0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #660 -: Декември 29, 2020, 20:35:53 pm »
Тери, ще го бъде. Казах, че ще си бременна по Коледа и беше.
Успех утре. Ще си вземеш първа глътка въздух. 
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #661 -: Декември 30, 2020, 09:38:34 am »
Влизам да пиша преди да бутнете сървъра от рефрешване.
1.02см плоден сак и 2.3мм жълтъчен мехур. Докторката каза, че всичко си отговаря на референтните стойности и каквото е трябвало да видим в 5г.с.+2 сме видяли. Другата седмица ме вика да видим вече и бебока. Дишам, може да е само за ден спокойствието, но имах голяма нужда от него
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #662 -: Декември 30, 2020, 09:46:14 am »
Докато родиш ще е само за деня на прегледа спокойствието от опит казвам.Бях сигурна!Виж какви орисници сме се събрали тук, от хубави по-хубави и все познаващи.
Прегръщам ви Тери, време ви беше!
Догодина и Лейди ще се нареди в групата на бременните!Сигурна съм!

Писала съм ви хиляди пъти, живота е жесток, това е.Учи ни на разни неща, показва ни до къде могат да ни стигнат емоциите, изпитва ни.Прегръщам ви момичета!

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #663 -: Декември 30, 2020, 09:51:02 am »
Теринка, знаех си. Много се радвам ❤️ Другата седмица най - вероятно ще чуеш и най - хубавият звук в живота си. Притеснението няма да мине, докато не родиш здрав бебок. После пък идват други притеснения и така сигурно цял живот  :D
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #664 -: Декември 30, 2020, 10:50:26 am »
Териии 💙💙💙 много се радвам за хубавите новини. Все така да расте бебока и на финал едно здраво и пухкави бебенце ! 💙💙🤞🤞
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #665 -: Декември 30, 2020, 10:52:18 am »
Така е, ревяла съм на пода казвайки, че не искам да съм силна вече, че нямам сили за повече, защото и аз се убедих, че сякаш животът ни изпитва до крайния ни предел. И явно ние стигнахме своя, защото мислехме за донор вече и сякаш Господ ни каза:"Чакайте малко, имам други планове"
Лейди, важно е че забременяваме. За една година няколко пъти, от там нататък е въпрос на късмет просто да е със здраво ембрионче.
Лейди скоро каза, че ние в тази тема сме станали като портиерки, посрещаме и изпращаме. Но и Маги, и Павла са били портиерки в темата. Просто не знаем колко близо е успеха всъщност.

Моля се на Господ да е с мен, Лейди и Хрис и скоро да пишем в темата за бебета. Правете секс, хора 😀😀😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #666 -: Декември 30, 2020, 10:58:20 am »
Чудесни новини! Много се радвам за теб,Тери! Дано спокойните дни да са повече при теб и бременността да е безпроблемна! :)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #667 -: Декември 30, 2020, 11:11:09 am »
Знаех се, Тери. Другата седмица друга глътка. Като почнеш да го усещаш, тогава ще се насладиш и ще се отпусне примката и така.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #668 -: Декември 30, 2020, 12:10:31 pm »
Правете секс, хора 😀😀😀

Най-доброто послание за идната година  :lol: :lol: :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #669 -: Декември 30, 2020, 13:13:19 pm »
Тери,страхотни новини!Браво на борбения човек!,Днес и моята приятелка,за която писах видя положителен тест след ЗЕТ и много съм щастлива.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #670 -: Декември 30, 2020, 13:28:26 pm »
Теринка, бях сигурна, дълбоко в сърцето си, че всичко ще бъде наред! Много се радвам, вие го заслужавате ❤ Права си, като се замисля, Господ ни дава уроци и за търпение. Интересното е, че на моменти си казвам вече да се откажа, но сърцето не дава, а и аз не го искам. И Хриси и Грейси и аз сме се наредили за следващата година, дано се смили над нас!
Тери, прегръщам те, изживей си момента  :bighug:
Благодаря ви за куража, момичета ❤
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #671 -: Декември 30, 2020, 15:27:21 pm »
Тери, много, много се радвам! И на мен ми каза Павла, ще бъде глътка до другият преглед. Аз все още преди ехограф не мога да спя и се побърквам от притеснение, въпреки че не спира да ме рита, но така ще е. Това е най- прекрасното чудо! През 2021 го желая и на другите момичета.

Слънчице, браво и на твоята приятелка!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #672 -: Декември 30, 2020, 15:52:09 pm »
Тери, само дето мъчи Мишо толкова време без секс.
Да знаете, че и за удоволствие става.
Следващият да стане майка е Хрис. Пожелавам ти го от дъното на душата си. Много любов имаш да дадеш.

И на другите момичета също.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #673 -: Декември 30, 2020, 15:57:01 pm »
Браво, Тери! Най сетне и твоето чудо стана факт! Пожелавам на останалите момичета в темата същото!
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #674 -: Декември 30, 2020, 18:41:37 pm »
Тери, от тук нататък идват най-вълнуващите моменти, събирай си изследванията, записвай усещания, аз си купих дневник на бременността и пишех редовно всички вълнения, наслади се, вашето чудо е тук!
Успех на всички останали момичета, Хрис, Лейди, Грейси и другите, които по-рядко пишат! Ще си гушнете всички своите бебчета!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #675 -: Декември 30, 2020, 20:48:56 pm »
Тери, още заранта те прочетох и цял ден съм усмихната!!! Така ще е цял живот напред, дай Боже! Биеш ли НМХ?
И помнете... пред нас никога не ни се дава по-голямо изпитание, от което можем да минем.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #676 -: Декември 30, 2020, 23:31:57 pm »
Мен пък това с изпитание и какво можем ме дразни много. То човекът е адаптивно животно, иначе да сме изчезнали. С всичко се свиква, нали знаете- помагаш се, помагаш па спреш.
Майната им и на изпитанията и на всичко.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #677 -: Декември 30, 2020, 23:48:46 pm »
  Тери, Терии   :-)
:bighug:   :bighug: :bighug:

Орисниците и вас  ви прегръщам :-)


 
« Последна редакция: Декември 31, 2020, 00:00:42 am от Hris_80 »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #678 -: Декември 31, 2020, 09:45:41 am »
Ох, Правда колко си права.И аз така майната им, че ми идват в повече!

Хрис, Лейди, Грейси, вие сте догодина момичета.Сигурна съм!

ЗНаете ли аз съм тук от 2008г.В началото четях, после започнах да пиша, станах член и т.н. За моя радост от тогава до 2019 си сбъднах мечтите.Не беше лесно, беше продължително, но стана!Ще стане и при вас!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #679 -: Януари 01, 2021, 12:15:16 pm »
Честита Нова година, мили момичета! Бъдете здрави и пълнете темите с хубави новини!  :wave:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу