетка може да ги позабършеш, но трябва веднага след това хубаво да ги завиеш. Трябва да са на топличко. Имаш късмет, че сега и навън е по-топло и шанса да оцелеят е много по-голям, отколкото ако са родени есента. Нашите бяха в кашон, отгоре ги покривахме, за да им е топло и тъмно и да спят спокойно. Изкъпахме ги след втория месец някъде и им сложихме препарат против бълхи. Едното го дадохме, едното преди един месец изчезна  :(, а третото - майка ми си има второ дете  :lol:. Навсякъде я следва, приема я наистина за майка, дори в тоалетната влиза с нея  :lol:. Аз даже съм я показвала в предишната тема  :D.
Дано да се справят котенцата  :D.

Simba, папагалчетата не знам дали са интелигентни, но определено се опитват да хитруват  :lol:.
« Последна редакция: Май 26, 2010, 13:09:48 pm от Roxy »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #14 -: Май 26, 2010, 13:18:30 pm »
Мери, не съм специалист, но предполагам, че мокра хавлиена кърпа ще свърши чудесна работа. Предполагам и мокрите кърпички, но те са ароматизирани и не съм сигурна доколко това е ок за малки котенца.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #15 -: Май 26, 2010, 13:18:52 pm »
Каксън, да не са на Денис поколението?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #16 -: Май 26, 2010, 13:23:28 pm »
Аз да се оплача, че една котана най-редовно ни посещава вкъщи (през дупката на комарника, която Цаньо направи) и създава суматоха. Първо влиза като генерален директор, настанява се на дивана и започва да мърка. Цанко надушва конкуренцията, пристига и... започва едно страховито съскане и мяукане, да ти настръхне косъма  :lol:
Изпращам нарушителя по живо по-здраво, и това упражнение се повтаря няколко пъти на ден  :lol: Няма такава нахална котка!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #17 -: Май 26, 2010, 13:27:49 pm »
Не е страшно, докато не започне да го съди за издръжка   :dance2:
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #18 -: Май 26, 2010, 14:01:46 pm »
Не е страшно, докато не започне да го съди за издръжка   :dance2:
Ами така е, ако Цанко е мърсувал на младини, сега не издръжка, ами и диванче с пухени възглавнички трябва да й осигури... Че като заприиждат братя и сестри...  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #19 -: Май 26, 2010, 14:07:52 pm »
Извинявам се, че ще ви разочаровам и ще ви секна  фантазиите в стил "Дързост и красота"  :lol: , но Цанко е кастриран, когато беше на около година.
Сексуалната му партньорка е ето това одеалце  :lol: :