0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #420 -: Май 16, 2009, 13:11:27 pm »
6о6i няма от какво да те е страх. По-спокойно!
Знам, че преди да го изживее човек, колкото и да му казват че няма страшно, не му се вярва. Но ти си в добри ръце и всичко ще мине ок. Ще поспиш малко и след няколко часа всичко ще е приключило и ще си добре. Аз след лапарото се чувствах много добре. Нито ми се гадеше от упойката, ното чувствах особена болка някъде. Това е доста щадяща процедура както вече знаеш, само е важно да си спокойна!
Стискам палци и ще чакаме да се върнеш от болницата и да кажеш как е минало всичко.
Късмет! :balk_16:

[/url]
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #421 -: Май 16, 2009, 13:46:35 pm »
Здравейте момичета, благодаря ви за съветите  :D, скоро няма да се поддам на това изкушение "секса",не се притеснявайте.Днес много ме боли кръста,едвам стоя на работа,че е и цял работен ден  :(.

Калимерче,как мина прегледа,какво става с теб?Чакаме да се похвалиш "тихичко" поне  :wink:

Ралитка,сигурна съм че в понеделник фоликулите ти ще бъдат по-големички,не ги мисли  :wink:

чао засега  :sunshine: :sunshine: :sunshine:

Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #422 -: Май 16, 2009, 15:32:22 pm »
Здравейте момичета,взех си час за 27.05.2009г. за 15:00 часа,да мислим с док.какво ще правим със следващия цикъл.Тайничко се надявах че това няма да започне,но уви-Започна се да видим как ще е това инсе,дано има успех.
За мое огромно съжаление обаче не ми дадоха час за кака ми,разбираемо но така се надявх че ще я приемат но ми казаха има час за август-септември.
Това е ако някоя от вас има час за тогава може да се видиим.
Желая успех на всички ви.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #423 -: Май 16, 2009, 21:17:40 pm »
Момичета вчера си останахме на село и сега се прибираме в къщи. Ииии имаме си две сакчета. :D В момента съм 5 г.с. и 2 дни и д-р Бойчев каза, че сега се молим да чуем сърчица на 25.05.09 г. Снощи не съм спала от вълнения. По-спокойно дишам, но ще се бъда наи-спокойна като чуя, че и двете сакчета се развиват.
С Ралитка ударихме една дълга много приятна приказка от 19 до 21 часа. За мен също беше удоволствие да се запознаем и на живо. Тя знае какво стана, но тактично ме изчака аз да напиша. :D Успех миличка и имай вяра.
desislavajekova много беше пълен графика и имаше още 5 жени след мен. Сигурно е преглеждал док. до 22 ч. и затова е разбираемо,че не са вмъкнали кака ти. Твоята битка продължава с нови сили. С теб сме.
6o6i не се страхувай. После ще има още много тревоги.... това не го мисли.
Охх ами това е. В момента съм много изморена и след малко лягам в леглото. Док. нищо специално не каза, само да си пия лекарствата и да се пазя по-вече.
Чао
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #424 -: Май 16, 2009, 22:14:03 pm »
Калимера,искрено се радвам за теб.От цялото си сърце ти желая да чуеш двете малки тупкащи сърчица.Стискам палци.Ще изчакам да мине 25.05 и тогава ще ти честитя.Сега се пази,почивай си и мисли за предстоящите прекрасни вълнения,които тепърва ти предстоят.Още веднъж много се радвам.Пази се.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #425 -: Май 16, 2009, 22:20:05 pm »
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: KALIMERA
Почивай и си мисли само хубави неща, а след 1 седмица дано чуете двете сърчица!
Много се радвам за теб, ама мнооооооого!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #426 -: Май 17, 2009, 13:02:08 pm »
Калимера честито и много се радвам за теб! Ще чуете и сърчицата не се притеснявай.Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #427 -: Май 17, 2009, 14:14:45 pm »
Калимера от сега нататък само хубави неща нека се случват нека не само чуеш тупкащите сърчица на двете бебета ами и ти желая от все сърце да ги гушкаш след време да видиш как порастват,да се радваш и тревожиш заедно с тях,да те радват и да те ядостват мъниииииииичко.
Благодаря ти Калимера са моралната подкрепа.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #428 -: Май 17, 2009, 16:44:11 pm »
6o6i,marteo,*Snow-white*,desislavajekova благодаря за хубавите думи.
Избирам да вярвам в добрата развръзка, защото страхът е противоположното на вярата. Това ще си го повтарям за да не изпусна хубавите моменти все в някакви притеснения. Това съм го разбрала-остава да започна да го живея всеки ден. Пожелавам ви го и на вас.
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #429 -: Май 18, 2009, 12:57:13 pm »
Ииии имаме си две сакчета. :D В момента съм 5 г.с. и 2 дни и д-р Бойчев каза, че сега се молим да чуем сърчица на 25.05.09 г.
Kalimera, както пишат в някои други теми: Тихичко честито! Дано всичко мине добре. Благодаря за надеждата която вдъхна на всички все още очакващи.

