0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #620 -: Декември 22, 2020, 12:16:04 pm »
Тери, страхотно Коледно чудо се е случило във вашата къща!

За натоварването, което си направила изобщо не се притеснявай. Аз бях така с предната бременност - каране на колело, много алкохол, кафета... ма си забременях и всичко беше ОК, дори и без прогестерон.
Аз бих слагала 2 кринона. Прогестерона няма да навреди, само може да помогне.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #621 -: Декември 22, 2020, 12:37:31 pm »
Браво Тери много се радвам за теб! Щях да си опусна телефона като прочетох! Аз казах ли ти че ще стане сега вкъщи след биохимичната!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #622 -: Декември 22, 2020, 17:02:21 pm »
Тери, надявам се си добре днес.  Спря ли кървенето?
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #623 -: Декември 22, 2020, 17:33:08 pm »
Лейди, като започнете опита друга песен ще запее, но остави го сега да си почине психически. И той като теб прави опит, защото се надява, просто не му се говори за това, защото го е страх.
То кървенето спря веднага, когато включих Кринон или като спрях Аспирина. Не мога да преценя кое от двете беше. Само вчера като слагах Кринона усетих как се задрах с върха на апликатора вътре във влагалището и като го изкарах имаше някакви точки като разпаднали еритроцити, та си изкарах акъла. Хем знаех, че се задрах, хем усетих през деня, че бебето се загнездваше, ама веднага се притесних и след час като отидох на тоалетна и видях съсирек и щях да получа удар. Инспектирах съсирека и беше черно-кафяв, тоест беше стар и оттогава не имало причина за тревога (да чукам на дърво). Абе ще се побъркам всеки път като ида на тоалетна и се забърсвам, да я докарам до по-висока стойност, сто процента и аз ще се преглеждам с доплер.
Иначе като изключим, че се побърквам нещо да не се обърка, днес бях за вливка Интралипид. Разбрахме се с докторката направо да ходя на 30ти на преглед, нямам нерви за още тестове особено по празниците
« Последна редакция: Декември 22, 2020, 17:36:09 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #624 -: Декември 22, 2020, 20:12:08 pm »
Тери, пу-пу! ей го къде е 30ти! Да, старо е. Най-вероятно се е задържало по стената и си е изтекло. Почивай си и слагай кринона + НМХ. То ще е така до пухавия финал. Домашните доплери са голямо успокоение!
Лейди, понякога не можем да търсим най-големите си приятели в половинките си в живота. Друг път пък са твърди като бетон и можем да се подпрем на тях. Пиши ни, на нас, тук във форума, за това сме. Гледай да се разнообразявате с мъжа ти, и не му поднасяй повече отколкото може да поеме. Най- хубавото тепърва предстои!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #625 -: Декември 22, 2020, 20:14:36 pm »
Я да ви разсмея малко. Започват от вчера еротичните ми сънища, но съм толкова скапана, че дори на сън не се стига до самия секс 😀 днес следобед вече сънувах нещо, от което ме е срам, но и ми е смешно. Сънувах, че Любо Нейков, Кръстьо Лафазанов и Стефания Лулчева от "Столичани в повече" са се събрали и се уговарят да правят тройка и аз доволна на сън, че ще гледам  8O Не подбирам 😀
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #626 -: Декември 22, 2020, 22:17:29 pm »
Кошмари ще ми докара тая тройка  :D.
Иначе,ако лекарката позволи си правете секс,не сега де,след първия преглед,ние правихме от 7 г.с когато ми беше първия преглед до седмия месец,тогава вече ми затежа много.После в деветия пак,че да родя.Секс от един метър с уговорки,ти така,аз така.Че като родих,като правихме секс един за друг залепени ми беше странно чак .
Тери,аз бягах до тоалетна при всяко течение,а то се засилва при бременност.Ма нали все като бях бременна кървях,чак към четвъртия месец спрях да обръщам внимание.Пий си но шпа ако имаш болки,абе ще го бъде тоя път.То не останало,ей го 30ти.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #627 -: Декември 23, 2020, 02:35:59 am »
02:30 през нощта: пиках, ядох, а сега какво да правя. Добре, че съм две седмици в отпуск по празниците, че купонът би бил на шест. След трансфери все си мислех, че ставам рано от хормоните (в 06:30), ама и по-рано можело явно. Утре ще си режа моркови и краставици да имам до главата за нощните хранения.
 Лина сигурно тъкмо приспива Дани
« Последна редакция: Декември 23, 2020, 02:38:06 am от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #628 -: Декември 23, 2020, 11:06:08 am »
Това е подготовка за после да си свикнала да не спиш.  :lol:

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #629 -: Декември 23, 2020, 12:56:18 pm »
Тери, добре дошла в клуба. Аз вече втори месец не спя през нощта, така бях и с Я. Но пък след първото тримесечие, спях като заклана. След раждането също, защото си имах бебе-еднорог.
« Последна редакция: Декември 23, 2020, 12:57:52 pm от Zlateto ♡ »
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #630 -: Декември 23, 2020, 13:31:04 pm »
Тери, добре дошла в клуба  :D  Аз добре си спях до преди месец и нещо всъщност, но сега е ужас, а глада посред нощ и рано сутрин...аз си държа банани или други плодове на нощното шкафче, иначе няма  заспиване от глад.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #631 -: Декември 23, 2020, 14:25:05 pm »
След положителния тест първите нощи не можех да спя от вълнение, но после се нормализираха нещата. Сега спя и през деня задължително (добре че е хоум офиса). Чакаме 30ти всички с теб, Тери ;)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #632 -: Декември 23, 2020, 14:31:17 pm »
Тери, само да се вдигне прогестеронът хубаво, мнооого ще ти се спи.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #633 -: Декември 23, 2020, 14:48:54 pm »
Всеки ден си спинках и аз,от 15 до 17 задължително И сега спя със Зо през деня понякога,не сме имали безсънни нощи,два пъти е ставала призори и това е Тъй че и после може да си спинкаш,не се плаши от сега
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #634 -: Декември 23, 2020, 15:44:07 pm »
Тери и аз до 4-5 месец ставах в 3 сутринта и обикалях апартамента като таласъ. Добре че после ми се падна поспалово дете та си отспах от както съм по майчинство 🤣
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #635 -: Декември 23, 2020, 18:10:58 pm »
Като се вдигне прогестерона и идва голямото спане. Аз права заспивах.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #636 -: Декември 23, 2020, 20:01:02 pm »
Териииииииииииииииииииии, юпииииииииии :)
Страхотни новини! Много се радвам за вас! По Коледа стават чудеса :)
Направо треперя пред клавиатурата!
Честито! Да сте здрави и след около девет месеца да се радвате на едно или две прекрасни слънца!

 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: :cloud9: :cloud9: :cloud9:
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #637 -: Декември 23, 2020, 23:14:20 pm »
Тери, с тея сънища щях да си изпусна телефона. Дани си е с режима от корема все още, ептен снощи- на 30-40 минути скърцаше. Ама живи здрави. Цяла бременност изкарах от дивана ( добре че беше хоума иначе не знам къ щях да я карам). Аз си мисля, че е момченце ( не че някой ме е питал) ама да кажа.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #638 -: Декември 25, 2020, 12:30:56 pm »
Честито Рождество Христово, бъдете здрави! Желая на всички ви  топли и светли празници, много обич и пълни къщи със щастливи дечица ❤
 mc101
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #639 -: Декември 25, 2020, 21:07:34 pm »
Честито Рождество Христово! Бъдете здрави, засмени с мир в сърцата и разум в главата.