0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #120 -: Септември 27, 2010, 12:04:08 pm »
И още малко бели котки  :lol: Не можах да се стърпя да не го снимам, така сладко спеше...



И едно голямо, облизващо се куче (тъкмо беше похапнал) :


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #121 -: Септември 27, 2010, 17:02:06 pm »
Как спи и примърква Цанкооооооо...Бяло царство)
А кученце е добряк,нали?Има много мил поглед.Кротушко изглежда)
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 17:04:00 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #122 -: Септември 27, 2010, 17:32:51 pm »
Леле страхотни са :) Нашата малка разбойничка пък беше геройски изкъпана в събота и се държа доста добре, за разлика от голямата.И понеже мъжът ми на едно място в къщи не шпаклова върху вътрешната изолация, защото не се виждало, малката се научи да ходи там и всяка вечер като се прибера из стаята хвърчи стиропор в несвяст.Красота направо.

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #123 -: Септември 30, 2010, 21:28:38 pm »
http://www.vbox7.com/play:5b05be03?&toc=read

Това ме разтресе много.Не искам да го гледам отново.Нека бъдем по-добри
« Последна редакция: Септември 30, 2010, 21:34:59 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #124 -: Септември 30, 2010, 21:43:17 pm »
Ох,че тъжно!Замислям се за човещината у животните и за животинското у човека.Много тъжно наистина!!!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #125 -: Октомври 01, 2010, 09:14:56 am »
Не смея даже да отворя линка. Преди три дни отидох до ветеринарната клиника за морална подкрепа на една приятелка, чието куче е много болно и се прибрах с котенце. Малко, бяло и оранжево, простреляно със съчма. Нямаше място в стационара и хората, които го водеха, се чудеха къде да го приберат. Та сега е у нас. Ще се наложи най-вероятно ампутация на простреляното краче, но с мъжа ми искаме да потърсим поне още едно две мнения. Къкъв човек трябва да си, за да стреляш по коте?
« Последна редакция: Октомври 01, 2010, 09:52:06 am от Eille »


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #126 -: Октомври 01, 2010, 09:21:59 am »
Направо се разплаках честно  :( :( :(
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #127 -: Октомври 02, 2010, 18:15:52 pm »
Не смея даже да отворя линка. Преди три дни отидох до ветеринарната клиника за морална подкрепа на една приятелка, чието куче е много болно и се прибрах с котенце. Малко, бяло и оранжево, простреляно със съчма. Нямаше място в стационара и хората, които го водеха, се чудеха къде да го приберат. Та сега е у нас. Ще се наложи най-вероятно ампутация на простреляното краче, но с мъжа ми искаме да потърсим поне още едно две мнения. Къкъв човек трябва да си, за да стреляш по коте?


Надявам се да е била чиста случайност тази съчма.Иначе наистина не го схващам...Какво ли е виновно животното?
« Последна редакция: Октомври 02, 2010, 18:22:56 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #128 -: Октомври 04, 2010, 11:01:41 am »
За съжаление не е било случайно, а напълно умишлено. Момичето, което го намери, ми каза, че е имало още едно простреляно котенце, но то е било починало. Изроди всякакви... Както и да е, малката душишка сега е у нас, той е най-специалното коте, търсим му осиновители, ако не се появят подходящите хора просто ще си го оставим.
« Последна редакция: Октомври 04, 2010, 12:45:07 pm от Eille »


Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #129 -: Октомври 04, 2010, 12:10:32 pm »
За съжаление са много такива нещастници.Аз също преди 3 год. гледах два малки фъстъка пред блока където живеех,докато накрая някой не простреля едното със съчма (другото избяга),опитахме се да го спасим милото но уви не успяхме .Хората са жестоки  :(
 В - дано се оправи мъника :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #130 -: Октомври 05, 2010, 23:37:26 pm »
Мonkey :) ,интересно ми е как мислиш да съчетаеш детенцето с животинката?Сигурна съм,че трябва да е разделно,но...не винаги е постижимо в едно жилище.Това е въпрос,който отдавна си задавам.Какво бих правила,дай боже.


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #131 -: Октомври 07, 2010, 15:23:28 pm »
Здравейте, от няколко дена разглеждам какви красавци имате. Много са хубави всички, само за гушкане. Аз имам 3 персийски котки, те всъщност са цяло семейство, майка-Бамби, татко-Иги Биги и си оставих едно тяхно детенце-Пиги. Пиги сега е при майка ми, защото Иги и Бамби си имат пак котенца и стана много пренаселено  :D
Ето ги и тях:

Иги Биги


Бамби


Пиги, тя постоянно се плези  :D



а това са малките бебенца на Иги и Бамби





*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #132 -: Октомври 07, 2010, 15:26:04 pm »
Малеее, котешко царство, невероятни са, ама изглеждат големи бандити ...
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #133 -: Октомври 08, 2010, 19:02:28 pm »
Не смея даже да отворя линка. Преди три дни отидох до ветеринарната клиника за морална подкрепа на една приятелка, чието куче е много болно и се прибрах с котенце. Малко, бяло и оранжево, простреляно със съчма. Нямаше място в стационара и хората, които го водеха, се чудеха къде да го приберат. Та сега е у нас. Ще се наложи най-вероятно ампутация на простреляното краче, но с мъжа ми искаме да потърсим поне още едно две мнения. Къкъв човек трябва да си, за да стреляш по коте?

Ами мила ще ти кажа какъв човек трябва да си. Кръгъл идиот. Преди две години имах мъжко бяло коте. Три пъти му вадиха забрали съчми и се влачихме по клиниките. Бяха в корема. Чудо беше. И аз така се чудех, докато с мъжа ми не отидохме при съседа да ни погледне колата, моята котка мина и той без да знае че е моя взе да се оплаква, че има шадраванче с риби и котките му ги вадят и изяждат. Докато се осетя пушката му беше в ръцете. Щях да го убия, вярвай ми.
След 6 месеца котката ми изчезна, както и доста съседски. За съжаление идиота не е един и не мога да кажа кой от всичките го е довършил. Наскоро щяха да изхвърлят едно коте и го взех. Обаче ми е жал и се чудя колко ще оцелее.  :x
Ето го котето. Много мила душица. С детето играят и се гушкат цял ден, не го е одрало нито веднъж.


А тези бялите рунтавите отгоре просто ми пълнят душата  :)
« Последна редакция: Октомври 08, 2010, 19:06:41 pm от lidia »
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #134 -: Октомври 08, 2010, 22:00:15 pm »
Всичките ми харесват :DИ сигурно всички имат душички и характер...


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #135 -: Октомври 08, 2010, 22:29:01 pm »
Чери, големи красоти имате у вас!  :D
Лидия, дано да намерите дом на сладурчето, а дотогава как ще опазите корелката... не знам.

По-назад виждам един Цанко-мързеланко  :lol:, мноооого сладък  :D. Скоро разбрах, че той е доста по-тежък от Тедка, която била само 1,9 кг  :lol:.
Мимс, на снимките тук направо си изглежда като ротвайлер, как да не се заблудим  :lol:.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #136 -: Октомври 08, 2010, 23:54:30 pm »
По-назад виждам един Цанко-мързеланко  :lol:, мноооого сладък  :D. Скоро разбрах, че той е доста по-тежък от Тедка, която била само 1,9 кг  :lol:.
З пъти по-тежък  :lol: :lol: :lol:

Cherry*, направо не знам как се справяте с тия бели косми, аз с един котарак съм вдигнала ръце...
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #137 -: Октомври 09, 2010, 12:18:38 pm »
Сладурчето си има дом -нашия  :D
Само дано е домошарче и не скита много.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #138 -: Октомври 09, 2010, 15:00:07 pm »
Cherry*, направо не знам как се справяте с тия бели косми, аз с един котарак съм вдигнала ръце...

Елфи, трудно е, постоянно трябва да се чисти и да се решат за да не пускат много косми, но  тази година в началото на лятото ги подстригах 1-ви номер с машинката и нямаше изобщо косми, а и на тях им беше по-леко, че с тия козини им беше много тежко, едвам дишаха. Даже сега си мисля като се роди бебето пак да ги подстрижа, че да ми е по лесно с тях.

Лидия, радвам се, че сте решили да оставите котенцето за вас, голямо е сладурче, нека да ви радва много!

Пускам ви и снимки на Чери, кученцето на нашите, голяма е дивачка, не се спира на едно място.




Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #139 -: Октомври 10, 2010, 13:42:08 pm »
За първи път чувам за подстригване на котки).Никой не ми е споменавал даже...Замислих се...Давам тук едни витамини,но сезонното линеене няма как да избегна.Иначе се решем...даже им е приятно и примъркват,ама пак си има козина...чистене му е майката.А витамините ги ядат като бонбони(те са с бирена мая и витамини)и дори се нареждат като усетят,че се отваря шкафа))))
« Последна редакция: Октомври 10, 2010, 13:43:41 pm от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia