0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - Тема 8
« -: Януари 03, 2016, 10:39:07 am »
Честита нова година момичета! Пожелавам ви много здраве, сили и късмет през новата година и нека всичките ви желания станат реалност!
Отварям нова темичка и дано съм ви на късмет! Пожелавам ви от все сърце да изпълните темата с много положителни тестове! :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Линк към предишната тема: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51325.0
« Последна редакция: Януари 03, 2016, 10:42:46 am от Krisi08 »


Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #1 -: Януари 03, 2016, 11:00:24 am »
 :grouphug:  За много години.  момичета :-)
:dance2: :ywoohoo:  :dance2:
Благодаря Krisi08  :bighug:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #2 -: Януари 03, 2016, 12:26:27 pm »
ЧНГ! С пожелания за много положителни емоции и тестове! :bori_007: :bori_004:

Момичета, искам да споделя терзанията си. Правим опити за второ бебе от около 3 мес. Предния месец нямах овулация, установих го с тестове за О, закъсня ми 8 дни, като на датата, на която трябваше да ми дойде лигавицата на матката ми беше 5 мм. Като ми дойде си направих изследвания на хормони и се оказаха ок. Установиха ми кандида и коки и като ми свърши цикъла започнах лечение с клион д. Обикновено съм с цикъл 30 дни и овулация около 17 ден и мислех, че ще съм свършила с лечението, когато ще съм в О, но не... тестът ми за О беше положителен на 13 ден от цикъла, а на14-тия ден имах болки, които имам, когато съм овулация /нещо, което придобих след като родих/. Бях си слагала глобулите 7 дни и спрях. Измих се хубаво, за да не е останало нещо от лекарството от предната вечер и бебеправихме 3 дни. Но явно стабилно се бях измила, защото през тези три дни бях много суха, нещо, от което не съм страдала никога. Днес вече не ми е сухо, но вече е късно...

Знам, че този месец не трябваше да правим опити, но толкова много искам да имаме второ дете. Въпросите са ми свързани с лечението, което провеждах с Клион д и сухотата, която имах - възможно ли е все пак да е станало бебче или е трябвало да минат повече от 24 часа след слагане на глобули, за да е всичко ок във флората ми?

Благодаря!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #3 -: Януари 03, 2016, 13:22:25 pm »
Желая на всички успех и много положителни тестове в новата тема!  yahoo_17  :)
Krisi08, благодаря за темичката, дано да ни е на късмет и скоро всички да сбъднат мечтата си за детенце!  :) На теб желая лека и спокойна бременност!!!  :)
roniboni , добре дошла :)


Това е обща тема за споделяне, за всички които планират бременност или правят опити за бебе. Разговорите, които може да водите тук са с по-широк диапазон - може да споделяте за всичко, което ви вълнува около забременяването - овулация, секс, очакването на теста, проблеми, симптоми, емоционално състояние, да си оказвате подкрепа.

Правила на общуването в темата:
* Правила на форума
* Темата се заключва при изписани 50 страници
* Заглавието не се променя
* Създаването на списъци от имена - очакващи, ловуващи, забременели и други, не се допускат - ще се изтриват без предупреждение
* Всякакви снимки извън основната тематика на дискусията ще бъдат изтривани, без предупреждение

Когато имате въпроси, на които търсите възможно най-изчерпателен отговор, питайте в съответните форуми или конкретни теми. Така имате възможност да получите отговори от много повече потребители. Това са част от форумите, които могат да ви бъдат полезни в такива случаи.

Хормонални проблеми при жената. СПКЯ. - за въпроси свързани с резултати от хормонални изследвания или хормонални проблеми. Въпроси свързани със Синдрома на поликистозните яйчници.
Стерилитет при жената - Проблеми с женската репродуктивна система. Цветна снимка, лапароскопия.
Стерилитет при мъжа Когато имате въпроси свързани с мъжките репродуктивни проблеми или разчитането на спермограма.

