0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #420 -: Февруари 25, 2009, 20:09:22 pm »
Ей, Колеан, тъкмо в другата тема щях да питам как си? Браво за хубавите новини! Дано и трите се превърнат в хубави и здрави бебенца! Дано това е твоят опит, защото след теб чакаме и ние другите старчоци... поне по една от нас да забременява всеки месец... стискам палци!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #421 -: Февруари 25, 2009, 20:11:18 pm »

Аз мисля че Цитротида не влияе на лигавицата, по-скоро с покчването на Е2 ще се "вдигне"  и лигавицата.
А яйчицата!? - дано и четирите са пълни с хубави яйчица! (поне три ще са)

EVRO,супер си/днес на пункция 3 бр., от 4 фоликула/.Сега ми обещай, че поне 2 ще се оплодят. :lol:

Лелеее, не твърдя че имам гадателски способности, но Е2 си беше като за 3, пък ти си ги заслужаваш от всякъде. Зарадвах се!
Сега ще те орисам и трите да растят и зрдави рожби да се родят! :blowingdust:
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 20:13:05 pm от evro »

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #422 -: Февруари 25, 2009, 20:13:05 pm »
Здравейте мили момичета!Моля Ви за съвет!За мен днес приключи първият ми опит ин-витро на ец. :(Извадената яйцеклетка не се е оплодила.Каква може да е причината?Хормоните бяха добри според док,спермограмата също-затова и беше ин-витро а не икси.Не сме правили имунологични изследвания,а може би трябваше!Кажете ми какво следва оттук нататък според вас!Знаех,че шансовете са минимални,но се надявах че ще стане чудо...Къде да търсим причината?? osi_1
Лонели, съжалявам! Сама знаеш, че при ин витро на ЕЦ шансът е доста по-малък, но все пак го има. Интересно ми е, защо яйцеклетката ти не е иксирана? В клиниката, където съм аз, когато яйцеклетката е 1 или само няколко по принцип ги иксират за по-сигурно. Събери сили и успех следващия път!

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #423 -: Февруари 25, 2009, 20:16:39 pm »
На ЕЦ, яйчицата са по-крехки и е честа практика при добра СГ да се оставят на ин витро оплождане.

Лонли, ще стане, не се отчайвай! Вярвай в успеха ви! :hug2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #424 -: Февруари 25, 2009, 22:53:14 pm »
Супер Колеан,страхотни новини.Ти беше с лека стимулация нали?Сискам палци много.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #425 -: Февруари 26, 2009, 10:23:28 am »
Колеан, много силно стискам палци, дано това е твоят опит  :D

Душе, ти за какви старчоци си се разприказвала  :lol:, ще видиш ти като баш на тебе две бебета се паднат, ще забравиш за старчоците бързо бързо  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #426 -: Февруари 26, 2009, 13:09:28 pm »
Здравейте мили момичета, някой знае ли какво стана с Радост? Май трябваше вече да е направила тестче... :ask:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #427 -: Февруари 26, 2009, 13:24:37 pm »
Писах някъде но не помня къде моят опит приключи неуспешно в понеделник направих кръвен и категорично отрицателен,а имах някаква надежда защото на уринарния бледа втора чертичка затова на тях направо да не вярваш.Сега си чакам цикъла който закъснява и на 9 ден док ме вика да видим какво правим.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #428 -: Февруари 26, 2009, 14:44:18 pm »
Радост много съжалявам за теб.Много е трудно знам,но трябва да сме силни. :hug2:
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #429 -: Февруари 26, 2009, 16:42:45 pm »
Ех мила Радост, толкова се надявах...И на мен ми предстои същата процедура. Чудя се дали може да се обясни причината. На теб това първи опит ли ти е и ако не, другите на ЕЦ ли са били?
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #430 -: Февруари 26, 2009, 18:17:07 pm »
Да се включа и аз.Днес съм много нещастна :(Едното ми яйчице не става за нищо, другото е много под въпрос, третото слава богу си е добре.Май след толкова радост пак ще си бъда с едно яйчице :(
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #431 -: Февруари 26, 2009, 18:34:00 pm »
Да се включа и аз.Днес съм много нещастна :(Едното ми яйчице не става за нищо, другото е много под въпрос, третото слава богу си е добре.Май след толкова радост пак ще си бъда с едно яйчице :(
Кolean , не се отчайвай, мила! На нас и по едно бебенце ни стига, нали? Стискам палци да е дошъл момента за твоето!
Душе, ти за какви старчоци си се разприказвала  :lol:, ще видиш ти като баш на тебе две бебета се паднат, ще забравиш за старчоците бързо бързо  :lol:
Grace, от твоите уста - в божиите уши, както се казва!
П.П. Не ми се вярва много, но дано си права. Ако ли пък не, и на едно ще се радвам много! Лека бременност до края!

Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #432 -: Февруари 26, 2009, 19:53:19 pm »
kolean и с една яйцеклетка стават бебета (в повечето случаи  :D)
Аз познавам момичета,които след силна инвитро стримулация са отговорили много слабо с 1-2 яйцеклекти и си имат дечица.
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #433 -: Февруари 27, 2009, 02:03:14 am »
Здравейте момичета,благодаря ви за подкрепата.И аз много се надявах,но уви...Това ми беше първи опит на ЕЦ имам още 3 стимулирани с лош отговор особено последния който беше прекратен след зверска стимулация и високо ЛХ,най-трудно го преживях този опит.Незнам какви са причините док предполага че е високото лх  имам си и високи НК клетки за които пиех само преднизолон и омега 3, чудя се дали да не си направя изоимунизация при Тодоров но чувам само лоши отзиви за клиниката,ще видим следващия месец докъде ще я докараме.Стискам палци момичета всички трябва да успеем.
*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #434 -: Февруари 27, 2009, 12:45:50 pm »
Здравейте момичета, днес ми е 26-тия ден след ЕТ и вече си имам точица :D :D :D А док каза, че чува(и показа там нещо) и пулс. Само дето забравих да питам за най-важното -  в коя седмица съм според Стаменов - просто изключих. За сега се ориентирам по календара на Зачатие и BGMamma.......


Хайде, успех от мен! Много стиснати палци на всички момичета в процедура, и много целувки!  :bighug: :bighug:

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #435 -: Февруари 27, 2009, 12:48:07 pm »
 Браво, Ная, прекрасна новина!!! Много спокойствие и безпроблемни девет месеца!!! Относно седмиците имаше една тема "гестационна седмица", потърси я!!! Може и аз да я потърся и ще ти напиша линка!!! Най-точно е да се въведе деня на пункцията при изчислението!!!


*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!


*
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #437 -: Февруари 27, 2009, 13:05:06 pm »
Благодаря ти Киара, този сайт изглежда много полезен, а не го знаех!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #438 -: Февруари 27, 2009, 13:16:20 pm »
 За нищо, Ная!!! За такива хубави новини, винаги насреща!!! :lol:


Re: Има ли бременни от инвитро на естествен цикъл?
« Отговор #439 -: Февруари 27, 2009, 15:24:40 pm »
Naya,стархотно е това.Честито,дано от сега нататък всички тук се похвалваме със същото.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, здраво бебче.
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам