0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #80 -: Януари 31, 2009, 18:37:39 pm »
Момичета,на мен ми дойде със силна болка тази сутрин. :(Надявах се тайно ,че чудото се е случило, но уви
Само няма да се депресираш! Изпитанията се изпращат на тези, които имат сили да ги преодолеят - така, че ние сме от силните!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #81 -: Януари 31, 2009, 18:50:20 pm »
Момичета, имам един въпрос... отново :oops: Сега си смятах датата за операцията и се пада на 8ми ден от цикъла, а по принцип съм неразположена по 7 дни. Пречи ли това? Док. уж пресметна кога да е датата, ама и аз му казах че ми идва по цяла седмица...
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #82 -: Февруари 01, 2009, 13:24:03 pm »
Lady Deny немога да ти помогна с информация. На мен МЦ ми идва с лекарства и нямаше проблем. Но ако датата за прием в болницата ти е понеделнки може да се обадиш на регистратурата в клиниката да попиташ и да те приемат през седмицата(ако има такъв вариант или те ще питат док.).
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #83 -: Февруари 01, 2009, 16:31:57 pm »
Момичета, имам един въпрос... отново :oops: Сега си смятах датата за операцията и се пада на 8ми ден от цикъла, а по принцип съм неразположена по 7 дни. Пречи ли това? Док. уж пресметна кога да е датата, ама и аз му казах че ми идва по цяла седмица...
Аз мисля,че не е проблем те ще те приемат и после ще решат кога да те оперират .Аз бях записана на 07.01 приеха ме и казаха,че ще ме оперират на 09.01 тогава имаше насрочено само едно цезарово на седми вечерта в 12.00ч ме сабудиха да ми кажат ,че лапарото ще бъде на 08.01 и веднага ми направиха промивка и клизма сутринта в 6ч същите процедури и в 11ч  бях в операционната.Първия ден ще ти правят изследвания и после ще решат кога ще оперират
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #84 -: Февруари 01, 2009, 20:35:47 pm »
Момичета, имам един въпрос... отново :oops: Сега си смятах датата за операцията и се пада на 8ми ден от цикъла, а по принцип съм неразположена по 7 дни. Пречи ли това? Док. уж пресметна кога да е датата, ама и аз му казах че ми идва по цяла седмица...
По принцип е хубаво да си на чист ден, защото ще ти правят и цветна снимка. Но щом цикълът ти е 7 дни, а на 8-ми ден те приемат, значи ще ти е свършило. Освен това, както ти е казала bibka8445, първият ден само изследвания ще ти правят.
Но за да си спокойна, по-добре звънни в клиниката и обясни на Ванчето, тя ще прецени и ако не е сигурна ще попита док.
Успех!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #85 -: Февруари 02, 2009, 08:16:53 am »
Здравейте, обещах да ви разкажа как мина при Бойчев - започваме с изследвания като начало хормони, цветна снимка, спермограма, хламидия и някакво изследване имунологичен панел което незнам нищо за него но каза че било адски скъпо. ами това е от мен успех на всички.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #86 -: Февруари 04, 2009, 18:04:05 pm »
Здравейте на всички! Как сте? Добри новини да се чуват от някъде? Аз вчера бях на фоликуломертия, имах 6 малки фоликула (12-13 мм) и един голям (21мм) в дясно. Доктора каза, че няма да бием "Прегнила" и тази сутрин направихме инсето. Фоликула беше 25мм, дано се е спукал! Лощото е, че пак овулирах в дясно, защото дясната ми тръба е леко "сгъната". Точно за това ме стимулира този път, като се надявахме да имам хубав фоликул в ляво, но.. разликата беше само, че имам много малки фоликули, годния пак се появи на грешната страна. Хубавата новина е, че материала днес беше с по-добри показатели, дано са успели да стигнат до където трябва  :) Утре сутринта пак ще ходим да видим дали се е спукал фоликула и ако не е, ще направим реинсеминация.
Успех на всички!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #87 -: Февруари 04, 2009, 20:52:18 pm »
Желая ти успех, късмет и  :bfp: след две седмици!!!
Няма да спираш да се надяваш :crossfingers:, чуваш ли!!! Понякога, когато най-малко очакваме се случват чудеса  :babbycarrage:.
Да пожелаем успех на плувците :00001754: !
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 21:35:24 pm от cream »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #88 -: Февруари 04, 2009, 21:32:13 pm »
Желая ти успех, късмет и  :bfp: след две седмици!!!
Няма да спираш да се надяваш :crossfingers:, чуваш ли!!! Понякога, когато най-малко очакваме се случват чудеса  :babbycarrage:.
Да пожелаем успех на плувците:00001754:!

 Успех marteo :blowingdust2: :00001754: preggo
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 21:38:12 pm от bibka8445 »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #89 -: Февруари 05, 2009, 12:14:08 pm »
Из тези дни немога да се включа и да напиша ред,два..само попрочитам....

