0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #480 -: Октомври 18, 2008, 10:20:25 am »
helan , чакамете днес да разкажеш как е минало. Стискаме ти палци!!!

kalimer4е, ти кога ще ходиш при Бойчев? Хайде ако те насочи към инвитро, обаждай се на Стаменов /ако си се спряла на него/ и да ходим заедно!!!!!!!!!!!!!! Ще си направим невероятен "стимулиращ" купон по време на процедурите  :lol:

precious83 , и за миг не сме се съмнявали в нашия док!!!!!!!!!!! :lovedock:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #481 -: Октомври 18, 2008, 15:26:19 pm »
Здравейте на всички пациентки на д-р Бойчев
И аз съм една от тях,ходя от повече от 1 год при него,правих си всякакви изследвания и накрая лапароскопия и диагноза *ендометриоза* която лекувах,сега ми предстои пак да го посетя но от инжекциите с които се лекувах нямам цикъл,чакам да ми дойде и отивам на преглед,тръбите ми са добре и се надявам скоро да се похваля с добри новини,
Успех на всички
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #482 -: Октомври 18, 2008, 16:52:27 pm »
Добре дошла в нашата групичка, Деси!
Пожелавам ти успех и скоро да се похвалиш с  :bfp1:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #483 -: Октомври 18, 2008, 17:35:50 pm »
Дано,не само аз се похваля скоро.Много съм благодарна на този лекар,толкова беше внимателен с мен,беше откровен но все пак ми вдъхва надежда за упех,не е като повечето лекари в нашият град.Аз съм от Русе и представете си ходила съм при 4 видни специалисти и никой да не ми каже че имам киста на яйчника а когато отидох в Тутракан още на първият преглед Бойчев ми каза така и така стоят нещата,изследване на хормони,овулация,снимка на тръбите,изследване за съвместимост и накрая лапароскопия.Добре че е той и добре че Тутракан не е далеко.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #484 -: Октомври 18, 2008, 17:47:40 pm »
Аз също обикалях русенските "светила", в продължение на 2 години. Няма нищо лошо да не са съвсем в час със стерилитета, но е хубаво поне да не заблуждават пациентите си, а да ги насочат към специалист.
И аз съм безкрайно благодарна на д-р Бойчев. Още на второто посещение знаеше проблема, назначи ми изследвания, след месец беше лапарото. В общи линии за 1 година направи всичко възможно за мен. Накрая съвсем честно ми каза, че е до тук.:lovedock:
За в бъдеще ще продължавам да разчитам на него, паралелно с процедурите в Сф. Дай Боже да забременея, съм решила, че при него ще раждам!!!!!!!!!!!!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #485 -: Октомври 18, 2008, 18:25:35 pm »
Една моя приятелка ражда при него,много е доволна и всичко е минало много бързо.Дано и при вас момичета всичко мине по-бързо,дано това да е светлината в края на тунела и свършат вече "мъките".Дано,дано,пожелавам ви го от все сърце,пожелавам го и на себе си.Аз до сега не съм правила нищо нито фоликулометрия,нито инсеминация и се моля само да не стигам до там.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #486 -: Октомври 18, 2008, 18:29:18 pm »
Момичета прочетох че от скоро кода е сменен така ли е?Няколко страници по напред видях.Аз не съм ходила от края на август.Номерът същия ли е? :ask:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #487 -: Октомври 19, 2008, 09:18:44 am »
Момичета прочетох че от скоро кода е сменен така ли е?Няколко страници по напред видях.Аз не съм ходила от края на август.Номерът същия ли е? :ask:
Номерът е същия, само кодът е сменен.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #488 -: Октомври 19, 2008, 14:33:24 pm »
Благодя ви за инфото. :D
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #489 -: Октомври 19, 2008, 14:53:05 pm »
Здравейте мили момичета! инсето мина и какво ще стане/ако изобщо нещо е станало/..нали знаете, ще разберем след две седмици,дано е за последно...
Иначе за впечатления НЕ МЕ ПИТАЙТЕ! Толкова РАЗОЧАРОВАНА не съм била!! Всичко което четох и очаквах се оказа далеч от представите, които си бях изградила за отношението и начина по който се случват нещата в "Надежда"-та. Това си е мое мнение което не ангажира никой с нищо, просто се надявам повече да не ми се наложи да стъпя там!
За пореден път разбрах че не бива да се заблуждавам!!! Моята болка си е моя и не бива да очаквам че...не по добре да спра защото ще напиша нещо за което може после да съжалявам..
Извинявайте момичета, но наистина съм ядосана, объркана и РАЗОЧАРОВАНА!!!
Прегръщам ви всички!!!
Бъдете силни!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #490 -: Октомври 19, 2008, 19:33:50 pm »
Мила helan, пожелавам ти това да е последната процедура, на която се подлагаш и след две седмици да видиш заветните две чертички :bfp:!

Съжавявам, че си разочарована, ако ти се пише, сподели.

