0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

magi_st  На кой ден след трансфера ходи за първи път на доктор и какво се видя,какво ти казаха? Извинявай за въпросите но ми е за първи път и незнам какво да очаквам :)
Здравейте , опитваме да забременея от 2 г. ходли сме на лекар всичко е нормано, и ми идва редовно. Този месец ми дойде цикъла нормално  , но ми се наложи да си бия инжикций за плексит и сега пак изкървях преди да ми дойде си правих тест отриателен и си ми дойде нормално, дали е възожно да съм забременяла и теста да съм го направила по рано и да не ми показало.
*
Здравейте , опитваме да забременея от 2 г. ходли сме на лекар всичко е нормано, и ми идва редовно. Този месец ми дойде цикъла нормално  , но ми се наложи да си бия инжикций за плексит и сега пак изкървях преди да ми дойде си правих тест отриателен и си ми дойде нормално, дали е възожно да съм забременяла и теста да съм го направила по рано и да не ми показало.
Здравей, truf!
Това е статистическа тема, в която момичетата споделят симптомите при вече доказана бременност, за въпросите си може да използваш тази тема: Дали съм бременна? - 10 част,
а също може да се включиш в общата тема, която е за обсъждане на всичко свързано с опитите за забременяване: Правим опити за бебе - Тема 9

Здравейте момичета,
след 5 години чакане и аз най-накрая да се похваля в тази тема. При мен нещата се случиха след като се решихме на Инвитро на спонтанен цикъл. Без стимулация и нормално оплождане. След пункцията започнах да приемам Медрол,ФК,Аспирин протект, Но-шпа и Утрогестан. Имам съмнение, че заради Медрола може да съм изпитала дискомфорт през този период. Но като цяло нямах никакви симптоми, даже смятах че нищо не е станало, докато не видях кръвния тест.
Имах:
-много студени вълни и по рядко топли.
-един ден само за 10 мин. имах дискомфорт на зърната на гърдите.
-първите дни след трансефа усещах тежест и бодежи в матката, която изчезна.
Нямах:
-тежест в матката преди МЦ.
-напрежение в гърдите.
-не повръщах.
-излишен апетит.
-не ми се пишкаше през нощта, то ако не пиеш повече течности няма как да ти се пишка повече.

Реално симптомите ми започнаха няколко дена след като видях  :bfp: Дали е на психологическа, незнам. Тогава започнаха симптомите.

Пожелавам успех на всички, дано скоро в тази тема има още много положителни коментари.  osi_9
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
*
Ефра, много се радвам за положителния резултат   :hug2:
Лека и спокойна бременност ти желая!  :D

Ефра, много се радвам за положителния резултат   :hug2:
Лека и спокойна бременност ти желая!  :D
Благодаря Марси!  :cheerleader:
Йоан 19.09.2017г.
Матей 22.10.2018г.
При мен още преди датата на цикъла нещо не ми беше наред...имах си интуиция че има нещо и си направих теста на 1 ден от закъснението на цикъла, Показа бледа втора черта, после втори и същото. След 3 дни повторих и вече си личеше хубава чертичка.
Сега съм някъде 5 седмица.
Много интересно съвсем в началото някъде по време на имплантирането ще да е било ме болеше кръста или бъбреците, имах парене при пишкане и така 3 дни, после изведнъж премина и...
- два дни кафето ми беше кисело и не вкусно;
- само един ден ми се гадеше;
- нямам апетит;
- сънлива съм;
- уморено ми е;
- очите ми плуват като се погледна в огледалото;
- имах симптомите както преди цикъл болки ниско долу и пробождания в матката;
- болки в кръста и гърба, не мога да стоя права дълго;
- чувствам се неадекватна, ненаспана, криво ми е и някак си нервно и тревожно, абе все едно не съм аз;околните ми се струват странни;
- гърдите ми са леко оголемени и съвсем леко чувствителни;
- често уриниране;
- подуване на стомаха и запек

Странно е, но е най-прекрасното чувство да знаеш, че носиш в себе си живот:)


