0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #740 -: Септември 26, 2009, 15:25:33 pm »
И се чуствам зле


Бел. Мод. - Моля да се използва бутон . Активен е до 2 часа след публикация. Не са нужни постове от по 2 думи. При следващ случай,  такива публикации ще бъдат коригирани служебно.
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 17:44:42 pm от Pesheck »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #741 -: Септември 26, 2009, 16:00:43 pm »
6ина на мен ми е правил цветна снимка,няма нищо страшно няма да усетиш никаква болка,разбира се ако искаш да е с упоика.Но както сама каза дано имаш късмет и пропуснеш тези моменти.
Цеци,не се отчайвам но просто виждам на къде отиват нещата.И явно ще трябва да започна да се запознавам с процедурите за инвитро.Само незнам дали ако дойде това време и си платя инвитро и през това време подам документите във фонда,после дали ще ми възстановят сумата ако ме удобрят.Не се изразих май много правилно.Но моля който е наясно с това нека ми сподели.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #742 -: Септември 26, 2009, 16:30:41 pm »
Благодаря за добрите думи защото,се изпаших от това с ЦС и ако се стигне до там ще искам упойка и той ми каза да не се притеснявам,ама си е др.като го чуеш от някой които го е изпитал вече
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #743 -: Септември 26, 2009, 17:00:09 pm »
desislavajekova  фонда финансира само след одобрение, а не минали процедури. Аз неможаш да се възползвам от него т.к. трябваше да започнем инвитрото две седмици преди да стартира работа и си платихме опита.Това знам със сигурност.

Бина ЦС на мен ми правиха по време на лапароскопията, но задължително трябва да минеш и от там за да се види как са тръбите.... пък дано не ти дойде МЦ.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #744 -: Септември 26, 2009, 19:36:10 pm »
Цитат на: бина link=topic=33273.msg623152#msg623152 date=12539
съжелявам за притеснението
[size=11pt

Бел. Мод. - Моля да се използва бутон . Активен е до 2 часа след публикация. Не са нужни постове от по 2 думи. При следващ случай,  такива публикации ще бъдат коригирани служебно.
[/size]
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 19:38:16 pm от бина »
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #745 -: Септември 27, 2009, 10:06:03 am »
Здравейте момичета,
мина и моя първи преглед при Бойчев.останх с много добри впечатления и взех решение - оставам негова пациентка.до сега съм ходила в плевен и от там имам всички изследвания и снимка за която аз мислех,че е цветна но се оказа че трябва да направя нова / ренгенова/ за да може да каже какво правим.иначе другите ми резултати са добре но на тази снимка която имам пише затруднена проходимост на тръбите - та трябва да види какво е положението там.момичета кажете ми как протича тази ЦС,трябва ли да си нося нещо и колко струва с упойка,че ми беще притеснено и забравих да питам.а,да и кога са готови ррезултатите.
Усех на всички,които продължават да се борят с  :pleasantry:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #746 -: Септември 27, 2009, 10:40:01 am »
pieselina цветната снимка протича много леко,отиваш сутринта в болницата но ез да си се хранила и пила дори и кафе,нищо не ти трябва да носиш,влизаш лягаш на една маса,слагат ти упоика от която заспиваш на момента и след 10 минути някъде се събуждаш и няма да те боли нищо,това е цялата работа.Дано диагнозата от Плевен /пише затруднена проходимост на тръбите/се окаже грешна.Кога ще е снимката?
Успех на всички
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #747 -: Септември 27, 2009, 11:50:32 am »
еми към 15 октомври ще бъде някъде. а можеш ли да ми кажеш нещо за финансовата част да се подготвя osi_1 osi_1
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #748 -: Септември 27, 2009, 15:13:06 pm »
Здравейте цената на ЦС с упойка е 160лв аз вчера бях там и питах,че и мен това ме чака май
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #749 -: Септември 29, 2009, 19:23:11 pm »
Здравейте момичета,
благодаря на всички за отговорите и за подкрепата.кажете ми след колко време са готови резултатите и могат да се коментират и там какво обличаш? :oops:
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #750 -: Септември 29, 2009, 20:44:47 pm »
За това вече незнам но и мен това ме чака така че следим темата от близо 8O
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #751 -: Септември 29, 2009, 21:19:40 pm »
ЦС се прави в болницата на първия етаж до лабораторията е рентгена. Резултата е всъщност рентгенова снимка и става веднага. Веднъж чаках с момичета за ЦС, та като излязат от упойката май док.им каза да отидат в клиниката след обед за коментар. Те нищо не си носеха като багаж а и Деси писа, че е така. Ами сигурно се събличаш като за преглед... баш подробности незнам :wink:
pieselina желая ти спокойствие и добри резултати от снимката!!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #752 -: Септември 29, 2009, 23:29:37 pm »
Pieselina,незнам до колко ще ти бъда полезна,тъй като на мен цветната снимка ми я правиха във Варна.Не беше с пълна упойка и болеше малко.Слагат те да легнеш върху някаква маса,карат те да си държиш краката вдигнати във въздуха и ти инжектират контрастно вещество от което малко боли.След което ти вкарват нещо и аз неразбрах какво точно беше,карат те да не дишаш няколко секунди и излизат от стаята,за около половин минутка.Връщат се ставаш,обличаш се и отиваш да чакаш за цветната снимка.Цялата процедура трае има няма 5 мин.,затова според мен не е необходимо пълна упойка.Но това разбира се си е мое лично мнение и личен избор.Моята беше готова за около 15 мин.На мен ми струваше 180 лв.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #753 -: Септември 30, 2009, 09:05:08 am »
Pieselina,цветната снимка се прави в болницата,няма нужда да си носиш нищо,влизаш в стаята за ренген и се събличаш до кръста,лягаш на една маса и ти слагат упойката събуждаш се след 10-15 минути и това е,няма страшно,резултата излиза веднага,то снимката си показва всичко,ако има нещо на тръбите ще разберете още тогава.Цената вече са ти я написали колко е,може и без упойка ако искаш тогава сумата е различна мисля че 90лв е упойката,такъв спомен има поне аз.
Пожелавам ти резултата ти да е добър.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #754 -: Октомври 01, 2009, 08:54:35 am »
Pieselina,моята снимка ми я правиха в тутракан при д-р Б.Бойчев с пълна упойка и нищо не усетих но след упойката имах леки болки като при М.Ц. на мен ми струваше 130лв.не е страшно.УСПЕХ
*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #755 -: Октомври 02, 2009, 07:44:13 am »
Момичета страшни сте - благодаря на всички които отговарят и ми съчустват.аз пак имам въпрос,защото да си взема ден от работа за тази ЦС ще се окаже много трудно в момента - та въпроса ми е има ли значение на кой ден от МЦ се прави и прави ли ги Д-р Бойчев събота и неделя?
Успех на всички и дано тази тема се напълни не с въпроси а с  :bori_002:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #756 -: Октомври 02, 2009, 08:52:49 am »
Zмисля че има значение защото на мен ми казаха 3-4 дена след приключването на М.Ц. но незнам дали в събота и неделя ги правят на мен ми казаха че не работят през почивните дни,но дайе и да отидеш през седмицата става много бъро до обет ще си готова
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #757 -: Октомври 02, 2009, 09:05:11 am »
Момичета,започнах вече да се отчайвам.Минаха четири месеца от лапарото а все още няма резултат.Постоянно за това мисля.Миналата седмица отново ходих на преглед за овулацията.Док.каза,че всичко е на ред,че е много доволен от това което вижда.Но за мое съжаление все не се получава бебето.Всеки месец тайничко се надявам,че няма да ми дойде цикъла,но....уви.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #758 -: Октомври 02, 2009, 09:14:37 am »
pieselina доктора ако работи в събота е само в клиниката, не и в болницата. Мисля, че ЦС се препоръчва преди овулацията или както казва Шони няколко дни след като ти свърши МЦ.

6o6i не се отказвай. Прави си тестова за Овулация и действайте .... е сигурно го правите де. Да ти напомня, че Вивал забременя почти година след лапароскоията. Тя ще се включи. Това не означава, че и при теб ще е така, но щом всичко изглежда добре... продължавайте.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #759 -: Октомври 02, 2009, 10:19:33 am »
6o6i аз те разбирам напълно,при мен вече мина година и половина от лапарото и нищо,правих и инсета /едно на естествен и едно със стимулация/ и засега резултат няма.Този месец ще пробвам с тестове за овулация и следващия пак ще пробвам с инсе.Купих си Прегнил от Гърция,намерих меногон по-евтино от аптеки Марешки така че към края на месеца започвам пак с опита за бебенце.Страх ме е че инсета вече стават 3 и лесните методи започват да се изчерпват.А така се надявах че това инсе ще е успешно,но явно Бог е решил че и сега няма да е.
Така че незнам как да ви успокоя момичета,като виждам себе си и като не намирам изход,просто се примиряваме и продължаваме напред и само времето ще покаже колко още ще продължи борбата ни.