0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пациентките на д-р Бойчев
« -: Януари 20, 2009, 18:44:34 pm »
Privet mili momicheta  :hello:,

Nemoga da poviarvam 4e nemoga da spodelia ni6to s vas i saotvetno da razbera kak se razvivat ne6tata pri vas,nemoga da vi otkria nikade i zatova se osmelih da pusna tazi tema.Nadiavam se da e za dobro i skoro niakoia da se vklu4i.

Pri men rabotata mi ne e dobre v smisal 4e ni namaliha i rabotnoto vreme i zaplatite.Ina4e sam ok,prodaljavam s bebepraveneto,nablijava da mi doide i 6te vidim kakvo sme napravili......

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #1 -: Януари 20, 2009, 21:07:48 pm »
Пак си имаме темичка! Ураааааааааааааааа!!!!!!!!!!!

Ще ходя при Бойчев утре или в четвъртък. Ще се засечем ли с някой?

И забранявам да ви идва, ясно?!
Само това по-долу е разрешено :wink::
:bori_003: :bori_010: :bori_003: :bori_010:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #2 -: Януари 21, 2009, 06:52:00 am »
Привет момичетаааа! Радвам се че пак ще се сберем :lol:!
Аз си чакам все още дата за преглед за да видим въпросната ми лигавицата дали е решила да се удебелява.

Очаквам мартео с добри новини!

maya_20 вие на какъв етап от лечение бяхте?

И забранявам да ви идва, ясно?!
напълно съгласна съм с теб  :wink:
Успех отново и давай смело напред,че а дано и аз тръгна по твоя утъпкан път.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #3 -: Януари 21, 2009, 11:59:59 am »
Очаквам мартео с добри новини!

Ураааа! Нямате си на представа колко много се радвам, че пак си имаме тема  :D Благодаря много на Kalimera i Cream, че ме уведомихте  :youwoman:
И аз искренно се надявам новините да са добри !!! В петък сутринта слагам последните хапчета "Утрогестан" и в събота ще си направя теста. Ако и този път нищо не е станало мисля да си запиша час за понеделник или вторник (когато ще ми идва) за да предложа на доктора този път да ме стимулира, защото първото и второто инсе бяха на естествен цикъл. Нали в началот на МЦ се започва пиенето на стимулиращите хапчета?
При Вас как са нещата? Имате ли новини?
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #4 -: Януари 21, 2009, 12:36:28 pm »
Нали в началот на МЦ се започва пиенето на стимулиращите хапчета?
По принцип да - от 3 или 4 ден на МЦ,може и по-късно, но понеже при мен като няма лекарства,няма и овулация и затова започваме от 3 ден, но май има схеми и от 5,6 ден. Дано не се стига до там :D.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #5 -: Януари 21, 2009, 13:16:39 pm »
maya_20 вие на какъв етап от лечение бяхтe

Ами аз имах два аборта.Първия не се знае поради каква причина беше,но втория ми го прави д-р Бойчев и ми каза че е "кухо яйце".След това цяла година бях по доктори в София и в Плевен за изследвания.Оказа се че нищо ни няма.През ноември д-р Бойчев ни назначи фоликулометрия на 12 ден от цикъла.Той видя че имам фоликул който предстои да се спука и ни каза да действаме с пълна пара.
И оттогава насам си правим бебе, но все ми идва после.Аз не се отказвам .Сега трябва да ми дойде на 23 януари,но ще видим дали ще ми дойде.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #6 -: Януари 21, 2009, 16:18:56 pm »
Здравейте и от мен момичета,благодаря ви че ме уведомихте за новата темичка.При мен няма нищо ново,засега ще изчакам преди да предприема нова инсеминация,но ще искам да е стимулирана защото първата не беше и нямаше успех.Успех желая на всички ви и дано това е последния опит за бебе-нека усилията ви се увенчаят с успех.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #7 -: Януари 21, 2009, 18:04:17 pm »
Честита ви тема. Много се изненадах и подразних, че ви бяха заключили. Успех ви желая момичета.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #8 -: Януари 21, 2009, 18:48:26 pm »
Здравейте, момичета!!!!!!!Много се радвам, че отново ще можем да си споделяме.

Ние утре сме в Тутракан за инсеминация.Вчера пак бяхме там, Бойчев ме прегледа и каза, че в четвъртък в 8 часа трябва да сме на линия.Дано вече това е последното нещо през което се налага да минем. Желая успех на всички!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #9 -: Януари 22, 2009, 06:34:58 am »
Успех ви желая момичета.
EEE ЕVIQ благодаря за пожеланието. Предполагам сте си многооо добре с бебка в къщи. Дай боже скоро да те търсим за съвети относно бременеенето. :D

Чани днес в 8 вечерта ти е самата процедура или тогава трябва с мъжо да дадете материал? Чисто любопитно се питам кога си почива нашия док 8O? Дано това ти е последно преживяване. Всъщност като цяло процед.не болят, но самото психическо натоварване е голямо и е трудно. Поне за мен беше така...пък какво ли още ме очаква.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #10 -: Януари 22, 2009, 07:05:17 am »
Ами аз имах два аборта.
Мая след като си имала вече две бременостти и не е открит проблем предполагам скоро ще забременееш отново. Явно ще трябва по-вече да се грижиш за себе си, да почиваш, да водиш както се казва здравословен начин на живот.... спокойствие и ще стане. Е и док. ще си каже рецептата де  :lol:.

desislavajekova  успех и на теб!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #11 -: Януари 22, 2009, 16:02:41 pm »
Ами аз имах два аборта.
Мая след като си имала вече две бременостти и не е открит проблем предполагам скоро ще забременееш отново. Явно ще трябва по-вече да се грижиш за себе си, да почиваш, да водиш както се казва здравословен начин на живот.... спокойствие и ще стане.

