0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #420 -: Септември 01, 2008, 08:46:09 am »
nunu честита бременност, дано всичко бъде наред до края и здраво и хубаво бебе да си имате  :goodluck:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #421 -: Септември 01, 2008, 09:54:54 am »
Здравейте момичета! На темата за д-р Бойчев попаднах съвсем случайно, с търсачка за "запушени тръби", иначе ходя на лекар тук в София, тук ми правиха и лапароскопията. А, да не забравя - Изи, честитооооооо! Твоята история ми даде надежда, че и при нас нещата може да се получат, а иначе и аз съм със двустранно запушени тръби и свет за инвитро! Тъкмо се подготвяхме за тази стъпка през септември и о, чудо!!! Положителен тест за бременност!!! Направо не можах да повярвам на очите си - бяхме на море и там след четиридневно закъснение, ужасн болезнени гърди и разни други симптоми реших да се престраша и аз да направя едно тестче м/у другото и...Сега ужасно ме е страх, вчера се върнахме от морето и още не съм ходила на лекар...Това, което искам да кажа на всички момичета е - Вярвайте!!! Чудесата се случват стига много силно да вярваш в тях!!! Прегръщам ви всички и ви пожелавам моето щастие да се случи и на вас!!!
Не се плаши и отивай смело на лекар.
Честито и безпроблемна бременност!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #422 -: Септември 02, 2008, 19:27:03 pm »
Честито nunu, дано всичко е наред! :bighug:Пиши, като се върнеш от лекаря.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #423 -: Септември 04, 2008, 21:31:09 pm »
Здравейте момичета! Още във вторник сутринта се изстрелях при док, тъй като забелязах слабо кафеникаво зацапване и ужасно се уплаших! Слава богу, всичко е наред. Видяхме плоден сак 12 мм., док каза, че си отговаря на седмиците /5-6 г.с./ и е рано за сърдечна дейностл След 10 дни ме вика пак на преглед. Много съм щастлива, но и малко изплашена. Мисля, че дългата борба ни кара да сме много по-чувствителни и внимателни в тази ситуациял Надявам се, че всичко ще е наред. Прегръщам ви всички! Късмет!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #424 -: Септември 13, 2008, 12:39:52 pm »
Привет момичета!

nunu честито и от мен! За пореден съм свидетел, че в този живот всичко е възможно!!! Дано нямаш проблеми занапред с бременността.

Кремче как си мила?
Този месец доста затрудних нашия док. По точно първоначално нереагирах на меногона, пък се наложи смяна на лекарствата, по-вече прегледи и мерене на фоликули, имаше и малък проблем при вливането.... но док.ми даваше кураж и все пак успяхме да завършим с инсеминация. От тук нататък Божа работа!
Поне си починах при маминка! Сега вече съм си наработа.
Приятен ден на всички!!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #425 -: Септември 13, 2008, 13:09:15 pm »
nunu,честито ,наистина вашите истории,твоята и на изида са божа работа,те ни карат да вярваме в чудеса и да ни вдъхнат надежда за тези дето инвитрото е последна надежда,но ето че Господ не ние забравил.Пожелавам ви лека и безпроблемна бременнот.
Калимера как варвят при вас нещата,кога ще правиш теста :crossfingers:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #426 -: Септември 13, 2008, 14:21:27 pm »
Disi честно казано този месец много се обърка и самия МЦ се удължи. Ами то инсето ми беше на 21 ден,но док.каза че в моя случай не е проблем, че по-късно стигнахме до овулация. Сега съм на утрогестна две седмици и май към 26 ще стане ясно.

Ох аз отдавна нищо незнам за теб!!!!
Вие в момента бебеправите ли, лекувате ли се...?
Моля те пиши или на ЛС или тук как вървят нещата при теб!
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #427 -: Септември 13, 2008, 19:20:08 pm »
Невероятно добре се чувствам,когато разбера за така наречените "невъзможни случаи" и за положителните тестове.Чудесата се случват и няма нищо по-хубаво от това.Честито,момичета!ДАНО всички имаме вашия късмет!

При мен-втора неуспешна инсеминация...........
Ще правим втора цветна снимка следващата седмица,за да изключим хидросалпингс преди инвитрото и ако всичко е ОК-през октомври сме при Стаменов. 

Стискам палци на всички-на бременните успешни и безпроблемни девет месеца,калимерче на теб един хубав положителен тест ти пожелавам  :bighug:!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #428 -: Септември 16, 2008, 19:36:32 pm »
Видяхме и сърцето на нашето бебче! А то вече е пораснало - цели 13 мм.! :D На преглед съм чак на 11.10., а дотогава ще си го пазя! Късмет момичета и много положителни тестове!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #429 -: Септември 17, 2008, 12:33:24 pm »
Сream предположих, че така стоят нещата при теб :(.
Дано всичко е наред при цветната снимка. Този хидросалпингс нещо не го разбирам :oops:, от какво се получава?

Нуну радвам се за теб!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #430 -: Септември 17, 2008, 14:17:05 pm »
Сream предположих, че така стоят нещата при теб :(.
Дано всичко е наред при цветната снимка. Този хидросалпингс нещо не го разбирам :oops:, от какво се получава?

Нуну радвам се за теб!!!

Всичко е наред! Нямам хидросалпингс /нямам представа от какво се получава,но пречи на инвитро процедурите, то е нещо като сак,в който се събира течност,отделят се токсини и това пречи на инплантирането на плода-нещо такова е,но може и да не съм съвсем точна в определенията :wink:/, лявата ми тръба пропуска свободно!!!!!!!!!!! Не можах да повярвам, че това е моята цветна снимка. Явно док си е свършил перфектно работата на лапарото.
Сега ще трябва да посетя нов ендокринолог/моят не ми изписа нищо за високите ТАТ и МАТ,а Бойчев смята,че трябва освен преднизолона да вземам и други лекарства/,след това последно инсе и накрая икси.

Стискам палци,nunu!!!Дано да донесеш късмет на темичката,както и другите забременели бъдещи мами и всички дружно да ви последваме!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #431 -: Септември 18, 2008, 07:11:33 am »
лявата ми тръба пропуска свободно!!!!!!!!!!! Не можах да повярвам, че това е моята цветна снимка.
ЕЕЕ това е чудесно! Браво на док.!! :balk_47: Правилно е решил да ти остави тръбата. Браво и на теб, че изтърпя всички процедури след лапароскопията.
Заслужавало си е!
Освен със инсето бебеправете свободно. На нас док. ни каза, че можем да правим секс. Ох вярвам,че ще успеете!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #432 -: Септември 18, 2008, 14:08:17 pm »
Мацки, имам час за д-р Бойчев за 22 септември от 17.00 часа на името на Мария Недялкова гр.Разград (от часовете с направление).Ако някоя от вас иска да се обади и да си смени часа на свое име(може да се обади от мое, не е проблем), само да се разберете коя, че да не се обадят 6 Марии да сменят час ;)
Аз няма да отида.
Успех.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #433 -: Септември 18, 2008, 18:59:11 pm »
Калимерче, искрено се надявам, че ще успеем! Абе всички ще си имаме бебечета, ама кой знае през колко още неща трябва да преминем...
Мимка, благодарим ти за предложението, дано на някой да му е полезен този час.
Ти да не би да имаш някоя приятна новина, та затова да не ти трябва този час?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #434 -: Септември 22, 2008, 23:29:56 pm »
Здравейте момичета,абе тука много хубави новини чета,много се радвам за всички които са успели.
Калимерче силно стискам палци да ни се похвалиш скоро с най-прекрасната новина.
Кремче на теб ти стискам палци да не се стигне до ин-витро с тази проходима тръбичка чудото да се случи по естествен начин.
Целувки на всички и дано само хубави новини да има тук.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #435 -: Септември 23, 2008, 18:15:26 pm »
Здравейте момичета,абе тука много хубави новини чета,много се радвам за всички които са успели.
Калимерче силно стискам палци да ни се похвалиш скоро с най-прекрасната новина.
Кремче на теб ти стискам палци да не се стигне до ин-витро с тази проходима тръбичка чудото да се случи по естествен начин.
Целувки на всички и дано само хубави новини да има тук.
Къде се изгуби, бе момиче!!!!!!!!! Как вървят нещата, нещо интересно има ли? Много се радвам, че се появи!!!!

Аз днес бях на ендокринолог. Каза, че Хашимотото е добре :lol:. Пусна ми малко изследвания и ми изписа Еuthyrox и Selen. Абсолютно против се изказа, относно Преднизолона и сподели, че има съмнения за вторичен хиперкортицизъм /каквото и да значи това............../. Като цяло - в момента няма ендокринологичен проблем, който да пречи на забременяването. Всъщност аз таза и не разбрах този преднизолон защо ми е изписан - аз си мислех, че е заради несъвместимостта при посткоиталния тест и заради високите ТАТ и МАТ. А ендокриноложката каза, че се изписва за да предпази тръбите от запушване и от страствания...... Вече тотално се обърках....

Сега се чудя дали да правя трето инсе или да се гмуркам в инвитрото...........
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #436 -: Септември 24, 2008, 07:04:11 am »
Сега се чудя дали да правя трето инсе или да се гмуркам в инвитрото...........
Привет! Браво, че няма ендокринологичен проблем.

А на въпроса ти... ами зависи от много неща. Дали финансово ви затрудняват тези инсеминации. Ако не ви затрудняват според мен пробвай. Въпреки че е малък процента като цяло на успеваемост си е все шанс. Честичко чета темата "къде забременяхте от инсеминация" :D и се насърчавам, че винаги има шанс. Още по-вече сега си сигурна, че тръбата пропуска свободно, неправите стимулации (което е голям плюс, че там лекарствата са толкова скъпи... ).
А за преднизолона има защо да ти е изписан. Със сигурност не ти е навредил на досегашните процедури.

А вивички само ни поздрави! Пиши как си мила? :D
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #437 -: Септември 24, 2008, 21:32:39 pm »
Ох, Калимерче, незнам вече какво да правя..............
Много ми е трудно...............
Сигурно ще направя последен отчаян опит и ще се стягам за София после.........
Хич не ми се правят повече процедури, че при последното инсе бая зор видях, но пък после ще си мисля дали не съм пропуснала шанса си.......... Така, че май ще опитам...

Днес ми излязоха резултатите:
TSH - 0.517 (реф.0.49-4.67)
Anti PTO - 330.900(реф.по-малко от 12)
Не успях да говоря с ендокриноложката днес, утре ще й ги съобщя.

А добрата новина е, че си взех протоколите от здравната каса!!!!!!!!!!!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #438 -: Октомври 04, 2008, 10:43:59 am »
Здравейте на всички!
На 10.02.2008г. трябва да съм в болницата в Тутракан за лапаро при д-р Бойчев. Много бих се искала да се свържа с някой, който по същото време ще бъде там. И ако може да ме успокоите по някакъв начин, защото вече имам чувство че ще се побъркам от притеснение.Благодаря ви предварително!!!!!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #439 -: Октомври 04, 2008, 10:49:15 am »
Здравейте на всички!
На 10.11.2008г. трябва да съм в болницата в Тутракан за лапаро при д-р Бойчев. Много бих се искала да се свържа с някой, който по същото време ще бъде там. И ако може да ме успокоите по някакъв начин, защото вече имам чувство че ще се побъркам от притеснение.Благодаря ви предварително!!!!!!!