0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #920 -: Февруари 02, 2021, 11:33:11 am »
Танче честит Рожден Ден на Лазар с малко закъснение. Да расте здраво и щастливо дете ♥️
Честит празник и на всички мами с мъжки рожби 🎉
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #921 -: Февруари 02, 2021, 11:51:16 am »
Ние пък празнуваме лятото. Не знаех, че зимният е на 3ти.
Да ти е здрава Моника. А торта винаги може да се яде.
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #922 -: Февруари 02, 2021, 15:53:34 pm »
Благодаря ви много 😊 Ето го и нашето момченце 🙂
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #923 -: Февруари 02, 2021, 16:00:51 pm »
Танче, да ви е жив и здрав, Лазар! Голям сладур, къдравелко! Весел празник!  :balk_20:
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #924 -: Февруари 03, 2021, 10:18:34 am »
Ханче Чести Рожден Ден на патерици на Лазар! Да ви е жив и здрав и много палав !
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #925 -: Февруари 03, 2021, 10:41:17 am »
Прекрасник <3 Танче, много си се разхубавила, сияеш (да не си бременна :D) Ама кучето къде е, нещо сте го пренебрегнали.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #926 -: Февруари 03, 2021, 11:06:00 am »
Тери, Лазар ми е като за двама 😀 Но да мине още малко време и планираме второ. Трябва и къща да си намерим, че при нашите вече няма място, трябва да пратя брат ми при приятелката му и да направя спалнята на детска стая 😃 А кучето си е дворно, иначе ходим да го гледаме и му се радва 🙂
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #927 -: Февруари 03, 2021, 15:41:33 pm »
Танче,честит рожденник със закъснение!Да ви е жив и здрав и мнооого щастлив!
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #928 -: Февруари 03, 2021, 16:39:26 pm »

Габриела се хвърли от диавана, ама юнашката.Падна на чело(има огромна, синя дзундзула) и си разби носа, целия е черчен и има малко кръв.Сега я наблюдавам дали е добре, но освен дзундзулата не забелязвам друго.Ама така се вхръли, чак врата и се изви.Още ми е пред очите.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #929 -: Февруари 03, 2021, 19:18:42 pm »
Честит първи Рожден Ден на Лазар!
Много е сладичък  :)





*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #930 -: Февруари 03, 2021, 20:09:26 pm »
Оле,Маги това звучи много страшно .Мажеш ли я с нещо?Тя уплаши ли се?
На моменти ми секва дъха като я гледам и моята,опитва и тя да катери дивана,хич не се спира за секунда даже.Прави стъпки по мебелите и ще ми спира тока ,усещам.
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #931 -: Февруари 04, 2021, 09:57:23 am »
Леле Маги, ужасна гледка е било. Кошмарни са тези първи часове на наблюдение и притеснение. Но добре че са толкова издръжливи като малки и се разминават с някоя друга цицина, синина или ужулване. Как мина нощта? Добре ли е сега Габи?
Аз пък вчера имах ядосващо-смешна случка. Дари вече си казва като иска на гърнето и по принцип дори като си свърши работата пак не иска да става. Изобщо, много обича да седи на гърнето  :D Та, оставям я аз и отивам за шишето с вода. Тя през това време станала и се изакала на пода до гърнето  :D Голяма забава беше почистването  :D
Танче, страхотни сте 😁
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #932 -: Февруари 04, 2021, 12:19:44 pm »
Ахахаха Мише, това им е любимо, не я оставяй сама.Аз така хванах Моника на времето тъкмо станала от гърнето и да кляка до него.