 :balk_81: Чул те Господ,kalimera.Надявам се скоро да стане,но то все става когато най неочакваш.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #12 -: Януари 22, 2009, 17:24:11 pm »
Чани днес в 8 вечерта ти е самата процедура или тогава трябва с мъжо да дадете материал? Чисто любопитно се питам кога си почива нашия док 8O? Дано това ти е последно преживяване. Всъщност като цяло процед.не болят, но самото психическо натоварване е голямо и е трудно. Поне за мен беше така...пък какво ли още ме очаква.
Здравейте, отново!
Днес сутринтна в 8 трябваше да бъдем там - дадохме материала и след 2 часа дойде док. и извършихме процедурата. Всичко мина добре, наистина няма никаква болка.Искам само да попитам нормално ли е три часа след това да ми изтече.Сигурно е нормално, то просто няма къде да отиде, но просто информативно да ми кажете.
Това е засега от мен, остава ми само да чакам.Дано на всички ни свършат мъките и наистина вече да си говорим само за бременеенето. :wink:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #13 -: Януари 22, 2009, 21:27:27 pm »
При мен инсетата бяха болезнени и нищо не ми "изтече". Явно съм наобратно :lol:

Евия, радвам се, че се включваш от време на време!
4ани, успех и стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Майче, ще стане скоро, имам 6-то чувство :wink:.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #14 -: Януари 23, 2009, 06:56:59 am »
Искам само да попитам нормално ли е три часа след това да ми изтече

4аni и аз не съм забелязала дръстично изтичане на спермата,но не се притеснявай- док. ми е казвал че тези 15 минути които лежим  са напълно достатъчни бойците да стигнат там където трябва :oops: :D и че не се налага някаква промяна на обичайното ежедневие./ее стига да не се занимаваш с вдигане на тежко/
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #15 -: Януари 23, 2009, 16:01:51 pm »
Много се радвам че имаме възможност да споделяме отново момичета  :cool:
Kalimera, cream благодаря че ми писахте на лични. Аз доста се подразних като ни заключиха темата, 3 месеца чакам да споделя за някако развитие и точно като наближи... засечка.
 Като чета как се развиват нещата при вас май скоро ще има добри новини  :ywoohoo:. Стискам палци момичета!
 Аз бях на преглед вчера. Cream, 4ani може и да сме се засекли случайно там, аз бях в клиниката от 5 до към 8.
Kalimera, и при мен е проблемна овулацията... по скоро липсваща. Вчера ми беше 16 ден от цикъла, а лигавицата беше 4мм  :( . Док потвърди че двата яйчника са поликистозни. Каза да си продължавам с дуфастона а в средата на март насрочихме лапаро. Ако има някой друг за тогава отсега да се разберем за по едно кафенце на Лодката, че да успокоим нервите. Отсега страшно много се притеснявам.

Док както винаги беше много мил и ми обеща до септември да имам добри новини. Сега започвам да чета всички постинги за такъв вид операция, че са ми малко неясни все още нещата.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #16 -: Януари 23, 2009, 19:01:49 pm »
Здравейте момичета, аз тази вечер събирам кураж за утре щот сме при Бойчев на фоликуметрия и ако е на проходимата тръба фоликула каза че ще действаме. Да ви питам от какво зависи дали ще боли инсето или ще е безболезнено, самата процедура колко продължава?
http://www.babyplan.ru/profile/28700  Аз ще успея!!!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #17 -: Януари 23, 2009, 19:33:42 pm »
Да ви питам от какво зависи дали ще боли инсето или ще е безболезнено, самата процедура колко продължава?
Sneji^ незнам точно от какво зависи болката, но аз както и по-вечето момичета казват че такава няма. Всъщност процедурата е съвсем кратка, утре ще видиш и след това те остават да полежиш малко. Няма нищооо страшно. Бъди напълно спокойна.

Lady Deny  сега пък да не си напълниш главата с много инфо и да започнеш да се шашкаш предварително че до март...нерви няма да ти останат.
Док. си знае работата и по време на лапарото преценява какво точна да направи, дали да махне кистичките, дали да има лека фенестрация, дали много..неща. Но определено е необходима крачка и дава доста информация като цяло.
И в тази процедура няма нищо страшно. Ако имаш конкретни въпроси питай - насреща съм :D.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #18 -: Януари 23, 2009, 19:41:45 pm »
Здравейте момичета, аз тази вечер събирам кураж за утре щот сме при Бойчев на фоликуметрия и ако е на проходимата тръба фоликула каза че ще действаме. Да ви питам от какво зависи дали ще боли инсето или ще е безболезнено, самата процедура колко продължава?
Не се тревожи - в повечето случаи инсето не е болезнено. Просто при мен шийката на матката явно има "завои" и док неможе свободно да вкара катетъра. При теб всичко ще е ОК, ще видиш!
Самата процедура трае нормално около 5 минути, даже и толкова няма :). После ще полежиш около 15 минути и готово! Преди това обработват материала около 2 часа, докато си пиете кафето на Лодката :lol:.
Ще те чакаме утре да разказваш!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #19 -: Януари 23, 2009, 19:49:26 pm »
Ей момичета срамота за мен  :oops: всички я знаете тази лодка,а аз въпреки че съм родом от Старо село и никога не сме ходили на това заведение :lol:. Все ходим в горната част на града, ама следващия път ще накарам мъжо да пием и ние по едно кафенце там.

Кременце мила, май в понеделник ще е рано за вас да сте в София? Ще търсим друга засечка... но нищо време има пред нас.