0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #120 -: Август 19, 2009, 12:11:13 pm »
:balk_144: Стига момичета не се разочаровайте от мен моля ви  :bighug: :bighug: :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #121 -: Август 19, 2009, 16:11:59 pm »
Искре, важното е да не разочароваш себе си, мила! Ще ги спреш, не се притеснявай, представяй си как с всяко дръпване си скапваш яйчицата и ще видиш как ще ти се отщат цигарите!
Успех, миличка!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #122 -: Август 22, 2009, 20:54:39 pm »
Така, така. Ще се справиш Искре, не се съмнявам изобщо. Знам че е много трудно, но ние тук с такива неща сме се справили, че това ли ще ни се опре? osi_8
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #123 -: Август 23, 2009, 17:01:44 pm »
А спрях цигарите още преди трансфера и досега не съм си дръпвала нито веднъж не вярвах,че имам такава воля но успях.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #124 -: Август 23, 2009, 17:12:40 pm »
Браво blekstar!  :balk_46: :balk_46: :balk_46: Тялото ти ще те възнагради за този подарък! Сигурна съм!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #125 -: Август 29, 2009, 13:13:30 pm »
аз все още не моа мили момичеа много съм зависима от тях за наималкото мисля за тях :oops:
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #126 -: Август 29, 2009, 20:38:46 pm »
За сега и на мен само ми се иска, ама нещо не ми стиска. :oops:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #127 -: Август 29, 2009, 22:49:56 pm »
За сега и на мен само ми се иска, ама нещо не ми стиска. :oops:
Ааааа, Ванюшоооо, ще има  osi_6  :lol:
Ако си го поставиш за цел, ще успееш, мила! С какви по-трудни неща се борим, че едни цигари ли няма да преборим :D

Аз ще се поентя вече :lol:, ама пак ще кажа, когато дойде момента и узрееш, ще ги спреш. Знам, че по гадния път, по който вървим, приемаме цигарките като успокоителна сламка, едничкото ни удоволствие, от което още не сме се лишили. И си казваме, "само този порок ми остана, не мога и от него да се откажа, как ще издържа, цигарите ме успокояват като ми е нервно" :? И аз бях така, точно така се оправдавах пред себе си, когато не исках да ги откажа. Но ето, че вече повече от 5 месеца, даже не съм и помирисала цигара :lol:
Дано както казва Хармъни, тялото ми да ме възнагради за този подарък :D

Успех, момичета!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #128 -: Септември 04, 2009, 11:42:52 am »
Поздравления, за всички които са удържали фронта  :D!!!
А за тези които са започнали да се поддават е този съвет  :wink: ,
ако нямате възможност да потанцувате или попеете, поне си пуснете любимо парче, което ще ви разсее и позареди с добро настроение

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #129 -: Септември 04, 2009, 12:49:35 pm »
пожелавам на всички пушачки, бременност като моята....с непоносимост към цигарения дим 
:blowingdust2:


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #130 -: Септември 04, 2009, 13:20:08 pm »


Aбе то да дойде до някаква бременност,пък пък после ще се борим и с цигарите.
Заставам и аз под тези вируси.Да ви кажа честно и аз незнам какво ме накара да вляза в тази тема.По принцип съм от гадните пушачки и най-лошото е че не само че немога,а и май не искам да се опитвам да ги спирам цигарите,но може би при една бременност пък и да се получи-кой знае.
  <br />
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #131 -: Септември 05, 2009, 13:58:08 pm »
и аз така спирам цигарите само когато разбера че съм бременна а през останалото време ги дъним като невиждали а това е лошо каква файда има да ги спрем само когато сме бременни като вече през това време дробовете вече са ни черни  :xсамо така говоря но все още не съм ги отказала :oops:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #132 -: Септември 06, 2009, 20:50:14 pm »
Оф, аз чат-пат все още си запалвам по една - на няколко дни веднъж. Друг път да един ден изпушвам две...През повечето време са ми неприятни, но на моменти никак не са гадни (вкусни са  :lol:). Грехота е да тровя ембриончето, още повече, че ги бях спряла преди да забременея, но...не ми се повръща достатъчно. А и чат-пат като съм в стрес посягам.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #133 -: Септември 06, 2009, 23:45:48 pm »
Оф, аз чат-пат все още си запалвам по една - на няколко дни веднъж. Друг път да един ден изпушвам две...През повечето време са ми неприятни, но на моменти никак не са гадни (вкусни са  :lol:). Грехота е да тровя ембриончето, още повече, че ги бях спряла преди да забременея, но...не ми се повръща достатъчно. А и чат-пат като съм в стрес посягам.
harmony , първо честито за съкровището което расте в теб! Тези цигарки веднъж като сме ги научили ще теглим цял живот. Нали знаеш, че бивши пушачи нямало :wink: Но съм сигурна ще намериш сили в себе си, ако не да ги спреш, поне да ги намалиш максимално.Пожелавам ти успех и безпроблемна бременност до края.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #134 -: Септември 18, 2009, 11:33:00 am »
e uspeh na vsi4ki sas spiraneto na cigarite az otdavna se otkazah ot tqh

Моля, пиши на кирилица!
« Последна редакция: Септември 18, 2009, 11:34:06 am от Елфи »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #135 -: Септември 18, 2009, 17:38:51 pm »
Ехоооо, я да видя аз кой прегрешава тука, а :witch: :witch: :witch:

Нещо много се спотайвате, ще има  osi_6  :lol: :lol: :lol:
Аз вече преполових годината :P Много се гордея със себе си. А днес започнах и първото си ин витро - надявам се и последно :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #136 -: Октомври 04, 2009, 14:07:03 pm »
Здравейте

искам да кажа че сте големи сладури в този форум Аз съм нова и се надявам да вземам участие

До скоро  :balk_111:
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #137 -: Октомври 04, 2009, 23:59:11 pm »
Ох момичета и аз ще въздъхна като онзи мъдър човек /забравих кой беше/:
"Няма нищо по-лесно от това да спреш цигарите! Аз самият съм го правил хиляди пъти!"
И аз съм ги спирала хиляди пъти... но винаги пропушвам :oops: Изпитвам удоволствие да пуша...  :oops: "Изкефила" съм се на всяка цигара, която съм изпушила... пушила съм: цигари-тютюн, наргиле, лула, в гладните студентски дни чай-китайски /съвет:беше много гаден не пушете китайски чай! Извод: и да го подобриш с ментов чай пак не става/.
От 2 месеца пуша по 2-3 до 5 цигари дневно, като имам дни и да не пуша, но на другият ден пак запалвам. Много искам да ги спра поне сега - чакам фонда, после дай Боже всичко по реда си и много ме е яд, че се изкушавам, но... :oops:

Браво на всички, които пребориха порока!!! Поздравявам ви за проявеният здрав разум! :youwoman:
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #138 -: Октомври 05, 2009, 00:57:53 am »
Момичета,почвам първото си инвитро (надявам се последно) и относно цигарите я ми кажете как е по-добре да ги спра от ряз или да ги намаля (до 2-3 цигари на ден).Страхувам се да не си стресирам организма и това да повлияе зле,а до трансфера искам да ги спра на 100%.
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #139 -: Октомври 05, 2009, 18:28:01 pm »
Аз като ги спрях от раз не съм си  стресирала  организма и това не повлия  на трансфера желанието беше по силно и  то натделя нат гадните цигари и сега даже ги мразя.