0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #720 -: Септември 18, 2009, 21:24:31 pm »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #721 -: Септември 18, 2009, 21:35:43 pm »
Зорито  osi_9 (знам че всичко си заслужава).

Незнам кога най-рано мога да си направя кръвен тест момичета,незнам и кога се имплантира ембриона?А толкова искам да си направя кръвен тест но ме е страх от резултата,май ще изчакам да видим дали ще дойда лошата червена лелка.
Деси ако правилно смятам днес ти е 8 ден от инсеминацията. Кръвен ако направиш на 14 ден ще отчете най-точно. Чела съм,че имплантацията настъпва 5-7 ден от овулацията, но аз получих зацапване на 10 и 11 ден от процедурата,което си мисля че е имплатанционно(но не е задължително да го има това зацпване)... та със сигурност кои знае кога е.Още малко търпение.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #722 -: Септември 19, 2009, 11:54:45 am »
Момичета днес направих тест и беше  :bfn: ,все още не ми е дошъл МЦ, но явно няма да се забави много. От днес спрях и утрогестана. Явно другият месец ще пробваме отново.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #723 -: Септември 19, 2009, 19:20:33 pm »
agralina неприятно и горчиво е като видиш само една черта :(, но след ден-два ще  си по-силна от сега. Успеваемостта на инсеминацията наистина не е висока, но си заслужава да се пробва... защото никога незнаеш какво ще се случи. Продължавай смело напред!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #724 -: Септември 19, 2009, 19:37:54 pm »
Agralina :bighug:. Знам много добре как се чувстваш и знам колко много боли. Но съм сирурна, че съвсем скоро ще се изправиш и ще продължиш борбата по-силна от всякога досега. Трябва да вярваме силно и тогава наистина чудото ще се случи. Така че, ВЯРВАЙ СИЛНО.

[/url]
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #725 -: Септември 20, 2009, 10:18:21 am »
Здравейте и аз съм с вас в отбора-Бойчев касмет на всички
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #726 -: Септември 20, 2009, 19:53:45 pm »
                                                                      :welcome_1:
добре дошли на всички нови момичета :),надявам се темичката ни да се напълни с още пациентки на нашия доктор и да си споделяме и помагаме.

Успех на всички :)

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #727 -: Септември 21, 2009, 09:35:41 am »
Здравейте и аз съм с вас в отбора-Бойчев късмет на всички
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #728 -: Септември 22, 2009, 10:21:21 am »
здравейте момичета и аз в края на седмицата имам час при д-р Бойчев.това ще е първата ми среща с него и силно се надявам да ми вдъхне доверието и спокойствието от което имам нужда. 1 г. ходих в плевен направихме какви ли не изследвания и като дойде време да се вземе решение какво правим от тук нататък  и 3-та лекари имаха различно мнение по въпроса.това ме притесни и рещих че трябва да потърсим съвет и на друго място.ами нали в крайна сметка трябва да се чустваш сигурен и спокоен и да вярваш на лекаря в чиито ръце си osi_7
успех на всички и дано и на мен можее да помогне доктора.........
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #729 -: Септември 22, 2009, 12:10:19 pm »
Добре дошли при нас момичета,pieselina искам да ти споделя че аз вярвам само на него,като отида там съм толкова спокойна защото знам че той дава всичко от себе си и че ще направи всичко за да доведе работата си до край.Пожелавам на всички присъединили се към нашата темичка момичета скоро да се похвалят с добри новини.
Успех на всички,ако някоя от вас ще ходи утре аз ще съм там в 19:30 часа,ще придружа моя близка.
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #730 -: Септември 22, 2009, 12:40:21 pm »
Здравейте и от мен!И ние сме пациенти на най-добрия доктор.Той ни даде куража и силата да вярваме, че ще си имаме и ние рожба.И макар че имаме неуспешна инсеминация,той ни помогна бързо да подадем документи за инвитро.Той е малкото лекари,които правят всичко възможно да се стигне до желания резултат.
Кураж на всички!
Знайте,че след като сте ходили при него,живота ви ще се промени изцяло! :D
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #731 -: Септември 22, 2009, 15:09:03 pm »
pieselina от  предните ти постове разбрах,че имате проблем с тръбите. Бъди сигурна,че д-р Бойчев ще ти даде обективно мнение и ще ви каже за инсеминация ли сте или за инвитро. Ако нямате шанс със инсе няма да ви мота и вие ще си изберете в коя клиника да продължите(Плевен,София).

бина,milokami  ако имате желание споделете вие с какъв проблем се борите и на какъв етап от лечението сте.

п.п.Молба - Нека ако темата става прекалено дълга модератор ни напомни да пуснем нова.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #732 -: Септември 22, 2009, 18:03:05 pm »
Здравейте нямам нищо против да споделя.Но за сега няма много за казване,повече от година правим опити за бебе и резултат 0,не съм се мотала при други док.направо си записах час при д-р Бойчев първото ми посещение се състоеше от основен преглед,думите му бяха,че всичко е ok "ти си готова да ставаш майка,не виждам проблеми"но щом досега няма бебе ще трябват хорм.анализ на 3-5 ден на мц.Така и направих на 4-я ден хайде в лабораторията и на 12-я ден при него сега на 26.09 в 11ч.съм там пада се 11-я ден,но 12-я е неделя и нямаше как.Да погледне хорм.и лаб.анализ и как стоят нещата с овол.Когато се прибера от прегледа ще ви пиша какво му е заключението и какво ще следва:D.УСПЕХ НА ВСИЧКИ И МНОГО :babyflips:   
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #733 -: Септември 25, 2009, 14:21:31 pm »
Zorito, честита рожба! Да яде и да спинка сладко и да радва мама и татко!
 :welcome_1: на новите попълнения и скоро бъдещи майки (ДАНО!!!)
Аз от доста време не съм влизала, но... все нещо друго излиза на по-преден план.
Върнахме се от почивките и почнахме леки ремонти, в началото на другата седмица започваме с пазаруването, защото до сега само кошара сме купили и малко дрешки (за настроение, не по списък).
Това е при нас, ще се опитам да съм по-редовна  :wink:
Бременните да се пазят, ей!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #734 -: Септември 26, 2009, 09:19:17 am »
Момичета,да ви питам за какво се правят изследвания на пролактин и прогестерон?Първия път когато ходих на преглед при доктора той ми каза,че трябвало да си направя,понеже не съм си правила тези изследвания.Аз си мислех,че ги имам,че са ми ги правили в Плевен,но едва вчера като си преглеждах документите видях,че наистина ги нямам тези изследвания.
       Ако може да ми кажете колко струват,поемат ли се от здравната каса и по всяко време ли мога да отида да ги направя?
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #735 -: Септември 26, 2009, 09:53:51 am »
6o6i пролактина е хормон на кърмата,но при повишена стойност на този хормон може да подтисне и цикъла и овулацията,и може да е причина да не става бебето.Пролактин може да изследваш по всяко време,само трябва да е сутрин на гладно и дори вода да не си пила,за направление може да вземеш за него но не от личния а от ендокринолог.А с другия хормон не съм много запозната.
 Аз тази сутрин правих тест и е  :bfn: :( :( :(
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 10:12:29 am от desislavajekova »
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #736 -: Септември 26, 2009, 10:40:50 am »
Деси,много съжалявам за отрицателния резултат.Знам как се чувстваш,но трябва да бъдеш силна и да продължиш с опитите.Не се отчайвай.Господ си знае работата.Вярвам,че скоро ще те дари с детенце.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #737 -: Септември 26, 2009, 15:15:46 pm »
Бина дано нямаш проблем с хормоните и овулацията-виждам,че си онлайн, пиши какво ти каза док.

Мартео остават само 5 седмици. Времето минава. Ти си следващата, която ще поздравявява ме  :D

6o6i прогестерона се изследва 7 дни след овулацията или при 28 дни на МЦ около 21 ден. Спомага удебеляваето и подготовката на лигавицата за имплантирането на ембриона (най-кратко казано).Затова ни изписват утрогестан(прогестерон) след инсеминацията или след констатирана овулация.
А за пролактина прочетох, че няма значение деня на МЦ.

desislavajekova  :( не се отчайвай. Смело продължи напред!
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #738 -: Септември 26, 2009, 15:22:45 pm »
Здравейте момичета,обещах да пиша след прегледа си днес при Бойчев И така резултати те от хорм.анализ са в норма,овол.ми е в понеделник и ако не забременея след МЦ.отивам на ЦС.Но това за ЦС е в една друга тема и сега ще почета малко там.По неговите думи всичко е наред,но щом бебето не идва значи нещо все пак не добре и за това дано не ми идва др.месец,че да не се налага ЦС,но дано късмет е с нас.Успех на всички
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #739 -: Септември 26, 2009, 15:24:34 pm »
Да тук съм  :)