0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #140 -: Октомври 05, 2009, 19:04:04 pm »
ricky  ако можеш от раз - ДАВАЙ!!!! Стискам палци да успееш, а имаш силен стимул!

Аз да се отчета - днес 2 цигарки и след вечеря още една.
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #141 -: Октомври 06, 2009, 10:37:56 am »
Я-Я! Колко непушачки са се навъдили тук напоследък!  :hello: Само така: все повече да сме!
*snezhinka* много добре си се справила!  :balk_47: Три цигарки са близо до нула! Упорство и инат! Ще се отървеш от тази гадост скоро!  :D
ricky както и да постъпиш все ще е по-добре от пушенето. Но с по една-две на ден работата не става, да знаеш...пробвах и още припалвам  :oops:
zhenyz  :welcome_1: Ти по колко пушиш на ден? (ако все още пушиш, де)
rositka13 много оптимистично гледаш на борбата с гадния порок, благодаря ти  :hug2:
Признавам си с много срам, че все още припалвам по една сутрин и една вечер  :oops: Най-желязна се оказа сикссенса  :balk_47: :balk_81:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #142 -: Октомври 06, 2009, 10:47:21 am »
Аз след като разбрах, че има бебе съм запалила две цигари в работата и две цигари след една салата. Първите две за "заблуда" на колегите. Другите, защото ми се припуши. От тогава не сум палила. Не мога да пуша всеки ден, дори по една две.  Не че не ми се пуши. Просто сърце не ми дава, като знам, че сега ми се оформят ръчички, краченца...
За сравнение - пуших по кутия и отгоре на ден.
[/url][/url]
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #143 -: Октомври 06, 2009, 12:14:17 pm »
Аз след като разбрах, че има бебе съм запалила две цигари в работата и две цигари след една салата. Първите две за "заблуда" на колегите. Другите, защото ми се припуши. От тогава не сум палила. Не мога да пуша всеки ден, дори по една две.  Не че не ми се пуши. Просто сърце не ми дава, като знам, че сега ми се оформят ръчички, краченца...
За сравнение - пуших по кутия и отгоре на ден.

Вени, браво на теб, миличка  :D , като знам как ги палеше една след друга...това сега за теб си е направо постижение, но бебчо е най-важен   :balk_46: :balk_46: :balk_46: :balk_21:

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #144 -: Октомври 06, 2009, 13:40:10 pm »
Ти чакай да видиш сега Анмарчето като се похвали в края на месеца  :lol: Тогава ще е забавно, как ще откаже цигарите за отрицателно време :lol:
[/url][/url]
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #145 -: Октомври 06, 2009, 18:04:53 pm »
Ти чакай да видиш сега Анмарчето като се похвали в края на месеца  :lol: Тогава ще е забавно, как ще откаже цигарите за отрицателно време :lol:
Дано! Дано!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #146 -: Октомври 09, 2009, 11:48:33 am »
Мили девойки отказващи цигарките, предстои ново увеличение на цигарите от началото на следващата година. Така че, стягайте си дупетата, стискайте зъби и цигарите в миналото. Аз от другата седмица възнамерявам да направя пореден опит ( ех, за кой ли път...)
Бременелките да внимават особено много, защото ще ги издиря една по една и ще им отида на гости да си беседваме за вредата от тютюнопушенето( повярвайте ми, мога да съм ужасно усилна :!: )
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #147 -: Октомври 09, 2009, 18:01:27 pm »
Добре дошла rositka13! Ела да ме строиш в две редици! Между другото с какво ще пробваш да ги откажеш този път? Само с инат или с помощни стердства? Аз само на акупунктура не отидох, но почти се бях наканила. :lol:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #148 -: Октомври 10, 2009, 10:53:45 am »
Само с инат мила, само с инат :wink: Спирала съм ги за доста дълго време без каквито и да е лепенки, дъвки и т.н. Имам инат в излишък, ако някой се интересува давам уроци  :D
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #149 -: Октомври 10, 2009, 10:56:24 am »
Имам инат в излишък, ако някой се интересува давам уроци  :D
:jump12: :jump12:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #150 -: Октомври 10, 2009, 12:50:00 pm »
Имам инат в излишък, ако някой се интересува давам уроци  :D
:jump12: :jump12:
И аз ,и аз,щом е за успеха на начинанието,веднага давам малко инат и воля.Аз така ги спрях,вече 7 год.съм горд НЕпушач.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #151 -: Октомври 14, 2009, 12:24:51 pm »
здравейте!аз същто съм бивша пуша4ка от по4ти месец......10 години пуших и много исках да ги спра,понеже и в 4ужбина живеех а там са ощте по скупи цигарите!е не стана докато бях там,а като се върнах в бг.и то съвсем слу4айно...беше ме хванал някакъв грип,и не ми се пушеше много...и така малко по малко ги намалих докато бях болна,а след като оздравях по4ти не се сештах за цигара!а сега изобщто не мисля за тях...даже се гордея със себе си........така4е не се отказжаите с воля вси4ко се постига.... ;)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #152 -: Октомври 14, 2009, 14:35:12 pm »
Браво tinchety! Само така!
Ей, мацкиии! Какво става с вас? Я да ви нагледам аз кой съгрешава още  :witch: :witch: :witch:
Аз продължавам да съм горд непушач! В лентичката ми ще видите колко време вече не пуша :D
Успех на всички, решили да се преборят с гадния навик!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #153 -: Октомври 15, 2009, 17:55:13 pm »
Браво tinchety! Само така!
Ей, мацкиии! Какво става с вас? Я да ви нагледам аз кой съгрешава още  :witch: :witch: :witch:
Аз продължавам да съм горд непушач! В лентичката ми ще видите колко време вече не пуша :D
Успех на всички, решили да се преборят с гадния навик!

Охххх, ти добре ни наглеждаш, но аз да си призная под 2-5 цигарки на ден не минавам :oops: срам :oops: срам :oops: срам!

Завиждам благородно на по-силните от мен... и се надявам скоро да има с какво да се похваля!
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #154 -: Октомври 16, 2009, 20:45:47 pm »
Здравейте момичета, да споделя и аз - почти 5 месеца откакто я махнах тази отрова, и то как - ами мъжлето ми ги отказа от ряз, и аз да не видя нещо от него, та засега ни е мн добре така.
През 2006 год. бях в чужбина. Около 3 месеца си повтарях, че веднага щом си дойда в БГ ги спирам. И така и стана. Незнам от внушението ли, от какво ли, но ги отказах от раз, без проблем. За сравнение - пушех по кутия Синьо виктори на ден.
След близо 2 години дишане на чист въздух, пак ги започнах  :oops: :BangHead: :BangHead: ей така, от чиста щуротия...
И тази година, мъжлето ми  :heartbeat:, който пушеше повече от мен, реши категорично, че ги спира. Всички му се смееха, че се шегува, но ето и до днес не пушим и двамата. А и да Ви кажа, оказва си влияние и върху портфейла  :ywoohoo: :cheerleader: Пожелавам на всички да се справят с този проблем. Не е лесно, но не е и невъзможно :goodluck: :goodluck:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #155 -: Октомври 18, 2009, 09:55:55 am »
Аз пак да съм на всяка манджа мерудия,ама искам да ви споделя.Брат ми спря цигарите преди 3 мес.и всеки ден си отделя пари за кутия цигари/толкова е пушил на ден/ и снощи се похвали че вече има икономисани от цегари 300лв.,и като вижда колко пари са отивали и то за отрова още по-вече се нахъсва да не пуши.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #156 -: Октомври 18, 2009, 20:58:17 pm »
Марина браво на брат ти, както и поздравления за всички непушачи. :) Аз също ги спрях в началото на годината и съм горда със себе си, даже вече почнаха да ми пречат  :oops:, за което отказах и мъжо-поне да не пуши като е с мен и в къщи, а в скоро време и завинаги  8)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #157 -: Октомври 19, 2009, 22:49:45 pm »
тъкмо мислех да ви се похваля - събота и неделя 2 дни не пуших ...
днес отидох на работа иииии  :oops: 2 цигарки....
sixsens , май скоро няма да сложа лентичка, само завиждам на твоята благородно де :wink:
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #158 -: Октомври 19, 2009, 23:15:25 pm »
Аз отказах цигарите преди 5 години.
Мъжа ми спря да пуши през юли, след като му откриха начални признаци на емфизема (на 35 години е и пуши от 15 години). Напоследък сдава фронта и припалва, но борбата продължава.
Брат ми спря да пуши по примера на мъжа ми и гордо отбеляза вече три месеца без цигари.

Хрумва ми, че поколението на нашите баби не е пушило редовно, така че тепърва предстои да виждаме жени в напреднала възраст, които са пафкали цигарки цял живот - няма да е хубава гледка.
Нито откъм външен вид, нито откъм здраве.

От цигарите човек само остарява, погрознява и се разболява. Възхищавам се на всички опитващи и успели да отритнат тоя грозен навик!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #159 -: Октомври 20, 2009, 10:56:38 am »
От цигарите човек само остарява, погрознява и се разболява. Възхищавам се на всички опитващи и успели да отритнат тоя грозен навик!

Права си. А защо се сещаме за това обикновено при свършен факт  8O