0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - Тема 4
« -: Август 06, 2015, 14:15:39 pm »

Заповядайте в новата тема! :)
Това е обща тема за споделяне, за всички които планират бременност или правят опити за бебе. Разговорите, които може да водите тук са с по-широк диапазон - може да споделяте за всичко, което ви вълнува около забременяването - овулация, секс, очакването на теста, проблеми, симптоми, емоционално състояние, да си оказвате подкрепа.

Правила на общуването в темата:
* Правила на форума
* Темата се заключва при изписани 50 страници
* Заглавието не се променя
* Създаването на списъци от имена - очакващи, ловуващи, забременели и други, не се допускат - ще се изтриват без предупреждение
* Всякакви снимки извън основната тематика на дискусията ще бъдат изтривани, без предупреждение

Когато имате въпроси, на които търсите възможно най-изчерпателен отговор, питайте в съответните форуми или конкретни теми. Така имате възможност да получите отговори от много повече потребители. Това са част от форумите, които могат да ви бъдат полезни в такива случаи.

Хормонални проблеми при жената. СПКЯ. - за въпроси свързани с резултати от хормонални изследвания или хормонални проблеми. Въпроси свързани със Синдрома на поликистозните яйчници.
Стерилитет при жената - Проблеми с женската репродуктивна система. Цветна снимка, лапароскопия.
Стерилитет при мъжа Когато имате въпроси свързани с мъжките репродуктивни проблеми или разчитането на спермограма.

Момичетата, на които в даден момент се наложи да прибягнат до асистираната репродукция (инсеминация, ин витро) могат да търсят информация или да споделят с други потребители, преминаващи през същото, в този форум - Асистирани и репродуктивни методи или Споделено - текущи процедури

Тези от вас, които имат нужда да излеят някъде душата си или да описват през какви изследвания и процедури преминават, могат да направят свой дневник във форум Дневници

И понеже сме сигурни, че от тази тема ще излязат много бъдещи майки, искаме предварително да ви помолим, когато настъпи този нов период в живота ви, имайте уважение към останалите потребители, които ще пишат в тази тема. Всички въпроси и вълнения около бременността може да обсъждате спокойно в Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет съответно и в "Темата на бременните".

Във форумите на Зачатие може да намерите отговори, подкрепа и добри приятели.
Пожелаваме на всички бъдещи участници в темата, скоро да видят заветните две чертички :)  yahoo_17

Тема 1 - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49111.0
Тема 2 - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50240.0
Тема 3 - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=51132.0

Днес е Преображение Господне - Нека всички и най-светли мисли и желания се сбъднат! Бъдете здрави и щастливи!
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #1 -: Август 06, 2015, 15:21:08 pm »
Записче в новата тема  :P
Мерси на petqst

Дали, мерси за бързия отговор за АМХ-то. В крайна сметка обаче не успях да го направя. Явно така е трябвало да стане  :D

Krisi08, честита ти овулация!
Кали, Маки, много сте съмнителни и двете. Продължаваме да чакаме значи  :P
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #2 -: Август 06, 2015, 15:32:58 pm »
Хаха, Усмивчице, накара ме да се усмихна :)

Записче и аз в новата тема, Ария и тя с тази настинка е доста съмнителна, дано да има положителен резултат скоро при нея.

Криси, казах ти аз че тестовете са ти смотани  :lol: честита ти О, постарайте се добре и ще почваме и твоите дни до теста да броим  :crossfingers:

И аз минах под прашеца на Синеочка в предишната тема, тази трябва да я напълним с  :bfp:

 :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:

Сложих много бебета, за всяка да има по едно-две и всяка да дойде да си вземе бебето от тук, аз взимам първото  :lol:
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #3 -: Август 06, 2015, 15:41:25 pm »
макиии, на тебе първите две! Третото е мойто, взех си го даже! Айде, на късмет да ни е темичката! От мен пък много  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #4 -: Август 06, 2015, 15:43:48 pm »
Записче и от мен. Успех на всички! :goodluck: :ballons: :babyflips:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #5 -: Август 06, 2015, 16:14:49 pm »
Хаха, ох, много се смях :) Кали, много си мила и голяма си подстрекателка, ама само първото бебе взех  :babyflips:, че да има за всички, който иска второто да дойде да си го вземе :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #6 -: Август 06, 2015, 17:13:17 pm »
Ида, ида  :lol:

Само че първо ще трябва да се постараем с ММ този месец  :lol: :lol: :lol:

Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #7 -: Август 06, 2015, 17:38:23 pm »
Оп..Да ни е честита новата темичка и до 20-та страничка най-много да сме я напуснали.

Смайли,не се притеснявай,можеш да дадеш кръв по всяко време за изследване на АМХ.

Взимам си и аз бебче,ще има за всички.

КЪСМЕТ НИ НА ВСИЧКИ yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17



Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #8 -: Август 06, 2015, 20:30:52 pm »
Кали, къде сиии, какво стана с филма? Да знаеш, че седя и те мисля  :P

Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #9 -: Август 06, 2015, 20:51:28 pm »
Ехееее заминах на море за малко и вие нова тема  :D
Запис да ви следя и тук  :P
Момичета кокичета нещо става там долу  8O Имах малко сърбеж 2 дни (външен) и мина и след 6 дни ми се появи течение без мирис без нищо на цвят е мръсно бяло към жълто днес ми е 2ри ден с него не е много една чаена лъжичка.Четох за трихомони и се поизплаших какво пише..Пък и разбрах (най - вероятно са глупости де), че трябва някой да е мръднал от партньорите за да се появи..аз не съм и мога да кажа , че и мъжо не е 99,9%
Имах температура 2 дни дали е свързано  :ask:
Доки е отпуска дооо 20ти и до тогава ще съм така..Мнения  :? Благодаря  :bighug:
« Последна редакция: Август 06, 2015, 20:56:56 pm от strawberry_11 »
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #10 -: Август 06, 2015, 21:21:35 pm »
Честита ни нова темичка, да ни донесе късмет и много бебоци  :D
strawberry_11 да не е кандида? Аз съм имала гъбички след антибиотици - без аз или мъжа да сме "мърдали"  :lol: появяват се при срив в имунната система, също симптомите са сърбеж и жълто-бяло течение. Ако си била настинала, за което говори високата Т, може да ти е паднал имунитета и да си ги хванала. Доколкото знам те по принцип се намират в човешкото тяло, но когато имунната система е силна не им позволява да се размножават. Но все пак каква е инфекцията най-сигурно може да се каже след микробиологично изследване.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #11 -: Август 06, 2015, 21:24:11 pm »
Ааа, тук съм, ама през тел. че ми завзеха компа. Свършва и последната серия, зацапа и смени цвета на по кървав...няма шанс. Утре най-късно ще тръгнат финалните надписи. Уж много ми беше смешно до преди малко, ама яко увесих нос. Чак не ми се говори с никой. Искам да си лягам, че се чувствам емоционално изцедена, нито ми се яде, нито ми се пие, ама ще прасна една ракия, че не ми дават да си лягам мойте. Утре ще дойда да ви видя пак, лекинка милички!
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #12 -: Август 06, 2015, 21:34:41 pm »
Честита ни нова темичка, да ни донесе късмет и много бебоци  :D
strawberry_11 да не е кандида? Аз съм имала гъбички след антибиотици - без аз или мъжа да сме "мърдали"  :lol: появяват се при срив в имунната система, също симптомите са сърбеж и жълто-бяло течение. Ако си била настинала, за което говори високата Т, може да ти е паднал имунитета и да си ги хванала. Доколкото знам те по принцип се намират в човешкото тяло, но когато имунната система е силна не им позволява да се размножават. Но все пак каква е инфекцията най-сигурно може да се каже след микробиологично изследване.
Ами не съм приемала антибиотици , защото 2 дена ме държа самотемпературата :? Кандида имах преди 2 месеца и беше като бели парцалчета с мнооого сърбеж..Сега сърбеж няма...Нито миризма просто си е там..Страх ме е да не е нещо опасно както казах като четох за тези трихомони ми се изправи косицата  8O
Благодаря ти за включването  :balk_63:
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #13 -: Август 06, 2015, 22:02:46 pm »
Ааа, тук съм, ама през тел. че ми завзеха компа. Свършва и последната серия, зацапа и смени цвета на по кървав...няма шанс. Утре най-късно ще тръгнат финалните надписи. Уж много ми беше смешно до преди малко, ама яко увесих нос. Чак не ми се говори с никой. Искам да си лягам, че се чувствам емоционално изцедена, нито ми се яде, нито ми се пие, ама ще прасна една ракия, че не ми дават да си лягам мойте. Утре ще дойда да ви видя пак, лекинка милички!

Хем знам, че няма да успея да те успокоя, хем искам да ти кажа да си разувесиш носа на минутата, хем съм убедена, че утре като се събудиш, вече ще е друго и с една идея по-светло  :wink: Почини си пък, наспи се, ако искаш си пострадай, само те искам с нови сили в новия месец. Щото колкото и да я мразим тая пуста лелка, тя дава нова надежда на всички ни

:bighug: :bighug: :bighug:

Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #14 -: Август 07, 2015, 08:45:20 am »
makiyaki и аз при двете ми химични бременности цъфнах с херпес и от както бебеправим по често ми излиза от преди мисля че се дължи на хормони или на стрес.
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #15 -: Август 07, 2015, 09:49:17 am »
Хем знам, че няма да успея да те успокоя, хем искам да ти кажа да си разувесиш носа на минутата, хем съм убедена, че утре като се събудиш, вече ще е друго и с една идея по-светло  :wink: Почини си пък, наспи се, ако искаш си пострадай, само те искам с нови сили в новия месец. Щото колкото и да я мразим тая пуста лелка, тя дава нова надежда на всички ни

:bighug: :bighug: :bighug:
Благодаря ти Ади, толкова мило ми стана като те прочетох, че да, наистина е по-светло, гуш!
След цял ден размотаване вчера, тази сутрин най-сетне ми дойде с пълен комплект болки!
Разбира се, че продължавам напред с нови сили, няма да се дам толкова лесно :) Днес ще ходя да си взема някакъв термометър, който да си е само за мен (за определената цел) и си мисля да не избързвам с клостила този месец. маки ми каза за едни добавки и витамини и смятам да опитам 1, 2 месеца с тях, пък ако нищо не стане, тогава клостила.
И какво сега, всички цъФнахме и темичката предполагам, че ще запустее, а толкова ми е хубаво с вас...има ли някой, който да не чака все още, че да стискаме палчета за него???
Желая на всички усмихнат и влюбен ден и най-много до 30 страница на темата, всички да се изнесем дружно от нея!
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #16 -: Август 07, 2015, 10:03:35 am »
Аз ще ви заместя момичета, няма страшно - темичката няма да запустее защото винаги има някой в очакване  :lol: Макар че не бих казала, че чакането ми е много реалистично защото с тази киста ....  с тези хормони .... но все пак тайно в себе си се надявам. Надявам се най-вече заради падналата Т в средата на цикъла, което може и нищо да не значи, а може да значи много неща.


Носи в душата си зелено дърво и пееща птичка навярно ще долети
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #17 -: Август 07, 2015, 10:53:54 am »
Кога успяхте да изпишете старата, че и нова тема направихте? Аз имам ужасен край на работната седмица, защото съм адски настинала, а не мога да си взема болнични, защото съм сама в отдела. Иначе ме крепи мисълта за Гърция след няма и седмица! А тоя месец май трябва да го отпиша, защото се наливам с лекарства от 12 ден на цикъла! А и не ми беше много до обичане. Така че Маки, май не съм сеед съмнителните.
Айде лек и успешен петък, момичета :)










Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #18 -: Август 07, 2015, 11:03:58 am »
На мен пък ми свършва отпуската и това е само една от всички причини да мрънкам :(

Re: Правим опити за бебе - Тема 4
« Отговор #19 -: Август 07, 2015, 11:26:37 am »
Ади, аз имам още доста отпуска, но си намирам други причини да мрънкам :)
Тая лелка нещо съвсем се гъбарка с мен. Уж тръгна сутринта, а сега пак нищо няма. Чудя се като първи ден от нов цикъл ли да го отбележа или като зацапване в стария...??? Сериозно започвам да се плаша...дали пък наистина не влизам в критическата. Той и последни цикъл беше има няма 4 дни, като първия и последния само цапанки...Божееее, аз бебе ще правя който ме знае...
мрън!
« Последна редакция: Август 07, 2015, 11:28:21 am от Калия »