започваме с изследвания като начало хормони, цветна снимка, спермограма, хламидия и някакво изследване имунологичен панел което незнам нищо за него но каза че било адски скъпо.
Давай смело напред gucci и успех.

marteo дано Ф. се е спукал на точното време.  :crossfingers:

cream за теб двойно стиснати палци за утре. Вълнувам се много с теб.

При мен нищооо ниво...пак че има много работа та времето да минава.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #90 -: Февруари 05, 2009, 12:52:12 pm »
cream за теб двойно стиснати палци за утре. Вълнувам се много с теб.
:bighug: :bighug: :bighug:

Късмет на всички!!!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #91 -: Февруари 06, 2009, 16:29:29 pm »
Здравейте и от мен! Вчера не съм писала нищо, защото бях доста отчаяна и реших да не предавам гадното си настроение на Вас. Вчера бях на преглед и се оказа, че фоликула, който на 04.02 (когато правихме инсето) беше 25мм не се беше спукал още, а стана 28,5мм. Доктора каза, че при тези размери има вероятност въобще да не се спука, но за всеки случай направихме реинсеминация и се прибрахме да го "спукаме" от секс  :) Днес бях пак на преглед и за радост големия фоликул го няма, имам 2 по 18 и 20мм . Много се надявам този път да стане чудото, защото почвам да се умарям от постоянни лекарства и ходения по лекари.
Пожелавам успех на всички Ви (няма да цитирам имената за да не пропусна някоя  :wink: ) и искренно се надявам съвсем скоро някоя от нас да се похвали с добрата новина, за да окуражи и обнадежди всички останали! Целувам Ви и се усмихвайте повече!
P.S.: не знам дали не е против правилата, но пиша почти еднакви постове в темата за инсеминации, ако някоя от Вас знае нека ми каже за да не се повтарям  :wink:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #92 -: Февруари 06, 2009, 17:55:42 pm »
marteo аз мисля че и тези два фоликула има шанс да се спукат днес, тъй че довечера пак трябва да.... :lol: горко на мъжо ти. И моя така на едно от инсетата го изтормозих много :oops:.
Мисля че няма проблем да пишеш и в двете теми, но все пак ако има нещо нередно нека модератор каже.

Мислиш че се умаряш ама да ти кажа имаш още многооо сила ...да знаеш.
Чао и си почини добре събота и неделя.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #93 -: Февруари 06, 2009, 20:19:22 pm »
Оооооооооо, marteo, довечера задължително  :bed:, даже и утре. Пък за по-сигурно - до края на седмицата :00001754:.
Успех!!!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #94 -: Февруари 09, 2009, 13:30:06 pm »
Здравейте и от мен момичета,браво Бартео,продължавай в същия дух с мъжът пък успехът ще дойде,имай вяра.Стискам палци за положителен резултат.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #95 -: Февруари 09, 2009, 14:01:52 pm »
Продължаваме, той даже се майтапи, че прекаляваме и му се влошава качеството. При нас основния проблем е мъжки, но знае ли човек, може пък след няколко неуспешни инсета да забременея естествено  :wink: Малко не ми се вярва, но... понякога стават чудеса.
При Вас как са нещата?  :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #96 -: Февруари 09, 2009, 17:17:31 pm »
Момичета, немога да се свържа с клиниката за час. Знам, че е сменен кода, пробвах и с новия код, пак не става. Който скоро е звънял да напише на кой тел. Благодаря ви.

[/url]
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #97 -: Февруари 09, 2009, 19:47:47 pm »
Момичета, немога да се свържа с клиниката за час. Знам, че е сменен кода, пробвах и с новия код, пак не става. Който скоро е звънял да напише на кой тел. Благодаря ви.
086660560
Успех!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #98 -: Февруари 09, 2009, 19:48:53 pm »
Момичета, немога да се свържа с клиниката за час. Знам, че е сменен кода, пробвах и с новия код, пак не става. Който скоро е звънял да напише на кой тел. Благодаря ви.
:hello:
0866 60560,mislia che beshe tozi na klinikata-imam go zapisan na rabota,imam i gsm na d-r Boichev ako ti triabva.

Uspeh :crossfingers: na vsichki

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #99 -: Февруари 09, 2009, 20:00:24 pm »
Здравейте мадами, при мен засега няма нищо ново.

Благодаря ви Бибка, Крем, Калимера за отговорите. Мисля да не се обаждам предварително. Би трябвало точно тогава да съм напълно чиста а ако стане засечка ще си чакам там, че да не ме отложат за другия месец.

А днес изведнъж като ме заболя зверски главата и си викам 'А-ха! Симптом!' Нищо че ми е 5ти ден от М. Все се надявам ей така като отида за лапаро и да се окаже че е станало чудото... но уви...

EVIQ тел, на който звъня е 08666-0560. Понякога успявам да се свържа от първия път.

Хайде, приятна вечер и много  :00001754: