0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #500 -: Януари 25, 2020, 10:26:04 am »
Тери, на 20.01 започнах. Лекарката е доволна засега. Аз се притеснявам, че нищо не усещам от тая стимулация. Вярно, че е по-лека от предишните, но... Понеже малкия уж ми влиза в положение и не се катери по мен (иначе имаме страшни битки с гъделичкане), но от време на време забравя и започва да се дърпа силно или да се катери по мен. А и пусто любопитство, искам всичко да знам. Начи ако ме питаш мен бих стояла в болницата постоянно под ехограф, за да гледам самото развитие. Интересно ми е и това буди любопитство, иначе съм спокойна за самите резултати. Повече се притеснявам, че в работното място изникват разни непредвидени неща и се чудя как ще смогна. Има заседание за водата в Перник във вторник, бях се притеснила, че можеше да е на преглед точно и да не мога да огрея навсякъде. На 06.02. Пък ще има заседание за бюджет на общината и други доклади, а аз ще съм точно около трансфер (ако всичко е наред) и ще трябва да постоя у дома. Отделно тая грипна епидемия ме плаши - не знам дали да пускам детето на градина. В градината не ги извеждат, аз с моите прегледи не мога да го влача с мен, а свекървата твърди, че ако ѝ го оставя за седмица ще си прекарат времето не само у дома. Ама по площадките има не малко болни... Шефът ми и той е вечно болен и ходи така на работа. Идва рядко, но при толкова заседания ще е при мен все и не мога да го изгоня. А понеже за повечето неща е рано да се мисли си мисля дали поне сега всичко е наред.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #501 -: Януари 25, 2020, 11:00:29 am »
Лято, многото четене не ни помага реално. Щото много знаем и ако нещо не съвпада с това, което „знаем“ се вкарваме във филми. Аз уж съм спокойна и непукист, но като бях в стимулация какво ли не измислих. Понеже повечето инжекции си ги правех сама, пък „знаех“, че тези хормони се усещат - емоции, напълняване ... пък при мен нямаше нищо подобно и аз реших, че си прецаквам стимулацията. Това, че ходех на 3 дни на преглед и пусках хормони не ми идваше наум, аз си бях убедена, че нещо не става, както трябва. Е, нещото току що се върна от някаква олимпиада  :lol:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #502 -: Януари 25, 2020, 12:41:42 pm »
Мда, май наистина се впрягам и не се усещам.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #503 -: Януари 25, 2020, 13:40:11 pm »
 Изчаках да се изяснят нещата и какво правим занапред и за това не писах.
Пункцията не беше успешна в крайна сметка били са два фоликула, но празни.
Док. се убеди, че при мен с по-силна стимулация не се случват нещата и сега ще почивам един месец. Живот и здраве Март ще опитаме на ЕЦ.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #504 -: Януари 25, 2020, 16:30:46 pm »
Съжалявам, Хрис. А междувременно нищо ли не препоръча? Дано след почивката имате повече успех.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #505 -: Януари 25, 2020, 17:14:30 pm »
Ех, Хрис. Така силно вярвах, че ще извадите един. Важното е, че си имате замразено. Сега на ЕЦ ще произведеш. Силно стискам палци. Прегръщам те.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #506 -: Януари 25, 2020, 17:29:54 pm »
  Павла, :bighug:
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #507 -: Януари 25, 2020, 18:27:34 pm »
Хрис, няма да е лесно, но имай търпение и резултатът ще си заслужава. На ЕЦ вадите братчето, сестричето и скоро ще си ги прибереш при теб. Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #508 -: Януари 25, 2020, 23:03:50 pm »
Хрис, без стимулация и аз направих по-хубави, ще видиш какъв хубав ще се пръкне следващият месец  :D
Пешек, умно нещо си имаш 🥰
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #509 -: Януари 26, 2020, 09:35:10 am »
О,  Хрис , толков събалявам, че с тази стимулация не се е получило! Но, виж какво казват повечето момичета тук- на ЕЦ ! Следващият път, ще е супер резултата и няма и да усетиш кога си си прибрала снежковците . Прегръщам те!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #510 -: Януари 26, 2020, 10:23:05 am »
Хрис, съжалявам, но не губи надежда, нещата ще се случат сигурна съм. Сега си почини един месец  без да мислиш.

Реших да ди запиша час за Др. Русев в София за имунологични изследвания, тъй като само тях не съм пускала, е оказа се че графика му е пълен до края на март месец. И понеже съм много нетърпелива се обадих в ню лайф и се запусах за Др Добринка Петрова, защото немога да си представя да чакам до април месец,без да правя нищо. Ще си запиша час за Русев за април несец, а междувременно ще ходя при Петрова. Нямам търпение да дойде 31.01,за да се видя с нея, дано ми е на късмет.

Тери, утре тръгвате за Турция нали, тоест тази вечер, за да може утре да сте там?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #511 -: Януари 26, 2020, 14:30:39 pm »
Хрис, съжалявам, но вярвам че ще се получи на ЕЦ.

МЦ, много си нетърпелива, разбирам те!Успех!

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #512 -: Януари 26, 2020, 17:48:03 pm »
Момичета, как ви понася този Фертил Ейд ФХ Про? Аз от мелатонина в него съм като парцал. Нарочно го пия вечер и пак сутрин не мога да стана. Днес го изпих на обед и сега едва гледам. Което е добре, тъй като ще ставаме в 3 през нощта.
От добавките започна и да ми се гади често и сега спрях фолиевата за малко. Вистал беше писала, че й се е гадело при предозиране, а аз взимам фолиева, Иногинол и ФХ про. Дано се окаже от това гаденето, че определено никак не са ми приятни добавките. Но целта оправдава средствата.
Ние днес четем термини на английски да се опитаме да говорим с доктора директно, защото Хрис като ми разказва какъв развален телефон е с тези преводачи.

МЦ, следваш моите стъпки: д-р Даскалов, д-р Петрова.
Надявам се само да не завре главата в пясъка на мъжа ти. Задай и директно въпрос какъв е шансът вкъщи да стане. Тя е безкраен оптимист, а на мъжете само това им трябва да чуят. Особено говори различно пред мъжете, за да не им убие самочувствието. Насаме двете с нея сме имали много по-конструктивни и близки с реалността разговори. Тя никога няма да каже:"трябва ви инвитро, у вас няма да стане", затова питай какви са шансовете ви у вас, за да чуете реално положението
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #513 -: Януари 26, 2020, 18:45:03 pm »
Хрис, съжалявам за неуспеха ! Важното е , че имате план и вървите в правилната посока.

Тери, аз не съм забелязала някак да ми влияе FH-pro-то , не мисля че съм по- уморена от обикновено, а вече пия трета опаковка. Ти по колко капсули пиеш? Аз обаче спрях допълнителната фолиева, защото в fh-a е 800 мкг. Иначе и аз забелязвам някакво гадене последните месеци, но само след О. Много се вълнувам за теб, лек път и чакам с нетърпение да разказваш.

Лято, много стиснати палци и за теб!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #514 -: Януари 26, 2020, 19:14:19 pm »
Тери, да и на мен ми става лошо вече няколко пъти, но аз го отдавах на това, че започнах да тренирам и реших че може би ми е паднала захарта. Също от както го пия много трудно ходя на тоалетна по холяма нужда, спряла съм фолиев, пия магнезий с б6, глюкофажа, рибено масло и пчелно млечице.
Тери, желая ти лек път и успех утре.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #515 -: Януари 26, 2020, 19:23:28 pm »
Хелиантус, благодаря. Тери, успех и на теб. Дано се върнеш с добри новини :)
Само седмица е минала от началото, а вече съм тотал щета от вълнение. Предполагам, че до петък ще е пункцията и тия въления ще отстъпят място на други, но спокойствие няма да има скоро. ♥

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #516 -: Януари 26, 2020, 19:50:28 pm »
Благодаря ви много момичета  :bighug: с вас по-лесно се живее :-)
Тери,  :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #517 -: Януари 26, 2020, 22:31:24 pm »
Тери, лек път, с теб сме! Вади всичко на един лист като терминология, щом не са читави преводачите. Много много те гушкам!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #518 -: Януари 26, 2020, 23:56:18 pm »
Тери,успех!Много ще стискам палци🤞🤞🤞
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #519 -: Януари 27, 2020, 13:12:16 pm »
Тери, успех днес и ще чакаме новини 🤞