0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #400 -: Май 10, 2009, 21:11:26 pm »
Zorito_, ако знаеш как искам пак да съм булка!!!!!!!! Усещането е невероятно и се опитай да се насладиш на всяка секунда от този незабравим ден. Желая ти само приятни и невероятни емоции и да пазиш бебока!

И аз искам пак!!! С мъжа ми си правехме планове тази година да се женим пак (само купона, но с рокля и всичко както си му е реда) само че май ще го отложим.
Зори почивай си тази седмица за да имаш сили да играеш и се кефи максимално на всичко!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #401 -: Май 10, 2009, 21:37:04 pm »
Zorito_, ако знаеш как искам пак да съм булка!!!!!!!! Усещането е невероятно и се опитай да се насладиш на всяка секунда от този незабравим ден. Желая ти само приятни и невероятни емоции и да пазиш бебока!

И аз искам пак!!! С мъжа ми си правехме планове тази година да се женим пак (само купона, но с рокля и всичко както си му е реда) само че май ще го отложим.
Ехее, Мартео, чудесна идея. И аз си пазя роклята, ама моя мъж беше толкова притеснен на нашата сватба, че едва ли иска да си го припомня този ден. Като се гледаме на диска какви сме шашнати и двамата пада голям смях. Затова, Зори, и моят съвет е да не се притесняваш за дреболии а да се забавляваш, това си е вашия ден.

Кремче,радвам се че пак се включи. Не изчезвай така че много ни липсваш  :bighug:
Ааааааааааааа, никъде няма да ходя. Аз без вас немога. Само от време на време се натъжавам и сега ми е такъв период - чакам лелката и ми е криво. Ама инъче съм добре и това е най-важното.
Кремче, ами нали всички тук са минавали и все още минаваме през тези моменти на очакване, надежда, разочарование и пак наново... и единствено тук срещаме разбиране и искрена подкрепа. И аз като теб сега съм тъжна, но не пропускам да ви се оплача.  :D Ще ни издържат съфорумките още малко да се оплакваме докато дойде и нашия ред :grouphug:

Между другото ще звъня в клиниката да си запазя час за 20ти, но утре ще пиша точно кога ще ходя. Ще се радвам ако с някоя от вас се засечем :)
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #402 -: Май 11, 2009, 00:31:27 am »
Zorito_ пожелавам ти да си изкарате една чудесна сватба, която съм сигурна ще помните цял живот. Налсадете се на момента и го изживейте на max. Само не се притеснявай и всичко ще е наред.

Кремче, ами нали всички тук са минавали и все още минаваме през тези моменти на очакване, надежда, разочарование и пак наново... и единствено тук срещаме разбиране и искрена подкрепа. И аз като теб сега съм тъжна, но не пропускам да ви се оплача.  :D Ще ни издържат съфорумките още малко да се оплакваме докато дойде и нашия ред :grouphug:

Между другото ще звъня в клиниката да си запазя час за 20ти, но утре ще пиша точно кога ще ходя. Ще се радвам ако с някоя от вас се засечем :)
Напълно съм съгласна с теб Lady. На мен поне много ми олеква като споделя мъката си. Надявам се, че по този начин не натъжаваме много останалите, но единствено тук усещам че ме разбират. И получавам подкрепа която никой друг не може да ми даде. А и всички бременлитки ни зареждат с толкова много надежда! Дано да стават все повече и повече.
Аз утре съм на преглед за да проверим дали има задържани фуликули и да прецени док дали ще можем да направим трето инсе. Малко съм притеснена защото цикъла ми този месец е доста странен и слаб, но ще видим. Стискайте палци. А аз като се върна ще се оплача какво е станало.

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #403 -: Май 11, 2009, 16:30:41 pm »
Момичета, записах се за 20ти следобяд.

Малко съм притеснена защото цикъла ми този месец е доста странен и слаб, но ще видим. Стискайте палци. А аз като се върна ще се оплача какво е станало.
Рали, стискам!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #404 -: Май 11, 2009, 17:34:42 pm »
Калимерче,стискам палци за петък.Да се пазиш и почиваш повечко.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #405 -: Май 11, 2009, 18:31:49 pm »
На мен поне много ми олеква като споделя мъката си. Надявам се, че по този начин не натъжаваме много останалите, но единствено тук усещам че ме разбират.
Рали нали затова сме тук да се подкрепаме... то се натъжава ме защото ставаме близки, но може всичко да си споделяме. Чакаме те да се върнеш от прегледа.

6o6i благодаря.