Момичетата, на които в даден момент се наложи да прибягнат до асистираната репродукция (инсеминация, ин витро) могат да търсят информация или да споделят с други потребители, преминаващи през същото, в този форум - Асистирани и репродуктивни методи или Споделено - текущи процедури

Тези от вас, които имат нужда да излеят някъде душата си или да описват през какви изследвания и процедури преминават, могат да направят свой дневник във форум Дневници

И понеже сме сигурни, че от тази тема ще излязат много бъдещи майки, искаме предварително да ви помолим, когато настъпи този нов период в живота ви, имайте уважение към останалите потребители, които ще пишат в тази тема. Всички въпроси и вълнения около бременността може да обсъждате спокойно в Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет съответно и в "Темата на бременните".
Правим опити за бебе - Тема 1
Правим опити за бебе - Тема 2
Правим опити за бебе - Тема 3
Правим опити за бебе - Тема 4
Правим опити за бебе - Тема 5
Правим опити за бебе - Тема 6
Правим опити за бебе - Тема 7
« Последна редакция: Януари 03, 2016, 13:30:21 pm от marsi »

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #4 -: Януари 03, 2016, 14:04:46 pm »
Криси08, благодаря за новата тема и прашеца!
7-цата ми е любимо число и донесе доста положителни тестове. 8-цата - не ми е любимо, но пък нали значи безкрайност, така че, мили момичета, пожелавам ви една безкрайност от щастие да започне от тук и да се разпростре към темата на бременните :)
 :bighug:


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #5 -: Януари 03, 2016, 14:33:48 pm »
 Според Кабала осмицата е символ на труднопостигната победа, така че очаквам в тази тема да видя успеха на момичетата, които се борят от най-дълго време! Нека тя да бъде вашата!
« Последна редакция: Януари 03, 2016, 14:38:04 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #6 -: Януари 03, 2016, 16:01:06 pm »
Според Кабала осмицата е символ на труднопостигната победа, така че очаквам в тази тема да видя успеха на момичетата, които се борят от най-дълго време! Нека тя да бъде вашата!
Синеочке, интересно ми беше това с осмицата. При нас вече изминаха 8 дълги и трудни години в борбата за второ детенце. Надявам се наистина това да е нашата година.
Криси, благодаря за темата и прашеца!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #7 -: Януари 03, 2016, 19:52:10 pm »
Честита Нова Гадина !
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #8 -: Януари 03, 2016, 19:54:29 pm »
гОдина  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #9 -: Януари 03, 2016, 21:21:08 pm »
Здравей, коко! Добре дошла и честита нова година и на теб! В рамките на два часа можеш да редактираш поста си. Не е нужно да пускаш нов.

Успешна нова година на всички борбени момичета тук!

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #10 -: Януари 03, 2016, 21:51:03 pm »
 За много години момичета.Дано мечтите на всички се сбъднат през новата 2016-та  :P :grouphug2: :grouphug2: :grouphug2:
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #11 -: Януари 03, 2016, 23:50:04 pm »
Привет и от мен, момичета!
Честита Нова Година на всички!
Желая на всички ни да сбъднем мечтите си и да получим най-добрата вест!

Криси, благодаря за темата и лека бременност на теб с прекрасен пухкав финал. Търкул под прашеца с чуден кеф :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #12 -: Януари 04, 2016, 10:14:09 am »
Здравейте, момичета! За много години!
Нека 2016 да сбъдне мечтите на всяка една от вас.
А, на себе си пожелавам просто да бъде по - добре от 2015.
Целувам ви!

Честито не всички бременни! Маки, особено се радвам ;)
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #13 -: Януари 04, 2016, 10:40:39 am »
Здравейте момичета 😊 ЧНГ и от мен . Нека донесе здраве , щастие и благослови семействата ни. Аз да попитам . След мисед правим опити отново , за второ дете , на 29 направих тест, на който едва забележима втора черта. На първи направих пак пак така. Днес направих трети ще се опитам да сложа снимка тук. Но сутринта бях на лекар и нищо не се видя . Имам закъснение от два дни . На 07.12.2015 ми беше последната М. След аборта цикълът ми се закова на 26 дни.  Пия нош па , имам болки като при цикъл , и ме втриса .никакви други симптоми. Възможно ли е тестовете да грешат. И аз незнам вече. В петък пак съм на лекар.




*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #14 -: Януари 04, 2016, 11:09:34 am »
Яна, честито!
Няма как на УЗ да се види нещо преди поне 10 дни закъснение и чхг над 1000.
« Последна редакция: Януари 04, 2016, 12:07:51 pm от Синеочка »


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #15 -: Януари 04, 2016, 11:20:38 am »
Хайде за много година и честита нова тема. Дано е късметлийска като предната :)  :green_dust_1:
Поръсвам малко и аз.










Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #16 -: Януари 04, 2016, 13:48:59 pm »
Влизам да се отчета, че нашето бебии има сърчице! Пулсациииииии, видяхме пулсацииииии!
Днес бях при личния лекар, за да си взема направлението за ЖК, беше ми казал още в първия работен ден да отида. Та оттам директно се изтупах при доктора, който ми препоръча той, да ми води ЖК по здравна каса (че този, при когото ходя, не работи с нея). Докторът ми се стори супер, прегледа ме и видяхме пулсацииииииии! Няма да чакам чак до 13-ти!!!! Ембриончето си отговаря на седмицата - седма, макар че от вълнение, не го питах колко е голямо. Чух, че го премери от главата до дупето. Значи си има глава. И дупе  :D
ММ беше с мен, гледа и той в монитора и като почна да трепери.... Голям смях падна. Макар че, ако сега му разкажа как изглеждаше отстрани, ще отрече! :D

Пожелавам ви 8-ма тема да задмине 7-ма по положителни тестове и емоции!  :green_dust_1:

Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #17 -: Януари 04, 2016, 14:05:31 pm »
Ади,

Чудесна новина и голямо вълнение! Много се радвам за вас. Лека бременност и още много положителни емоции, а накрая здраво и пухкаво бебче!

Ария,

И на теб лека и безпроблемна бременност и прекрасен бебок ти желая!


Благодарим ви за прашеца, момичета! Търкул още веднъж  в него :ywoohoo:

Яна,

Доста ясно си се вижда чертата, но както ти е писала Синеочка, преди да са минали 10 дни закъснение и ЧХГ да скочи над 1000 няма как да се види нещо на прегледа. Стискаме ти палци всичко да е наред!

Добре дошли на тези, които сега се включват в темата и много успех на всички!
Дано тема №8 ни донесе много положителни тестове и сбъднати мечти!
« Последна редакция: Януари 04, 2016, 14:09:48 pm от Mirracles »
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #18 -: Януари 04, 2016, 14:28:00 pm »
Честита Нова Година на всички и от мен! Пожелавам ви най-вече да сте здрави, а също и да сбъднете мечтите си и новата година да ви донесе всичко, което старата не успя.

Яна, тихичко честито и стиснати палци за успешна бременност!

Ади - честито сърчице! Много, много се радвам за теб!

Търкул, търкул в прашеца :)


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 8
« Отговор #19 -: Януари 04, 2016, 15:44:01 pm »
ЧНГ и от мен момичета, Криси, благодаря за темичката, лека и безпроблемна бременност на всички бременни и много положителни тестове на тръпнещите в очакване!

Ади, честито сърчице!

Яна, бая си е наситена втората черта, хич не е бледа  :lol: но е рано още да се види нещо :) изчакай още няколко дни и ни зарадвай с точка :)

Аз днес си чакам резултатите от ЧГХ и прогестерон...дано да са добри...

Хубав и усмихнат ден на всички!
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!