0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #360 -: Февруари 05, 2009, 22:53:55 pm »
Стискам палци на всички момичета!
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #361 -: Февруари 06, 2009, 20:26:28 pm »
Naya,barabetka и всички смели момичета пожелавам ви тази година да ви е най-щастливата от всички взети заедно досега!Вярвам,че човек бори ли се и вярва в позитивното няма как да не успее!Иначе на мен ми е вече 16 ден от трансфера,не съм видяла още  :bfp:,но имам добри усещания.И аз не съм си правила акупунктура.Тези дни на чакане ми се видяха нй-дългите в живота.Ще споделя като имам категоричен резултат!Успех на всички бъдещи мами :balk_46:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #362 -: Февруари 06, 2009, 22:07:22 pm »
Agi, това е страхотна новина, дано всичко е ОК.............

Стискам ви палци на всички. Дано успеем да поправим статистиката и тази година да е годината на ЕЦ ;-).
Успех на всички и моят ден наближава............Дано на всички ни теста излезе   :bfp:
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #363 -: Февруари 10, 2009, 17:40:03 pm »
Успех, момичета! :crossfingers: :bighug:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #364 -: Февруари 11, 2009, 10:40:12 am »
Здравейте мили дами,

За съжаление  :? първи опит, на 15-ти ден след трансфер, отрицателен уринарен тест за бременност...........Не знам струва ли си да правя кръвен? От болницата ми казаха да спирам лекарствата.........
Желя успех на всички и стискам палци!!!
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #365 -: Февруари 11, 2009, 10:59:23 am »
Много съжалявам Барабетка. Не губи само вяра.Знам как се чувстваш,но продължавай да се бориш.И аз чакам всеки момент да започна своя четвърти опит.Адски много ми е притеснено,но знам ,че това е нормално и този път наистина се надявам за положителен резултат.Ако ли не, не ми остава избор и трябва наистина сериозно да се замисля за донорска програма. :hug2:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #366 -: Февруари 11, 2009, 11:01:49 am »
Успех Донис, стискам палци - няма да се предаваме!!!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #367 -: Февруари 11, 2009, 11:30:27 am »
Цитат
За съжаление   първи опит, на 15-ти ден след трансфер, отрицателен уринарен тест за бременност...........Не знам струва ли си да правя кръвен? От болницата ми казаха да спирам лекарствата.........
Желя успех на всички и стискам палци!!!

Не избързвай да загърбиш всичко. Все пак надеждата умира последна. Ако имаш възможност пусни и кръвен или след 2 дни направи още един уринен тест. Просто така, да е сигурно. Уринните тестове са доста неточни.

Аз чинно ще си изчакам 17 ден за теста. Този път не ме гложди нетърпението толкова силно.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #368 -: Февруари 11, 2009, 13:08:32 pm »
Barabetka,  :bighug: :bighug:
Не се предавай мила, трябва да успеем!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #369 -: Февруари 11, 2009, 13:33:27 pm »
Благодаря Ви момичета.........за съжаление току що видях и резултатата си от кръвен тест - 0.100 при референтни стойности от 0 до 3. Така, че явно този път не е станало чудо  :( Така или инъче ще спирам утрогестана и естрофема, пък каквото стане...........
Успех Ви желая от цялото си сърце. .......................... Няма да губим надежда, защото заслужаваме!!!!!
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #370 -: Февруари 11, 2009, 15:10:21 pm »
Мила barabetka, не се предавай и не унивай! Трюбва да сме силни, и да вярваме в доброто, и в това че при всички някой ден ще дойде 1  :sleepingbabygirl: или 1  :sleepingbabyboy: или и двете, защото силно ги искаме!  :bighug:


Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #371 -: Февруари 11, 2009, 15:15:10 pm »
Благодаря Ви на всички момичета!!!!! Вие сте страхотни!!!!! Знаете как се чувствам, но като цяло съм позитивен човек и се надявам само днес да ми е кофти ;-)))
Голяма прегръдка от мен и успех!!!!!!!!!!

Така или инъче съм загубила битката но не и войната :-))))
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #372 -: Февруари 11, 2009, 20:55:26 pm »
barabetka,горе главата.С моите добри усещания се случи сьщото.На 18 ден направих крьвен тест и 1.52 :(Трудно е,но се преживява-наревах се едно хубаво и ми олекна.Като голяма моя грешка признавам,че се взирах прекалено и общо взето бях под огромно напрежение-и от чакането и от работата.Окопитва се човек,и си взима поука.Следващия пьт няма да разгласявам на половината свят и ще се постарая да бьда по-спокойна.И това ще преживеем  :).Вдигаш глава,усмихваш се,живота продьлжава.Имаме любовта на близките си,а и тук всички сте толкова позитивни,ще успеем коя по-рано,коя по-кьсно! :blowingdust2:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #373 -: Февруари 11, 2009, 21:42:41 pm »
Съжелявам Аги, много съжелявам.................... и аз така като теб направих, много чаках, нерви на работа, аз почти не си стоях в нас след трансфера..........много хора разбраха и т.н. Следващия път никой нищо, някак по-лесно е отколкото да те гледат със съжаление............ гадничко е днес, но се надявам да отмине това чувство, от друга страна така или инъче 4 години все си чакам, така че един месец повече или по-малко, не е чак толкова страшно. Аз мисля следваштия цикъл да опитам пак, може пък да се получи, нали така ;-) дано само да не са се разбъркали хормоните ми с толкова много естрофем и утрогестан?!
Ще се борим до край, защото заслужаваме!!!

Голяма прегръдка от мен.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #374 -: Февруари 19, 2009, 16:00:36 pm »
А пък аз искам тихичко да се похваля:  :oops:
вторник 17.02.(16 ден от ЕТ) - положителен уринен тест;
четвъртък (днес; 18 ден от ЕТ)- резултат от кръвен тест:
total Бета ЧХГ - 2583.000 при реф. стойности 0.0 - 8.5.

Пиша го, за да вдъхна надежда и позитивна енергия на всички момичета, тръгнали по този труден път.    
 :bighug: :bighug:
Видях 2-те чертички за първи път в живота си от около 5 години опити, изследвания, манипулации...... Много е странно, дори още не смеем да се похвалим на приятелите си, които през всичкото време бяха до нас, и сега продължават да мислят, и да се вълнуват от нашия проблем. Сигурно ще изчакаме да мине прегледа, който е на 27 февруари.
« Последна редакция: Февруари 19, 2009, 16:09:08 pm от Naya »
*

    misi

  • *
  • 1543
  • Невъзможното днес ще стане възможно утре!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #375 -: Февруари 19, 2009, 16:06:46 pm »
Браво Naya,
тихичко Честито!
Но при този резултат може спокойно да се зардваш!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #376 -: Февруари 19, 2009, 17:09:04 pm »
 Naya, браво, прекрасен резултат!!! Не можеш да си представиш колко надежда вдъхваш на момичета като нас!!! Хубаво е да се вижда, че има успех при естествените цикли!!! От сърце ти желая всичко да е наред и безпроблемни девет месеца!!!


Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #377 -: Февруари 19, 2009, 17:20:33 pm »
Честито, Naya. С такъв резултат от кръвния няма място за съмнения. Дано и прегледа мине добре. Прекрасни и щастливи 9 месеца. Голяма надежда е това, за всички, които опитват на ЕЦ.
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #378 -: Февруари 19, 2009, 17:21:17 pm »
Честито  ,Naya !!! Страхортна новина !!!Прекрасна  и чудесна- в  днешния хубав снежен февруарски ден !!!
Лека бременност,мила!!!


*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #379 -: Февруари 19, 2009, 17:29:23 pm »
бРАВО нАЯ!