С Ралитка ударихме една дълга много приятна приказка...
И ние, и ние!!!  :D :D :D Хайде скоро пак. Ралитка, чакаме да пишаш как е минало днес.

Между другото, в неделя се разминахме с едни сватбарски коли и си помислих че това сигурно е Зори, ако не бъркам датата. И тя има да разказва как е минало.
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #430 -: Май 18, 2009, 19:11:59 pm »
Здравейте момичета. Току що се прибрахме от Тутракан. Днес имах голям късмет, защото чакахме само 1 час. Фуликулите ми долу горе вървят добре-станали са на по 15-16мм. И съответно в Четвъртък ще правим инсето.
Калимерче, надявам се че се чувстваш добре и че скоро (25.05) ще ни зарадваш още повече като чуете сърчицата на малките съкровища. А и ние ще сме по-спокойни като знем че и ти си спокойна!
Lady, съжелявам че няма да можем да се засечем в Сряда при док, но това не ни пречи да се видим отново. Пожелавам ти да имаш ову и да действате с мъжлето по въпроса! :D
Зори, как мина сватбата? Разкажи ни малко, че и ние да си припомним тези прекрасни моменти!

[/url]
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #431 -: Май 18, 2009, 19:21:25 pm »
И съответно в Четвъртък ще правим инсето.
 

Страхотно! :D
Стискам палци!


 :bighug: :crossfingers:
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #432 -: Май 18, 2009, 22:47:48 pm »
Фуликулите ми долу горе вървят добре-станали са на по 15-16мм. И съответно в Четвъртък ще правим инсето.
Положението ти е много добре Ралитка. :balk_47: Бъди оптимист! Поне знаеш, че се прави всичко възможно от твоя страна и от страна на доктора... останалото е само да "устискаш" на изпитанията и да стигнеш до успешния финал. Друг сценарии няма за нас момичетата в зачатие.  :hug2:
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #433 -: Май 18, 2009, 23:26:30 pm »
Ох, Калимерче, ще чакам с нетърпение 25.5! Много съм щастлива и много се радвам! Голямо вълнение ме е обхванало :).

Рали, успех и на теб.

Зори, хайде мила, разкажи как мина. Сигурно си на сватбено пътешествие, но ние ще те чакаме да се върнеш.
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #434 -: Май 19, 2009, 00:03:06 am »
щях да отговоря, но Cream написа това, което си мислех  :lol:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #435 -: Май 20, 2009, 11:40:05 am »
Cream, много ми е драго всеки път като се включиш.  :hug2:

Kalimera, чакаме да ни зарадваш.  :bori_007: :bori_004:

Рали, успех в четвъртък и стискай палци за мен днес да видим какво ще каже доки. Ще се чуем да си разкажем на живо как е минало. А мъжлето все още го обработвам, но трудно се поддава. :)
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #436 -: Май 20, 2009, 14:21:03 pm »
Чакаме новини от Lady и от 6o6i  :D.
На Рали за утре - спокойствие и  :crossfingers: :crossfingers:  :crossfingers: :crossfingers: на всеки от Фоликулите (май толкова бяха  :wink:) да се пукнат на точното време.
Аз съм добре-освен глад и запек друга промяна нямам.
Хубав ден на всички!
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #437 -: Май 20, 2009, 23:05:15 pm »
Благодаря ви на всички момичета за подкрепата. След толкова пожелания за успех няма как да не успеем! :D
Калимерче, радвам се че си добре. С глада лесно ще се справиш, а другото ще се оправи.
Lady, цял ден стискам всички възможни палци, и чакаме с нетърпение да ни разкжеш какво е казал док.
Дано скоро и 6o6i да се включи да каже как е и какви са новините от лапарото.
Лека и приятна вечер на всички! :bighug:

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #438 -: Май 21, 2009, 10:57:06 am »
Калимерче, ако положението със запека стане нетърпимо можеш да вземаш Дуфалак. Аз така изкарах, че ме беше страх като се напъвам да не падне бебето :lol:

[/url]
*
Re: Пациентките на д-р Бойчев
« Отговор #439 -: Май 21, 2009, 13:43:33 pm »
От вчера не мога да си изтрия усмивката от лицето. Имам си овулация!  :rockon::ywoohoo::rockon::ywoohoo::rockon::ywoohoo:
Вчера, на 12ти ден, имах фоликулче от ляво 21мм и лигавица 10,5мм. Доки каза, че съм 'бижу' и че вечерта трябва да действаме  :cuddle:
Направиха ми досие, копираха ми всички изследвания досега, листчето от операцията. Малко се скара, че все още нямаме спермограма, ама какво да го направя моя?!  osi_10 Освен с  osi_6 да го накарам, ама и това няма да помогне... Обещал ми е ако този месец нищо не стане другия ще правим.

Рали, днес аз стискам всички палци. Дано това е нашия и вашия месец! :hug2: