0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #60 -: Юни 22, 2010, 17:52:10 pm »
Мимка, на мен не ми се насълзиха очите, а направо си поревах :balk_145:
Симба, съжалявам  :bighug:
Шушка да не я забравите
« Последна редакция: Юни 22, 2010, 18:04:25 pm от anizi »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #61 -: Юни 22, 2010, 18:50:23 pm »
Анизи, тука спи или се глезоти?
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #62 -: Юни 22, 2010, 19:07:35 pm »
Спи  :lol: :lol: :lol: много смешно се научи и от скоро това е любимата поза за сън, особено ако не съм пуснала климатика  8) !
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #63 -: Юни 22, 2010, 19:58:14 pm »
Благодаря момичета! Наистина си е частен зоопарк, но с този голям двор, няма само домати да копаме  :lol:!!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #64 -: Юни 22, 2010, 21:08:25 pm »
Спи  :lol: :lol: :lol: много смешно се научи и от скоро това е любимата поза за сън, особено ако не съм пуснала климатика  8) !
Широк живот може да кръстиш позата, а мислила ли си какво ще правиш с глезла като се появи Мишелинчо-ще има ревност сигурно :lol:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #65 -: Юни 23, 2010, 09:49:49 am »
Нямам проблем с "глезла" защото мама ще я гледа, а аз отивам в моя апартамент, въпреки че  :( ама нищо де ще ходя по 100 пъти на ден  :? пък и с мен да е проблем няма да има - тя е много добричка  :bighug: пък сега нали ще е кака се надявам да приеме бебока за наш човек  :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #66 -: Юни 23, 2010, 23:46:09 pm »
stoeka71 ние имаме същото малко зверче, само че има три черни петна, не е чисто бял.И той нинамери и макар че имаме една голяма женска котка си го взехме и него.Аз исках куче, но сега сме с две котки.


Да покажа и аз наште...две любимчета!


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #67 -: Юни 23, 2010, 23:57:27 pm »
Голямата си я взехме съзнателно!Даже чаках да я отбие майка и...и когато беше на около година намерих малкия пух.На улицата.Коко е един сладък непокист,който обича да мързелува денонощно.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #68 -: Юли 10, 2010, 01:32:46 am »
И така, да ви представя: Тито (ударението е на о) ;)



Спасихме му кожухчето от един голям котарак на улицата, не е много ясен пола, но няма значение. На около месец и половина е. Мисля, че не беше виждало човек до момента в който го взех, днес четвърти ден вършее в къщи :) Не мога да го накарам да пие вода. И не мога да обясня на Диляна да не му разсипва пясъка и водата, та лудницата стана пълна  :lol:

А тази персона се е насидила на терасата на майка :)



И е с нещо като All Inclusive ;)
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #69 -: Юли 10, 2010, 21:27:23 pm »
Тито е късметчето ви!А тази синьора от терасата скоро очаквам да снесе яйчица!))))))))))Ще видиш! :D


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #70 -: Юли 14, 2010, 23:31:21 pm »
Здравейте, ние имаме домашен персийски котарак -полуекстремал.Мно-о-о-ого ни е готин , но....се налага да излезем в отпуск за 10дни / това е ена седмица +предходна събота и неделя/Досега сме го оставяли сам в апартамента по4-5 дни и съседка идва да го храни и чисти.Сега обаче периодът е по-дълъг и незнам да не вземе да подивее :(направо ме е страх толкова дълго сам.Няма как да го вземем с нас защото ще сме постоянно на път.Вие как постъпвате в подобни случаи?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #71 -: Юли 15, 2010, 19:21:27 pm »
mole, щом имате съседка с добра душа :) мисля, че няма да има проблем, но сега както е топло, трябва всеки ден да го посещава, вода, храна ... :)
Kisela_2000, вече имало 2 пиленца :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #72 -: Юли 20, 2010, 02:00:35 am »
"Марли и аз" с Оуен Уилсън, Дженифър Анистън и страхотния лабрадор Марли гледах го вчера, много :D и много :balk_145:

И малко майтапи от живота на Тито :) - намерих го в чантата за плаж, намазан с крем. Много си играят с детето, но игрите им са малко груби, та доста често съм във фалцет ;) и непрекъснато нащрек, ушите ми са станали като пеленгатори :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #73 -: Юли 25, 2010, 22:38:18 pm »
Момичета, нашата менажерия се увеличи. Преди 5 дни свекъра ми си купи кон (да вметна живеем една до друга къщите и каквото е в единият двор съоветно е в другия) и на 20.07 си имахме вече конче - женско. Ето малко снимки
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #74 -: Август 18, 2010, 11:50:20 am »
ей тук не съм се записвала много отдавна :)

да Ви представя Роши - малко кумче :)))

Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #75 -: Август 18, 2010, 15:43:46 pm »
Момичета, да ви представя нашия неуморим бяс - Лъки, или както я нарича майка ми - принцеса Лачита  :D. След месец ще стане на 8 години, но си е все същия дребусък, тича като стрела и нищо не й убягва ;).
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #76 -: Август 19, 2010, 23:32:49 pm »
Това е нашето любимче,тоест само едно от любимците.Дебелия Коко)))))))


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #77 -: Август 19, 2010, 23:35:01 pm »
Тук са двете с голямата Панда)))Обаче пак нещо замислят


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #78 -: Август 26, 2010, 23:15:06 pm »
Много яка тема!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #79 -: Септември 01, 2010, 14:43:28 pm »
kisela_2000 , тези бели косматковци са супер сладки!


stoeka71  , макар и не точно  домашен любимец ,коня е прекрасно животно !Толкова грациозно и изящно -винаги съм им се възхищавала!
« Последна редакция: Септември 01, 2010, 16:12:12 pm от nimika »