0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #540 -: Януари 28, 2020, 21:45:58 pm »
Благодаря ви момичета ❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #541 -: Януари 28, 2020, 22:07:25 pm »
Боже, Тери, толкова се вълнувам за теб. Дебнех постовете да се включиш и много се зарадвах. Пиша, телеграфно, че изгасвам, но е добре че ти допада лекаря и отхвърля снимка и мб като фактор както и стига с тез АБ. Колкото и да не може без тях все се замислям за хора , дето мб не са и чували и отиват 7-8-9 месец с букет от дживотни и се чудят кво да ги правят пък бебета чук се пръкват. Ний ли няма да можем?!? Колелото се задвижи( ах, тез коланчета!) ще пиша повече тези дни. Гушкам те! ЧочолинА, стискам палци за високо чхг утре!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #542 -: Януари 29, 2020, 11:58:49 am »
Тери много се радвам за теб. Дано са ти на късмет турците :) до месец да си бременна за да застъпваш в другата тема. Силно стискам палци. Мисли положително и се отпусни няколко дена, че после ще мътиш  :bighug:
Чочолинка силмо стиснати палци. Аз бях с много ниско чхг, даже и докторката не вярваше че ще се случат нещата, пък ей ме на сега съм като хипопотам.
Кукапетъл ти как си? Не трябваше ли да си на преглед тия дни?  :bighug:
Успех на всички момичета
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #543 -: Януари 29, 2020, 12:13:27 pm »
Слънцемое, мерси за прашеца<3 Ох, чакам чучолинка да пише!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #544 -: Януари 29, 2020, 12:18:51 pm »
Lina Слънце благодаря ви за куража които  ми давате и на всички вас благодаря за подкрепата ! Аз чакам да стане 1 да отида да дам кръв ,и после в 2 на преглед с док . От днес нямам никакви симптоми дори гърдите не ме болят ама грам , на моменти едни спазми като ,че ще ми дойде и леко от притеснение явно се опитва да ме боли глава . Аз съм пушач (за мое съжаление ) и дори ми се пуши супер много , а все си мисля ,че ако нещо се случва от тях първо ще почне да ми става зле .  Слънце колко ти беше на теб чхг-то ❤️?
« Последна редакция: Януари 29, 2020, 12:20:45 pm от Chocholinka »
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #545 -: Януари 29, 2020, 12:29:18 pm »
Chocholinka, изобщо да не те притесняват симптомите, не е задължително да ги имаш. Аз много пъти съм го казвала, но когато забременях до последно си чаках цикъла, имах си болки и ходех през 10 мин в тоалетната да се проверявам. Стискам палци и чакам да пишеш като излезе резултата
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #546 -: Януари 29, 2020, 12:54:37 pm »
Чочолинка, моят първи симптом преди 7 години беше ужасен глад за никотин. Както си пушех по кутия изведнъж по 3 кутии на ден и не успявах да задоволят тоя глад. С въздържание ги докарва до тази бройка, че финансово не смогвам. И след няколко дни просто не ми дойде. Още същата вечер разбрах и защо, а резултатът сега си поделя бонбоните с мен ❤️

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #547 -: Януари 29, 2020, 13:53:30 pm »
Слънцемое, правилно си запомнила, днес чухме сърчицето... ❤️❤️❤️
Голямо щастие, пожелавам го на всички, които чакат скоро да го изпитат!
Чочолинка, не пускам палците за теб!  :goodluck:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #548 -: Януари 29, 2020, 13:55:13 pm »
Chocholinka,  за това сме тук. Чакаме да пишеш след доктора. Не искам да двам  напразни надежди, но при много жени, както и при мен си има ПМС симптоми и + зацапване пък се оказват бременни.
Kukapetal ех, че хубава новина. Коя седмица си , средата на 6та?
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #549 -: Януари 29, 2020, 13:59:59 pm »
Кукапетъл, отпусне се сега. Най-хубавото идва ❤️

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #550 -: Януари 29, 2020, 15:28:44 pm »
Момичета 3.3 чхг напълно отрицателен . Док каза ,че не е имало този път и най вероятно имплантация . Иска другия път да се вземат някакви клетки от матката мисля,че каза и да се направи надраскване каквото и да значи това . Както и мониторинг на ембрионите . Изписа ми хранителни добавки за 2 месеца възможно най много да се опитаме да подобрим качеството на Я. Благодаря ви за подкрепата сега мисля да си дам почивка и започвам да се подгитвям за следващия опит ❤️❤️❤️❤️❤️. Прегръщам ви много !
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #551 -: Януари 29, 2020, 16:02:13 pm »
Чичолина, съжалявам.
Спри да пушиш. Аз знам, че при мен това беше една от основните причини да не стане бебето 4г.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #552 -: Януари 29, 2020, 16:11:07 pm »
Спри да пушиш. Аз знам, че при мен това беше една от основните причини да не стане бебето 4г.

Подкрепям с 2 ръце, 2 крака и каквото искате още. Мои приятели 3 години опитваха. Накрая спряха и двамата цигарите, той спря бирата и кафето и тя забременя. При това сега имат породени деца. Не казвам, че е било само това, но...

И аз спрях да пуша година преди ин витрото. Онзи ден попаднах на статия какви рискове отпадат при спиране на цигарите и чак тази година ми е отпаднал изцяло повишеният риск от инсулт, а не пуша от 7 години. Повишеният риск от инфаркт ще отпадне на 10-тата година.

Кукапетал, честито сърчице  :heartbeat: Прекрасна бременност ти желая и щастлив финал около термин.

Мен днес ми се усмихна късметът и ми се обадиха от болницата за ЯМР на бъбреци, а щях да чакам 9 месеца уж. Явно някой си е канселирал часът.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #553 -: Януари 29, 2020, 16:32:22 pm »
Аз мислех да спра цигарите, но бях болна и понеже аз кат се пазборея остава някаква кашлица за цяла зима (по едно - две изкашляния дневно, но...) реших да не спирам сега. И деята беше, че ако ги спра дълго ще изкашлям неща от дробовете, а нали тия спазми при трансфер не трябва да ги има, та ще изчакам до теста.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #554 -: Януари 29, 2020, 16:47:24 pm »
Лято, прегръщам те, мила. Имате план и се движите напред- това е най-важното!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #555 -: Януари 29, 2020, 17:21:35 pm »
Кукапетъл,супер,това е най-хубавия звук.Идвай в бременната тема да си споделяш с нас за неразположения,киселини и други готини неща.😁
Момичета,не пушете,наистина.Аз бях тооолкова запален пушач,пуших с кеф по всяко време.И още ми се пуши по някога,трудно е знам,но си струва.Като родите и спрете да кърмите ,пак пушете.
Успех!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #556 -: Януари 29, 2020, 17:30:17 pm »
Знам че за темата с цигарите всички ще ме нахокате, но аз не ги отказах докато бях бременна. Позволявах си по някоя цигарка. И имайте предвид, че цигарите се отказват минимум 6м преди бременност. Ако ги спрете по време на бременност организма започва да се.чисти и много повече вредни вещества стигат до бебето
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #557 -: Януари 29, 2020, 17:43:46 pm »
Благодаря ти, Лина. Още малко остана до голямото чакане. В петък е пункцията. Има доста фоликули и е болезнено вече, но повечето са малки. 5-6 са към 20 мм, д угите са по 10 до 13. На мен ми трябва една читава, оплодена и развиваща се добре 😍

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #558 -: Януари 29, 2020, 17:55:20 pm »
Лято, ще я имате, тази читавата! Успех ти пожелавам  :crossfingers:
Кукапетел, честито прекрасно сърчице! Отпусни сега душичката  :bighug:
Аз днес си взех документите от старата клиника и записах час за другия четвъртък при Станулов. И аз се поразмърдах и спрях да чакам резултат от томболата с инвитро подаръка при Владимиров. Решихме да действаме  :D
Много е хубаво, когато имаме планове всички!
Успех ❤
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #559 -: Януари 29, 2020, 19:10:44 pm »
Еличка,всеки трябва да живее според собствените си представи и възприятия.Аз никой не хокам,но моя съвет е момичетата да сложат на кантар цигарите и забременяването.
Лейди,смело напред ,а?Време беше.