Lady и при теб скоро ще има добри новини. :D
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #406 -: Май 11, 2009, 20:34:34 pm »

Ралитка как мина прегледа? Пораснаха ли "яйчицата"? :lol:
Мая не е писала скоро.. притесняваше дали всичко е наред и до кога да си слага утрогестана. Ако ни четеш кажи как си?
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #407 -: Май 11, 2009, 21:52:35 pm »
Мая не е писала скоро.. притесняваше дали всичко е наред и до кога да си слага утрогестана.
Тук съм,влизам тайничко и чета кой докъде е стигнал и се радвам за всички вас. :)Нека тези които имат процедури скоро,да стиснат зъби малко и да мислят позитивно и няма да усетят кога ще забременеят :wink:.Калимерче ,стискам палци всичко да е наред при теб в петък,и да видите точицата на мястото си.Кремче не съм те срещала отдавна  тук,надявам се че си минала кризата след кюртажа,и след 2-3 месеца да се похвалиш тук с две чертички  :wink:
 
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:На всички стискам палци,и макар да не пиша често ,ви чета постоянно.
Аз съм добре,продължавам с утрогестана,боли ме малко кръста,малко гърдите и зърната,но няма как...Взех и да ставам нощно време да пишкам,немога да стискам нещо последните дни и коремчето взе да се подува лекичко.Тази седмица ще пускам изследвания и така с мен.
И накрая да ви се оплача момичета,не сме правили кекс с моя мъж 2 месеца и половина сигурно,страх ни е да не неправим нещо и се стискаме,забравих какво е това вече,мартео вие как сте,ако е удобно да попитам? Мисля  :ask: като вляза в 4 месец ,да се пробваме,все пак хормони ........

Лека вечер на всички  :flower:


 

*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #408 -: Май 11, 2009, 22:01:10 pm »
И накрая да ви се оплача момичета,не сме правили кекс с моя мъж 2 месеца и половина сигурно,страх ни е да не неправим нещо и се стискаме,забравих какво е това вече,мартео вие как сте,ако е удобно да попитам? Мисля  :ask: като вляза в 4 месец ,да се пробваме,все пак хормони ........
Майче, успя да ме разсмееш. Е на вас сигурно въобще не ви е смешно ама нали знаеш, на чужд гръб...  :D :D :D. Предполагам че ако внимавате няма да има проблем.  Хайде, давай смело! :youwoman:
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #409 -: Май 11, 2009, 22:49:37 pm »
И накрая да ви се оплача момичета,не сме правили кекс с моя мъж 2 месеца и половина сигурно,страх ни е да не неправим нещо и се стискаме,забравих какво е това вече,мартео вие как сте,ако е удобно да попитам? Мисля  :ask: като вляза в 4 месец ,да се пробваме,все пак хормони ........
 
Ооо, ама вие не сте добре! Как така няма да правите секс? Сега се формира нервната система на бебето, трябват му повече хормони на щастието (а те се отделят нали знаеш кога)
Още тази вечер си представи, че си в 4-я месец!
Сериозно ти говоря! Ние не сме спирали. Не мисля, че това може да ми пречи по някакъв начин.
Възползвай се сега, докато не ти пречи корема, после ще му мислим и ще "постим"
Хайде приятна вечер на всички  :balk_102:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #410 -: Май 12, 2009, 01:43:48 am »
Ами какво да ви кажа...продължаваме напред със следваща инсеминация. За мой най-голям страх това ще е и последна инсеминация без значение от резултата. Но засега не искам да се замислям много много над този въпрос. Като му дойде времето ще му мислим. Иначе на 4ти ден днес имам фуликули от по 8-9мм. и започвам от днес пак с Меногона. Петък съм на преглед отново.
Калимера, ти кога ще ходиш в Петък? Може да се засечем там. Аз ще съм за 1750.

Лека нощ и от мен! :bighug:

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #411 -: Май 12, 2009, 09:56:21 am »
Ами какво да ви кажа...продължаваме напред със следваща инсеминация.
ralitka  каквото трябва да се случи - ще се случи. Каквото зависи от теб го направи и това е. Някои казват Съдба- аз му казвам Божа работа.

Калимера, ти кога ще ходиш в Петък? Може да се засечем там. Аз ще съм за 1750.
Аз съм за 18.50 Ще ти пиша на ЛС, как да се разпознаем ако се срещнем :wink:.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #412 -: Май 12, 2009, 14:24:08 pm »
Майче,на твое място не бих рискувала да правя секс(все още) все пак имаш отлепване на плацента,което си е риск.Има една чудесна статия на д-р Даскалов относно секса по време на бременост прочети я(ако вече не си я чела)и ще видиш,че има и други методи за укротяване на хормоните,които не са опасни нито за теб,нито за бебето.Все пак следващите 9мес.са идеалният момент да си развихрите фантазиите с мъжлето ти и да изберете най-подходящият начин да си доставяте удоволствие независимо от физиологичните промени,които ти предстоят.А ако все още се чувстваш неспокойна на следващият преглед попитай док.той ще прецени в зависимост от състоянито ти дали да се пазиш или не.Пожелавам ти успех! :D
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #413 -: Май 12, 2009, 21:13:29 pm »
смешно ви е на вас момичета  :wink:,ама неискам да рискувам.Първият ми аборт стана така,че вечерта правихме секс и на мен ми зацапа нещо .На другия ден директно бях в Ескулап за кюртаж.
А и с това отлепване,незнам как ще ми подейства.Затова ще стискаме още малко.

 :sunshine: :sunshine: :sunshine:

*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #414 -: Май 12, 2009, 22:37:05 pm »
Аз съм с ниска плацента, която на няколко места тръгва да се отлепя.
Питахме доктора (и преди и след като се разбра за проблема с плацентата) дали можем да правим секс и той каза, че не вижда проблем, ако има зацапване - да му се обадя.
Пък и на много места съм чела, че секса по време на бременост повече помага, отколкото вреди  :wink:
Питай Бойчев като отидеш следващия път за да си сигурна, защото ние ти говорим която каквото знае, но той все пак ще те прегледа и ще каже кое е най-добре за теб  :)
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #415 -: Май 14, 2009, 23:38:44 pm »
смешно ви е на вас момичета  :wink:,ама неискам да рискувам.Първият ми аборт стана така,че вечерта правихме секс и на мен ми зацапа нещо .На другия ден директно бях в Ескулап за кюртаж. А и с това отлепване,незнам как ще ми подейства.Затова ще стискаме още малко.
Майче, съжалявам за случилото се преди. Може секса тази вечер да е нямал нищо общо, но разбирам притснението ти и аз бих била предпазлива ако бях на твое място. Съгласна съм с Мартео, че наистина е най-добре док. да прецени какво е положението при теб. Няма нищо срамно да го попиташ. Всички знаем как стават бебетата все пак :D :D :D

Калимера, ти кога ще ходиш в Петък? Може да се засечем там. Аз ще съм за 1750.
Аз съм за 18.50 ...
Успех, момичета! Настоявам веднага да разкажете как е минало!!! Калимера, ти си най-новата ни бремелинка и трябва да ни държиш в течение. Рали, стискам палци и за теб!
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #416 -: Май 15, 2009, 21:27:12 pm »
Калимера, да ти честитя ли?  :lol:
то стана като в една песен ... ха-ха
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #417 -: Май 16, 2009, 12:00:42 pm »
Здравейте момичета. :D
Вчера доста си почакахме, но с Калимера си правихме чудесна компания (поне за мен)и за пръв път чакането не го усетих. Мерси, за приятно изкараното време. :ballons:
При мен яйчицата не са пораснали особено много, но док каза че "положението не е крайно зле". Имах 4 долу горе тръгнали фуликула, на по 12, 11.5, 10 и 9 мм. Поне лигавицата ми е ок. Продължавам с Меногона още малко и Понеделник пак съм на фуликулометрия, за да преценим кога ще се сложи Прегнила, и съответно за кога ще е инсето. Това е за мен!
А вие как сте, не пишете много много във форума. :(
Все пак се надявам, че всички сте добре! osi_9

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #418 -: Май 16, 2009, 12:01:22 pm »
Майче не рискувай със секса. При полов акт се получават контракции на матката, което както са ти казали и другите момичета води до отлепване на плодния сак. Толкова сте ги чакали тези бебета. Аз издържах цяла година, че и нещо отгоре само и само да си родя бебка. :wink:
Хайде чакам и друг да се похвали, успех на останалите :crossfingers:

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #419 -: Май 16, 2009, 12:52:53 pm »
Майче, моят съвет също е да изчакате със секса.При моите три неуспешни бременостти доктора ми беше забранил до третия месец да правим секс.
Калимера,как са нещата при теб?Как мина прегледа?Какво ти каза доктора?Да те поздравя ли?
Момичета,стискайте палци в понеделник всичко да мине добре с лапарото.Ужасно много ме е страх и адски се притеснявам.