0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #280 -: Април 04, 2010, 17:05:32 pm »
Аз дали ще успея....
Само от теб зависи  :wink:
Много се радвам да видя нови попълнения тук  :D успех на всички  :balk_602:
Аз направих три месеца вече без гадните цигари.Много съм горда от това.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #281 -: Април 04, 2010, 19:02:50 pm »
Аз дали ще успея....
Бъди упорита и ще успееш. Живота не е по-малко сладък без цигарата с кафето :)
[/url][/url]
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #282 -: Април 06, 2010, 22:15:18 pm »
Записвам се защото имам желание пак  :wink: да спра цигарите... определено преди се чувствах по-добре  :?
незнам кога и как...
но си давам сметка че когато правя нещо, хич не се сещам за пушене и мога да мина с 3-4 цигари на ден... - 2 с кафето и 2 след вечеря  :)

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #283 -: Април 06, 2010, 22:17:15 pm »
Упиииииииии групичката ни растеее на белите дробчетааа  :lol: :lol: :lol:
 Аз вечеи да си призная мноогооо рядко изпитвам нужда от цигара и то за секунда после забравям даже за тях  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #284 -: Април 07, 2010, 08:16:24 am »
И аз на всяка манджа мерудия... не пуших два месеца но сега нещо започвам да се предавам...

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #285 -: Април 07, 2010, 08:17:28 am »
Монииииии недей да се предавашшш не и сега  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #286 -: Април 07, 2010, 09:01:39 am »
Мони, помисли си какво ще получиш от цигарите и дали го получаваш от тях и дали не се заблуждаваш...

*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #287 -: Април 07, 2010, 09:47:18 am »
Здравейте,и аз да се запиша в темата.Спрях цигарите миналата година януари месец.Казах си "Предстоими инвитро/икси,искам организма да ми се изчисти".Документите ги подадахме юли месец.Декември бяхме одобрени и януари тази година  си взехме заповедта.Все още не сме започнали процедурата,но аз не се отказвам.На моменти съм на ръба на отчаянието,но при мисълта,че искам да стана майка нищо не може да ме победи.И така вече година и четири месеца.Успех на всички Вас които искат да преборят порока. :balk_602:
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #288 -: Юни 09, 2010, 11:44:13 am »
Здравейте момичета, много висе радвам на успехите и въздържанието.Аз също ще се опитам да ги откажа-засега ги намалих на 5 цигари, а аз по принцип пуша по 10 на ден. Незная дали ще стане от раз, но ъм твърдо убедена, че ще ги откажа и то съвсем скоро.На кратко аз почнах да пуша след като спрях да кърмя детето ми, т.е от 5 години съм активен пушач, а преди да забременея само се правех че пуша - по 1-3 цигари на ден и то не гълтах пушека, но откакто ми започнаха проблемите в личен план /като се разделяхме с биологичния баща на малката/ започнах да пуша като печка - по кутийка на ден и като се успокоиха нещата ги намалих.
Стигнах до решението, че трябва да ги спра 1-во от финансова гледна точка и 2-ро като изчетох цялата тема и всичките ваши примери.Направ осе гордея с вас :D Пожелавам успех на всички мъчещи се  :D и на тези, които вече са успели да не предават фронта :lol:
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #289 -: Юни 09, 2010, 23:08:55 pm »
Да се запиша... от почти месец не пуша, като изключим две-три вечери с по две, три цигари. Много ми е трудно когато вечер сме на вън с компания да не изпуша една, две цигари с питието  :oops: Вие как преодоляхте тези моменти?
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #290 -: Юни 10, 2010, 12:50:09 pm »
Zdraveite geroini
Za sajalenie az ne moga da se pohvalia s vashia uspeh. Aktivna pushchka sam ot 1000 godini a sega golemia problem e i che shte stavam mama. Goliama borba e da ne pusha ama bez pone edna na den ne moga. Cheta vi istoriite i se vazhishtavam na uporitosta vi i se nadiavam da e zarazna
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #291 -: Юни 10, 2010, 13:26:27 pm »
Здравейте момичета,
да се запиша и в тази тема :)
Повече от два месеца не пуша. Замествам пушенето със спорт и се чувствам страхотно и вместо да напълнея отслабнах! Пожелавам успех на всички!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #292 -: Юни 10, 2010, 15:54:00 pm »
Здарвейте и от мен!
Аз официално спрях цигарите на 1.01.2009 година. Много ми беше тежко. Пушех по 1,5 до 2 кутии на ден. Приложих всички техники - никотинови лепенки и след това дъвки и се справих. Имала съм нощи когато съм сънувала, че пуша. Получавала съм слюноотделяне като се сетя за цигари. Но за всичко има начин и с итрябва воля.
Започнах да спортувам, внимавам какво ям (не съм била никога на диета), но въпреки това качих между 5-7 кг. Направо нямат сваляне!
Любопитния факт е: Ок - цигари дори не ми се пропушват - никак!!! От време на време обаче ми се допушват пуретки. Има едни малки (колкото цигара) пурети, които са много ароматни. Улавям се, че се присещам за тях и общо взето си палвам по 1-2 в моменти на усамотение и релакс. Има цели седмици, в които не се и сещам за тях .... но когато ми се прииска ми е приятно... Нямам усещането на зависимост. 
И наистина, кафето ми е много по-вкусно откакто не ми върви с цигара!!! :))) 
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #293 -: Юни 13, 2010, 08:36:17 am »
Преди да откажа цигарите,пушех от около седем години по 1-2 кутии на ден.Отказах ги рязко.Най-мотивиращото за мен беше откритието,че освен вътрешното желание, има поведенческа зависимост.Сядам с приятели и не знам къде да си сложа ръцете, те искат да действат.В почивките,по време на работа,за да не се изкушавам,си правех кафе,чай,прочитах си нещо.Абсолютно целенасочено намирах нещо ,с което ръцете ми да са заети,но в никакъв случай с храна.Толко много чай изпих тогава.Вместо пушене-чай,вместо хапване-чай.В резултат,даже отслабнах.Успех! 

*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #294 -: Юни 13, 2010, 10:13:33 am »
Спрях цигарите с Табекс. Преди това съм пробвала с никотинови лепенки, или без помощни средства, и успехът беше за седмица-две. Въпреки, че бях много страстен пушач, с Табекса не ми беше така трудно, не започнах да ям повече, не бях така нервна и не ми се пушеше. Много ми помогна, а струваше няколко лева.
По слънчевата страна на улицата
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #295 -: Юни 13, 2010, 11:07:12 am »
Браво момичета,само така :wink:
аз не пуша вече 1 год. и 2 мес. и съм много горда от себе си,а и заразих много приятели с непушене :D
Относно килограмите качих 5-6,които нямат сваляне,но ги предпочитам тях пред отровата в белият ми дроб.
Успех на всички и силна воля :wink:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #296 -: Юни 14, 2010, 11:08:37 am »
Момичета най сетне мога чистосърдечно да се присъединя при вас предният ми опит не можах да спра но този път съм непоклатима вече седмица  не съм помирисвала дори цигара без таблетки само със инат  :balk_87: благодарение на мъжа ми който не пуши вече 4 месеца така че той ми е за пример дано този е последният път в който ги отказваме :balk_103:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #297 -: Юни 14, 2010, 17:32:44 pm »
Uspeh na vsi4ki v tova trudno na4inanie.

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Юни 29, 2010, 11:16:16 am от Елфи »
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #298 -: Юни 29, 2010, 11:15:21 am »
здравейте,
аз не пуша вече 1 година и 9 месеца. един ден просто забравих да си купя нова кутия, изпуших си двете останали цигари и това беше. малко ми е кофти, когато някой пуши около мен, но не ме съблазнява ;) успех на всички!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #299 -: Юни 29, 2010, 11:18:27 am »
Така ми се иска и аз да забравя да си купя някой ден... :lol: Браво !


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке