0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #320 -: Май 23, 2008, 14:39:14 pm »
Кураж Изи всичко ще е наред.Кога ти е лапарото?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #321 -: Май 23, 2008, 15:39:46 pm »
Кураж Изи всичко ще е наред.Кога ти е лапарото?
По - другата седмица!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #322 -: Май 24, 2008, 08:56:34 am »
Изи,споко!Всичко ще е наред!Док ще оправи нещата на лапарото и всички тревоги в един момент ще останат в миналото.Вярвай и чудото ще стане!!!

Браво на теб,Вивал!Радвам се,че всичко е ОК и съм сигурна,че скоро ще има добри новини!Само не разбрах за тръбата в гърлото-не ти ли я сложиха след упойката????
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #323 -: Май 24, 2008, 12:49:36 pm »
Мерси Cream дано всичко да е наред, стискам палци при всички нас да се случат нещата :lol:А за тръбата имах предви тази, с която ти дават да вдишаш преди да заспиш :P
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #324 -: Май 24, 2008, 12:54:34 pm »
Мерси Cream дано всичко да е наред, стискам палци при всички нас да се случат нещата :lol:А за тръбата имах предви тази, с която ти дават да вдишаш преди да заспиш :P
Това, с което ти дават да вдишаш е маска-тръбата/интобират те/ се слага след като заспиш :wink:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #325 -: Май 24, 2008, 12:59:13 pm »
Мерси mpia малко не съм наясно с медицинските термини :flower:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #326 -: Май 27, 2008, 12:59:16 pm »
Кремче миличка, какво стана с теб? Фоликулчета има ли?
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #327 -: Май 27, 2008, 19:36:06 pm »
Кремче миличка, какво стана с теб? Фоликулчета има ли?
Утре съм при док и ще видим.Нямам големи надежди да е в ляво,но все пак надеждата умира последна :).Ако се редуват фоликулите,значи този месец трябва да е в дясно :( за съжаление...........

При теб нещо ново има ли?

Момичета вие как сте,искам на някой да му се случи нещо положително и обнадеждаващо!!!!!!!!!!!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #328 -: Май 28, 2008, 17:42:06 pm »
ОООООО времето минава бавно за нашите проблеми. Аз си мислех че вече кремчето е с инсеминация пък не се е похвалила.(шегувам се :)).
При мен нищо ново. Заровила съм се в работа, че по-бързо да минават тези дни с естрофема и да ходим на преглед.
Някой друг да се похвали!
Очакваме ви :wink:.

А някои знае ли кои замества Галя в клиниката?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #329 -: Май 30, 2008, 08:25:08 am »
Оххххх....момичета, дойде ми :)!Пак не беше толкова каръшко да стане в деня ня лапарото.Сещате ли се какво се пиеше да ми свърши по - бързо?Май витамин С и някакъв витамин беше!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #330 -: Май 30, 2008, 09:53:54 am »
Изида хич незнам как по-бързо да ти свърши. Че то на мен на 3-ден и вече нямам ни помен от МЦ. Дано до понеделник вече ти е минала лелката(нали така и викат другите момичета от форума). Май за понеделник трябваше да си в Тутракан нали?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #331 -: Май 30, 2008, 10:06:28 am »
Да, за понеделник!Дано да е 3-4 дена, вече всеки път ми е различен цикъла :(А да попитам, може да сте писали по - нататък в темете, ама имам проблем с личната, не знаела какво да пиша на направлението :xВашите лекари какво бяха писали?Миналата година като ме оперираха във Варна го беше объркала , добре , че док. излезе човек и го оправи!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #332 -: Май 30, 2008, 11:09:10 am »
Като отидох при ЛК му  казах да ми даде талон за хоспитализация, че ще влизам в болница и той всичко написа. По-точно това беше все едно направление на което май беше отбелязо,че става въпрос за стрелитет при жената. Но по-скорошните момичета с лапаро като вивалчето може да ти каже по-подробно.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #333 -: Май 30, 2008, 15:30:24 pm »
Здравей Изи!Моята лична ми написа направление за хоспитализация с диагноза N97(срерилитет при жената).Това е...да не забравиш (ако нямаш) личен амбулаторен картон задължително с номер,печат и подпис от личния лекар.Ако те интересува друго питай без притеснения.
А за цикъла освен с вит.С,знам, че и 20гр водка помагат :oops:(свива кръвоносните съдове).Пък ако нищо не помогне просто се обади на акушерката на док. в клиниката и тя ще ти каже да отидеш по следващият понеделник.
Пожелавам ти успех!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #334 -: Май 30, 2008, 15:51:40 pm »
Олеее....Viv, нямам личен амбулаторен картон, тоест имам един , ама е много стар , още от студентските ми години!Досега никъде не са ми го искали!Този стария дали ще стане или ми трябва нов?
« Последна редакция: Май 30, 2008, 16:12:52 pm от изида »
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #335 -: Май 30, 2008, 15:56:06 pm »
Трябва нов  картон заверен от ЛК.
А ако имаш проблем със цикъла по-скоро можеш да се обадиш да те приемат вторник например а сряда да е операцията, защото те имат една книга в коята планират броя на операции за седмицата.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #336 -: Май 30, 2008, 16:02:51 pm »
Добре, че сте вие, много неща щях да пропусна :bighug:!Сега ще отида да си купя, предполагам, че ги продават в книжарниците.Аз ще си отида в понеделник и ще говоря с док., а дано до тогава ми е свършило :wink:Петък вечер е все пак , ще понаблегна на водката :wink:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #337 -: Май 30, 2008, 16:21:52 pm »
Петък вечер е все пак , ще понаблегна на водката :wink:
Наблягай спокойно :wink:.
А иначе този картон го продават по книжарниците. А реално в него отбелязват кога са ти издали болнични, а номера на картона го попълват в болничния лист.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #338 -: Май 30, 2008, 19:05:16 pm »
 :drunk:Пийни си Изи,разпусни и се зареди положително.Ще видиш,че всичко ще е наред другата седмица :wink:
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #339 -: Май 30, 2008, 19:18:57 pm »
Благодаря Ви момичета, стискайте палци!Аз отивам да... :balk_95: и след това малко лечение, "хомеопатично" :dating: