0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #40 -: Юни 06, 2010, 14:08:17 pm »
Ето ни и ние да се вмъкнем тук в сладката темичка
Само че сме болнички контузихме си крачето,изместил си е капачето и сега трябва по оперативен начин да се оправи :(
Ако някой е преживял това нека пише
:a_cat_04:
« Последна редакция: Юни 06, 2010, 15:37:36 pm от bebeshori »

Вярвам!!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #41 -: Юни 06, 2010, 15:23:18 pm »
Това са нашите домашни любимци! Доста са, но нали живеем на село с голям двор, има още какво да се покаже  :lol: Лястовичките са новодомци!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #42 -: Юни 07, 2010, 08:37:22 am »
:lol: Аз куче не виждам!

Има има, вгледай се по внимателно - една черна сянка пред дръвчето  :lol: :lol: :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #43 -: Юни 07, 2010, 09:36:53 am »
И две черни очи, казващи "Дзааак"  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #44 -: Юни 07, 2010, 10:31:44 am »
Леле колко сладки котаци, в това бялото ми останаха очите.
Кисела, твоята кучка може да не е харесала предложените ергени, а може и да си е по-агресивна по принцип-все пак на 5 години за пръв път. Предишнота ми кучка, която почина от старост не харесваше нито един друг мъжкар освен този който стана татко на бебетата и, а него като го видеше направо се размазваше от кеф. Сигурно и те имат предпочитания :D
Стоека, у вас е цяла менажерия, ама нека е весело.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #45 -: Юни 08, 2010, 10:30:02 am »
Какви красоти съм изпуснала.... 8O
Раиска, страхотни са Макс и Маца. Аз по принцип съм фенка на френските булдочета ама твоя е страхотен сладур. А маца с тези сини очи е невероятно запленяваща.
Мункич, голямото размазване сте бе.....  :lol: :lol: :lol:
Бебешори, дано бялото пухче скоро да се оправи  :goodluck:
Рали рат, видях черната сянка  :ywoohoo:
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #46 -: Юни 08, 2010, 17:09:52 pm »
Леле колко сладки котаци, в това бялото ми останаха очите.
Кисела, твоята кучка може да не е харесала предложените ергени, а може и да си е по-агресивна по принцип-все пак на 5 години за пръв път. Предишнота ми кучка, която почина от старост не харесваше нито един друг мъжкар освен този който стана татко на бебетата и, а него като го видеше направо се размазваше от кеф. Сигурно и те имат предпочитания :D
Стоека, у вас е цяла менажерия, ама нека е весело.

Благодаря много за отговора.Ветеринарната докторка ме посъветва да дам 1,5 таблетка диазепам...за успокоение и после да ги пуснем.Е!!!Не посмях,все пак са транквиланти.А между другото вчера правихме опити с един неугледен помияр...ами...срам голям,но го хареса от раз!!!Явно наистина е предъртяла мома и доста избира)))))))))))))
Както и да е!Вече отмина периода.За следващия път ще търсим нови ергени да предложим)))Дано се намери принца.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #47 -: Юни 18, 2010, 10:28:07 am »
Пускам тук нещо, което ме трогна. Реших, че ще се хареса и на вас!

*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #48 -: Юни 18, 2010, 13:39:07 pm »
Пускам тук нещо, което ме трогна. Реших, че ще се хареса и на вас!
.......

а мен ме разплака  :balk_136:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #49 -: Юни 18, 2010, 15:11:19 pm »
Пускам тук нещо, което ме трогна. Реших, че ще се хареса и на вас!
.......
а мен ме разплака  :balk_136:
  Честно...и аз така. :(
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #50 -: Юни 18, 2010, 18:34:13 pm »
И аз съм от разплаканите Мимка.  :balk_145:
Така като гледам писаните как са се натръшкали да спят - искам да съм котка :)
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #51 -: Юни 18, 2010, 23:39:15 pm »
Симба, какво прави рижавия звяр-аз съм му фен. Обичам разбойниците котаци.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #52 -: Юни 19, 2010, 01:56:42 am »
И двата ми котарака умряха миналата година, аз не можех да пиша тогава за това.  :balk_145: Разбирате ме. Симбака получи общ сепсис, много се борихме, но не можахме да я спасим животинката. А беше ваксиниран за всичко.
Тази година си поръчах бяло котенце от съседската бяла котка, но не можала да ги опази и в момента съм в очакване някое зверче да ни намери само :) И мисля, че съвсем скоро ще ни открие.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #53 -: Юни 19, 2010, 09:07:25 am »
Тази година си поръчах бяло котенце от съседската бяла котка, но не можала да ги опази и в момента съм в очакване някое зверче да ни намери само :) И мисля, че съвсем скоро ще ни открие.
Симба, виж кои ни откри нас преди два дни. Било е на пътя и мъжът ми е набил спирачки да не го смачка и после се озова в нас. Нищо му няма, чисто беличко, мъжко е, но още му мислим име, засега сме се спрели на Виктор! Така, че чакай посещение, и вас ще ви открие някоя бяло котаче.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #54 -: Юни 19, 2010, 11:05:10 am »
Симба, много съжалявам за котака  :(

stoeka71, като гледам Виктор е същия модел като нашия Цанко - кльощав и дълъг. Е, нашият отдавна вече не е кльощав, но това е друга тема. По подобен начин ме откри преди 10 години. Големи късметлии са белите котки, явно.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #55 -: Юни 19, 2010, 14:52:18 pm »
Елфи, като гледам и нашият Виктор, ще позаглади скоро косъма. Явно е бил дълго време без храна и сега яде всичко което му се предложи. Нашите котки все са мъжки, но от днес имаме и женско коте-Сара. Като го снимам ще ви го покажа. Котките станаха четири, кучетата са 3, костенурките са 2, а за зайците не коментирам. Днес категорично заявих, край бяхме до тук с животинките. А моят мъж си домъкна и гълъби!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #56 -: Юни 20, 2010, 15:32:47 pm »
Симба, стана ми много мъчно за котака, много ми харесваше. Дано скоро си намериш някое пухкаво топче.
Стоека 71, ми много малко са ви женските котки, то толкова ергени дето ги имате ще го сисипят горкото. Иначе у вас е весело. Като гледам колко животинки имате направо частен зоопарк :D
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #57 -: Юни 21, 2010, 14:29:10 pm »
stoeka71 ние имаме същото малко зверче, само че има три черни петна, не е чисто бял.И той нинамери и макар че имаме една голяма женска котка си го взехме и него.Аз исках куче, но сега сме с две котки.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #58 -: Юни 22, 2010, 01:12:16 am »
Благодаря ви момичета за съчуствието, shanoar, Елфи  :bighug:

stoeka71, това беличкото е толкова нежно :) направо "Бяла нежност" трябва да се казва  :D иначе съм очарована от цялата менажерия у вас :)
« Последна редакция: Юни 22, 2010, 01:13:52 am от Simba »
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #59 -: Юни 22, 2010, 10:39:28 am »
Пускам тук нещо, което ме трогна. Реших, че ще се хареса и на вас
Е ,и мен ми се насълзиха очичките!



stoeka71 , у вас направо е зоологическа  градина !!!Чудесно е !

Белите пускави топки на bebeshori  и stoeka71 направо ме грабнаха!!!
Стархотни са!