За сега се настрой положително и недей да мислиш за нищо лошо, защото то е зад теб и оттук нататък те чакат само хубави емоции :blowingdust:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #491 -: Октомври 19, 2008, 19:49:18 pm »
:) стискам палци и на вас и на мен!!!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #492 -: Октомври 19, 2008, 20:46:27 pm »
На мен, така като чета, по-добре ми стискай палци да ми мине успешно и ползотворно часът в Надежда :)
Така ме е яд, че Бойчев не прави инвитро :balk_144:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #493 -: Октомври 20, 2008, 08:17:25 am »
Напълно съм съгласна crem-че за д-р Бойчев! Ако му трябват опитни жени без да се замисля бих отишла при него! Аз доколкото бях чула всичко в Тутракан е въпрос на време за инвитро, но не ми се чака повече..
Не се шашкай, отиди и виж, при теб може и да са по друг начин нещата - пожелавам ти го от сърце!!
Хубав ден от мен!
Дано съм адекватна днес на работа...
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #494 -: Октомври 20, 2008, 12:44:05 pm »
диагноза *ендометриоза* която лекувах,сега ми предстои пак да го посетя но от инжекциите с които се лекувах нямам цикъл,чакам да ми дойде и отивам на преглед,тръбите ми са добре и се надявам скоро да се похваля с добри новини,
desislavajekova и на теб не ти е лесно с този проблем, важното е че действаш за разрешаването му и скоро ще започнете и с бебеправенето. Успех ти желая от все сърце!!!

helan извинявай, че "ровя" така но кое не ти хареса- отношението на докторите, на персонала, нещо при прегледите ли...? Аз бях там и по веднъж са ме преглеждали и двамата доктора. Стаменов нищо не ми обясни (да речем че и аз не питах от притеснение), Персенска беше по-словоохотлива и учтива..но наистина не падат звезди в клиниката. Това е ясно... дали навсякъде е така??? Просто се чудя и аз. Дано това инсе ти е последно!

Кремче ти се опитай да бъдеш спокойна, че аз нещо не се окопитих и много се ошашках като бях там 1-я път. Но ти си питай всичко което те интересува!
АА аз съвсем скоро ще си ходя на село...и до док и веднага ще се отчета какво следва при нас и накъде :D!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #495 -: Октомври 20, 2008, 14:53:16 pm »
Да ви призная честно,когато отивам на такова място като болница,винаги съм скиптично настроена и с нагласата че отношението на лекар-пациент няма да е от най-доброто,а й по принцип съм такава-песимист,което не е хубаво качество но винаги имам "ендо на ум".Посещението при една лекарка в Русе ме накара да съм такава,накара ме да се чувствам толкова унизена.Така че момичета,това че отношението на докторите не е такова каквото сме очаквали нека не ни разочарова чак толкова.Ние трябва да сме силни,за да се борим защото нашата борба е за една прекрасна кауза -да бъдем МАЙКИ.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #496 -: Октомври 20, 2008, 19:11:08 pm »
Напълно съм съгласна crem-че за д-р Бойчев! Ако му трябват опитни жени без да се замисля бих отишла при него! Аз доколкото бях чула всичко в Тутракан е въпрос на време за инвитро, но не ми се чака повече..
Аз между другото попитах дали ще правят и в Тутракан инвитро, но на мен ми казаха, че няма така вероятност :(

Кремче ти се опитай да бъдеш спокойна, че аз нещо не се окопитих и много се ошашках като бях там 1-я път. Но ти си питай всичко което те интересува!
Незнам до колкто ще съм спокойна и окопитена, защото освен нормалното притеснение, което ме тресе от сега, има и още едно - ще ми дойде точно тогава :? Моят цикъл е много болезнен, ама много, пък и прегледа няма да е много комфортен :(

Калимерче, и ти ли чакаш по три часа всеки път?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #497 -: Октомври 20, 2008, 19:19:32 pm »
Ние трябва да сме силни,за да се борим защото нашата борба е за една прекрасна кауза -да бъдем МАЙКИ.
Точно така, Деси!!! :good_post:
Дано всички изпитаме удоволствието да бъдем наричани с най-хубавата дума - "МАМО".........
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #498 -: Октомври 23, 2008, 07:29:29 am »
Калимерче, и ти ли чакаш по три часа всеки път?
Нещо се замотах и не ти отговорих веднага .... ами чакахме от половин до 1 час . Не е много - то и при Бойчев се чака понякога и по-вече. Поне в това отношение сме калени  :wink:. Но нали като пътуваш от друг град и тръгваш по-рано (я попаднеш в задръстване) и като сложиш едни час преди това  в кафето и става много.

Креми като се качите на 4 етаж и сядате да чакате в чакалнята и те по едно микрофонче съобщават жената, която е наред за преглед. Малко подготовка, че на мен ми беше много уплашено и докато се ориентирам...пак че мъжо се държеше по трезво. Е нали него не го преглеждат ... но пък още първия път ни пратиха за спермограма. Малко първо ми се опъна и неискаше, но няма такива неща и я направихме. :D.
ООхх хайде Креми още веднъж успех! И те чакаме да ни разказваш!

Пожелавам ти този път да имаш лек цикъл и всичко мине спокойно и без допъл.дисконфорт!
« Последна редакция: Октомври 23, 2008, 07:31:25 am от kalimera »
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #499 -: Октомври 23, 2008, 22:31:16 pm »
Благодаря за подкрепата, Калимерче!!!
Дано всичко да е ОК. Ще разказвам в сряда как е минало.
Ако се сещаш за нещо, което трябва да знам предварително, може да ми пишеш. И някой друг, ако се сеща също да пише. Аз, както всички вече знаете, се шашкам ужасно от неизвстното............... :lol: