0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #720 -: Януари 06, 2021, 21:55:32 pm »
То не знам мойто уро инфекция ли е,болеше ме бъбрека,пък не се е случвало до сега .И четох лимони,пък аз ги ям много и направих фреш .
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #721 -: Януари 06, 2021, 21:56:29 pm »
Момичета, след като доста дълго ми се забави цикъла (предполагам това се нарича някакъв хормонален блокаж на организма) доктора ми изписа 10 дни прием на Марвелон по 2 таблетки дневно. След това ми дойде и аз реших да поработим усърдно за бебе, но без да казвам на ММ. Не съм засичала овулация, но предположих, че този месец може да е изместена и от 10 до 17 ден действахме доста. Имах доста неразположения тези дни, болки и прерязвания в яйчниците. Днес ми е 20ти ден от началото на ц, но започна болка ниско в кръста, болка в слабините, като постоянно ми се пишка, а корема му е подут. А болката е все едно ми е пълен мехура. Усещанията съвпадат много с последната бременност, но дали не е някоя инфекция. Пазя се, не ходя в обществени вц, бактерии предполагам няма от къде да хвана. Нищо не споделям на ММ, за да не се надява, и за това мога само с вас да споделя. Но ще е цяло чудо, ако се е случило, гледам да не се навивам.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #722 -: Януари 07, 2021, 12:59:51 pm »
Лейди, с теб съм. Дано да не е инфекция. Нали от хормоните се подува стомаха, както и честото уриниране нали е от прогестерона. Дай боже да е станало чудото и при теб!
Аз нали винаги съм се надявала на естествено забременяване, така че чакайки за инвитрото се надявах до тогава да стане. Днес ми е 24 ден от началото на цикъла. Засякох ову на 12 ден с тестове и БТ. От 8-ми ден на лут. фаза имам напрежение ниско долу като ПМС (обикновено е почвало на 11-12 ден на лут. фаза). На 9ти и 10ти ден на лут. фаза имах нощно изпотяване. Вчера и днес нямах. Обикновено от 12-ти ден на лф, до 16 ден, докато ми дойде, се потя нощем. Не е от щитовидната, предполагам е свързано с дисбаланса на прогестерона и естрогена. От вчера (11 DPO) имам зацапване, но само като се забърша, по ежедн. превр. няма нищо. Вчера беше малко - само прошарване на слузта, днес също веднъж. Също така лекото напрежение ниско долу ту изчезва, ту се появява, като тази сутрин беше доста осезаемо като ПМС. На имплантационно зацапване не мога да се надявам, колкото и да ми се иска. По-вероятното обяснение е, че ще ми дойде доста по-рано. Последната 1 година лутеалната фаза ми е 16-17 дни (с и без прогестерон), и при засичана ову с УЗИ. И преди да забременея преди 3 год. е била 16 дни. След двата аборта се е случвало да е 13-14 и постепенно се удължи пак. Та вместо да ми дойде към вторник, имам предположения, че може събота да ми дойде.

Само да допълня, че миналия месец ми зацапа от 14тия ден на лут. фаза, като тогава беше пак предимно в слузта, така почна, но после имаше повече на 15-ти и 16-тия ден и на превръзката. След това ми дойде с пълна сила.
« Последна редакция: Януари 07, 2021, 13:05:05 pm от Gracy »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #723 -: Януари 07, 2021, 14:51:06 pm »
Грейси, аз също винаги се надявам на естествено забременяване, особенно сега, след чудото с Тери  :D Въпреки всичко описано от теб, се надявам да не ти дойде! Най-вероятно може да ми дойде по-рано, защото признаците са еднакви с пмс. Сънувах тази нощ, че си нося рутинни изследвания в някаква лаборатория, приеха ги и една жена ми каза, че съм бременна. Учудих се, защо не ми честити :D
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #724 -: Януари 09, 2021, 00:57:37 am »
Здравейте момичета влизам само да ви благодаря от сърце за съветите през последните 5 години !
На 6.01.2021 на бял свят се появиха и нашите малки чудеса , Тиана 2590гр и Сава 2000гр .
Усещането е неописуемо и с най искренно сърце го пожелавам на всяка една двойка която искат да станат родители и се борят за това ! 🌍❤️🙏🏻
Имах малко усложнения със загуба на кръв и 3 дни бях само на легло едва днес ме вдигнаха ,но вече съм добре , най много се радвам че и двамата проплакаха с изваждането и не са ги мраднали от мен . Мъжът ми ги преоблича и храня 3 дни сега съм аз на ред .
Тери .... още веднъж страхотна новина за тупящото сърчице , ще видиш после когато го усетиш в ръцете си колко е хубаво !
Не губете надежда момичета ,а вярвайте !
Благпдаря още веднъж за всичко много прегръдки от нас 🤗❤️🤗❤️🤗❤️🤗❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #725 -: Януари 09, 2021, 01:19:29 am »
Чочолинка, честити бебоци! Да са ви здрави и щастливи! Радвам се , че всичко е минало добре, бързо възстановяване! Най- хубавото предстои! Много се радвам за теб!
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #726 -: Януари 09, 2021, 07:52:01 am »
Чочолинка, честито двойно щастие ❤️ Да са здрави, усмихнати, игриви и да растат безгрижни. На теб бързо възстановяване и скоро цялата група в къщи. Знаеш ли колко време ще останат в болницата бебоците?
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #727 -: Януари 09, 2021, 09:31:19 am »
Благодаря ви момичета ! ❤️🤗
Михаела 5 дни целия престой , надявам се ако не развият зле жилтеницата в понеделник да НК изпишат . 🤗❤️🍀🍀
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #728 -: Януари 09, 2021, 09:48:31 am »
Честито, Чочолина! Бързо възстановяване.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #729 -: Януари 09, 2021, 10:34:40 am »
Честита двойна радост чочолинка,да са живи и здрави и много палави ! На теб бързо възстановяване!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #730 -: Януари 09, 2021, 11:18:30 am »
Честити бебчета, Чочолинка! Да са ви живи и здрави, много да им се радвате! Бързо възстановавяне!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #731 -: Януари 09, 2021, 13:51:26 pm »
Чочолинка, честита радост! Бъдете здрави ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #732 -: Януари 09, 2021, 17:29:19 pm »
Честито Чочолинка, да сте много здрави!

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #733 -: Януари 09, 2021, 18:00:56 pm »
Ей Чочолинка страхотна новина. Честита двойна радост  ❤️❤️ да са ви много здрави и щастливи. На теб бързо възстановяване.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #734 -: Януари 09, 2021, 18:43:44 pm »
Chocholinka, честита двойна радост!
Бързо възстановяване!  :-)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #735 -: Януари 10, 2021, 11:34:38 am »
Аз да се "похваля". Днес ми дойде. Не исках по-рано да се изразявам категорично, за да не храня надежди, но сега мога да кажа, че на 11 ден след овулация беше капка бледо розово, точно както декември 2019, когато имах + тест и беше биохимична. Почти съм сигурна, че се е опитало да се имплантира, но нещо е попречило. Може би НК клетки, в които никой друг не вярва освен мен и някои лекари. Но сега ще имам вливане на Октагам и ще видим... Иначе си слагах по 2 капсули Утрогестан вечер. Спрях преди 2 дни, вчера БТ беше все още 37 и днес падна на 36.63 и дойде. Та, другото обяснение е да имам вече дефект на лутеалната фаза и ако не беше Утрогестана, тя можеше да бъде 10 дни, примерно?
Ако не беше очакването за стартиране на инвитрото утре, щях да съм много зле днес.

Пропуснах да кажа, че вчера сутринта направих уринен тест и беше много отрицателен.
« Последна редакция: Януари 10, 2021, 12:25:12 pm от Gracy »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #736 -: Януари 10, 2021, 16:44:34 pm »
Чочолинка, честита ви двойна радост! Дано няма усложнения с жълтеницата и се прибирате удома! Ох, Грейси... поне започвате и няма да се налага допълнително да чакаш.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #737 -: Януари 10, 2021, 18:29:11 pm »
Грейси, аз много рядко правя тестове за бременност, само когато наистина нещо ме съмнява.  Ако бях на твое място сигурно днес щях да съм си направила кръвен тест, за да видя стойност 2-3 и да си кажа:"да, биохимична" иначе са само предположения. При биохимични и ранни спонтанни аборти по-скоро се говори за проблем с качеството на самия ембрион. Аз имам две доказани биохимични: при първата бях на кортикостероиди, при втората на Интралипид.
Лошото на това човек да се захване за НК клетките е, че предписанията са: "Вливка преди овулация", е да ама можем ли всеки месец да ходим да ни правят вливки. Затова е ОК да се правят вливките преди инсеминация/ трансфер, но иначе си е направо невъзможно да се правят вливки при естествени опити.
Пожелавам ти много успешно инвитро, Грейси. Надявам се щастието да е много близо
Лейди, стискам палци. Аз усетих и при естественото забременяване едно такова дърпане от матката, все едно е стегната. Дано е хубав знак при теб.
Хрис, а какво стана с твоите изследвания?
« Последна редакция: Януари 10, 2021, 19:58:53 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #738 -: Януари 13, 2021, 18:33:38 pm »
Грейси, мисля те, стискам палци, това да бъде последният ви опит!  :crossfingers:
При мен болките продължават и ниско в корема и в кръста, както и честото пишкане. Нищо друго няма. Бах сигурна, че е някаква бактерия и пуснах стерилна урина, която днес излезе чиста. Притеснявам се да не са болки от ендометриозата. Не изключвам и да са станали нещата. Чакам цикъл след 2-3 дни. Иначе вчера с урината пуснах и ТСХ и АМХ. ТСХ е топ -0.69. Амх щом излезе подаваме документи за кандидатстване, дано да успеем другата седмица.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #739 -: Януари 15, 2021, 08:12:58 am »
Грейси, поствам го този линк заради теб, заради присъдите, които д-р Сигридов ти е дал. Да видиш какви ги говори на бременните.
https://www.facebook.com/groups/1789813021271415/permalink/2678060482446660/
Бъди промяната, която искаш да видиш в света