0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Правим опити за бебе - Тема 3
« -: Юни 07, 2015, 09:01:05 am »
Заповядайте в новата тема! :)
Това е обща тема за споделяне, за всички които планират бременност или правят опити за бебе. Разговорите, които може да водите тук са с по-широк диапазон - може да споделяте за всичко, което ви вълнува около забременяването - овулация, секс, очакването на теста, проблеми, симптоми, емоционално състояние, да си оказвате подкрепа.

Правила на общуването в темата:
* Правила на форума
* Темата се заключва при изписани 50 страници
* Заглавието не се променя
* Създаването на списъци от имена - очакващи, ловуващи, забременели и други, не се допускат - ще се изтриват без предупреждение
* Всякакви снимки извън основната тематика на дискусията ще бъдат изтривани, без предупреждение

Когато имате въпроси, на които търсите възможно най-изчерпателен отговор, питайте в съответните форуми или конкретни теми. Така имате възможност да получите отговори от много повече потребители. Това са част от форумите, които могат да ви бъдат полезни в такива случаи.

Хормонални проблеми при жената. СПКЯ. - за въпроси свързани с резултати от хормонални изследвания или хормонални проблеми. Въпроси свързани със Синдрома на поликистозните яйчници.
Стерилитет при жената - Проблеми с женската репродуктивна система. Цветна снимка, лапароскопия.
Стерилитет при мъжа Когато имате въпроси свързани с мъжките репродуктивни проблеми или разчитането на спермограма.

Момичетата, на които в даден момент се наложи да прибягнат до асистираната репродукция (инсеминация, ин витро) могат да търсят информация или да споделят с други потребители, преминаващи през същото, в този форум - Асистирани и репродуктивни методи или Споделено - текущи процедури

Тези от вас, които имат нужда да излеят някъде душата си или да описват през какви изследвания и процедури преминават, могат да направят свой дневник във форум Дневници

И понеже сме сигурни, че от тази тема ще излязат много бъдещи майки, искаме предварително да ви помолим, когато настъпи този нов период в живота ви, имайте уважение към останалите потребители, които ще пишат в тази тема. Всички въпроси и вълнения около бременността може да обсъждате спокойно в Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство след стерилитет съответно и в "Темата на бременните".

Във форумите на Зачатие може да намерите отговори, подкрепа и добри приятели.
Пожелаваме на всички бъдещи участници в темата, скоро да видят заветните две чертички :)  yahoo_17

Тема 1 - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49111.0
Тема 2 - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50240.0
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #1 -: Юни 07, 2015, 09:21:29 am »
Айде запис в новата темичка! Дано ни е на много късмет и не се задържаме за дълго :)

ДАЛИНДА принципно, да, като ми идва, винаги гърдите са ми много напрегнати и корема ми е подут. Даже сутиена ми стяга и дрехите са ми по-опънати...ужасно е...дано не идва :)
Това със сънливостта и аз го имам малко, но при мен е от преумора..дано при теб е за хубаво
 preggo preggo preggo

Успех на всички!


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #2 -: Юни 07, 2015, 09:52:28 am »
Криси, като те слушам все едно виждам себе си преди няколко месеца. При мен всичко си беше като ПМС. ММ ми повтаряше, че знае че съм Б, ама аз заради гърдите и леката тежест долу бях убедена, че "гостите" са стегнали багажа и са на път. Единственото нещо, което отбелязах след ТБ беше лицето ми - беше се изчистило, а преди да ми дойде винаги ми излиза по някоя тийнска пъпка. Впрочем, като се замисля и с първата ми бременност беше така - лицето чисто като на малко момиченце.
Стискам ти палци и няма да отписваш бебето, докато няма Лелка! Пък мъжа ти, може и да не познае, аз мисля, че ще е момиче. Виждам те като женска майка ;)


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #3 -: Юни 07, 2015, 11:33:11 am »
Стискам ти палци и няма да отписваш бебето, докато няма Лелка! Пък мъжа ти, може и да не познае, аз мисля, че ще е момиче. Виждам те като женска майка ;)
Ох, дано  yahoo_17 stork-boy yahoo_17
Е, аз си имам девойка на 3 (в подписа ми се вижда), ама не отказвам и втора ;)


Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #4 -: Юни 07, 2015, 11:47:18 am »
Дами при мен нещата са следните.Единият фоликул го спуках другия го задържах и сега ме боли .Бая е пораснал утре пак ще ходя да ме видят.Какво се прави в такива ситуации.Много се притеснявам.
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #5 -: Юни 07, 2015, 12:18:07 pm »
Аз моите задържани ги изчистих с дуфастон,но нека док да ти каже
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #6 -: Юни 07, 2015, 12:31:33 pm »
Шанел, аз също знам , че задържани фоликули се чистят с Дуфастон, но за по-сигурно се консултирай с лекар. Ако не можеш да се свържеш с твоя лекар, защо не се допиташ до д-р Даскалова (Мели) ?


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #7 -: Юни 07, 2015, 12:34:03 pm »
10 дни след О, най-отрицателния тест на земята  :(  :(
Нищо, както са казали надеждата умира последна...


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #8 -: Юни 07, 2015, 12:39:36 pm »
10 дни след О, най-отрицателния тест на земята  :(  :(
Нищо, както са казали надеждата умира последна...
Криси, не е ли рано за  пиклив тест?


Всеки миг е още един шанс...
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #9 -: Юни 07, 2015, 12:41:28 pm »
Успех на всички бебеправещи!
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #10 -: Юни 07, 2015, 12:43:10 pm »
Утре Душепеев ще ме гледа и смята другият цикъл да се стимулираме и следим и дай боже всичко да е ок.
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #11 -: Юни 07, 2015, 13:33:31 pm »
10 дни след О, най-отрицателния тест на земята  :(  :(
Нищо, както са казали надеждата умира последна...
И според мен е рано.На мен ми казаха 14 дена след това кръвен.Стискам палци  :balk_602:
Накратко.От 1,5 г се опитваме.Мъжо е с тератозооспермия.На 10ти ден при фуликул 15мм ми поставиха Прегнил 5000.Правихме кекса 6 дена след това.На кръвен тест съм на 15,06 , ако не Юли - Август инсе.Стискам палци на всички тук  :balk_602: :balk_71:
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #12 -: Юни 07, 2015, 13:34:17 pm »
10 дни след О, най-отрицателния тест на земята  :(  :(
Нищо, както са казали надеждата умира последна...

Доста е рано за пиклив тест. Аз правих такъв на 8-ми ден от трансфер на 5 дневни ембирони, което прави мисля 13-ти ден от овулация и втората черта се виждаше с магия. На същият ден правих и кръвен, чийто резултат беше към 32.
Така че ти е доста рано за пиклив тест и за отписване на бременност.
Успех!

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #13 -: Юни 07, 2015, 13:35:07 pm »
И аз си направих тест, и моя не може да е по-отрицателен.  Надежда все още има :D
Дано да е прекалено рано и да видим  двете черти.
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #14 -: Юни 07, 2015, 14:43:25 pm »
Крисче,рано е за тест,мисля.Моля те не бързай за да не се разстройваш излишно,знам че го мислиш,има още време,не прави тия пикливи тестове.
Кога трябва да ти дойде иначе?

Ние днес по магазините малко,и сядам в колата и усетих болка ниско в дясно,по-късно отмина.

Стискаме си палчетаааа :bfp:

Ооооо,да ни е честита новата темичка и до 5-та страница най-много да сме я напуснали с положителни резултати :balk_46:
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 14:46:29 pm от ДАЛИНДА »



*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #15 -: Юни 07, 2015, 14:46:11 pm »
Криси, много е рано за тестове. Знаеш, че на този етап само кръвен може да е сигурен дали има бременност. За другите си чакай менструацията!

*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #16 -: Юни 07, 2015, 15:51:06 pm »
Знам момичета, ама все се надявах за някоя бледа чертичка :)
Благодаря за подкрепата момичета, дадохте ми много надежда ми дадохте! Относно кога трябва да ми дойде и аз незнам, по принцип ако ми е на 32ри ден (както беше преди да пия естадиола) в четвъртък е датата. Ама с миналия месец 24 дни и по-миналия 27 не съм сигурна....броя си 14 дни от О, значи четвъртък...

strawberry_11 добре дошла! Дано станат нещата още този месец, чакаме на 15ти новини  :wink:
« Последна редакция: Юни 07, 2015, 17:21:20 pm от Krisi08 »


*
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #17 -: Юни 07, 2015, 17:55:50 pm »
Знам момичета, ама все се надявах за някоя бледа чертичка :)
Благодаря за подкрепата момичета, дадохте ми много надежда ми дадохте! Относно кога трябва да ми дойде и аз незнам, по принцип ако ми е на 32ри ден (както беше преди да пия естадиола) в четвъртък е датата. Ама с миналия месец 24 дни и по-миналия 27 не съм сигурна....броя си 14 дни от О, значи четвъртък...

strawberry_11 добре дошла! Дано станат нещата още този месец, чакаме на 15ти новини  :wink:

Крисче, на 10ти ден и кръвен може да не отчете, ако имплантацията е късна - на 10ти ден, от момента на имплантация започва да се синтезира ЧХГ - 5 единици и се удвоява на 48 часа :) Така че стискам силно палци след няколко дни положително тестче :)
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #18 -: Юни 07, 2015, 21:24:09 pm »
записвам се в новата тема да ви следя :)
 
<br />
Re: Правим опити за бебе - Тема 3
« Отговор #19 -: Юни 07, 2015, 22:52:03 pm »
И аз се записвам да ви следя мили дами.дано се преместим скоро в темата на бременни. аз днес си направих тест пак и пак е отрицателен.звънях в клиниката и ми казаха да изчакам до датата на прегледа или има възможност ако има бременност да не се развива нормално така ми казаха питах за кръвен казаха да не правя.иии аз ще чакам сега.успех на всички от все сърце ...