0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #380 -: Май 04, 2009, 17:14:30 pm »
ЕЕЕ днес питах Ванчето: кръвен тест не правят в Тутракан.
Ще си правя обикновен. Малко ме е страх от резултата и исках да пробвам ако има къде кръвен, а до Варна само за това няма да стигнем. :wink: Каза ми че мога да отида в Русе в Цибалаб. Звънях, но явно почиват. Просто утре ще си ходим на гости на Старо село и исках да съчетая нещата. но ....

ralitka  док. ще каже най-добре колко инсета са необходими за твоя случай?

desislavajekova ти самата незнаш колко много можеш да издържиш? :wink: Сама ще се убедиш, че можеш.

6o6i след операцията всичко ще стане ясно.

zori7404  малко по-нагоре е описано как протича престоя в болницата. Ако нещо друго те интересува питай?
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #381 -: Май 04, 2009, 21:57:15 pm »
Zоri7404,на мен при предстои лапаро при Бойчев на 18.05.09 г.аз също бях притеснена,но момичетата ме успокоиха,че няма нищо страшно.Може да прочетеш малко по-нагоре това което обясниха и на мен,доста подробно е.Нещата при мен са подобни само дето незнам дясната ми тръба проходима ли е.Всичко ще се изясни при операцията.Не се притеснявай и успех.
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #382 -: Май 04, 2009, 22:25:40 pm »
6o6i, искам да ти дам още един съвет - дано да не се налага де. Говори с лекаря си и подпиши, че си съгласна ако имаш хидросалпингси и на двете тръби да ги прекъснат и двете. Знам, че звучи страшно и притеснително на първо четене. Но ако тази течност ще ти проваля бременостите - защо са ти тези тръби. Вярно че тогава ти остава само ин-витрото като вариант, но не му се плаши. Пак казвам дано не се наложи да вземаш такова решение, но го имай предвид като възможност.
Успех и дано бързо и леко се възстановиш от лапарото и бебчето да не закъснее.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #383 -: Май 05, 2009, 13:07:35 pm »
Здравейте  момичета ,
Благодаря за инфото. Прочетох и малко се успокоих.Все пак се надявам дотогава малко нещата да се оправят. Д-р Бойчев ми каза че понякога при цветна снимка с упойка има случай при които ,когато запушването не е пълно е възможно от налягането на контрастната течност да има подобрение. Каза че има около 15 бебета заченати след такава манипулация. 8O
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #384 -: Май 05, 2009, 15:51:56 pm »
Зори,това което ти е казал док. е вярно,аз си правих такава снимка и с мен имаше още едно момиче за цветна снимка която беше с проблем с тръбите,направиха снимката и когато след 5 месеца аз отидох за операция те беше в 4 месец бременна,беше там на консултация и каза че е забременяла веднага след снимката,каза ми какво направи този доктор незнам но веднага заременях.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #385 -: Май 08, 2009, 12:20:20 pm »
Здравейте на всички!
Zori7404 на мен д-р Бойчев ми прави цветна снимка миналата година, юни месец.След това ходих няколко пъти на преглед за проверка наличието на овулация, и бяхме взели решение че на 09,01,2009 ще постъпя за лапароскопия, но.... на Коледа аз реших да си направя тест и се оказа + Бях много щастлива и същевременно уплашена дали всичко е истина и всичко е нормално.И така след като минаха празниците се обадих в клиниката и разказах всичко и на 09,01 ходих на преглед в клиниката за установяване на бреченност, а не за постъпване в болница за лапаро! Тогава и намен Бойчев ми каза ,че има и други такива случеи -забременяване след ЦС.Аз сега вече съм навлязла в 6-я месец
Пожелавам и при теб така да стане!!! Стискам палци osi_9
А сестра ми пък си има вече хубаво и здраво бебче на 14 дни - тя също ходи на прегледи при Бойчев и забраменя  2-3 месеца след лапаро
Така че просто трябва търпение и силна вяра!
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #386 -: Май 08, 2009, 13:57:20 pm »
Здравейте в коя клиника работи д-р Бойчев :ask:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #387 -: Май 08, 2009, 14:27:06 pm »
Д-р Бойчев работи в гр.Тутракан болницата се казва св.Иван Рилски.Много на лесно място е а и целия град го познава.Аз като ходих попитахме една жена за болницата, а тя ми вика при доктора ли отивате и ни упъти.Телефона на болницата е 086660560.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #388 -: Май 08, 2009, 15:17:02 pm »
Хей, Зорито, как си ти? Отдавна не си писала
Калимерче, днес влязох заради теб тук. Кажи какво показва теста?
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #389 -: Май 08, 2009, 17:13:40 pm »
Калимерче, хайде казвай че и аз нямам търпение!
Зори, радвам се че всичко при теб е ок.
Мен пак ме е обхванало едно отчаяние. Не съм споделяла, но от една седмица само чаках и си мислих и се надявах, дори си направих тест въпреки че е много рано още. До днес имах надежда, но температурата ми тази сутрин рязко спадна и сигурно след няколко дни чакам М. И този месец няма да е...  osi_8
« Последна редакция: Май 08, 2009, 17:30:06 pm от Lady »
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #390 -: Май 08, 2009, 18:11:34 pm »
Мен пак ме е обхванало едно отчаяние. Не съм споделяла, но от една седмица само чаках и си мислих и се надявах, дори си направих тест въпреки че е много рано още. До днес имах надежда, но температурата ми тази сутрин рязко спадна и сигурно след няколко дни чакам М. И този месец няма да е...  osi_8
Lady не се отчайвай така. Нищо не е станало още! Аз със тези температури много се обърках вече. А и дори да не е станало нищо този месец, това не означава че следващия или по следващия няма да стане. Напротив! Трябва да вярваме в това силно!
Всичко ще се нареди.
На мен днес ми дойде и трябва да се чуя с док. Междувременно карам доста тежък отит и съм на антибиотици. Незнам след тези силни лекарства дали док ще иска да правим трето инсе или не. Но каквото каже той все пак.
Калимерче, дано всичко да е наред при теб и да ни зарадваш най-скоро (днес).

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #391 -: Май 08, 2009, 18:14:26 pm »
Добре момичета, знам че ме мислите и ще ви кажа.... направих обикновен тест за бр.(че кръвен няма къде) и е положителен. Сърцето ми е толкова свито и затова ВИ МОЛЯ не бързайте да ми честити те. Нека да мине прегледа при док. другия петък и ще ви пиша пак. Просто като си помисля какво се случи с две наши приятелки-съфорумки и не искам предварително овации. Стискайте палци да има сърца/сърчица до две седмици. Обещавам пак ще пиша.Нямам никакви симтоми, даже и имах спад в температурата, зацапване.... дано всичко е наред.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #392 -: Май 08, 2009, 19:36:11 pm »
Мен пак ме е обхванало едно отчаяние. Не съм споделяла, но от една седмица само чаках и си мислих и се надявах, дори си направих тест въпреки че е много рано още. До днес имах надежда, но температурата ми тази сутрин рязко спадна и сигурно след няколко дни чакам М. И този месец няма да е...  osi_8
Lady не се отчайвай така. Нищо не е станало още! Аз със тези температури много се обърках вече. А и дори да не е станало нищо този месец, това не означава че следващия или по следващия няма да стане. Напротив! Трябва да вярваме в това силно!
Всичко ще се нареди.
Благодаря за милите думи, Рали. Току що ми дойде, но слабо. Така или иначе за първи ден ще броя от утре затова ще звънна по-късно да си запиша час. Доки ми каза на 12ти ден от втори цикъл след лапарото. Ще ви пиша за кога имам час. Ще се радвам ако се засечем с теб или някой друг :)

