0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте на всички!Много се радвам че успях да открия темата,която ме интерисува и вълнува.Много внимателно прочетох всички коментари,но бих искала да задам едно въпросче и да помоля някой,ако може да ми помогне.Много ще Ви бъда благодарна.Бях в овулация,правихме секс,партньора ми свърши в мен и от тогава вече 5 дни съм с много силни болки в кръста и яйчниците.Имам ли притеснение според Вас за евентуална бременност.Имам още 12 дни до МЦ.Благодаря на всички и успех
На днешната дата можеш да пуснеш кръвен тест, ако все още нямаш м.ц
Здравейте :) Аз да си се похваля. Отново съм бременна, но този път се вижда плодно сакче отговарящо на 4 г.с. според доки.  Дано този път изкарам една нормална бременност с добър финал. Само, че за разлика от предната единствените симптоми са, че гърдите ми са напрегнати, леко болезнени и липсата на м.ц. Късмет на всички.  :oops: :oops: :oops:
*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Здравейте :) Аз да си се похваля. Отново съм бременна, но този път се вижда плодно сакче отговарящо на 4 г.с. според доки.  Дано този път изкарам една нормална бременност с добър финал. Само, че за разлика от предната единствените симптоми са, че гърдите ми са напрегнати, леко болезнени и липсата на м.ц. Късмет на всички.  :oops: :oops: :oops:

Браво!!! и лека бременност! :)
Здравейте :) Аз да си се похваля. Отново съм бременна, но този път се вижда плодно сакче отговарящо на 4 г.с. според доки.  Дано този път изкарам една нормална бременност с добър финал. Само, че за разлика от предната единствените симптоми са, че гърдите ми са напрегнати, леко болезнени и липсата на м.ц. Късмет на всички.  :oops: :oops: :oops:

Браво!!! и лека бременност! :)


Много благодаря, но пак нямах този късмет да се зарадвам и аз на едно бебче.   :( :( :( Направих спонтанен аборт  osi_8 osi_8 osi_8 :balk_145: :balk_145: :balk_145:



*
stoyanova1992, съжалявам, че трябва да минеш и през това  :(, много ти се събра, след извънматочната бременност сега и тази загуба, коментирай с лекаря си евентуално някои допълнителни изследвания по повод този спонтанен аборт.
« Последна редакция: Август 19, 2016, 12:33:00 pm от marsi »

*

    Tsveteto

  • **
  • 137
  • Няма невъзможни неща! :)
Много благодаря, но пак нямах този късмет да се зарадвам и аз на едно бебче.   :( :( :( Направих спонтанен аборт  osi_8 osi_8 osi_8 :balk_145: :balk_145: :balk_145:
[/quote]

Кураж! Не падай духом! Пак ще забременееш и всичко ще е наред, виж и  лекарят какво ще каже и се пази!
stoyanova1992, съжалявам, че трябва да минеш и през това  :(, много ти се събра, след извънматочната бременност сега и тази загуба, коментирай с лекаря си евентуално някои допълнителни изследвания по повод този спонтанен аборт.



 osi_8 osi_8 osi_8 Чакам си хистологията, дано там пише каква е причината  osi_8 Много ви благодаря за подкрепата  :flower: :flower: :flower: Ама за този аборт все си мисля, че аз съм виновна :( Желая на всички момичета да нямат този късмет като моя :(
Здр д попитам от 05.08.16. до10.08.16пих klostibegit  от 16 до 25.08.16 dophoston . Имам няколко дни до цикал но имм подуи гарди , подут корем болиме доло под пъпа от ляво и дясно сънливост пишка ми се често и въпроси ми е дали има бременност моля за отговор.
Здравейте,да се отчета и аз,няколко дни след овулацията ми започнаха много силно да ме болят гърдите,след това започна и корема ниско долу ,като че схте ми дойде ,а беше още рано и това ме усъмни ,даже една вечер сънувах ,че ми идва ,после почнаха болките в гърба.Направих си тест за бременност седмица преди датата на която трябваше да ми дойде и се появи много бледа втора черта,на дата още един и чертата вече беше видима и бях сигурна ,че ще си имам бебче.Пожелавам ви момичета да видите и вие две чертички ,а на мен си леко бременеене:)
*
stoyanova1992, съжалявам, че трябва да минеш и през това  :(, много ти се събра, след извънматочната бременност сега и тази загуба, коментирай с лекаря си евентуално някои допълнителни изследвания по повод този спонтанен аборт.
osi_8 osi_8 osi_8 Чакам си хистологията, дано там пише каква е причината  osi_8 Много ви благодаря за подкрепата  :flower: :flower: :flower: Ама за този аборт все си мисля, че аз съм виновна :( Желая на всички момичета да нямат този късмет като моя :(
пак ще стане, прегръщам те  :hug2:

Също казахли апетит расеяна дали ще може да има бременност
*
Здр д попитам от 05.08.16. до10.08.16пих klostibegit  от 16 до 25.08.16 dophoston . Имам няколко дни до цикал но имм подуи гарди , подут корем болиме доло под пъпа от ляво и дясно сънливост пишка ми се често и въпроси ми е дали има бременност моля за отговор.
Здравей, Rusanana!
Това е статистическа тема, в която момичетата споделят симптомите при вече доказана бременност, за въпросите си може да използваш тази тема: Дали съм бременна? - 9 част,
а също може да се включиш в общата тема, която е за обсъждане на всичко свързано с опитите за забременяване: Правим опити за бебе - Тема 8

*
Здравейте,да се отчета и аз,няколко дни след овулацията ми започнаха много силно да ме болят гърдите,след това започна и корема ниско долу ,като че схте ми дойде ,а беше още рано и това ме усъмни ,даже една вечер сънувах ,че ми идва ,после почнаха болките в гърба.Направих си тест за бременност седмица преди датата на която трябваше да ми дойде и се появи много бледа втора черта,на дата още един и чертата вече беше видима и бях сигурна ,че ще си имам бебче.Пожелавам ви момичета да видите и вие две чертички ,а на мен си леко бременеене:)
Здравей, kinkeid!
Лека и спокойна бременност ти желая!  :)
Това е темата, в която споделят бременните момичета:
Тема на бременните № 98

Здравейте! Многократно съм чела симптомите на  всяка една от вас(за което много ви благодаря) и всеки месец съм си въобразявала,че ги имам.Сега когато видях двете чертички реших и аз да споделя моите ,а те са че нямах симптоми,нито гърдите ме боляха ,нямах апетит ,не ми ставаше лошо,само леко корема ме болеше точно като преди  МЦ. Скоро бях на преглед и се видя точицата ,но от 2 дена имам зацапване  :( дано всичко е наред .Пожелавам на всички  скоро да гушкат мечтаните рожби
Жени,

Честити две чертички! Посъветвай се отново с гинколога си относно зацапването. Често в началото се получава такова зацапване и лекарят може да прецени дали да ти предпише прогестеронов препарат и но шпа, които да помогнат да се оправят нещата. Стискам ти палци всичко да е наред и лека бременност!
Благодаря много за съвета :) Говорих с доктора  си и ми изписа утрогестан .Радвам се че тук мога да споделя и да бъда разбрана .Благодаря ви !
Жени,

Чудесно! Утрогестана ще подпомогне бремеността.
Заповядай в темата на бременните, ако желаеш:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51622.0;topicseen

Лека бременност и успех!
Здравейте, значи по-принцип през цялата година ми идва редовно имала съм моменти на закъснение но с 7,8 дена.Този месец трябваше да ми дойде на 07.10 но не ми дойде и  до ден днешен на 13.10 имах малко кръв на тоалетна хартия като си помислих че ще ми дойде но това беше и имах симптоми на цикъл но не ми дойде,след това корема ми е и до ден днешен е подут аз по-принцип съм си с коремче но това за мен е необичайно подут корем,имам апетит и от вчера зърната ме болият,на 19.10 ходих при д-р Дуваджиев и ми каза че нищо не вижда каза да изчакам 2 седмици може и да е късна бременност за в момента не виждал такава.Възможно ли е зачеването да е станало след като съм имала това кървене е силна дума а зацапване на тоал.хартия и да е прекалено рано да се види?А и го попитах ако не е бременност на какво може да се дължи това да нямам цикъл и той ми каза че може да е хормонално.Също  така ме гледа на коремен ехограф има ли разлика от вагинален ултразвук
*
Не споменаваш правила ли си уринен тест, аз те съветвам направи кръвен -бета ЧХГ, утре сутринта, той най добре ще покаже наличие на бременност , всичко е възможно, поста тие много объркан, това зацапване може да е всичко и бременност и всичко останало. Направи си кръвен тест и отиди да те видят на вагинален ултразвук , възможно е и да си била с късна овулация.