0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #20 -: Май 26, 2010, 14:24:02 pm »
Ами тогава тази котана може да е незаконната му сестра, от извънбрачната връзка на баща му с третата му братовчедка по майчина линия...  :lol: :lol: :lol: или нещо подобно и просто си търси правата. И до Страсбург с мъркане ще стигне, ако трябва  :lol: :lol: :lol:.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #21 -: Май 26, 2010, 14:25:29 pm »
Според мен му е стара либофф отпреди кастрацията и сега се опитва да го омая, за да му препише незаконния си син от третия брак  :lol: :lol: :lol:
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #22 -: Май 26, 2010, 14:29:00 pm »
Според мен му е стара либофф отпреди кастрацията и сега се опитва да го омая, за да му препише незаконния си син от третия брак  :lol: :lol: :lol:
може, може  :lol: :lol: :lol:. Елфи, тежко ти  :lol: :lol: :lol:.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #23 -: Май 27, 2010, 00:19:19 am »
Оле, олеееееееее Цанко, от кога не съм го виждала. Ей лежи ми на сърцето  той.
Мимси, не е на Денис бе, той изчезна миналия май, а котетата са на 20 дни. От женската котка са, дето тогава роди в деня, в който вие си тръгнахте, не знам дали си я спомняш. Иначе беше на Денис жена му.
А по отношение на миенето на задниците го знам, но така се стимулира оринирането, проблема не е в него, а в това че те направо си акат и го правят на мястото на което спат. И колкото често да им сменям парцалите, пак си седят с акитата на задниците. Оф не знам ама Анто е решил да ги изкъпем утре. Ще се постарая да ги загрея след това, а и времето го дават топло.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #24 -: Май 27, 2010, 09:11:44 am »
Лелеееееееееееееее, вярно ли стана година бе....аз все си мисля, че беше тука по скоро...  :(
За котката се сещам, че като ви бяхме на гости я чакахте да роди, но нещо свещенния акт на раждането сме го изтървали  :oops: :oops: :oops:
Каксън, котките майки с близането по дупетата не само урината мият, а и акитата. Най-добре е да ги почистваш с мокри парцалчета-прекалено са малко за къпане.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #25 -: Май 27, 2010, 09:23:49 am »
Каксън, котките майки с близането по дупетата не само урината мият, а и акитата. Най-добре е да ги почистваш с мокри парцалчета-прекалено са малко за къпане.
Да, и акитата им мият така. Само че котенцата са много малки и не акат чак толкова често, но за сметка на това всеки път, ако ги подканиш със салфетка ще пишкат. Все пак кравето мляко е около 85% вода. И аз мисля, че са много мънички за къпане.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #26 -: Май 31, 2010, 10:14:19 am »
 :lol: Голямо веселие тук !
Да се включим и ние с Макс и Маца  :D









Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #27 -: Май 31, 2010, 11:30:07 am »
Райсичкааааа ама страхотни са и дваматаааа  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #28 -: Май 31, 2010, 15:50:55 pm »
Момичета имам въпрос и ще съм благодарна ако можете да ми помогнете.Имаме си малко намерено коте почти на 30 дни.Намерихме го слепичко беше на 3 или 4 дни.Сега не знам кога трябва да започне само да ходи до тоалетна, защото досега го стимулираме с влажна салфетка, кога ще започне да яде от купичка и да пие мляко, а не от биберон.

Благодаря за отговорите предварително.

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #29 -: Май 31, 2010, 18:13:02 pm »
magi_st - някъде около 35-я ден ако не се лъжа. Най-добре ще бъде, ако можеш, да го заведеш на ветеринар да го види, той най-добре ще ти отговори на въпросите.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #30 -: Май 31, 2010, 22:06:15 pm »
Благодаря Рали, мислим за ветеринар, но то изпада в ужас като влезе в колата, но май в събота ще е на лекар :)

Момичета много са ви хубави любимците :)

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #31 -: Май 31, 2010, 23:40:03 pm »
Маги, моите днес стават на месец, а се изхождат твърдо от над седмица. А преди това пак имаше изхождане но по-рядко. Все още ги храня със спринцовка, не ядат сами от купичка, но пък онзи ден моя мъж подхвърли парче месо, при което за малко да го убия, и такава борба за него стана, че аз направо онемях. Едното коте, най-едрото  го дъвка сумати време и го изяде. Стана ми чудно - не лочи, а пък изяде месото.
Аз така и не съм ги изкъпала, но за съжаление едно от  котетата не оцеля.

п.п. Абе д-р Рич не се ли е появявал скоро.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #32 -: Юни 01, 2010, 08:24:52 am »
Мери, нашето си се изхожда твърдо от доста време, но само след стимулация с влажна салфетка.Купихме му един мус за бебета котета по съвет от един вет магазин, но той въобще не му обръща внимание, за сметка на това голямата котка като го усети го изяде за нула време.Ще се пробвам с месото и аз довечера, може пък да прояви интерес знае ли се :)Иначе е станало като ракета вече докато се обърна и е на другия край на стаята, но още е много смешно  :D

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #33 -: Юни 01, 2010, 15:06:33 pm »
Честит празник на всички четирилапи дечица с една щастливо разплезена физиономия  :lol:


Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #34 -: Юни 02, 2010, 12:41:29 pm »
Ееее, Рали, къде сте го пуснали Даркчо, то още малко и няма да се види от тия треволяци  :lol:. Много сладък  :D!

Раиса, страхотни са животинките. Хубаво е, когато има двор, за да могат да си излизат  :D. Маца имала ли е котета  :D?
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #35 -: Юни 02, 2010, 13:04:03 pm »
Ееее, Рали, къде сте го пуснали Даркчо, то още малко и няма да се види от тия треволяци  :lol:. Много сладък  :D!

Ъммм... открийте кучето...



 :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #36 -: Юни 02, 2010, 15:25:53 pm »
 :lol: Аз куче не виждам!

Рокси Маца не е имала котета, тъй като е кастрирана рано рано...иначе с този двор - все щеше да се намери някой доброжелателен съсед  :lol:
Маца е Гранд Дама, не е игрива, не прави никакви бели, не драска ( дори досадният Макс )...но пък кучо е предостатъчен в това отношение. Просто породта е такава, че това куче не може да стои кротко! Свекървата дава на Маца някакви хапчета, които правели котките по-игриви ( за мен си е наркотик това  :lol: ) но аз и казах да внимава, защото ако ги докопа Макс ще стане страшен мармалад  :D
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #37 -: Юни 05, 2010, 10:51:48 am »
Е хайде и ние да се запишем в новата тема :)
Една сладка дрямка :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #38 -: Юни 05, 2010, 10:57:06 am »
Много хубави котаци са се навъдили в темата. И кучовци де, но аз съм пристрастна  :D
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #39 -: Юни 06, 2010, 11:38:54 am »
Аз имам един въпрос:Не знам на какво се дължи,но и двата пъти като сме водили немската овчарка на сватба(женска е)в дните между 9-тия и 14-тия ден тя се държи странно,все едно иска да изяде мъжкото.Настава едно лаене и пенене.Днес пък даже той я ръфна по опашката и тя се метна да го дави...????Направо съм в шах!На 5 годинки е и двама различни мъжки и предлагахме,но...не ги хареса ли,какво ли....???Мисля утре пак да пробваме,но се чудим дали да не дадем някакви медикаменти...Аз ще питам и ветеринаря,ама то какво ли да дадем?
Дайте съвет!Все я водим на негова територия,а утре мислим на ливадата да ги изведем на синджир...
Иначе тя е първескиня,а мъжкото е с опит...три пъти е ставал баща
« Последна редакция: Юни 06, 2010, 11:40:29 am от kisela_2000 »


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia