0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #560 -: Декември 18, 2020, 11:34:42 am »
Тери, толкова много приятни емоции породи  в мен  :D Това ще е  поредното Коледно ЧУДО ❤ Имаш реални шансове, след като си имала такава овулация!  :crossfingers:
И моя цикъл май се опитва да дойде, имам зацапване от тази сутрин, без да пия отвари  :D Дано всичко се нареди!
И последно, Тери,  нали зна3ш, че точно когато най-малко очакваме забременяваме  :D Сега е твоят момент...
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #561 -: Декември 18, 2020, 12:27:07 pm »
Тери, така, както го описваш, не е изпарителна, а направо си е +  :D
Ще ни държиш в напрежение до утре. Но стискам много палци да е това, което всички си мислим! :)
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #562 -: Декември 18, 2020, 14:04:57 pm »
Тери, много обнадеждаващо! Гледах едно интервю на лекар, който обясни, че точно в стресови ситуации или след загуба е възможно отделяне на повече от една зряла яйцеклетка и забременяване с близнаци, един вид природата компенсирала. А ти си след стимулация, тялото работи в тази посока. Дано сте успели!
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #563 -: Декември 18, 2020, 15:27:35 pm »
Тери, моля се за Коледно чудо, звучи си като положителен тест! Хубавите неща стават когато най- малко ги очакваш!
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #564 -: Декември 18, 2020, 15:49:43 pm »
На 02.02 прокървих, БХ, и на 24.02 тест с мнооого бледа розова чертичка  :D Тери, силно стискам палци 😍 🤗
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #565 -: Декември 18, 2020, 20:05:16 pm »
Няма да ме бъде, течението ми вече розовее. Цикълът иде. Нищо, то не съм и очаквала нещо различно, утре ще идем да пуснем един тест, ей така да видим кръгла нула ли ще е или 2-3. Не че ще научим нещо ново, на нас за съжаление ни е ясно положението: кофти качество. Взели сме и някои решения как да продължим напред, но да видим февруари какво ще ни донесе с последният снежко
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #566 -: Декември 18, 2020, 20:15:32 pm »
Тери, не се знае. Аз при тази бременност в началото 2 дни преди и 2 дена след закъснение горе долу си имах бая зацапване. Стискам палци, дори и да е БХ си е голяма крачка естественото забременяване.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #567 -: Декември 18, 2020, 20:19:00 pm »
Тери,в указаното време ли излезе?На светкавицата на телефона хубаво виж,ако е розова ,знаеш ,положителен е.Хайде да е коледно чудо!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #568 -: Декември 18, 2020, 21:43:48 pm »
Тери, знаеш че аз бях с бая обилно кръвотечение последния път. Ще чакам да провериш утре за да се знае дали да започваш НМХ. Надявам се! <3 <3 <3

П. С Да не говорим, че пикливите ми отчитат супер късно след закъснението!!!
« Последна редакция: Декември 18, 2020, 22:13:07 pm от Lina88 »
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #569 -: Декември 18, 2020, 23:20:19 pm »
Тери, хайде да е това, за което всички ти стискаме палци.
С Лазар след 5 дни закъснение имах само контролна черта на теста. И след още 3 се появи и втората черта, ама една такава бледа. И тази бледа черта е почти на 11 месеца и ме прави луда калинка.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #570 -: Декември 19, 2020, 09:20:41 am »
Тери, и аз много се надявам да бъдеш приятно изненадана днес. Стискам палчета за успех.

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #571 -: Декември 19, 2020, 10:07:01 am »
Дай Боже това да е вашето коледно чудо, Тери! Успех! ❤️❤️❤️
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #572 -: Декември 19, 2020, 12:18:58 pm »
Емоционалният ступор активиран отново.
ЧХГ 34.5 на 26-27 ден от цикъла. Боже, дори не се зарадвах, просто се притесних, защото имах някакво розово зацапване вчера. Вечерта и сутринта ми падна телесната температура, спрях да се потя и си казах: .измислям си, ще ми идва цикъла.
Той пак може да ми идва, ама... И миналия път така, в деня за цикъла просто пада температурата, тоест и Прогестерона. За всеки случай си сложих сутринта един Кринон, сега температурата ми е пак 37.3


Не мога да осъзная, че има нещо в мен. Вчера си направих теста, за да може да съм спокойна днес да карам колелото и да търся кучето. Милото детенце на какво го подложих не мога да ви обясня, не спрях, работих в събота и неделя денонощно, сърцето му изскачаше от умора, наливах се с кафе, алкохол пих, по къра търсихме кучето и беше като off-road с нашата малка кола, бягах по улиците за да търся кучето, преди това тренирах кардио  8O 8O 8O
Не знам как ще продължи всичко с моя късмет и това зацапване, но ще пиша на докторката.
 Надявам се това с падането на температурата вчера и зацапването да не са нищо и да съм зацапала, защото сутринта бях пила Аспирин
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #573 -: Декември 19, 2020, 12:37:06 pm »
Тери, писах ти и на вайбър, 32.32 беше мойто с предпоследната бременност, на 26 ден от МЦ. Позвай НМХ и Павла се оказа добър пророк- по Коледа си бременна <3 Аз с Дани бях рязко отслабнала, неядяща, нон стоп на работа, знаеш какво ми беше положението и алкохол пиех..абе муцка! Много време бях с кървене. Не намаляй прогестерона.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #574 -: Декември 19, 2020, 12:41:30 pm »
Териии,
 :bighug:
Ех, че якооо!
Чуй се с лекаря си, почвай си терапията и сори, ама кардиото ще почака, сега имаш да дебелееш :D
Най-готиният BirthDay подарък ever!
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #575 -: Декември 19, 2020, 13:03:02 pm »
Тери, знаех си, че има нещо :) Това е твоят подарък за РД и Коледно чудо! Пожелавам ти по-малко притеснения и всичко да е наред!
Само да те попитам, какво пие мъжът ти? Какви добавки? Каза, че сте с мъжки фактор. Предполагам, че със сигурност и той има принос освен твоето състояние след стимулация. :)
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #576 -: Декември 19, 2020, 13:08:22 pm »
Уау, Тери, страхотно! Хайде да е поне двойно в понеделник! Така става то, когато човек изобщо не очаква и е зает с други неща. Това, че си била активна и всичко не би трябвало да влияе по никакъв начин толкова рано. Според мен това зацапване е от имплантацията. И при ме беше преди закъснение, а при БХ винаги ми е закъснявал цикъла с около седмица. Много се радвам и стискам палци септември да гушкаш мъничко човече! Почивай и мисли позитивно!
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #577 -: Декември 19, 2020, 13:41:01 pm »
Знаех си.
Спирай аспирина и започвай всеки ден нмх и прогестерон.
Чуй се и с лекар де.
Сега спокойно. Деца и при война се раждат. Това чудо марко ще го бъде. Мишо вече може да повярва в секса и в себе си отново.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #578 -: Декември 19, 2020, 14:07:14 pm »
Тери, тръпки ме полазиха и ми се насълзиха очите от радост. По-хубаво няма как да е днес. Чакаме двойно чхг в понеделник и не пускаме палците ♥

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #579 -: Декември 19, 2020, 14:09:57 pm »
Тери,супер ти е ЧХГ,не мисли за кафетата,алкохола и обиколките по къра.Просто е чудо,сега се успокой и слагай прогестерона.Всички сме с теб,не пускаме палците!  :bighug: