0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #340 -: Януари 26, 2009, 11:48:24 am »
Agi най-искрено ти пожелавам успех. :bighug:
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #341 -: Януари 26, 2009, 12:03:29 pm »
Можете ли да ми кажете тези пункции без упойка дали болят много.То е индивидуално при всеки, но все пак търпимо ли е?Някакво поне обезболяване не правят ли?
В някой клиники и пункцията при ЕЦ пак е с упойка, макар и за 5 мин ( пълна ). Ако искаш според мен навсякъде ще ти сложат упойка, говори с анестезиолога.
Аз имам 2 пункции на ЕЦ при Владимиров и двете с упойки, като анестезиолога изрично ме пита, ако не искам пълна щеше да ми сложи пак някакво леко обезболяване.
Но от момичетата тук знам, че дори и без упойка - не боли, така че споко, това ти е най-малкия проблем!Най-неприятното е миенето на матката преди това , но и това не е кой знае какво
Пожелавам ти успех след това!
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #342 -: Януари 26, 2009, 12:48:58 pm »
Три пункции имам без упойка.Повярвай ми не е страшно.Болката вярно е силна ,но за секунди.Успех!
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #343 -: Януари 31, 2009, 14:39:42 pm »
Здравейте и от мен. Аз съм на естествен цикъл при д-р Стаменов, без никакви стимулации, само на 9-ти ден Овитрел в 0.00 ч., на 11-ти ден пункция - 1 яйцеклетка, и утре- на 14-ти ден от цикъла и 3-ти от пункцията - трансфер. При нас проблема е неопроходими тръби.
 На мен никой не ми каза на колко е разделен ембриона - и аз не съм питала. В крайна сметка те са доктори, те си знаят най-добре. Малко се притеснявам, че не знам подробности, но може би така е по-добре  Smile (всъщност колкото повече чета, толкова повече започвам да се шашкам, че не знам) :?. Мисля да направя и 2 сеанса акупунктура след трансфера.
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #344 -: Януари 31, 2009, 15:15:05 pm »
Naya ,желая ти успешен финал  :D.При д-р Стаменов каква е цената на икси на естествен цикъл?
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #345 -: Февруари 01, 2009, 10:22:28 am »
Беше 950лв. миналата година.Да се надяваме,че нама да има промяна и тази.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #346 -: Февруари 01, 2009, 20:26:25 pm »
Naya,успех и от мен!И аз съм по същата процедура,днес ми е 10 ден от трансфера и вече едва имам търпение да разбера резултата! :(Все още е 950лв.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #347 -: Февруари 01, 2009, 20:52:28 pm »
AGIIIIIIIIIIIIII...... :bfp:
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #348 -: Февруари 02, 2009, 15:28:17 pm »
Успех Аги!! Стискам палци за  :bfp:
Цената е 950 лв, и отделно се заплаща за акупунктура 2 сеанса, ако имаш желание
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #349 -: Февруари 02, 2009, 16:26:56 pm »
Naya точно така само дето съм стигнала до извода,че акопунктурата е излишно даване на пари.Имам две правени такива и резултата е нулев.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #350 -: Февруари 02, 2009, 21:38:36 pm »
Аз реших да пробвам, защото ми е за първи път - пък ще видим. Сега ми остава само да се надявам и да чакам  :)
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #351 -: Февруари 02, 2009, 22:51:48 pm »
Пожелавам ти успех Ная.Дано да ти е и за последен път.Стискам палци :balk_103:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #352 -: Февруари 03, 2009, 10:47:00 am »
Здравейте мили дами и от мен,

Аз също правя инвитро на естествен цикъл. Днес ми е 10-ти ден след трансфера. Едва чакам да разбера какъв ще е резултата (разбира се, ще ви пиша ;-))). Доста ми е притеснено, т.к. това е първият ми опит......а нямам абсолютно никакви симптоми - без болки, без придърпвания, без подути гърди...Дали е нормално това???

Дано Господ е с всички нас, желая ви всичко най-добро, стискайте палци :balk_127:
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #353 -: Февруари 03, 2009, 17:40:53 pm »
Не търси симптоми,защото всичко е много индивидуално.Знам какво ти е barabetka и аз съм го преживяла вече два пъти,а сега съм в очакване на третия.Дано при теб нещата станат от първия път.Желая ти го най-искрено. :blowingdust:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #354 -: Февруари 04, 2009, 10:32:43 am »
Благодаря ти Doniss, за милите думи. Дано станат, наистина....... искрено ти пожелавам третия ти път да е последен увенчан с най-голямата радост за една жена  :balk_127:.
Дано на всички ни се усмихме щастието най-накрая.... 
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #355 -: Февруари 04, 2009, 14:04:11 pm »
Здравейте мили момичета!На мен също ми предстои ин-витро на ец при д-р Стаменов.Чакам тези дни да ми дойде и да започва броенето до 9-10ден!Това ще е първият ми опит и го очаквам с нетърпение!Желая на всички успех в голямата борба! :bfp:
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #356 -: Февруари 04, 2009, 14:35:42 pm »
barabetka ти при кой лекар си?
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #357 -: Февруари 04, 2009, 22:32:26 pm »
Аз съм при др. Стаменов.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #358 -: Февруари 05, 2009, 18:14:08 pm »
И аз стискам палци на всички  :lol: и пожелавам бебчета за всички.
При мен трансфера беше в неделя, и сега се опитвам колкото се може по-малко да мисля и да си търся симптоми. Аз оттук нататък няма как да променя нещата - или ще стане или не......ей такива неща си мисля аз, но разбира се силно се надявам  :D
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествене цикъл?
« Отговор #359 -: Февруари 05, 2009, 19:49:33 pm »
Няма начин щом толкова много го желаеш да не се получи.Тези дни на очакване са много дълги,но дано на 14ден да има :bfp: