0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #160 -: Октомври 20, 2009, 11:38:46 am »
Я да се вясна и аз че да не си помислите че съм пропушила  :lol: В никакъв случайй.Като си погледна лентичката и се гордея със себе си колкото и нескромно да звучи  :D


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #161 -: Октомври 21, 2009, 12:50:41 pm »
Здравейте момичета!
Може ли и аз да се присъединя към групата на непушачите  :).
На 29.10. ,ще стане точно един месец без цигари  :balk_47:.
За мен началото беше по-лесно(защото ги отказах след операция),но от няколко дни имам страшно желание да дръпна една.Направо ме изгаря от вътре.
Пуша от 16 години(половината ми живот),сега сме одобрени от Фонда за ин витро и реших,че наистина е дошъл момента да се откажа от този вреден навик.Наистина доста често  :eating:,но мисля,че по нататък ще се справя с проблема.А относно  :constipated:,има едни билкови таблетки LAX-S,които наистина имат страшен ефект.

*

    isho75

  • ****
  • 533
  • Вярвай в чудеса
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #162 -: Октомври 26, 2009, 16:58:48 pm »
Аз вече отказах цигарите още през март,така че касмет и на вас момичета.
Да заповядаш на себе си е най-голямата власт
http://misli.hit.bg/thedreams.html
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #163 -: Октомври 26, 2009, 17:03:54 pm »
Пуша от 16 години(половината ми живот),сега сме одобрени от Фонда за ин витро и реших,че наистина е дошъл момента да се откажа от този вреден навик.

Поздравления и от мен. Наистина май е дошъл момента ;) Успех при инвитрото :)


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #164 -: Октомври 27, 2009, 10:50:11 am »
Да,Надеж,и при мен е така когато никои не пуши около мен и на мен не ми се пуши.Бях в Франция два месеца.Оште първия ден се залятях да си купя цигари и като видях цената 6 евро ми стана криво.И  така няколко дни докато реших, 4е ми излиза скъпо да пуша.Да, но се прибрах в Бг и още от гарата ми се допуши страшно.Сега си пуша но и аз се замислям как да ги махна и аз искам бебе и ще правя опити скоро.Ако пуша това ще влияе ли?Е как да ги спра като има няма и някои каже - хайде да пуши ме по една цигарка?!
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #165 -: Октомври 27, 2009, 16:06:55 pm »
Да,Надеж,и при мен е така когато никои не пуши около мен и на мен не ми се пуши.Бях в Франция два месеца.Оште първия ден се залятях да си купя цигари и като видях цената 6 евро ми стана криво.И  така няколко дни докато реших, 4е ми излиза скъпо да пуша.Да, но се прибрах в Бг и още от гарата ми се допуши страшно.Сега си пуша но и аз се замислям как да ги махна и аз искам бебе и ще правя опити скоро.Ако пуша това ще влияе ли?Е как да ги спра като има няма и някои каже - хайде да пуши ме по една цигарка?!

Като забременееш ще пушиш ли? Защо не ги спреш още преди да си забременяла?

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #166 -: Октомври 27, 2009, 17:39:41 pm »
За пушач от толкова години,пушещ по кутия(минимум) на ден,мога да кажа,че цигарите са просто един вреден навик  :)
Аз много пъти съм се канила да ги спирам,но все неуспешно.Досега най-дългото ми отказване беше за 10 дни(с хапчета TABEX),наистина имаха голям ефект,до момента в който решиш да пробваш да дръпнеш една с кафето  osi_4.
Надявам се този път да устоя на изкушението  :?......вече наближава месец....,а си нямате на представа синът ми как се радва и ме хвали навсякъде,че съм отказала цигарите  :bighug: :balk_100:(нали гледат телевизия,а там-вредите от тютюнопушенето..)

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #167 -: Ноември 03, 2009, 12:32:59 pm »
Еми аз пак ще се присъединя към ваща групичка,това е единствения + от това че се разболях  :wink:,надявам се да е за постоянно спирането на тези гадни цигари вече.Мъжа ми тоя път не го карам сам да си решава,сама ще си се бория е с ваша помощ разбира се.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #168 -: Ноември 03, 2009, 13:16:16 pm »
Браво, Маймунке, готина!  :D Продължавай в същият дух, ноооо вируса го гони вече, чеее бая се задържа  :lol:
А аз се опитвам да ги спра - само на терасата по 4-5 бр./ден, когато съм в къщи, а ако съм на кафе и там 2-3  :oops:
Но все пак не е кутия, че и по-вече  :D
Имаме си още някоя и друга кутия и казах на мъжо, чее по-вече няма да си купуваме, та ха дано и да ги спрем  :D
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #169 -: Ноември 03, 2009, 13:39:57 pm »
Исе, Петя, стискам ви палци.  :crossfingers: :crossfingers: Дано успеете да се отървете завинаги от тия пущини ;)


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #170 -: Ноември 03, 2009, 13:51:20 pm »
Петенце това става само когато ти самата си сигурна че си готова,иначе не,стискам ти палчета да успееш  :wink:,абе се някога и ние ще ги спрем със сигурност ама...
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #171 -: Ноември 03, 2009, 14:41:53 pm »
Ооооо Маймункеее добре дошла отново  :D айде този път по-сериозно ако обичаш  :lol: :lol: :lol: аз минах вече 4 месеца  :cheerleader:


Не търси сила и увереност извън себе си, защото те идват отвътре."
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #172 -: Ноември 03, 2009, 14:54:31 pm »
Слушам Елинка ,то и как да не те слушам като вече сте поне едно 3в1 хиииххиихихих  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #173 -: Ноември 03, 2009, 15:53:24 pm »
Минавам само, за да ви се порадвам  :balk_103:  Браво на вас момичета.
Отчета за мен е почти същият: по 2-3 цигарки на ден! А в събота бяхме на сбор - беше нахранително, напълнително и напоително  :oops: а колко цигари изпуших не искам да си спомням...  :oops:
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #174 -: Ноември 05, 2009, 13:53:05 pm »
Днес запалих, защото щях да припадна от нерви! Брат ми ми сервира лоша изненада с нотариална покана и изнудване и направо припаднах. Запалвам цигара защото иначе ще ида при него и не знам какво ще направя!

Забравила съм как се пуши :) запалих и се разкашлях като начинаещ пушач.
[/url][/url]
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #175 -: Ноември 05, 2009, 14:31:24 pm »
Днес запалих, защото щях да припадна от нерви! Брат ми ми сервира лоша изненада с нотариална покана и изнудване и направо припаднах. Запалвам цигара защото иначе ще ида при него и не знам какво ще направя!

Забравила съм как се пуши :) запалих и се разкашлях като начинаещ пушач.

Жасиииии, не така. Това няма да ти помогне, миличка-напротив. Помисли за бебо първо. Майната му на всичко останало. Забрави ли какви мъки бяха с тая кашлица в болницата. Не ме притеснявай така :(


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #176 -: Ноември 05, 2009, 15:53:46 pm »
ААА Жасииии, не така бе мила, няма да правим така!!! Няма да си успокоиш нервичките, а само ще си подрузниш дробчетата! Хайде това да е била последната ти цигарка!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #177 -: Ноември 05, 2009, 19:01:19 pm »
Ееееееееее Жаси,ти вече много ме ядоса,да запаля ли сега и аз една от нерви,шегувам се.Защо така бе,ами бебчо,майната им на проблемите с роднините,пази се бе,не така.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #178 -: Ноември 10, 2009, 13:28:18 pm »
Хайде да се включа и аз - и ние със съпруга сме в този отбор - борим се с порока от доста време. След последния неуспешен опит той се сдоби с електронна цигара, и в тази връзка имам едно въпросче към вас. Т.к. имаме доста сериозен мъжки фактор, как мислите влияе пушенето на електронна цигара в сравнение с класическото пафкане? Дали мога да се надявам на чудеса в следващите спермограми? Мноооого ми се иска да се случат :)
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #179 -: Ноември 10, 2009, 13:41:58 pm »
Хейй, мацки! Аз от днес вече съм непушач!
 :jump12: :jump12: :jump12: :bellydance: :bellydance: :bellydance:
Айде да почерпя  beer:: beer:: beer::