0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #380 -: Юли 15, 2008, 09:59:29 am »
Телефона го има и в сайта на община Тутракан, така че няма проблем да се публикува. :)

[/url]
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #381 -: Юли 16, 2008, 12:41:29 pm »
Привет и от мен. Не съм ви забравила, но няма нищо ново при мен. По-точно действаме по-въпроса, но се оказа че имам отклонение в един имунологичен показател. И понеже МЦ съвпада със почивката на клиниката и ще направим още една инсеминация, но чак края на август. Допълнението е че ще има вливане на имуновенин на 6 ден от МЦ. Ако някои е правил такова тещо нека сподели впечатленията си от процедурата.

Кремчеее какво стана с теб?

bambina69 от къде си мила, какво следва при вас, ако искаш се включвай че нещо темичката ни се застоя без хубави новини!!!

green_lady  справили си със записването на час?

Амиии тове е момичета! Очаквам включване
 :wink:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #382 -: Юли 16, 2008, 20:11:49 pm »
Здравейте, момичета.
Аз малко реших да изневеря на нашия доктор, надявам се, че няма да ми се карате много :-), но реших да правя третото инсе в Плевен. Ходихме там, пуснахаме имонологични изсл-я, щитовидни хормони, нова микробиология, хламидии и разни други неща. Всичко е ОК и сега чакам да ми дойде, че да ходя пак там за този път стимулирано инсе. Малко се притеснявам от стимулацията, как ще ми понесе, но ще трая, нали преследваме цел, за която няма значение през какво ще минем.
Стискам ви палци на всички и айде малко да понапълнем темата с +++ резултати. Целувки
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #383 -: Юли 16, 2008, 20:29:01 pm »
Аз приключих с първото инсе - неуспешно  :( Някой знае ли кога ще почива клиниката?

Меги, успех и дано този път имаш късмет и всичко да приключи с желания резултат!

Калимера, нищо незнам за тези вливания. Дано някой, който го е преживял да се включи.

Успех на всички и целувки от мен!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #384 -: Юли 17, 2008, 12:08:12 pm »
Аз малко реших да изневеря на нашия доктор, надявам се, че няма да ми се карате много
Хей Меги кой ще ти се кара бе мила? Още по-вече, че ти ходеше при нашия док. само за самата процедура а фоликулометриите си ги правеше в Русе. Супер че всички изследвания са ти в норма. Успех ти желая!

Кремче в Тутракан ще почиват от 28.07 до 11.08.2008 г. Абе и аз на моменти се отчайвам с неуспехите от инсетата.... но пък чета че има успели. Процедурата не е тежка-затова си заслужава да пробваме. Това е по-добре от колкото да разчитаме само на секс :oops:. То при мен и на това не мога да разчитам :x защото няма Ову. Ама съдбааа.чао
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #385 -: Юли 18, 2008, 01:33:41 am »
Здравейте.Калимера,благодаря за посрещането.Лапароскопията беше последното,на което се подложих.Инсеминация до сега не са ми правили,пробваме по естествен път :lol:.Този месец беше първия,но ми се струва,че ще е безрезултатен.След седмица очаквам Мммм :(и почваме усърдно да бебеправим. :?Пак мерене на овулации,температури т.н.,до един ден,все някога ще се получи. :DАз съм такъв оптимист,че вече 6 година не се отказвам. :PУспех на всички вас.А това е телефона за всички,които имат нужда от него 085760560.(Д-р Бойчев)
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #386 -: Юли 18, 2008, 12:44:34 pm »
почваме усърдно да бебеправим.
Усещам положителната ти нагласа, която е много важна. Радвам се, че си оптимист. По принцип и аз спадам към тях, е има и моменти на отчаяние, но за кратко :wink:. Желая ти скоро  :bori_007: :bori_004:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #387 -: Юли 18, 2008, 15:01:30 pm »
Момичета, имам положителен тест за бременност 8O!Възможно ли е?С тия две непроходими тръби?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #388 -: Юли 18, 2008, 17:31:16 pm »
Момичета, имам положителен тест за бременност 8O!Възможно ли е?С тия две непроходими тръби?
ЕХЕЕ изи ами всичко можеее!!!
Хайде моля те пиши пак. Голям кураж си за всички.... Мале много се радвам.  :D :D
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #389 -: Юли 19, 2008, 15:16:51 pm »
Момичета, имам положителен тест за бременност 8O!Възможно ли е?С тия две непроходими тръби?
Напълно възможно :)
Правила ли си цветна снимка или лапароскопия последните 1-2 месеца.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #390 -: Юли 20, 2008, 11:23:58 am »
Момичета, имам положителен тест за бременност 8O!Възможно ли е?С тия две непроходими тръби?
Браво, Изи ! Вдъхваш ми голям кураж за моите две непроходими тръби ! Желая ти много късмет!

Бамби, радвам се, че си такъв оптимист! Точно от това имаме нужда тук!

Калимерче, с теб ще се стягаме за края на август. И на мен тогава ми се пада следващото инсе.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #391 -: Юли 22, 2008, 03:37:09 am »
ОПтимист съм си аз,ама сега ми е толкова напрегнато,чакам след 2 дена ММммм.Чувствам се зле,гади ми се ,общо взето типичното ПМС,ама със странни отклонения.Това,което си казвам,е"Хайде да ми идва,че да почваме отначало."Трябва да сме търпеливи,нали бързата работа била срам за майстора. :lol:Така и така един ден ще се радваме на нашите слънчица :),няма да е всеки ден като днешния.Пращам ви много вяра и пожелания за успех. :blowingdust:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #392 -: Юли 22, 2008, 20:15:35 pm »
Здравейте, днес бях на преглед и познайте....5г.с :DВидяхме точката :sucky:, станало е след лапарото!Още не мога да се зарадвам като хората и да се осъзная.Много силно Ви прегръщам и Ви желая много късмет :bighug:
« Последна редакция: Юли 22, 2008, 20:17:11 pm от изида »
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #393 -: Юли 22, 2008, 20:19:08 pm »
Честито и безпроблемна бременност!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #394 -: Юли 22, 2008, 21:22:37 pm »
Изи, супер, честито, мила, определено ни вдъхваш голям кураж. Още веднъж честито и много леки 9 месеца.
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #395 -: Юли 23, 2008, 14:41:32 pm »
БРАВО ИЗИ!!!Честито и от мен.Вдъхваш ни голяма надежда.Пожелавам ти лека бременност.И не забравяй след 9месеца да дадеш началото на новото фрумче "бебета Бойчев".Най-искренно ти желая успех и провлачи краченца и ние да те последваме.Целувам те!  :goodluck: :babyflips:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #396 -: Юли 23, 2008, 16:34:09 pm »
Благодаря ви момичета, както винаги сте много мили!За бебе Бойчев, не съм много сигурна, щото той ме отписа от възможността за естественно забременяване, ама пък може той да ме изражда живот и здраве, така че ще видим :wink:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #397 -: Юли 23, 2008, 17:27:12 pm »
Изида,честито,много се радвам за теб.Пожелавам ти лека бременост и на финала здраво бебче.Имам един въпрос,колко време след лапароскопията се случи?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #398 -: Юли 23, 2008, 17:39:15 pm »
Е темичката ни се развесели!!! Изи честито. По медицински може и да е не възможно, но в живота сме свидетели на толкова много нелогични неща... а се случват чудеса.
Успех :balk_103:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #399 -: Юли 23, 2008, 19:41:19 pm »
Изида,честито,много се радвам за теб.Пожелавам ти лека бременост и на финала здраво бебче.Имам един въпрос,колко време след лапароскопията се случи?
[/quo
Не ми дойде въобще след лапарото, започнах пак да си пия дуфастона от 16 ден и след като го спрях ми закъсня с около три седмици, но честно казано не се замислих въобще за вероятността да съм бременна, а си мислех, че е последствие на лапарото и стреса!А и нямах никакви признаци освен болката в гърдите, но аз по - принцим съм почти винаги с такава след приема на дуфастон.