Здравейте момичета.Извинявам се но искам да попитам нещо.С годеника ми правим опити за бебе,мпс ми е редовна,следя всичко с период28.Последния ми цикъл е на 4.07 овулацията ми е била на 16,17,18,19 и 20 според календара.Трябва да ми дойде след 2 дни.Никога до ден днешен не ме е боляло или дискомфорт преди цикъл.От почти една седмица имам леко придърпване долу ниско изцяло,таза и той ме наболява,главата не спира да ме боли,безсъние което е необичайно за мен защото съм поспаланка голяма,на моменти хапвам като прасе на моменти не слагам залък и зърната ми постоянно са настръхнали.Според калкулатора ми показва че съм бременна с дата на зачеване на 17 ти а правих 2 теста отрицателни.Дайте ми съвет моля.Благодаря предварително
*
Здравей, djenifarr!
Може да е било рано за тест, кога прави тестовете? При 28 дневен цикъл се очаква овулацията да е около 14-15 ден от цикъла, т.е. 17-18.07 при теб. Уринните тестове е добре да се правят най-рано 14-15 ден след предполагаема овулация, преди това нивото на ЧХГ е все още ниско  и е възможно тестът да не го улови.
Друга препоръка за уринните тестове е да се правят с първа сутрешна урина, тогава концентрацията на ЧХГ в урината е по-висока. А ако тестваш през деня, да е след 2-3 часа въздържане от прием на течности, отново заради концентрацията на хормона.
Дано да е било рано за тест! Пиши какво се случва. Желая ти положителен резултат! :)

Ох надявам се да е положително :) но това чакане ме побърква.
[img]Здравейте момичета бях на гинеколог погледна ме но каса че не отрича бременност но и не приема бременност защото може да е рано според датата на зачеване.Изписа ми дуфастон за 10 дни 2х1 ако до 2-3 дни след приема не ми е дошло е бременност и да отида ако ми дойде е цикъл.Днес си направих тест ще прикача снимка от теста да ми кажете дали е бременност или изпарителна черта тази линийка излезе преди 10 тата минута
*
[img]Здравейте момичета бях на гинеколог погледна ме но каса че не отрича бременност но и не приема бременност защото може да е рано според датата на зачеване.Изписа ми дуфастон за 10 дни 2х1 ако до 2-3 дни след приема не ми е дошло е бременност и да отида ако ми дойде е цикъл.Днес си направих тест ще прикача снимка от теста да ми кажете дали е бременност или изпарителна черта тази линийка излезе преди 10 тата минута

Здравей, djenifarr!
Това е статистическа тема за споделяне на симптоми при вече доказана бременност. За въпросите, които поставяш, може да използваш тази тема: Дали съм бременна? - 10 част

На първия месец, в който правихме по-съществени опити получих нетипично силни симптоми на ПМС - чувствителни гърди, вълчи апетит, много пъпки, болки в корема. В общи линии нормални неща, но усилени по 10, което ме накара да си мисля, че може да съм бременна. Оказа се, че не съм. На следващия месец ден след овулацията започна да ме боли корема, малко странна болка, продължи 3 дни. Пак си помислих, че може да е станало нещо, но не се впечатлих толкова. После като по часовник по същото време като миналия месец ми се появиха ПМС, но този път доста по-умерени и си викам няма нищо, ще ми идва. Очаквах цикъла във вторник, но бях започнала да меря БТ и в неделя преди това случайно забелязах, че температурата ми се покачва. Доста бавно и слабо, но все пак вървеше нагоре и реших, че може пък и да има нещо. В понеделник ми се появи странно гадене, каквото не бях изпитвала никога в живота си и си викам това трябва да е то сутрешното гадене. Във вторник гаденето изчезна и рееев, че не съм бременна. Но в същото време цикъл нямаше, нямаше и зацапване, а аз винаги имам зацапване поне един ден преди цикъла. Тест - положителен и отново много рев. Между другото гаденето ми се появи за още 2 дни след това и изчезна. Появи се като по часовник отново в 6-7 седмица, но честно казано не е същото, онова пак беше по-особено.
Момичета този месец не ми дойде закъснението е 3 седмици почти.Имах болки като при пмс после отминаха на няколко пъти ми се виеше свят леки гадения болки в кръста постоянна умора сънливост имам апетит постоянна жажда.Но гърдите не ме болят само са малко по тежки при допир и са леко подути.Тази сутрин направих тест за бременност беше отрицателен.Гинекологът има най-рано свободен час след 2седмици така е тук в Германия.Последно имах цикъл на 13.09.17
ilkbahar,добре дошла.Тази тема е чисто статистическа.Има друга, в която можеш да пишеш
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51813.0
.Има ли начин да си направиш кръвен тест?
Здравей
Без личният гинеколог няма начин да се направи
Здравейте  и от мен  , най - накрая  и аз да видя  + теста.
В 5 г.с. и 6 дни съм вчера  бях на преглед  и се видя  малката точица  , но ми казаха  че е рано да се види ембрион  и да се чуе сърчице,извикаха  ме след 3 седмици пак. Та като цяло  нямам гадене, лека чуствителнотт на гърдите  , като че ли по времето  на зачеване  ме боляха повече, лике болки  в кръста  имам  и приемем  но шпа, по сънливо  ми. Това  е за сега  , може би е ранно още за други  симптоми.  Надявам се  всичко да е наред.  Ималя  съм мисед  аборт  преди  2 години и ми е много  притеснено  сега, не мога да дочакам 3 седмици да чуя сърчице  . Нормално  ли е да не ме болят  гърдите  при положение че преди  3 седмици   ме боляха зверски?
*
Здравей, Aseto92! Честито, желая ти лека бременност!  :)
Сега си погледнах графиката и календара, които съм попълвала при моята спонтанна бременност, за да си припомня какви са били симптомите по това време на бременността. Напрежение в гърдите е имало след овулацията за около седмица, след това- не. Имала съм придърпване (не всеки ден), тежест, стомашни неразположения, промяна на усещанията за вкус и мирис, сънливост също. За това, че нямаш напрежение в гърдите не се притеснявай, има бременности, при които липсват всякакви подобни усещания.
Дано всичко да е наред този път и да имаш спокойна и лека бременност!  :)

Здравейте момичета!
Ето, че дойде момента и аз да споделя симптомите си. Имах си класически ПМС преди закъснението. По-странното беше, че имах придърпвания в ляво и дясно, по-силни. Попринцип не винаги ги имам. И другото, което ме озадачи беше 1 седмица преди закъснението се будех сутрин озверяла от глад. Чак ми ставаше лошо от глад, а попринцип не закусвам сутрин (много рядко се е случвало да закуся).
Болезнени гърди не съм имала, но аз и преди М не ги имах.

Поздрави и дай Боже на всеки това чудо в най-скоро време! :bighug:
Здравейте момичета, чета ви от доста време и се надявах скоро и аз да споделя първите симптоми 😍.
Усъмних се, че нещо се случва на първи-втори ден от закъснението на цикъла ми - скарахме се с мъжа ми какъв да е душа в банята, която ще ремонтираме. Аз се разплаках, а той ме разсмиваше и едновременно плачех и се смеех с глас за такава тотална глупост. По-късно същата вечер имах неистово желание да измия фурната (само да подчертая, че никога не съм мила фурна, до сега само майка ми ми я е мила 😇). Излъсках фурната до блясък и чак тогава си легнах спокойно. Казват, че обикновено маниите за чистене се появяват преди раждане, но при мен беше първото нещо, което ми светна лампичката  :D. В следващите дни започнах да усещам постоянна тежест и тъпа болка в долната част на корема. Изчаках да ми закъсне 8 дни, направих уринен тест, видях :bfp1: и направих в същия ден бета ЧХГ, който излезе 5339.5.
Сега остават първи консултации и се надявам всичко да се развие нормално и да си имаме едно здраво и щастливо бебе  :oops: :D