0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #180 -: Ноември 10, 2009, 14:11:30 pm »
Eeeeeeeeeee браво Пете,супер овеличихме си групичката на  :D :D :D
 Аааа за биричката две са за мен  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #181 -: Ноември 10, 2009, 14:31:41 pm »
Хайде да се включа и аз - и ние със съпруга сме в този отбор - борим се с порока от доста време. След последния неуспешен опит той се сдоби с електронна цигара, и в тази връзка имам едно въпросче към вас. Т.к. имаме доста сериозен мъжки фактор, как мислите влияе пушенето на електронна цигара в сравнение с класическото пафкане? Дали мога да се надявам на чудеса в следващите спермограми? Мноооого ми се иска да се случат :)
Казват,че ел. цигари са безвредни и пълнителите са с чист никотин,но скоро по новините на бтв чух,че пълнителите се правят в Китай от някакви гадости и рециклирани боклуци(не помня точно)които са канцерогенни 8O.Моят имаше ел. пура,ама бързо я разкара и се върна към цигарите.Страстен пушач е. :x
Добрата новина е ,че аз не пуша вече 7 месеца :D.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #182 -: Ноември 10, 2009, 15:17:13 pm »
Хейй, мацки! Аз от днес вече съм непушач!
 :jump12: :jump12: :jump12: :bellydance: :bellydance: :bellydance:
Айде да почерпя  beer:: beer:: beer::

Еха, радвам се за теб, Петя. Дано продължаваш в същия дух и занапред ;)


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #183 -: Ноември 10, 2009, 15:25:17 pm »
Поздравления на новичте непушачи! За себе си мога да кажа само  :oops: :oops: :oops:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #184 -: Ноември 10, 2009, 18:19:36 pm »
Петя, добре дошла в групичката! Успех!

На бременните пушачки -  osi_6 Нямате оправдание! Дано не ми се разсърдите :)
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #185 -: Ноември 10, 2009, 23:48:23 pm »
Тя тая работа си е з бой, не за сърдене... :lol:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #186 -: Ноември 11, 2009, 18:00:02 pm »
Тя тая работа си е з бой, не за сърдене... :lol:
:bighug:
Аз вярвам в теб, че ще се пребориш! Вярвай и ти!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #187 -: Ноември 12, 2009, 08:56:28 am »
Здравейте момичета.
Аз съм нова   :)
А цигарките и аз ги спрях преди малко повечко от месец. Кофти навик, без никаква полза. По-добре да се спрат преди забременяване, да не говорм че според докторте е хубаво 6 месеца преди това.
Успех на всички и дано окончателно ги спрем тези гадости
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #188 -: Ноември 12, 2009, 08:57:48 am »
Здравейте момичета.
Аз съм нова   :)
А цигарките и аз ги спрях преди малко повечко от месец. Кофти навик, без никаква полза. По-добре да се спрат преди забременяване, да не говорм че според докторте е хубаво 6 месеца преди това.
Успех на всички и дано окончателно ги спрем тези гадости
Успех,и найстина дано все повече хора се отказват от тях  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #189 -: Ноември 12, 2009, 20:43:40 pm »
Да се запиша,вече 12 дни без цигарки  :party: е признавам си след трансфер не съм пушила,ама до трансфера не успях да ги спра  :oops:
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #190 -: Ноември 29, 2009, 15:47:08 pm »
Здравейте момичета,
поздравления на успяващите да се справят с този отвратителен навик.
Аз пак ще се пробвам да ги спра. Толкова ме е яд че пак ги пропуших, и сега съм по страстна пушачка от преди. Спрях ги около месец преди да забременея, и ги почнах около 2 месеца след като спрях да кърмя- кажи речи не пуших година  и половина, и кво ми стана.... не знам :bonk:
Не се подлъгвайте, да палите ако не сте пушили дълго време - една цигарка обръща каруцата.
Ся на ново ша са боря :?
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #191 -: Ноември 29, 2009, 16:02:24 pm »
Оффф, Фифа, толкова си права! Направо една цигара обръща каруцата! Аз така се прецаках, ама ти поне си родила, кърмила и тогава си влязла в капана отново...Ми аз още се мъча ни така, ни така. Подпушвам по малко, после гузна съвест и вина, после пак цигарка и нищо не правя!  :BangHead: Много ме е яд как ги почнах пак. Сега започнах пак да чета книгата, дето с нея ги спрях преди да забременея, ама дали втори път ще проработи не знам  :dontknow:.
Имам последно още една идея: ако с книгата не стане, да отида на иглотерапия, само това не съм пробвала...
sixsens  :hug2:
Soni_, ricky браво на вас! Дръжте фронта!  :balk_47: :balk_47:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #192 -: Ноември 29, 2009, 22:41:39 pm »
Здравейте, момичета! Минавам само да ви нагледам и да се отчета - все още не съм запалила цигара и не възнамерявам да го правя :D Чувствам се страхотно! Радвам се, че успях да ги спра :D Пожелавам ви да успеете, ще видите колко ще се гордеете със себе си. А и като ги увеличат отново.... :lol:
Хайде, мацки! С вас съм, дерзайте!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #193 -: Декември 07, 2009, 20:55:19 pm »
Здравейте и от мен! Да се запиша и аз в темата - от 2 месеца не пуша. Пробвала съм преди това 3 пъти да отказвам цигарите - като най-дългия период е бил 6 месеца. Но винаги ми се е пушело много, особено като видя някой да запали цигара.
Този път е различно - не ми става дори гадно когато някой запали цигара, по-скоро ми е безразлично. Има надежда този път си мисля. Може би защото причината е сериозна - искам да имам дете.
 :balk_602:
Стискам палци на всички да удържат - макар че както гледам има "ветерани" с по 8, 10 месеца въздържание. Браво!!! :balk_47:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #194 -: Декември 07, 2009, 22:26:46 pm »
Здравейте момичета ,аз съм от отказалите цигарите.От 1г.точно не пуша.Отказах ги от раз без изобщо да чета това или онова.Рязко спиране и тренировки да ми излезе душата след това а запали де,като знам на следващата тренировка, че пак ще си изкарам дробовете. :lol:
Обаче от вчера съм във въздуха от нерви и проблеми и съм на успокоителни и....пропуших :(Много съм нещастна и от утре мисля да съм само на успокоителни пък ще видя.Ще ви пиша как са нещата.
Затова ви казвам ,когато всичко ви е наред щастливи сте ,някои дори постигнали метата си за нищо на света няма и да си помисля да запаля.
Много се надявам да не съм преобърнала каруцата, но аз съм голям инат и имам подкрепата на моите приятелки, които са непушачки и като запаля пред тях чак ми е гузно
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #195 -: Декември 08, 2009, 13:59:00 pm »
Да се вмъкна и аз в тази темичка. От момента, в който решихме да имаме второ дете спрях и цигарите. Вече шест месеца. Покрай мен и други хора взеха това решение. За втори път ги отказвам, надяваме се повече изобщо никога да не ги почвам. Успех на всички в отказа от тази безумна глупост: цигарата
Можеш да бъдеш каквото решиш,
ако егото свое ти победиш.

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #196 -: Декември 08, 2009, 15:22:55 pm »
Не се отказвайте от това да спрете цигарит.Аз вярвам във вас и знам че ще успеете.Стискам ви ралци.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #197 -: Декември 09, 2009, 05:33:07 am »
Уф, аз че не съм кой знае какъв срастен пушач все не мога да ги откажа веднъж и завинаги. Спирам ги, почвам ги..През деня на работа пуша по 3-4 цигари, вечер по 1-2. Всеки път като забременя ги спирам, но ми отнема няколко дена да се настроя,
де да знам, такава съм, все планувам! От днес да не е, от утре...
И за съжаление с неуспешните бремености, съвсем ми се "допушваше" след това.
Сега се настройвам от няколко дена да ги отказвам пак.  preggo Този път се надявам да е за много дълго време.. ако не завинаги :)

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #198 -: Декември 29, 2009, 00:58:12 am »
Здравейте момичета,пожелавам успех на опитващите да се откажат,а на вече успелите поздравления!
Аз не пуша вече три месеца незнам дали се брои за отказване на цигарите,но нямам намерение да запалвам отново.Много ми се пуши понякога,защото по цял ден съм в къщи(не работя) и само папкам и се притеснявах да не стана 100 килца,ама и това го реших записах се на танци  :D
Започнах да намалявам цигарките когато ме одобриха от фонда за ин витро процедура,в момента от който започнахме стимулация реших да спра,но не можах от първия ден.В деня на първото мерене на фоликулите беше последната ми цигарка.За съжаление опита ми завърши с неуспех,но аз не си запалих дори в деня на теста(-)и съм горда с това.
*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #199 -: Януари 01, 2010, 11:09:27 am »
Чистита нова година момичета.
Желаяви всичко най хубаво през новата 2010г. и нека повече въздържателки да се запишат.
Трябва само малко воля и ще успеете.Аз вече съм девет месеца без цигара. osi_9
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html