0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #140 -: Октомври 10, 2010, 13:56:34 pm »
Момичета - кокичета, малкия ми прострелян Рижи си има вече осиновители - вчера го оставих в София, мигрира и той към столицата, не ще да е провианцилист.
Ето тези две прелести сега са ми превзели къщата - търсим им стопани.
http://prikachi.com/images.php?images/834/2556834q.jpg

http://prikachi.com/images.php?images/736/2570736C.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/829/2556829N.jpg
« Последна редакция: Октомври 10, 2010, 13:58:15 pm от Eille »


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #141 -: Октомври 10, 2010, 13:57:59 pm »
Момичета - кокичета, малкия ми прострелян Рижи си има вече осиновители - вчера го оставих в София, мигрира и той към столицата, не ще да е провианцилист.
Ето тези две прелести сега са ми превзели къщата - търсим им стопани.






Супер новина! :D


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #142 -: Октомври 11, 2010, 13:49:09 pm »
Гледам тук какви красоти сте качили и не се стърпях. Аз съм майка на titkata и реших да кача няколко снимки на нейната /а и наша/ домашна любимка Кари. Вижте я как се разлага пред камината и как ми заема стола пред компютъра.
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 13:52:30 pm от dankatabg »
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #143 -: Октомври 11, 2010, 15:49:28 pm »
Аз май отдавна не съм се разписвала тук ... та по този повод малко фото от вчера..




Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #144 -: Октомври 11, 2010, 20:51:03 pm »
dankatabg,Вашта Кари като нашта Панда...Само дето моят стол пред компюръра не е за показване :oops:Това е любимото място,на облегалката отгоре да виси и да си заточва ноктичките)))И понеже са двамата...засилката и гонитбата е около любимия компютърен стол :D

rally_pat ,Тоз немец...приятелче ли е или и него гледате?Щот тук имам една хубавица такава....мома,ама стара)


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #145 -: Октомври 11, 2010, 22:15:36 pm »
Привет и от мен! Гледах снимките на на сладурчетата ви и реших и аз да пиша.
Никога не бях гледала котки... допреди 2 години. А и нямах никакво намерение да взимаме любимец. В България имахме куче, което оставихме на майка ми при заминаването за Щатите и знам, че е голяма отговорност.
Един ден мъжът ми се прибра /той е ветеринар в една болница/ и ми каза, че са намерили много сладко коте, което има чип, но стопаните му не отговарят на обажданията. Спомням си, че тогава го изгледах накриво / :oops:/ и му казах да забрави. След 2 дни той ми напомни, вмъквайки "ако никой не го потърси до 3 дни, ще го евтаназираме". Аз се стреснах, но пак му казах не. Минаха още 2 дни и той ме помоли поне да отидем да го видим. И аз се съгласих... Ама то едно такова голямо, космато, бяло и... тъжно, сгушило се в тясната клетка. Синът ми беше на 4 тогава, толкова го хареса, че се разплака на тръгване. Така, мъжът ми остави бележка, че ще осиновява котето. Един ден, преди изпълнението на "смъртната му присъда". И в този ден собственичката му се обадила. Питала как да си го прибере, но като и казали, че трябва да плати близо 300 долара за ваксинации и такси, тя отказала. Тоест разрешила евтаназията  8O. През това време ние треперихме да не си го прибере, а тя дори беше съгласна да го убият... И така, прибрахме си го вкъщи. Дадохме му име, на което той отначало започна да се обръща, даже се шегувахме, че разбира български и сигурно е емигрант :). Доста дългичко стана, за което се извинявам  :oops:.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #146 -: Октомври 11, 2010, 22:44:01 pm »
elle22 Къде е този котак сега?Защо няма снимки тук?


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #147 -: Октомври 11, 2010, 22:44:13 pm »
Каспар и Тони :)
« Последна редакция: Октомври 11, 2010, 22:56:16 pm от elle22 »
*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #148 -: Октомври 11, 2010, 22:46:53 pm »
elle22 Къде е този котак сега?Защо няма снимки тук?
Досега се борех с качването на снимка  :D.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #149 -: Октомври 12, 2010, 08:21:53 am »
kisela_2000 тоз немец е на нашите разбойника, ама той дядоооо.... на 11 години е вече милия какин...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #150 -: Октомври 12, 2010, 21:14:36 pm »
rally_pat  :D дядо,ама хубав))))))))))))))))))Много ги обичам немските овчрки,много послушни и предани.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #151 -: Октомври 13, 2010, 20:23:15 pm »
Еле, много благородно сте постъпили, вашия котанчо е голям хубавец. Направо незнам какви са тези хора да се откажат от него и да се съгласят на евтаназия. Но ето всяко ло за добро, сега си е намерил хубяв дом и ново семейство, където със сигурност ще е по-добре.
Данката, и вашата Кари е голяма красавица. Аз по принцип имам голяма слабост към белите котки  :D
Кисела, персийките се подстригват, защото на много хора им е много трудно с космите,заплитат се, пък и лятото препоръчват, че да не им е топло. Правят им прическа като на лъв, оставят им гривичка и топче на опашката. Тези дни ще пусна снимки на моите както са остригани да видите какви са смешни.
Рали, много хубави сладури си имаш и как само позират  :D
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #152 -: Октомври 13, 2010, 22:09:30 pm »
Еле, много благородно сте постъпили, вашия котанчо е голям хубавец. Направо незнам какви са тези хора да се откажат от него и да се съгласят на евтаназия. Но ето всяко ло за добро, сега си е намерил хубяв дом и ново семейство, където със сигурност ще е по-добре.
Данката, и вашата Кари е голяма красавица. Аз по принцип имам голяма слабост към белите котки  :D
Кисела, персийките се подстригват, защото на много хора им е много трудно с космите,заплитат се, пък и лятото препоръчват, че да не им е топло. Правят им прическа като на лъв, оставят им гривичка и топче на опашката. Тези дни ще пусна снимки на моите както са остригани да видите какви са смешни.
Рали, много хубави сладури си имаш и как само позират  :D

Пусни,моля те снимка на котката.Моя Коко не е съвсем екстремен тип персиец,защото не е много в муцката типичен,ама на козина го е докарал яко))).Скубането е убийствено...голям косопад е :DИначе си го ооо!бичаме...той ни е късметчето,намерен е.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #153 -: Октомври 14, 2010, 14:28:33 pm »
Ето няколко снимки на Иги Биги и Пиги както са остригани  :D
Иги Биги


Пиги
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #154 -: Октомври 14, 2010, 21:52:05 pm »
 :DПак са сладури,ама някак нетипично ми изглеждат.Това заради наближаващия термин ли го направихте?И сега не се ли скубят?
Аз да се оплача:Мойта,женската се качила на секцията(това не е проблем за нея)отворила витринката и докопала витамините>>>>....за тях това е лакомство.Изсипала кутията и се почерпили до          ....подрискване :oops:
Какво да ги правя?хапнали по 20-тина на калпак))))))))))


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #155 -: Октомври 14, 2010, 22:06:40 pm »
Така ги подстригахме за лятото да не им е топло, че те с тази козина едвам дишаха, отделно като лежаха долу на корема  се изпотяваха и бяха целите сплъстени. Така си изкараха лятото по-лекичко, сега вече им е пораснала козинката. А косми определено имаше по-малко, те сигурно пак са се скубели, но поне нямаше дълги бели косми. Като се роди бебето може пак да ги пострижа, че да ми е по-лесно. А тези витамини и мойте много ги обичат, като им сложа веднага се изяждат  :D
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #156 -: Октомври 15, 2010, 20:49:45 pm »
Пожелавам ти да няма никакви проблеми с бебето от тук нататък и да се радвате скоро на добро съжителство на котките,макар постригани с бебо :D


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #157 -: Октомври 15, 2010, 21:11:06 pm »
Момичета вие сте късметлийки, мойте моми въобще не харесват витамините.Какви ли не съм им взимала зор си е и това е.Тя голямата не ги харесва, а малката копира от нея и така накрая ги гоня да им ги пъхам в устата.

Големи са ви сладури котетата и кучетата :)

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #158 -: Октомври 16, 2010, 09:17:42 am »
Цитат
Дениса, как е малкия звяр, вършее ли вече из къщи?
Мани, мани лудница  :D само на полилея не се е качила още калпазанката.
Ей така много обича да ти стои на гърба  :)

Само дебне и скача в саксиите.

Ето двама калпазани заедно  :lol:

Всички животни са прекрасни.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #159 -: Октомври 27, 2010, 14:06:03 pm »
 :bighug: Здравейте мили  :youwoman:Страшно обичам животните- имаме две котки и две кучета.Но....има едно но- четвъртък ще правя токсоплазмоза  osi_16 притеснявам се з резултата какъв ще е, защото преди години изолираха еднократно бацил ,но приповторното нямаше нищо.Знам ,че е опасно за бременните ,а и лечението е доста токсичноНе знам как се качват снимки но като се науча ще кача. :crossfingers: всичко да е наред.