Добре момичета, знам че ме мислите и ще ви кажа.... направих обикновен тест за бр.(че кръвен няма къде) и е положителен. Сърцето ми е толкова свито и затова ВИ МОЛЯ не бързайте да ми честити те. Нека да мине прегледа при док. другия петък и ще ви пиша пак. Просто като си помисля какво се случи с две наши приятелки-съфорумки и не искам предварително овации. Стискайте палци да има сърца/сърчица до две седмици. Обещавам пак ще пиша.Нямам никакви симтоми, даже и имах спад в температурата, зацапване.... дано всичко е наред.
Калимерче, само ще си позволя да ти кажа да бъдеш много спокойна (знам че ще ти бъде трудно), да се пазиш много (!!!) и се надявам да се е случило, това за което всички се надяваме :)
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #393 -: Май 08, 2009, 21:54:17 pm »
Kalimera  :bighug: и :crossfingers: всичко да е ОК. Защо ще чакаш петъка, още в понеделник - вторник върви. Точицата ще се вижда, ти иначе ще се побъркаш до тогава! А симптоми и аз нямах никакви, температурата никога не съм си я мерила и не знам. Намери си някакво занимание докато стане време за преглед, аз си измислях разни задачки и по цял ден все ходехме някъде за да не остане време да мисля за това.
Lady няма да се отчайваш толкова бързо :balk_77: има и други момичета, които много повече време чакат да забременеят. Ще ти се случи и на теб, недей мисли само за това! Ако трябва си почини малко, ако пък не - бързо събери сили за следващото инсе. Не се оставяй да те обсебва идеята, че трябва да имаш бебе, и то възможно най-скоро! Наслаждавай се на живота  :balk_14:
Ралитка :balk_21: и дано следващия път да ти дойде след 9 месеца!
« Последна редакция: Май 08, 2009, 21:56:54 pm от marteo »
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #394 -: Май 09, 2009, 00:17:29 am »
Добре момичета, знам че ме мислите и ще ви кажа.... направих обикновен тест за бр.(че кръвен няма къде) и е положителен.
Няма да ти честитя. Обаче няма да се шашкаш и да се тревожиш. Отиваш при док, след това си почиваш и се радваш на щастието. Пиши, когато имаш желание, а ние ще се молим за теб! Целувки от мен и ти желая много, много късмет.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #395 -: Май 09, 2009, 00:51:41 am »
Аз днес бях на консултация при нашият доктор - бебето е добре - рита(понякога ужасно силно)- ще бъде момче.Следващата ми консултация е на 10,06 и ще съм на четериизмерен видеозон.Другата седмица в неделя ни е сватбата и бях притеснена дали бебо е добре от толкова вълнения, но.... вскичко е ок.
Пожлавам на всички скоро да усетят по един ретник в стомаха си и без никакви отчаяния.....
А иначе и аз знам колко е кофти докато не отидеш при доктора за потвърждаване на бременност и да ти каже че всичко е ок.аз нали така чаках 10 дни , дори през тези дни и бъдещата ми свекърва се опита да ми каже че сигурно ще се разочаровам като отида на преглед(едва ли не че не е истина) беше ми мн мн мн гадно ,но чакането си заслужава :wink:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #396 -: Май 09, 2009, 12:00:13 pm »
Kalimera всичко да е ОК. Защо ще чакаш петъка, още в понеделник - вторник върви. Точицата ще се вижда, ти иначе ще се побъркаш до тогава
marteo  като се обадих на док. и той каза тогава. Аз съм много послушна и като каза така... остава за петък :wink:.

Много благодаря на всички за съобразителността.

 cream :hug2: ще пиша разбира се.

Zorito_  сигурно си свикнала да не обръщеш внимание на свеки :wink: аз съм случила на много добра свекърва. Много ме подкрепят във всичко.
Хубав сватбен ден и не позволявай на нищо да ти развали настроението.

Lady мила не бързай толкова :)(разбирам те но търпението му е майката).
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #397 -: Май 09, 2009, 13:00:42 pm »
Зори браво за добрите новини,който ни носиш.Аз също ти пожелавам сватбения ден да бъде най-слънчевият и щастлив ден за теб и всички твой близки,а това с бебо е най-хубавия сватбен подарък.Много,много късмет и щастие от мен
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #398 -: Май 10, 2009, 11:40:17 am »
Аз днес бях на консултация при нашият доктор - бебето е добре... Другата седмица в неделя ни е сватбата ...
Зори, всеки път като се включиш и ни застрелваш с по една добра новина. Какво по хубаво от това на сватбата да сте трима. :D
Кремче, радвам се че пак се включи. Не изчезвай така че много ни липсваш  :bighug:



*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #399 -: Май 10, 2009, 20:11:52 pm »
Кремче,радвам се че пак се включи. Не изчезвай така че много ни липсваш  :bighug:
Ааааааааааааа, никъде няма да ходя. Аз без вас немога. Само от време на време се натъжавам и сега ми е такъв период - чакам лелката и ми е криво. Ама инъче съм добре и това е най-важното.

Zorito_, ако знаеш как искам пак да съм булка!!!!!!!! Усещането е невероятно и се опитай да се насладиш на всяка секунда от този незабравим ден. Желая ти само приятни и невероятни емоции и да пазиш бебока!

Калимерче, стискам палци за петък!