0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #300 -: Май 18, 2008, 18:45:26 pm »
ОООхх момичета сега мен ме тресе проблема с тънката ми лигавица :(.
Споделете ако помните в дните около овулацията колко милиметра е била дебела въпросната лигавица. Освен всичко друго трябва да лекувам и нея и то от 3 до 6 месеца :x :( дано по-бързо се повлияе от естрофема.
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #301 -: Май 18, 2008, 19:13:45 pm »
ОООхх момичета сега мен ме тресе проблема с тънката ми лигавица :(.
Споделете ако помните в дните около овулацията колко милиметра е била дебела въпросната лигавица. Освен всичко друго трябва да лекувам и нея и то от 3 до 6 месеца :x :( дано по-бързо се повлияе от естрофема.

На инсето ми достигна 13,7 ако не се лъжа, но винаги около овуто е около 12-13. Стискам палци по-бързо да се оправи :-)
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #302 -: Май 19, 2008, 21:26:18 pm »
Дойде ми с пълна сила  :balk_153:.
Имам час за сряда за фоликуметрия.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #303 -: Май 20, 2008, 08:21:25 am »
Дойде ми с пълна сила  :balk_153:.
Имам час за сряда за фоликуметрия.
Мога само да ти пожелая да имаш поне две хубави фоликулчета в правилния яйчник(ако не се лъжа левия). Тоне остана време утре ще стане ясно.
Весел ден момичета!
« Последна редакция: Май 20, 2008, 08:24:03 am от kalimera »
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #304 -: Май 20, 2008, 19:05:42 pm »
Благодаря за пожеланията, утре ще докладвам.
Може и да видя вивал някъде  :)
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #305 -: Май 22, 2008, 07:36:50 am »
За щастие нямам задържан фоликул.Следващата сряда съм пак там и ще проверим дали има фоликул в ляво.Ако има-инсе,ако е в дясно-:BangHead:

Инсето ще бъде нестимулирано,така предпочете док.

Изписа ми Prednisolon,за високите ТАТ и МАТ.Каза,че това ще повлияе и на несъвместимостта.

Питах дали трябва да се направят имунологични и генетични изследвания,заради Хашимотото,но каза,че за сега няма нужда.Може би ще се наложи,ако инсето е неуспешно.

Немога да разбера на снимката от фоликуметрията вижда ли се дебелината на лигавицата,защото нищо не спомена за нея.

Това е от мен за сега.Стискам палци на всички ви!!!!!!!!!!!!
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #306 -: Май 22, 2008, 08:21:13 am »
Браво cream, радвам се за теб!А за лигавицата, ако имаше проблем док. щеше да ти каже, на мен лично ми каза, след стимулацията с клостила.На мен пък ми дойде в неделя и в понеделник ми свърши 8O......ужас, обикновенно е 5-6 дена, а гърдите продължават да ме болят ужасно и не спират!Ужасно ме е страх да не ми дойде пак , че ще трябва сигурно да се отмени лапарото!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #307 -: Май 22, 2008, 09:43:31 am »
За щастие нямам задържан фоликул.Следващата сряда съм пак там и ще проверим дали има фоликул в ляво.Ако има-инсе,ако е в дясно-:BangHead:

Инсето ще бъде нестимулирано,така предпочете док.

Изписа ми Prednisolon,за високите ТАТ и МАТ.Каза,че това ще повлияе и на несъвместимостта.

Питах дали трябва да се направят имунологични и генетични изследвания,заради Хашимотото,но каза,че за сега няма нужда.Може би ще се наложи,ако инсето е неуспешно.

Немога да разбера на снимката от фоликуметрията вижда ли се дебелината на лигавицата,защото нищо не спомена за нея.

Това е от мен за сега.Стискам палци на всички ви!!!!!!!!!!!!
Да с ФК се вижда дебелината на лигавицата-измерва я ,просто явно е пропуснала да ти каже.Ако отбелязва някъде провери трябва да пише-на мен ми пише размера на фоликула и срещу него дебелината на лигавицата. :)

Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #308 -: Май 22, 2008, 11:00:36 am »
[Да с ФК се вижда дебелината на лигавицата-измерва я ,просто явно е пропуснала да ти каже.
Може да не и е казал нищо на кремчета,защото лигавицата е важно да е оптимално дебела след овулация за да може да задържи ембриончето. Всичко е наред за момента според мен!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #309 -: Май 22, 2008, 11:06:44 am »
[Да с ФК се вижда дебелината на лигавицата-измерва я ,просто явно е пропуснала да ти каже.
Може да не и е казал нищо на кремчета,защото лигавицата е важно да е оптимално дебела след овулация за да може да задържи ембриончето. Всичко е наред за момента според мен!
:goodluck: :)

*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #310 -: Май 22, 2008, 16:23:11 pm »
Току що се приземих от Тутракан!Мина и моята лапароскопия-за щастие много успешно  :D
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #311 -: Май 22, 2008, 19:41:44 pm »
Разказвай де........................ :wink:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #312 -: Май 22, 2008, 19:42:34 pm »
Браво cream, радвам се за теб!А за лигавицата, ако имаше проблем док. щеше да ти каже, на мен лично ми каза, след стимулацията с клостила.На мен пък ми дойде в неделя и в понеделник ми свърши 8O......ужас, обикновенно е 5-6 дена, а гърдите продължават да ме болят ужасно и не спират!Ужасно ме е страх да не ми дойде пак , че ще трябва сигурно да се отмени лапарото!

Изи,да не си бременна???????
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #313 -: Май 23, 2008, 08:08:00 am »

[/quote]

Изи,да не си бременна???????
[/quote]
Ами, не е възможно, без овулация, тънка лигавица и почти запушени тръби!Ама да си напрлравя ли един тест все пак?
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #314 -: Май 23, 2008, 08:40:46 am »
изи нищо не ти пречи да направиш. Надеждата умира последна!
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #315 -: Май 23, 2008, 08:47:22 am »
Изи, гледам, че си на линия. Направили тестчето, чудеса и друг път са се случвали :-).
 
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #316 -: Май 23, 2008, 11:29:41 am »
Вчера се чувствах толкова изморена, че имах сили само да ви напиша, че се завърнах и после съм спала непробудно до 22:00ч и цяла нощ след това. :)Днес съм добре и ще разказвам.
Отидох в понеделник в 8.00ч за приемане.За мое голямо нещастие на смяна беше една нова акушерка, която 2год е била в Гърция и беше ако не се лъжа първи ден на работа.Супер високомерна и безцеремонна.Наду ми ръката докато ми вземе кръв(при моите перфектни за тази цел вени).Ходих на кардиограма и зачаках док.да мине на визитация да се освободят легла, защото отделението беше пълно.През това време се запознах с една жена от Русе и така в разговори с нея мина времето.Настаниха ни след 13:00ч за щастие двете с нея в една стая(номер 2).И така зачакахме да дойде вечерта и да започнем с процедурите.АААА към следобяд излязохме да хапнем.Имат едно много сладко ресторантче на брега на реката "Лодката"-чудесна кухня. Препоръчвам ви го от сърце!Вечерта акушерката ни каза,че няма да ни оперират на следващият ден, което супер много ни съкруши.Честно да ви кажа от цялата работа най-зле ми повлия чакането.На следващият ден сутринта се оказа, че док. се е обадил късно вечерта и е казал да ме подготвят.Е,нито клизмата нито промивката са толкова страшни и неприятни :wink:Послед след още мнооооого чакане ме взеха за операция.Искам да кажа, че според мен екипът в операционната е страшен-много внимателни и любезни.От там последният ми спомен е когато вдишах за втори път през тръбата.Събудих се в реанимация...имаше малко зор докато си възстановя дишането, но не съм повръщала, нито ми се е виело свят само имах много силни болки ниско долу и не можех да си фокусирам зрението.До мен беше едно момиче от съседна стая също с лапаро(преди мен).Тя каза, че също има болки, помолихме сестрата да ни сложи обезболяващо и след това всичко беше наред.Както се казва с всеки час се подобрявахме.Възхитена съм от безкрайното внимание на сестрите в реанимация и на шефката им д-р Димитрова.И така на следващата сутрин след раздвижване и тоалет ни смъкнаха в отделението.По някое време док. мина да ни види.Каза, че при мен всичко е минало много добре.Единствен проблем са били яйчниците(поликистоза),тръбите и всичко останало са добре.Даде ми надежда, че бебче ще има,погледна ми шевовете и каза, че е склонен да ме пусне същия ден,но ако нямам бърза работа по-добре да остана и аз така реших. :)И... вчера трите си тръгнахме заедно. :P
Общо взето ми останаха хубави спомени(като махнеш няколко грубиянски изцепки),пък и док. е толкова добър,внимателен,винаги усмихнат и заразяващ с положително настроение, че останалото губи смисъл.
Ами...това е моята история.Вече и аз мога да помагам със съвети ако някой има нужда.И дай Боже след всичко през което минахме скоро да си направим онова форумче "бебета Бойчев". :bori_007: :bori_004:
Между другото забравих да ви кажа, че на единият бор до отделението се е заселило семейство щъркели и вече имаха малки щъркелчета.И това ако не е на късмет здраве му кажи. stork-boy
Целувки на всички.До скоро. :balk_102:
*
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #317 -: Май 23, 2008, 11:52:25 am »
vival: радвам се, че всичко е минало добре, надявам се, че вече се чувстваш по-добре. Сега остана само вече да ни зарадваш с добра новина и наистина да си направим форумче "бебета Бойчев" :-)
 
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #318 -: Май 23, 2008, 12:48:34 pm »
да си направим форумче "бебета Бойчев" :-)
С такова нетърпение чакам тази темичка меги :).
Благодарим вивалче за разказчето ти. Кофти късмет с тази нова акушерка, но едва ли ще продължи по този начин. Предполагам ще я стегнат в отделението.
Иначе на мен ми липсва точто това положително настроение на доктора, а както се очертават нещата скоро няма да ми се налага да ходя при него.
Бързо възстановяване от мен вивал и по-скоро старт на бебеправенето :bori_007: :bori_005: :bori_002: поне толкова ти пожелавам, но не наведнъж де :wink: че ще ти бъде зор.
Re: Д-р Бойчев-Тутракан
« Отговор #319 -: Май 23, 2008, 14:12:39 pm »
Направих тест....... :(....отрицателен е разбира се, то може ли да ми се случи нещо хубаво ей така.. :balk_145:!Само да не ми дойде преди операцията!