Габи е добре, синината намалява, но много се мята тази нощ.Плака, търси ме, абе ужасна нощ имахме и трите.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #933 -: Февруари 04, 2021, 12:43:57 pm »
Няма да забравя на ДРЗ Плевен Марти на Снежи как скочи от 2 метра, аз щях да получа удар, той си беше супер.
Моя приятелка оставила мъжът й да погледа детето за 1 час, за да си свърши тя някаква работа. Детето поискало гърне, ама неделя сутрин, бащата го мързи, взел гърнето и го сложил на спалнята. Отишъл той да пуши една цигара през това време на терасата. Детето се изакало и изпикало, тръгнало да става от леглото, но то като е меко и се обърнало гърнето. И така лайна на спалнята, каква по-интересна игра от това. Омазала възглавници, завивки всичко в ако.
Майката после каза, че е поискала 1 час помощ, а е чистила заради този един час 3 часа.
« Последна редакция: Февруари 04, 2021, 13:36:07 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #934 -: Февруари 04, 2021, 13:33:41 pm »
Дано днес да е по спокойна Габи 🙂
Хахах Мише, голям куриоз е било.
Лазар пък е със зачервено гърло. Днес трябваше да има реимунизация, но я отложихме за другата седмица. Взеха му само кръв и урина. Сутринта кашляше малко и като го заведохме го погледна преди да го бодне. Ама я елате го вижте дали го боли нещо 😁
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #935 -: Февруари 04, 2021, 14:01:24 pm »
А сега Габи как е? Милата, сигурно и тя доста се е уплашила щом е била толкова неспокойна цяла нощ. Аз със Васил може да бях "мързелива" и да не тичам по него, но очите м бяха на 360. Той имаше мерак да се спуска по стълбите с колело на 3 гуми, пластмасово за баланс на възрст година и половина. Като не разрешавах ме дебнеше да избяга и да го направи, а веднъж от инат се разрева, наведе се и главата му нали тежи, та от първото стъпало по глава. Още има белези от паданията си, но не се отказва от екстремизма. Обаче от другата седмица и аз се включвам с него в тренировките по катерене.
С Криската бяхме при доц. Маринова днес. Прегледа я, говорихме, че не мога да докарам 6 хранения, защото дори петото е докато тя спи вече. Каза да не се отказвам и да продължавам да опитвам. Говорихме и за захранване, спря ми и витамин д, че фонтанелата е почти затворена, а то е рано. От другата седмица започвам - лъжичка по лъжичка без да бързам да замествам хранене. Каза бързо да минавам на двукомпонентни пюрета, но аз съм се снабдила с еднокомпонентни предимно и то от най-малките само дето са по една супена лъжица вътре. Тиква, морков, бял морков, пащърнак, карфиол, броколи, картоф, тиквичка. Всички са безмлечни.

*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #936 -: Февруари 04, 2021, 15:19:51 pm »
Ох, горката Габи. Принципно трябва бая от високо да падне и да се удари, за да им стане нещо. Цицината ще мине.

Аз затова не обичам гърнета.
В тоалетната директно ми е супер.

Мише, браво на Дари! Дано не загуби ентусиазма си.

Не закъснява Зори. Оставяй я да си шета навсякъде.

Аз снощи пак случих на сън. Сими се събуди, ховръща, плака, събуди Бобо... И така.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #937 -: Февруари 05, 2021, 09:13:56 am »
Абе не успя качествено да се прибие, но ме изплаши.Тази сутрин повтори лупинга от по-ниско, докато се преобувах.Така че какво да ви кажа, ще се пада!Моника я следях нон стоп, сакън да не падне, сега нямам време да си измия зъбите, какво остава да съм постоянно до тях.Кака им домъкна всичките си бебета в стаята ни и сега близначките ги разнасят.Викам дано поне те си играят с тях, че Моника само ги разглабяше и им видя сметката рано-рано.

Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #938 -: Февруари 05, 2021, 09:32:29 am »
Маги ужас ск изживяла,радвам се че Габи е добре.
Аз имам огромен проблем,имам 2 огромни дупки на зърното от хапане. Два дни не ме беше хапнал и днес пак,с каране и махане от гърда ясно не става. Кажете какво да правя,болката е ужаса,а дупките са бая дълбоки,мажа с лансинох ама те няма как да заздравят като той е на гърда през 2 часа.
*
Re: Нашите бебета и малки деца 2
« Отговор #939 -: Февруари 05, 2021, 10:36:35 am »
Маги, преди 2 дена и двамата едновремено щяха да се пребият пред мен. Сими излиза от ваната, а Бобо е на дъската за смяна. Сими реши да скочи от ваната, а в същото време Бобо реше да погледне надолу и падна с главата надолу. Успях да ги хвана и двамата, но сърцето ми прескочи. Още като се сетя и прескача. Така, че те разбирам с 2 как е. Те поне помежду си разбират ли се?

Круела, съжалявам, но не съм много наясно. Повечето успяват с дърпане и строг тон. Протектор дали няма да свърши работа?