0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #900 -: Януари 30, 2021, 13:14:41 pm »
Да, Тери, имам. Уроците ми по химия за 1м ги изкарвах с 3 дена работа. Първата ми такса беше 165лв. Последната 400 и нещо. Образованието е достъпно в България. Работя от 15 годишна. Не защото се е налагало, а защото исках.
Ние сме социални животни. Няма как да отделя децата си само с хора, които мислят като мен. Нямам толкова пари.
Това е като усещането за красота. Ако си роден в Димитровград, не искам да обидя никого, имаш едно усещане за красота. Виждаш перлата на българския социализъм, родителите ти са наливали основите. Обаче ако си роден във Флоренция, тогава красотата е друго нещо.
Та и с обществото е така. Щом ще живеем в това и ще гледаме децата си в него, не трябва да караме децата ни да стават аутсайдери. Просто трябва да ги възпитаваме и да им покажем и друга красота. Да пътуват, да опитват различното, да си отворят съзнанията. На 14г всяко едно ще иска Найк примерно, но на 20г ще е друго. Ще се излезе от мейнстрийма. Това ще стане, ако успеем да им го покажем.
Много задълбахме пак. :)

П. С. Маги, точно това мисля и аз.
Трябва да се видим и на живо. Дано светът да се успокои малко и да стане скоро!
« Последна редакция: Януари 30, 2021, 13:17:03 pm от Pav-la »
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #901 -: Януари 30, 2021, 16:45:55 pm »
Искрено се надявам, за сега планираме почивка края на лятото, ама съвсем в края му, за да няма лудница и заради близначките.Та а дано успеем да се видим.

Боже как ми се ходи във Варна, да поседя няколко дни, да се разходя там.Аз имам роднини там и този град ми е като втори дом.Накарах и Мерал да го заобича  :lol: кво да се прави.Но е станала голяма лудница и той се побърква с трафика там и къде да паркира.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #902 -: Януари 30, 2021, 16:51:27 pm »
Ех, Ами ДРЗ Варна щяхме да правим, ама пуст му коронавирус.
Говорейки за ДРЗ, да взема да си платя членския внос за 2020 ли...
« Последна редакция: Януари 30, 2021, 17:10:50 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #903 -: Януари 30, 2021, 17:04:04 pm »
Ние смятаме да си ходим август, но ще се приберем около 24-25, че Сими е на училище. Дано да успеем да се видим. Аз до Плевен лятото няма да дойда, съжалявям.
Ако съвсем се закучи всичко с короната. Колата и бунгало/каравана в Испания и това ще ни е почивката. Вече ще е по-лесно, Борис ще е на 1г6м.
Ако пък съвсем се закучи- един надуваем басейн в двора.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #904 -: Януари 30, 2021, 23:42:22 pm »
Няма да се изказвам по темата за децата, то вие бая сте изписали. Дани беше на ваксините вчера. Ей, голям рев, Туя + Ваксинотокциум (или както се казва), кул патчове. Снощи и днес заранта беше топъл. Ротавирсната я отложиме, защото нали доскоро имаше диария. Павла на децата всичко ще им е хубаво стига да сте с тях. Това до към 9-10. И басейн на двора би могъл да бъде магичен. Мен много ме е яд , че пропуснахме дисниленд. Едва ли докато се успокои короната ще можем да  идем(аз трябва да се върна на работа и да залебим освен всичко друго), а след това би било късно за Лорейн. Все имам чувството, че я ощетявам. Постоянно ми е мъчно за нея. Маги, радвам се, че има проекти. Поне са някакви пари, колкото и бавно да плащат.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #905 -: Февруари 01, 2021, 09:56:56 am »
Лина, то за мен не е късно за Дисниленд, пък за Лори съвсем. Може би имат период, в който като подрастващи смятат детските си желания за твърде бебешки, но мисля, че щом стъпи там усмивката ѝ ще грее доста дълго след това.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #906 -: Февруари 01, 2021, 10:18:07 am »
И аз се нареждам за ДИсниленд, ако може да ме вземете :)

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #907 -: Февруари 01, 2021, 10:46:10 am »
Аз ще дойда също. Не съм близко, но после ще дойдете и на гости. :)
То докато се нормализират нещата и за Дани ще си мислиш, че го лишаваш, Лина.
Аз пък все си мисля, че малкото лишавам от внимание. Даже сега. Той си е по живота- играе си, ходи. Брат му спи, а аз си пия кафето преди да събудя Сими.

То и на нас ще ни е хубаво. Просто тази пандемия ми разказа играта на стремежа да планирам всичко. Аз съм човекът списък и план. Затова искам да имам един голям и 2-3 малки плана, че да заспивам спокойно. Аз и започваме на пролет голям ремонт на двора и ще ни е кеф после да се радваме на новия двор.

Хора, знаете ли добър логопед, който дава консултации от дистанция? Знам, че Сими е малък за да се работи с него от разстояние, но поне да си сверя часовника. Една бях намерила, но не останах доволна, не ми обирна внимание. По 5 дена отговаряше на имейл. Не искаше да проведем разговор или чат за 20 мин, за да можем нормално да изговорим нещата. Това е платено. Дори първо ѝ платих, че да не си помисли, че искам ей така, само да ѝ губя времето.
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #908 -: Февруари 01, 2021, 12:46:31 pm »
Павла, познавам Нина Йорданова от Пумпелина, добра е! Има сайт, там са контактите. Тя е управителя, с голям опит е.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #909 -: Февруари 01, 2021, 14:01:56 pm »
Ние днес бяхме на манту,дано е положителна пробата Иначе тя дори не измрънка,съвсем спокойна беше.Но лекарката нави ръкава на бодито и каза той да е навит,а блузката и якето да ги обличаме.Като се прибрахме и бодито беше с паднал ръкав,дали пречи? До четвъртък не трябва да я мокря тази ръка.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #910 -: Февруари 01, 2021, 14:13:41 pm »
Защо пък да не я мокриш. На Бобо като правихме нищо подобно нямаше. Само 1-2ч тпя0аше да я пазим.

Мерси, Кукапел, ще видя сайта.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #911 -: Февруари 01, 2021, 14:57:03 pm »
Абе и аз съм мокрила мое манту,как да й държа ръката четири дни извън коритото.Ще я мокря значи
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #912 -: Февруари 01, 2021, 15:29:06 pm »
Момичета, черпя ви с тортичка и чаша вино 😉 Днес моето момче порасна.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #913 -: Февруари 01, 2021, 15:32:56 pm »
А, той също февруарче!
Да е много здрав и много палав. Честит рожден ден на Лазар!
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #914 -: Февруари 01, 2021, 15:34:54 pm »
Честит рожден ден на Лазар, да е здрав, игрив и много щастлив.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #915 -: Февруари 01, 2021, 15:39:52 pm »
Ееее, честито, Танче <3 Да ви е здрав много, Лазар. Прекрасен празник имате днес. Около мен доста деца за родени на 1ви февруари, всички са бързали да не е на 2ри (баща ми е на 2ри, но едно време си е било хубав празник).
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #916 -: Февруари 01, 2021, 15:43:26 pm »
Ехее, Танче и твоето юначе порасна 😁 Честит празник! Да е здрав, игрив и щастлив 💓
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #917 -: Февруари 01, 2021, 15:46:24 pm »
Трябваше да е януарче, ама друго си реши момчето 😃 Важното е да ни е здрав.
Тери, сам си избра датата, като си оплете пъпната връв и го извадиха по спешност. Иначе за мен лично 2ри февруари си е мъжки празник и не ме интересува какви ги говорят сега.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #918 -: Февруари 01, 2021, 15:55:56 pm »
За мен също е мъжки празник. Утре ще изпечем пиле, че петел трудно ще намеря.


Кукапел, писах им в центъра. Ще видя какво ще ми отговорят.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #919 -: Февруари 02, 2021, 10:25:10 am »
Айде честито на всички мъжки майки.Да ги гледате добре тези мъже, да са отговорни и да си намерят свестни жени и най-вече режете пъпната връв на време  :lol:

А аз съм решила, че днес е Симеонов ден, а то утре и подарих на МОника подаръка и за имения ден днес.Няма нищо, два дни ще ядем торта :)