0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #680 -: Февруари 25, 2017, 21:43:48 pm »
От тази Нора направо ми побеля кожуха  :lol:
Майтап няма черния котарак става сив. А в основата косъма си е чисто бял. 
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #681 -: Февруари 26, 2017, 00:01:08 am »
Леле, наистина е побелял миличкия   :lol:

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #682 -: Февруари 26, 2017, 10:54:14 am »
Ох, Пухчо златен! Черен, сив,...все си е сладур :wink:
Нашата Дара пък отскоро нещо започна странно поведение да вади. Дали усеща наближаващата промяна, не знам. Даже от около две седмици е със засилен "космопад", което толкова рано друга година не се е случвало. Вчера си позволих да я окастря (наполовина, че не стигнахме до корема :oops:), защото вкъщи за ден става като в прериите. Не ми изглежда да е много сърдита, но пък изглежда като чумава :lol:
На снимката е ден преди процедурата:

"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #683 -: Април 06, 2017, 11:06:12 am »
Злате, как е Дара, свиква ли  :)

Показвала съм преди време двете ни котки- Пипи и Любка, а това е малкият Ли  :)
Вече никак не е малък на размер, но при разлика 14 години с другите котки,
май завинаги ще си остане Малкият Ли  :)
Той така спи обикновено :)
« Последна редакция: Април 06, 2017, 11:08:19 am от marsi »

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #684 -: Април 06, 2017, 11:11:22 am »
Марси, котана е добре. Проявява любопитство към бебата, но ние малко я държим още встрани, че ни посъветваха поне първия месец да нямат пряк контакт (лизане, душене, много косми около бебето...). Разбира се, не сме чак толкова строги, но на моменти ми се струва, че някак я пренебрегваме и ми е мъчно, макар вероятно на този етап, това да е нормално.

Снимката на котИ и марсианчетата ми е много мила. Едни такива благички са всички :heartbeat:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #685 -: Април 06, 2017, 11:14:07 am »
Злати, котките усещат и сама няма да иска да е близко до беба, спокойно.Как я кастриш я сподели.Че в къщи започна косопада и откачам вече.А и са 2.Но мисля, че каквато и процедура да искам да им проведа, ще бъда зверски издрана.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #686 -: Април 06, 2017, 14:33:43 pm »
Малкият Ли добре сте го загладили  :D

Злате, котките се страхуват от бебета и без това.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #687 -: Април 06, 2017, 15:55:58 pm »
Малкият Ли добре сте го загладили  :D

Сега е добре  :), да видиш зимата как беше катастрофирал от преяждане  :lol: - ние го храним вкъщи, излиза навън уж на разходка и се връща с такъв подут корем, че едва се движи. Оказа се, че съседката оставя кутии с храна за уличните котки, загрижена за животинките в големия студ и сняг, а нашият първи там на паницата.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #688 -: Април 06, 2017, 18:08:10 pm »
Момичета, дано да сте прави. Аз все си мисля, че ние малко повече я отблъскваме, защото все й шъткаме и "Не-каме" като тръгне да се лепи за беба.

Как я кастриш я сподели.
Маги, с най-обикновена машинка за подстригване. Слагам приставката за най-ниско стригане, защото ме е страх да не я клъцна без нея. И при нас е имало драми, няма как. Гледам що-годе да е в настроение и действам. После малко прилича на чумава, ама аз не мога да я подстрижа така добре, както би го направил професионалист. Примерно крачетата си остават с космалдаците, корема също понякога (зависи дали ми позволи, защото след кастрацията не дава да я пипам много там). И първите дни след прическа, е като ливада, на бразди. Но космите, които пръска из вкъщи намаляват доста, а на мен това ми стига.
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”