0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #700 -: Декември 25, 2008, 09:26:25 am »
ЗДРАВЕЙТЕ !

ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ !
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, УСМИВКИ И МНОГО  :bfp:

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ И НА НОВАТА ГОДИНА ВИ ПОЖЕЛАВАМ ОТ СЕГА АКО НЕ УСПЕЯ ДА СЕ ВКЛЮЧА ДО ТОГАВА :)
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #701 -: Декември 25, 2008, 13:41:26 pm »
Честито Рождество Христово!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #702 -: Декември 25, 2008, 22:18:54 pm »
Честито Рождество Христово!Пожелавам много здраве,щастие,късмет и чудесни изненади през новата година.Нека има повече настоение,усмивки и много,много,много :bfp:Нека Бог е с нас и да сбъдне мечтите ни!
Целувам ви всички!НАЗДРАВЕ!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #703 -: Декември 28, 2008, 15:17:00 pm »
Здравейте!
Знам че беше споменато че нашият доктор ще почива до 05,01,2009, но дали не си е променил решението и да работи утре и във вторник ?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #704 -: Декември 29, 2008, 08:48:11 am »
Зори може да ти е малко късно, но май доктора е извън Тутракан из тези дни. Информацията ми не е от клиниката, но предполагам е вярна.

Мартео ти успяли да направиш инсе този месец?
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #705 -: Декември 29, 2008, 09:33:39 am »

Мартео ти успяли да направиш инсе този месец?
На 08.12 и 09.12 правихме инсе и реисеминация, но се оказаха неуспешни  :( Вчера ми дойде и сега на 06.01 ще отидем пак за второ инсе. Този път ще бъде с "Прегнил", дано да е успешно!
Някой няма ли да се похвали вече с  :bfp:
Успех на всички и весели празници!
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #706 -: Декември 29, 2008, 11:40:39 am »
Здравейте! Весела коледа и още по-весело посрещане на новата година. Всички знаем какво мечтаем да ни се сбъдне, затова ни го желая на всички от все сърце. Отдавна не съм влизала във форума, че нямах възможност досега. Ние си продължаваме с опитите по естествен път, но засега без успех. Нека нашия док си почине добре и да започне новата година с много нови сили с мнооого бебчета :)
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #707 -: Декември 29, 2008, 12:53:49 pm »
marteo с риск да прозвучи заучено - Нова година нов късмет.

Нека нашия док си почине добре и да започне новата година с много нови сили с мнооого бебчета :)
Същото си помислих и аз  :D. Дано си почини добре.

Тази година ще я завършим без кои знае какви  :bfp1: но вярвам че новата 2009 ще бъде различна. Вярвам че за всички ни ще дойде момента да бликнат сълзи от радост.
Може да си направим нова темичка Д-р Бойчев-Тутракан-2  от 01.01.2009 г. Какво ще кажете?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #708 -: Декември 29, 2008, 13:55:16 pm »
Наистина може да напиравим нова тема, Kalimera. Нова година, нова тема, нов късмет...
*

    marteo

  • ***
  • 156
  • ЩАСТЛИВА МАМА
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #709 -: Декември 29, 2008, 16:17:50 pm »
marteo с риск да прозвучи заучено - Нова година нов късмет.


Тази година ще я завършим без кои знае какви  :bfp1: но вярвам че новата 2009 ще бъде различна. Вярвам че за всички ни ще дойде момента да бликнат сълзи от радост.
Може да си направим нова темичка Д-р Бойчев-Тутракан-2  от 01.01.2009 г. Какво ще кажете?

И аз така си казвам, пък и щеше да е прекалено лесно ако ставаше от първи път... Опитвам се да се утешавам и да не мисля много за това.
А относно новата тема - можем да я започнем когато някоя от нас се похвали с  :bfp: за да ни тръгне добре на всички :)
Весело посрещане на новата година и  :bighug:
"Това, което не ни убива ни прави по-силни" Ницше
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #710 -: Декември 29, 2008, 17:10:41 pm »
здравейте момичета,пожелавам ви на всички весело посрещане на новата година-нека е по-успешна от тази и дано,дано да има повече бебета,пожелавам ви го на всички.
За новата тема вдигам ръка за съгласна.Успех момичета и дано на тези от вас който ще правят инвитро в началото на годината бъдат успешни и дано да са 2 а може пък и 3,после и ние след тях.Чакаме само радостни новини.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #711 -: Декември 29, 2008, 21:53:27 pm »
Весели празници и само положителни емоции и резултати през Новата 2009!  :bighug:



Идеята за стартиране на новата ни темичка от 1-ви Януари е чудесна!!!


Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #712 -: Декември 29, 2008, 22:52:56 pm »
здравейте милички.
първо Честита Коледа на всички и дано наистина Новата 2009 да е НАШАТА ГОДИНА.
за моята 3-та инсеминация. беше на 17.12. / винаги овуто ми е към 17-19 ден и този месец без малко да го пропусна. отивам на 11-ти ден и доки ми вика. чудесен фоликул 20 мм, обади се на доки и на другия ден сутринта бяхме в клиниката в тутракан. тези дни клиникана не работеше обаче заради мен бяха извикали лаборанти и доки си беше там и ме очакваше. прегледа ме и каза, че фоликулчето се е спукало. та сега остава само чакането. предписа ми утрогестан сутрин и вечер Х 2 вагинално. какво да ви кажа, направо откачам от тези хапчета.през нощта добре ама през деня.... едно цапане, ужас. гърдите ми са много чувствителни, обаче пък температурата ми е ниска и за това не тая много надежди. казаха ми като свърша хапчетата да правя тест и това се пада на 02.01. обаче вече ще експлоадирам от нерви.
желая късмет на всички нас. дано наистена 2009 се окаже НАШАТА ГОДИНА
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #713 -: Декември 30, 2008, 22:30:21 pm »
Весело посрещане на Новата година!!!
Желая на всички ни поне по едно бебче през 2009!!!
Важното е надеждата в нас никога да не умира, защото само тя ни прави толкова силни. И искрено вярвам, че тази година, всяка от нас ще гушне така чаканото си бебче!!!
Успех на всички, целувки и наздраве :wine:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #714 -: Декември 31, 2008, 11:29:57 am »
Весело посрещане на Новата година!!!
Желая на всички ни поне по едно бебче през 2009!!!
Важното е надеждата в нас никога да не умира, защото само тя ни прави толкова силни. И искрено вярвам, че тази година, всяка от нас ще гушне така чаканото си бебче!!!
Успех на всички, целувки и наздраве :wine:

И аз се присъединявам към тези пожелания, защото са много стойностни и точни!
 Весело посрещане на Новата Година и много вара и надежда през 2009г, на които скоро ще е отговорено с много  :bori_003: